Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem zas k Vám nakoukla, jak je :-) pavcza - tak to je teda síla :-S , jak pak se pan fotograf jmenuje?, napsala bych ho sem na brms do nespolehlivých firem, at´se mu ostatní nevěsty raději obloukem vyhnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Májo: myslíme na tebe ;-) teď v dálce trošku bouří, tak snad se to vyhne.... Pavlí: chudák Tobík!....ale to člověka asi předem nenapadne, my jsme chtěli taky vyrazit na ohňostroj, ale když jsem viděla, co se žene, tak jsme zůstali radši doma....a s tim fotofrafem, to je fakt síla....co si vůbec myslí......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady byl děsnej slejvák, bourka jak prase, rány, jako když se řítí barák, Tobík se celej strašně kepal, tak jsem ležela s ním, přešlo to, ale už s to zase vrací, strašně rachotí déšť a zase bouchá, tak jdu zase rychle odpojit pc, nebo nebudu mít na čem psát
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se snad vybouřkovalo, bylo to dost ošklivé. Marti, já myslela, že už prstýnek máš, tak držim palce, ať to vše v týdnu dobře zvládnete a hlavně ať dorazí ten prstýnek. Jinak ten fotograf se jmenuje Vladimír Dlesk. Není profesionál, to jsem věděla, dělá to jen amatérsky, ale líbily se mi jeho stránky a i fotky svatby, které tam má, ale byla moje chyba, že jsem mu věřila, přitom jsem si na fotografovi chtěla dát záležet a nakonec vyberu takhle špatně. Měla jsem dát na podivení svědkyně, kterou překvapilo, že jsem si nevybrala profesionála se vším všudy. Hold chybama se člověk učí a hlavně už vím, že opravdu nikomu nemůžu důvěřovat ať dotyčný působí jakkoliv. Nezapomenu, že když jsem se ho zeptala při první schůzce někdy v lednu, za jak dlouho nám fotky dodá - tak řekl do neděle. Na svatbě řekl, že v pondělí se ozve - ozval, že jich je hodně a že ve středu budou, ve středu už sem mu volala sama, to ještě zvedl a furt se omlouval, že nestíhá, že na tom pracuje a ještě do hodiny dá vědět a pak už to začlo - ta těžká komunikace atd. ani se mi furt nechce věřit tomu, jestli měl opravdu bouračku a že ho měl v úterý pouštět z nemocnice, včera na něm nic nebylo, jedinej škrábanec, modřinka nic
Odpovědět
Profilova fotka
Tady leje, no nic moc to počásko.... Prstýnek je vyrobený a měl by být někde na cestě....doufám.... :-| jestli dopadnu jako ty s fotografem, tak to budu ráda :-( snad dopadneme obě dobře...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už to snad přešlo, teď mi je vedro, že ze mě leje. Hlavně, že už se zklidnil pejsánek, bylo mi ho líto, strašně se tý bouřky bál jako včera toho ohňostroje, fakt jsme si vůbec neuvědomili, že to těm pejskům vlastně vadí a strašně slyší. Přitom ani jeden, ale už máme pro příště poučení. A s těma spzkama ti to nezávidim, aby někdo na poslední chvíli třeba nezměnil auto ;-) to mě nenapadlo, že tam takhle potřebujete povolení. Je to stejně strašný jak ten čas letí, viď. My už v pondělí máme 1. měsíc ;-) přitom m i přišel hodně náročný, co se vše kolem nás začalo dít. Ale hlavní je, že my dva se máme stále rádi a když vypnem okolní svět, tak je to vše hezké :-)
Odpovědět
Ahoj slečny a paní...moc děkuju, že jste na mě myslely...tak hotovo....musím říct, že se všechno povedlo i přes malé zádrhele, ale to k tomu asi patří...počasí vyšlo (ráno nebylo horko, potili jsme se jen u focení a pak pohoda)....jinak nervozní jsem byla až ve chvíli, kdy jsem čekala na taťku až si mě přijde vyzvednout do pokoje, klepalo se mi úplně všechno a skončilo to a ž když jsem řekla ANO. Obřad proběhl hladce, čekalo mě i překvapení ve formě kamarádky, kterou jsem pár let neviděla, focení proběhlo parádně-teta byla úžasná a fotečky snad budou taky takové. Oběd byl výborný, ale nasoukala sem do sebe jen malinkou porci. Krájení dortu bylo taky v pohodě (malinko se nám roztekl marcipán, ale vše se zvládlo) přemístění na oslavu bylo taky o.k a teprve v 16hod nám začalo pršet štěstí. Taneček nádhera a pak zábava- nikdo se nepopral, nepohádal, všichni si užívali dobrou náladu až do cca 2.30 h rána. Tombola se povedla, všichni se smáli a připravený program sklidil úspěch...prostě opravdu povedená svatba. Ženich byl při obřadu malinko nervozní jak já (jenže víc to bylo vidět na mě, protože kytka se klepala), drželi jsem se za ruce a tak nějak to bylo lepší. Polibek byl delší než jsme trénovali (teta chtěla dost fotek, ale nikdo mě na to nepřipravil...:o)), a to ticho kolem :o) No utekl ten den rychle ale užili jsme si ho s manželem na maximum...nastávajícím nevěstám přeju, aby ten svatební den měli opravdu nádherný a aby si ničím nenechali zkazit náladu....opravdu si to vychutnávejte na maximum ať máte na co vzpomínat :o) Marti jsi na řadě....tak hodně štěstí......
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je krása číst, skvělý, že jste si to tak užili :-) . Moc se těším na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Májí tak to je super, myslela jsem na vás, protože tady byla od 11 hodin příšerná bouřka se slejvancem. Těším se na fotečky, jinak jsme se s Tomem taky drželi za ruce a mačkali dle nervozní situace. :-)
Odpovědět
fotečky budou ale vůbec netuším kdy....teta bydlí 100km dál, tak se musíme nějak domluvit, ale ta cesta tam mi za to bude stát....počítám tak týden max 14 dní :o))) jo bylo to úžasný, to držení, věděla jsem, že mám vedle sebe muže, se kterým chci být a takhle jsme se beze slov podpořili :o) Jinak hrozně se mi líbí když přijde a zeptá se : tak co manželko...přijde mi to k smíchu...no uvidíme až se začneme představovat stejným příjmením, třeba mi to pak už docvakne, protože mi to asi nějak nedochází....
Odpovědět
Profilova fotka
mně to nedochází ani s tím novým jménem, furt si neuvědomuju, že pod tím jménem jsem já, přijde mi to jako někdo cizí. No, nám by měl fotky dodat dneska, ale nějak tomu nevěřím, tak nám držte palce, jinak toho skrčka fotografickýho už roztrhnu vejpůl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc gratuluju Mají ke krásné svatbě. Už jsi rozšířila řady vdaných paní ;-) . Pro fotečky si určitě zajeť, to fakt není škoda cesty. Přeju hodně štěstí.
Odpovědět
Článek se načítá
Pavlí držím, držím.......děkuju Kačí....uteče to a věřím, že si to užijete
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak už to začíná ]-( poslala jsem fotografovi zprávu, že jsme se nedomluvili kde a kdy se sejdem, aby se to upřesnilo a má vyplý mobil :-S paráda, tak doufám, že celej den :-|
Odpovědět
Ahoj holky....a gratulace Májí, už se těším na fotečky. Zrovna jsem prolízala alba a hledala jsem Pavlí profi fotky, že už budou a zase nic, by potřeboval nakopat ]-( Já pro změnu taky ještě čekám do středy, ale já je mám alespoň doma, jen to cédo mi chybí........ No snad si ten mobil laskavě zapne, to není normální 8-( A řekla bych mu, že ho všude budu pomlouvat za takovýhle jednání. Pevný nervy Pavlí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, jaká byla svatební cesta? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Veru, doufám, že jste si to užili :-) Tak teď cvaklo na mobilu, že zpráva došla, jsem zvědavá jestli a dokdy se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
nic... žádná reakce, asi zkusim zavolat z Tomova mobilu, ale nedivila bych se, kdyby to zase bylo vypnuté ]-(
Odpovědět
Pavlí to už je opravdu hrozný jak s Vámi jedná...bych vybouchla asi a to sem celkem klidný člověk
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenže já si tu můžu vybuchovat doma pro sebe, volala sem z Tomova čísla, taky to nebere, já nevim co dělat, tak příšernýho člověka jsem snad ještě nepotkala, proč jsem měla takovou smůlu ve výběru, ale je pravda, že jsem chvilkama měla pochybnosti, že jsem ho ještě za včasu nezměnila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi volal - konečně, že prej mě zklame, že fotky ještě nejsou, že ve fotolabu je nemají, že během zítřka, zase sem byla zaskočená, že jsem si nestihla uvědomit, že jsme se domlouvali, že nám je dá všechny na cd a že si je sami vyvoláme, případně po domluvě. Což bych teď už nechtěla a že se zítra ozve. Za chvíli volal na Tomův mobil - tak jsem to zvedla, že to jsem já, že jsme volali i z toho a říkám mu, že jsem myslela, že to bude jen na cd, tak najednou, že chtěl nějaký i vyvolat. Ještě mu říkám, jaká tedy bude konečná cena (při domluvě říkal 2 - 2500,-) a on, že to do zítra vymyslí!!!! Co jako chce vymýšlet??? A říkám a opravdu se nám zítra ozvete, nebudem vás muset nahánět?? Na to on rychle: Ne, nashledanou. to je síla, prosím, ať už je mám v ruce a už nikdy toho člověka nechci vidět a šířit o něm jen to nejhorší.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad fotky Pavlí už zítra budete mít v ruce a nějak rozumně se domluvíte i na ceně. ;-)
Odpovědět
Tak to je vžně neskutečný......jinak Kačí, jak jsem tu psala o tom líčení za 45,- tak ve svatební den mě to přišlo na 150,- což je taky nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
To byla Májí fakt super cena, jsem tedy zvědavá, jak ti to slušelo, nemáš aspoň nějakou jinou soukromou fotečku? Když jsem viděla na netu zkoušku líčení svatebního 500,- a ve svatbě 1000,- tak mi to přijde vážně jak zadara. Někteří zkrátka na slově "svatební" strašně vydělávaj, ať už je to cokoli. No, tak jsem zvědavá, jestli už ani zítra fotky nebudou, tak nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
No fakt krásná cena Mají ;-) .
Odpovědět
No soukromé fotečky snad někdo přinese, teď jsme dostali amaterské video tak koukáme, je to celkem sranda, ale byli jsme opravdu nervozní. Upřímně ukápla mi teď slzička...je to pryč...tolik příprav tolik nervů a najednou jen vzpomínky :-N
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se zeptat, jak u vás probíhala tombola? Díky za tipy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dasta29, já nepomůžu, my ji neměli ;-) Máji, přesně to znám, takové dlouhé chystání, těšení a během chviličky je to fuč, ale aspoň, že jsou ta videa a fotečky a vzpomínky v nás
Odpovědět
dasta..mi to měli tak, že se někdo chopil prodeje lístků (číslo a název ceny)- cena lístku dobrovolná (objevili se tam i velké sumy), pak jsme nechali nějakou chvíli lidi bavit se. Poté se manželův úžasný svědek chopil mikrofonu a vyvolával ceny a vždy to okomentoval nějakým způsobem.....lidi se bavili a vydělali jsme i slušné peníze (i když jsme z lidí peníze mc tahat nechtěli, bylo to i místo dražení střevíčku), musím říct, že hosté se hodně smály
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?