Nevěsty z jižní Moravy

Zobraz úvodní příspěvek
je tady nějaká nevěsta z Jižní Moravy? :-)
Odpovědět
ahojky, já jsem taky z jižní moravy...přesněji Oslavany okres Brno-venkov
Odpovědět
Holky potřebovala bych poradit! Chceme se jít s přítelem podívat na oblek, košili a kravatu. Znáte některá nějaký dobrý obchod, kde mají velký výběr? Přítel by měl mít tmavý oblek, krémovou košili a žlutou kravatu nejlépe regatu! Zatím jsem se dívala jen po těch kravatách, ale zatím se mně v žádném obchodě žádná nelíbila. :-|
Odpovědět
@kamcasevcikova Ahojky, kdy a kde se budeš vdávat? :-)
Odpovědět
ahoj, bereme se 18.6. v zámkuv v oslavanech, když bude hezky, tak to bude v parku u plakacího stromu no a když bude pršet, tak v zámecké kapli... doufám ale, že bude hezky... :-) a kdy a kde to máte vy?
Odpovědět
@kamcasevcikova my to budeme mít 03.09. v Mistříně u Kyjova :-) Tak ty budeš dřív na řadě. Už máš všechno zařízené? :-)
Odpovědět
jj, všechno už je hotové, teď už jen musím zajít do hospody, kde máme hostinu, abych si namyslela jak chci svatební tabuli... jinak už čekáme až nám ten čas uteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajame ahojky my jsme jeli do Polska alias do Tešina a tam si přitel koupil celý oblek+boty+kravatu a košili.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky nevěsty mužu se kvám přidat i když jsem už měla svatbu v březnu.Kdyby jste se chtěli na něco zeptat o hledně svatby nebo tak ptejte se....pac a pusu
Odpovědět
ahoj holky jak vam jdou pripravy??ja cekam az mi dojdou saty jeste 3tydny,snad dojdou a budou jak maji byt.o vik.dorobime vyvazky,,pristi tyd.jedu jeste do ikeii dokoupit zbytek vyzdoby na svat.tabuly,zbytek kouim na netu.a jak dojdou saty budu resit sperky k satum.a snad ta nejvetsi starost bude za mnou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajame ahoj my jsme kupovali oblek ve Starém Městě u Uherského Hradiště, prodejna Ševčík Prostějov, mají tam celkem dobrý výběr a ceny taky my máme za 4tis. a je takový tmavě šedý jemný proužek a jakoby leský nebo v Uherském Hradišti jsou taky prodejny s obleky.
Odpovědět
ahoj, tak už máme prstýnky, včera přišly...hurááááááááááááááá my máme oblek z OP Prostějov, chytli jsme zrovna akci, takže ho máme celkem za levno,celý černý...no moc pěknej....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jak jdou přípravy? Holky budete mít i kameramana? jestli ano tak koho? Já momentálně nějakého sháním, tak bych byla ráda za nějaké vaše tipy.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my budem mít svatbu 4.8. ;-) a budem se brát ve Velkých Němčicích,okr. Břeclav. Potřebovala bych tipy na fotografy :-( ,já jsem až z Vysočiny,takže hledám dost po paměti a zatím nic moc :-( ,poradíte někdo?
Odpovědět
@klarka26 můžu ti doporučit známého fotografa, je to profík, ale je až z Kyjova. Kdybys chtěla kontakt, písní do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarka26 já znám jednu super fotografku :-) bude nám fotit svatbu :-) a fotila nám fotky s naším již zesnulým drobečkem a jsou to ty nejhezčí vzpomínkové fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc,kontakty si určitě vezmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nevite nekdo o dobre kadernici a kosmeticce ve Veseli nad Moravou nebo okoli? Nasla jsem si Studio Shine, ale vubec nevim jaci jsou ;(
Odpovědět
@kateczka Ahojky, tak kadernice : http://www.kadernictvivendy.cz/inpage..., ted pujdu ke slecne nebo pani na zkousku tak muzu v pondeli cmrknout jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky, tak dej vedet, ja uz jsem se ale obednala v tom Shine, videla jsem tu fotky jedne slecny a byla moc spokojena, delaji tam i make-up a byli po telefonu docela mile :) ..a navic mi zrovna prisel zavoj, tak jsem tam hned zavolala :D
Odpovědět
@kateczka Tak uvidis :-)
Odpovědět
@kateczka Nemuzu je na netu najit, jako cenik a tak, jestli jsi to nasla, muzes mi to prosim poslat? Diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
cenik jsem nenasla, ani jsem nenasla zadnou jejich stranku, jenom jako firmu.Ale maji stranku na FB https://www.facebook.com/pages/Studio...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a co kytky, kde si nechavas delat, nekde ve Veseli? Divala jsem se, ze mas datum, ktere jsem puvodne moc chtela ja, ale nakonec jsme to kvuli fararovi museli zmenit na cerven...
Odpovědět
@kateczka kytky si necham delat asi ve Veseli tam na krizovatce, na rozku, kousek od tama prodavaji gyros, jeslti vis, jeste jsem tam nebyla ale co si tam hodne znamych nechali delat kytku tak byli spokojeni :-) My chteli datum 7.7. ale musely jsme si ho taky zmenit ( v te dobe uz jedna svatba byla), takze nam klaplo toho 14.7 a jsme moc radi :-) A kde si nechas delat kytku ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 asi taky tam nebo jeste v te male kvetinovce vedle sporky....musim vyslat segru, at tam nahledne do katalogu jake kyticky delaji a na ceny a pak to pry staci par tydnu pred svatbou objednat, to uz budu doma, tak si tam zajdu sama :)
Odpovědět
@kateczka Jo, to mas pravdu, myslim ze Gerbera se jmenuje ta mala kvetinovka...vidis, to me nenapadlo. Ja musim taky omrknout ceny a tak. Prosimte, a kolik te vyjde zkouska ucesu v tom Shine? U te Vendy to vyjde na 200 Kc coz se mi zda super cena
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem se ani neptala...ostuda :-S ale vyzjistim to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kateczka @valerie27 Holky, já chodím do Kadeřnictví Irena k Aleně Skokaničové, bude mě česat. Brzo půjdu na zkoušku, tak vám dám vědět, jak dopadla :-) Ve stejné budově je i kosmetička, tak ji asi taky omrknu, ale jestli máte nějaké jiné tipy, tak si nechám ráda poradit :-)
Odpovědět
Holky, nemate tip na nejakou sikovnou kreativni kadernici na cesani ve svatebni den? Olomoucko, litovel.. jizni Morava ?? Dekuju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?