Nevěsty z jižní Moravy

Zobraz úvodní příspěvek
je tady nějaká nevěsta z Jižní Moravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, jsem z Opavy, ale svatbu budeme mít v Čejkovicích. Zoufale bych potřebovala nějaký dobrý tip na kosmetičku a kadeřnici v jedné osobě v okolí /Hodonín a pod./ . Byla bych vám vděčná. Díky předem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukianna ahojky tak v Hodoníně ti můžu doporučit kadeřnictví SID a kadeřnici Zuzku nebo Simču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lussilka Mají internetové stránky? A dělají i líčení? A měla bys i kontakt? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukianna jé tak líčení ne, oni jsou obě kadeřnice, kontakt ti dát můžu jestli ti to pomůže. Jinak na pěší zóně je kadeřnictví i kosmetika - kukni tam http://sunbody.cz/d92-kadernictvi.html
Odpovědět
Profilova fotka
@lukianna kadeřnictví SID 604 580 963 STRÁNKY ASI NEMAJÍ
Odpovědět
Profilova fotka
@lussilka Děkuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@lukianna Nemáš vůbec zač:-) třeba si vybereš..
Odpovědět
@lukianna Ahoj, znám jednu kadeřnici, která dělá i kosmetiku, nehty a pedikúru! :-) salón má v Hodoníně! Jméno a tel.číslo ti pošlu do zpráv!
Odpovědět
Profilova fotka
@pajame Děkuju, to je přesně to ,co hledám! Jsem Ti vděčná, zkusím se objednat..... :-)
Odpovědět
@pajame ja sem taky od kyjova:)a kde mate svatbu?my mame 27.8.na skalaku..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Máme svatbu přesně ve stejný den jako vy ve Vacenovicích :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka dobrá volba... byla jsem tam mrknout a fakt to tam mají krásné!
Odpovědět
Článek se načítá
@harcovka no my měly docela problém sehnat místo páč tady v okolí pro 100lidí toho moc není,a tam je to fakt super,jak prostory,ochota provozní a ceny nejlepší co nám kd evubec nybídly tak snad bude ok. a hlavně vyjde počasí,máme to přímo tam v altánku..chtěly sme puvodně v Miloticích na zámku ale hodně lidí mě říkalo že je to tam jak na běžícím pásu a taky pak ty peníze :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka na zámek se jen vyfotit jinak bych do hostiny tam taky nešla... Já jsem přímo z Vacenovic a s naší hospůdkou mám super zkušenosti už z dřívějška (svatba bráchy) a 100 lidí tam taky dáme, tak jsem spokojená, že alespoň jednu věc z mnoha mám vyřešenou :)
Odpovědět
@harcovka no oni na tom zámku chou i dost za obřad a místo sme chtěly někde poblíž a tak sme ráda že bude všechno na jednom místě a nikam nemusíme jezdit ani na zámek se fotit,pofotíme se někde venku v okolí..a vy máte kolik lidí??my teda máme 100 a je toho hodně..ale sem ráda že mám hodně známých co pomůžou jak se svatbou tak i na svícu a hodně věcí si udělám i sama a tím i ušetřím peníze...
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka no zatím nám to vychází na 80 lidí...snad víc nebude :) ale večer přijdou kamarádi,tak stovka asi taky padne. Snažím se taky udělat spoustu věcí, ale zas tak moc ušetřit nejde...se mi teda alespoň zdá. Na prstýnky si dáváme vlastní zlato, oznamko + pozvánky ke stolu a jmenovky si vyrobím sama, dekoraci na stůl též i ozdoby na auta,ale i tak organza a další věci prostě nějaké ty peníze stojí... Jinak nevím kde víc ušetřit... Ty šetříš hlavně na čem??
Odpovědět
@harcovka No my budem mít svícu počítám tak 200lidí páč muj přítel je muzikant :-) takže zabijem prase a kamarád uvaří guláš..jinak pivo a pití musím koupit..na svatbu co se týče jmenovek taky udělám sama,tabuly mi bude dělat kamarád designer,nějaký věci sem koupila na netu zbytek v Ikei,kamarádka mi udělá kytky,je květinářka,další kamarádka nám udělala oznámení,je fotografka takže mi bude fotit i svatbu takže sem ráda páč to je taky dost peněz..jinak šaty si kupuju přes internet,páč ty ceny za pujčení mě přijdou zbytečně velký...no a kameramana co sem tady v okolí našla,co měl nejhezčí ukázky videí tak v závěru byl nejlevnější :-) ještě ale sháníme veterána auto,protože máme domluvený veteránský autobusy..jinak je pravda že se moc ušetřit nedá,ty peníze jemom lítají...
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka jů va,tak to jooo... S takvou kupou známých to jde hned o dost dolů ty výdaje. Já mám jen bývalou spolužačku jako fotografku,ale i tka mě vyjde na 7000... bude mě i líčit, ale na zbytku těžko ušetřím... S těma šatama jsem trochu v pasti. Zatím jsem teda ještě žádné nezkoušela a pouze obhlížím, ale když vidím ty ceny za pujčení a nebo případnou koupi, tak je mi zle... Kde sis je kupovala,že jsi tolik ušetřila? Tady někde asi ne,co? Mi na svícu přijde slovácký krůžek,tak bude taky veselo... Jinak maso bude čistá zvěřina,protože máme v rodině myslivce a víno též vlastní zdroje. Zaujaly mě ty autobusy... kde jsi je sehnala? Já bych chtěla pro ženicha taky nějakého veterána :) Nebo i nějakou krásnou motorku (jsme motorkáři), ale o nikom z okolí nevím...kdo by měl a pujčoval...
Odpovědět
@harcovka jo je to fakt výhoda při těch cenách.. ta kamoška za oznámení nevzala nic,platila sem jen tisk což je bomba za 120oznámení sme dala cca 1500kč,za ty fotky taky jen tisk a co spotřebuje jinak zadarmo..no líčení a kosmetiku mám nějakou paní z Kyjova,přítel mi tam dal poukázku na narozniny tak toho využiju :-) no šaty sem si zkoušela v Ivaně v Hodoníně abych věděla jaký střih mě padne a měla představu a traky velikost,půjčení tady vychází tak od 4tis a víc ale samozřejmě zaleží jaký šaty chceš ty nejobyčejnější jdou od těch 4tis navrch..ty co mě by se líbily by vyšly tak na těch 10tis.a jinak mě vyjdou tak na 5tis.a budou moje i kdybych je tady potom za pulku prodala tak se mi to vyplatí...a ty šaty sou tam úžasný,jejich tam hrozně moc na výběr,šijou je v Americe nebo Číně,recenze sou taky o.k.tak uvidíme,dneska je objednávám,dodací lhůta je 2měs.tak radši dopředu a mám švadlenu která by mi je popřípadě upravila...a hlvaně mi přijdou jiný než tady...no ty autobusy zařizoval muj tatka takže kdybys chtěla se ho zeptám a pošlu ti co a jak...no s veteránem taky právě nevím,jeden pán z Dol.Bojanovic půjčoval ale už toho nechal protože prý mu lidi ty auta poškozovaly :-( tak ještě kukám kde by se dalo sehnat něco jinýho...
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka A odkud si je objednáváš ty šaty? Též o tom aktivně přemýšlím a mám v úmyslu si první někde vyzkoušet a pak případně koupit. Kdyby byl i ten kontakt na ty veterány byla bych moc ráda! Sice motorkáři slubují účast,ale originální příjezed ženicha by taky nebyl k zahození :)
Odpovědět
@mikollka ahojky, svatbu budeme mít 03.09. v Mistříně! O Skaláku jsme taky přemýšleli, je to tam nádherné, ale nakonec jsme si řekli že nikam nebudeme přejíždět. Tak v Mistříně budeme mít jak obřad tak i hostinu! Já jsem si pro šaty byla v Břeclavě! V Kyjově žádné pěkné nebyly, tak jsem si zajela do Hodonína! Ale majitelka Ivany byla tak strašně nepříjemná, že jsem se sbalila a zajela do Břeclavi, a dobře jsem udělala, mají tam větší výběr, paní je ochotná a navíc je to tam min. o 1000,- levnější!! :-)
Odpovědět
@pajame To je náhoda já si beru Mistříňáka:)já sme právě ze Žádovic takže pro mě je to blízko a jelikož že tam budem mít i ubytovaný nějaký lidi i obřad tam bude tak taky nebudem nikam přejíždět..já sme byla v Ivaně jen zkoušet a paní byla v pohodě,ale střídají se tam takže asis narazaila na tu špatnou...je pravda že když si zajedeš mimo je to levnější tady chcou za šaty kolem 8tis. a v brně seženeš třeba za 6tis.mě bylo líto dát za půjčení tolik peněz takže sem si je objednala na netu,dodací lhůlta je 2měs takže v pohodě..a vyjdou mě asi na 5tis. :-)
Odpovědět
@harcovka no šaty sem si objednala na jednom francouzkým servru,kdybys chtěla pošlu odkaz,je to tam i v angličtině a je tam obrovský výběr a super ceny..poměříž se bud objednáš velikost nebo ti je ušijou přímo na míru :-) ale je určo lepší si zkusit abys věděla jaký střih ti padne páč každý je jiný...ale byla to fuška si vybrat z takovýho počtu,nejsou tam šaty který by s emi nelíbily :-|
Odpovědět
@mikollka :-) taky mám Mistřiňáka! Já bych si šaty přes net objednala, ale mám z toho hrůzu. Raději za ně zaplatím 7 tis, a mám to bez starostí! ale raději bych si je koupila a pak je zase prodala! Za půjčení je to fakt mazec! :-|
Odpovědět
@pajame tak to je nahoda;)no ja mela taky trosku strach ale mam svadlenu ktera dela ve svat.salonu a ukazovala sem ji ty saty kdyby bylo potreba upravy a i me merila takze v pohode..a taky tady se mi moc zadny nelibily a tam sem si nemohla vybrat:)uvidime..hlavne ze uz mam po starosti,a ted muzu resit dalsi veci..nebo je toho mad hlavu..
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka bylo by super, kdyby jsi mi ten odkaz poslala... minimálně se inspiruju,když bych nekoupila. Opravdu moc díky!
Odpovědět
@harcovka máš to v IP uvidíš...
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka Supiš! Dík =) Omrknu to :-D
Odpovědět
@harcovka tak ty autobusy maji na csad kyjov my je mame rezervovane na 27.8.tak si tam zkuz kdyztak zavolat.
Odpovědět
i kdyz ted si uvedomuju ze to mate ve stejny den jako my a mame pujceny vsechny tak asi sem ti nepomohla:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?