Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
1
266
267
Ahoj, jsem tady po1. a chtěla jsem se zeptat,jak se jmenuje ta kartářka z Milotic?
Odpovědět
tero, já myslím, že holky tu nejsou, že odešly na jinou diskuzi :-|
Odpovědět
holky nikam neodešly, jen už není čas a asi ani chut sem psát ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
ahojky, na jméno kartářky si nevzpomenu (jen příjení za svobodna), ale mám na ní mobil, kdybys chtěla...
Odpovědět
Odhadce Dušan Krošlák nám dělal odhad myslím že 15.1.2011 - můžu každému doporučit, aby si ho nebral za žádné peníze, ani ZADARMO. Pan Krošlák nám nemovitost nacenil tak, že odhad je pro banku kničemu, zadal že opotřebovanost nemovitosti je 70% - banky přistoupí max. na 60-65%. Nevypracoval nám odhad ceny budoucí, pocelou dobu se choval velmi arogantně a k celému problému se postavil zády. Proto bych velmi rád apeloval na veškeré zájemce o odhad nemovitosti - odhadce Dušan Krošlák, Velká Nad Veličkou - NIKDY !!! Momentálně si odhad necháváme zpracovat jiným odhadcem a o úvěr musíme žádat u jiné banky - termín máme taktak!!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahoj holky, prosím víte o nějaké super kapele z okr. Hodonín? Chtěla bych dva nebo tři hudebníky (nejlépe muž + žena), kteří hrají moderní písně např. od Kabátů, Chinasky apod. styl? Dechovku umět hrát nemusí neb tu tam mít nechceme vůbec... Děkuji vám za tipy! ♥
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Tato diskuze je neaktivní?...
Odpovědět
@framboise Já nevím, taky koukám.. já bych aktivní i byla:..:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj holky snad si někdo přečte muj přispěvek prosim prosim schanim muzikanta na svatbu...... Muže mi některa poradit prosim
Odpovědět
@sonamayo já mám tyto (slyšela jsem je a budeme je mít taky na svatbě) http://www.lalia-music.cz/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Ahoj Holky, chtěla bych se zeptat na nějaké místo, kde by šla udělat hostina. Mělo by to být venku, někde, kde se dá tancovat, je poblíž nějaké dětské hřiště, podium pro kapelu třeba...Máte někdo tipy? Jo a musí být poblíž aspoň malá kuchyňka...Třeba nějaká myslivna...pro cca 80 lidí. Děkujiiiii
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Je to tady celkem tiché. Bude mít někdo prosím tip na fajn místo na Hodonínsku na hostinu? 40 lidí s možností venku i vevnitř, nejlíp dětské hřiště/skluzavka. Fajn by byla někde např. oblast vinných sklepů.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@fascialka hotel u Krysu- kostelec u Kyjova :)
Odpovědět
@miska812 Tam to bude 28.8. naše, už se moc těším :-)
Odpovědět
@miska812 Díky, je to tam moc hezké, ale připadá mi to drahé.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, má někdo zkušenost s pěkným místem na svatbu v Mutěnicích? Pro cca 80 lidí, ideálně vnitřní prostory s nějakým dvorkem nebo kouskem venkovního místa, kde by se dalo grilovat a pobýt. A úplně nejlíp aj s možností ubytování alespoň pro část hostů. V Mutěnicích je spousta vinařství, ale těžko říct, kdo je jak velký a jaký má vnitřní prostor a dohledat to pořádně nejde.
Odpovědět
1
266
267
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?