Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Heli - já už se těším, až konečně začnu něco dělat.....Zatím ale ležím doma ve skriptech a nedělám nic jinéSho - takže se v podstatě flákám.... :-D Každopádně jakmile mi to státnicové šílenství skončí, tak se vrhnu na tu ZUMBU, na kterou se fakt těším..... Státnice dělám 2.6, takže od 3.6 jsem použitelná a svolná ke všemu :-D :-D :-D :-D :-D Jenže to už ty zasej nebudeš tady, že? :-( Na tu bábovku se ti musím podívat ;-) :-) - to bude inspirace pro mě :-) Sylvi - neboj, kilča půjdou po porodu zase dolů, vždyť jenom v porodnici necháš půlku nabraných kil....a když tak se potom spoledně s Kačkou přidáte k Zumbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Teda vy mě lákáte s tou zumbou. Šla bych hned. Vladi,ty jsi špionka. Jsi doma? Učíš se? Státnice dopadnou na 1,neboj.
Odpovědět
Jé holky, tak ta Zumba by se mi líbila, škoda, že jsem 2v1 :-D , aspoň to pořádně ošéfujete a pak mi dáte vědět, nebo ty Vladi vlastně i Barča tam bude chodit. Vladi, ty státnice máš za chvíli, určitě je dáááš a budeš mít už pokoj a budeš si užívat volnička. A pak dovolenku. A co miminko, až příští rok, nebo jak to vidíš :-D Nechce se ti ještě do toho? :-D Katy co ty máš s malým za program? Určo jdete někam ven na prochajdu, že? :-)
Odpovědět
ahojka holky :-) zrovna ode mě odešel pan pojišťovák a konečně snad budu mít na pojistce nové příjmení a adresu :-D holky, tu zumbu bych brala... ale nestíhám, nestíhám... dneska jedu do Brna na přednášku, příští čtvrtek zase na kolokvium... bože růůůžo :-D a dneska se mi nechce učit, ale jen spat, spat a zase spat... :(
Odpovědět
Sylvi - já pokud rozpletu po první hodině zumby nohy, tak tam chodit budu ;-) :-D JInak já se těším na to volno, které už 6 let nemám, takže doufám, že si ho ještě nějaký čas užiji a teprve pak se budu chystat do dalšího "levelu" ( Heli, to označení levelové se mi moooc líbí), takže uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne - znáš to: plány máš, ale nějak to podle nich pak nevychází. Ale když by se mělo podařit, tak někdy v zimě by to bylo ideální... :-D :-D Jinak dneska prý mají dojít nějaké silné deště jsem četla.....to se nám zase Jani bude blbě učit, mě se taky chce spááááát a spáááát - já když se podívám na učení, tak se ze mě stává šípková růženka :)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,vyvezla jsem dnes Václava na nákupy do Břeclavi :-) Teď je s ním Zdenek na prochajdě a já jsem se pustila do úklidu.
Odpovědět
holky, vyjela jsem dneska do brna autem, že se mrknu před přednáškou po obchodech po nějakém ohozu na státnice... a v těch obchodech je k.u.l.o.v.é.!!!!!!! leda bych chtěla jít na pláž... to bych měla nakoupené hned :-D
Odpovědět
Janíííí, to mi ani neříkej....já potřebuji sehnat černé kalhoty - že bych vzala na milost Hodonín? :-p
Odpovědět
Vladi, černé kalhoty ti půjčím ;-) Jo, v červnu už bych měla být definitivně fuč, sakumprdum ve velkoměstě i se zubním kartáčkem :-D
Odpovědět
vladi, černé kalhoty seženeš kdykoliv ;-) já spíš chtěla nějaké šaty... ale všechno už je ve styly ala pláž... a to se prostě nehodí :-/
Odpovědět
šaty můžu zapůjčit též ;-) černé pouzdrové na široká ramínka, s bílým proužkem - kostýmkový styl ;-) velikost je to 38, nikdy nepoužité. nebo zatím nové šaty bez ramínek, se širokým páskem pod prsama, stejná velikost. klidně vám udělám půjčovnu, stačí říct, tady se toho najde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, po delší době mám trochu času tak nakukuju, abych vás pozdravila a koukám, že to tu vcelku ožilo :-). U mě žádné novinky, jen málo času, v práci začínám chystat na červnové daňovky a audit a u koníků závodní sezona v plném proudu. V sobotu jedem do Bratislavy a taky jsme začali pomaličku s obsedáním hřebečka. Hel, nechtělo by to před odjezdem nějakou menší rozlučku ;-) ?
Odpovědět
Článek se načítá
ahojka holky, tak jsem se konečně dokopala vylézt z postele... jsem ostuda :-/ jdu si udělat snídani a hurá na učení až do večera a pak se půjdu odreagovat na babinec :-) Heli, mockrát děkuju. já mám taky černé pouzdrovky, chtěla jsem něco, v čem nebudu tak tmavá, ale prostě není možné sehnat... zřejmě to ale nakonec dopadne tak, že v nich půjdu :-D joo a velikost 38 bych neoblekla ;-) ale moc moc děkuju za nabídku :-) Ivi, to s tou rozlučkou není špatný nápad... ;-)
Odpovědět
Heli- ty seš stejně naše zlatíčko - co my tady si bez tebe počneme - budeme jako vdovy... :-( :-( Já jsem si šaty na promoce sehnala ( jenže si je budu muset nechat zúžit, protože jsem byla donucena vzít si větší velikost, abych se do nich přes ty moje prsa dostala, holt 38 nahoře už dávno nemám... :-| ). Ted už musím jen doladit ty kalhoty na státnice.....tak kdybych náhodou nic nesehnala, tak vím, na koho se můžu obrátit.. :-) :-) Ty by jsi stejně měla nafotit ten tvůj šatník, a to co nechceš, rozprodat - uvidíš, kolik bys měla zájemců ;-) Ahoj Iví, jak se máš - dlouho jsi se tu neukázala :-)
Odpovědět
vím, že na to je expert Lucka, ale nevíte co to znamená, když se vám zdá o černých kočkách????
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,mrkni na internetu na snář
Odpovědět
Katy, dívala jsem sem se, ale v každém píšou něco jiného... od apokalypsy až po nirvanu :-D
Odpovědět
Jani, nechci ti kazit iluze, ale černé kočky znamenají faleš, lži, falešné přátelé... Vladi, mám asi desatery kalhoty, tak by sis vybrala ;-) Já myslím, že beze mě si docela dobře poradíte jako se mnou ;-) Ivči, možná nějaká malá rozlučka by nebyla marná, tak jak budu mít zubní kartáček v autě, tak něco spácháme. Co vy na to?
Odpovědět
heli, njn, kočky jsou totiž všechny falešné... a nejvíc ta, co mají tchánovci!!!
Odpovědět
Jani- už jsi zjistila, co to tedy znamenalo ten tvůj sen? Ono je fakt několik verzí snářů .....ale nejlepší je asi se nad tím povznést, ne? Katy - dneska jsem viděla na prochajdě Zdenka s malým - zrovna se mu asi po tobě stýskalo, páč plakal, tak jsem radši ani nenakoukla do kočárku, bo by se chudák malá ještě mohl i leknout tety Vladky, která nebyla nalíčená a takovou újmu bych mu nemohla způsobit :-D :-D Heli - jsi hodná, kdybych zjistila, že nemám v čem jít, tak písám, volám helppp ;-) Potřebuji sehnat dlouhé, úzké kalhoty (no klasické úřednické). Doufám, že mi stačí dojít balík z Thajska - objednávala jsem si černou vestičku k těm kalhotám, tak snad to stihne dorazit do čtvrtka.... A až budeš balit ten kartáček, tak určitě dej vědět, ať se s tebou pořádně rozloučíme :-) I když snad sem budeš hodně často jezdit :) Jo a kde jsi vzala tu voňavou věcičku z Thajska? Sis ji někde objednala přes net?
Odpovědět
vladi, já většinou přejdu sny bez povšimnutí, pač se mi zdá furt něco a pokaždé šílená kravina... ale tentokrát tam těch koček fakt bylo jak maku... kam jsme vlezla, všude kočky... tak jsem si řekla, že teď by se možná měl člověk pídit... ale nakonec jsem to vzdala... stejně mi to nic nepřinese, i když to zjistím ;-)
Odpovědět
Ahoj holky hlásím se po víkendu, u nás jsou už totiž bojové podmínky =-) :-N , dnes v 6ráno už nastoupili zedníci tak se maká. A já jsem se dobelhala do práce, tak poslední 2 prac. týdny mne čekají. Ale v pátek si vezmu volničko. :-N Vladi stále objednáváš z toho thajska? Přes to aukro, že? I ségra se mě na to ptala, že co tam je za zboží :-) Jani, snad máš už příjemnější sny, než o kočkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:/ v sobotu se stala v rodině tragédie sestřenky skoromanžel (12let spolu) dostal ve 32 letech zničeho nic zástavu srdce a zemřel...nemůžu tomu uvěřit..probečala jsem celou neděli a ještě ted mám slzy na krajíčku..Plánovali miminkö a 5měsíců bydleli v novém domečku. Mám z toho husinu a i ziimnicu...super férový a zdravý kluk už není..nemůžu pomyslet ani na to jak se cítí sestřenka...ráno šla do práce a večer už byl mrtvý...Skurveně nespravedlivý svět! |-| Jinak ze stavebního úřadu nám dělá jistý pán nějaký problémy takže jsem totálně KO DEAD! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
baru,to je hrůza. Fuj. Úplně se mi udělalo špatně. Člověk se pořád za něčím honí a .....
Odpovědět
Baru, to je strašné :( mám pocit, že se čím dál víc množí takovéhle případy, že umírají mladí lidi. Je to děsné - celý život před sebou :(
Odpovědět
Baru, to mě hrozně moc mrzí....je to opravdu tragédie. Když zemře starý člověk, tak s tím člověk tak trošku počítá a i to je pro rodinu krutá rána, že jim odešel člen rodiny, ale když zemře takto mladý a zdravý člověk - tak to musí být strašné. ..... |-| |-| |-| Pro tu sestřenku to musí být opravdu hrozné, teď ji jako rodina musíte hodně podržet, aby to psychicky ustála...Já si to vůbec nedovedu představit, že bych teď měla o manžela takto přijít.......ufff, hrůza |-|
Odpovědět
Sylvi - ano, objednávám si hodně přes to aukro, mají tam hezké věcičky a zatím všechny, které mám, mi krásně sedí a jsou v pohodě -žádné nekvalitní šunty...I když ty velikosti někdy tam mají hodně maličké, takže je tam spousta věcí, které by se mi líbily, ale to bych musela mít přes hrudník tak 80 cm - což jaksi nemám.....:-D A už tedy tak makáte na domečku? Tak ať vám to jde hezky od ruky, ať se už s prdýskem stěhujete do vylepšeného ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, ježiši co to tu po ránu čtu? TO je strašnéééééé |-| Barčo to je mi tak strašně moc líto, to je opravdu šílené a nepředstavitelné :-( Úplně jsem se z toho oklepala, takový mladý kluk....to snad není možné...
Odpovědět
Vladi, jojo rekonstruujem si ten vrch celý, takže mazec, hned v 6 ráno dojde banda dělníků a maká se :-) sice je to jak na stavbě, ale těším se, až to bude. Snad porodím až to bude a né dřív :-D Ale určitě vydržím :-D Dnes jsem tě zahlédla z dálky z busu jak jsi šla do práce :-)
Odpovědět
Dobré ránko děvčátka, tak počasí se nám snad trošku umoudřilo - doufám... Sylvi - musela sis mě splést s nějakou mě podobnou dívčinkou, protože já jsem doma a připravuji se na svůj den D.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?