Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Baru, zkusila bych to domluvit i s Kačkou, jestli by jí manža třeba některý večer nepohlídal, že by šla s nama :-) ale to je samozřejmě na ní... a určitě to nebude hned teď... no, ale my čtyři to probereme teď v tu středu a dáme vědět, co a jak :-P a vy mezi tím hezky stavějte domov ;-)
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak dnes je zase venku nějak pošmourno, a chce se mi spát :-S Baru já jsem chtěla srazík v pátek, ale holky nemůžou, a to mám prosím pátek volný, páč manžel jede do Ratěk do sklepa z chlapama z práce :-) Kači, co novééého? Co prdošek? Jak se máááte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů holky musím vám honem něco prásknout. Jela jsem něco vyřizovat do Hodoša a potkala jsem se tam Kačkou. Musím vám říct, že vypadá skvěle!!! :-D :-D :-D Je hubeňoučká a moc jí to sluší. Ona bude tvrdit že to není pravda, ale věřte mi pravda to je! Opravdu bych do ní neřekla, že je chvilku po porodu :-D Z Vašíka je opravdu pořádný chlapák. Je tak kouzelný a milený, že bych hned pomačkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,ty práskačko!!! Hubená nejsem. 72 kg živé váhy!!! A okolo pasu něco,co tam nemá být ]-( Bláňa vypadá moc hezky. Prostě krásná mamina. Ještě bych mohla potkat Sylvušku. Pořád chodím po městě a štěstí na sebe nemáme.Snad za tebou zajdu do práce ;-) smudlinko,moc moc blahopřeju k těhu. Já jsem to teda taky věděla. No Grufča je práskačka. ;-)
Odpovědět
Katy, děkuji, to se hnedka roznese :-D Holky, přidáte se zítra někdo? V pět u Chytila?
Odpovědět
Holky, zdravím vás a přeji aby jste si ten zítřejší srazík maximálně užily ;-) Katy - já tě dneska taky viděla a musím dát Blani za pravdu - moc ti sluší a vůbec by člověk neřekl, že máš chvilku po porodu ... Já kdybych nemusela letět na autobus do Kyjova,tak bych se podívala na malého Vencu - no snad příště tě potkám a nebudu zase někam spěchat... Mějte se krásně.
Odpovědět
Jééé holky, jen se po ránu přihlásím, a musím se tu chlámat, vy jste všechny práskačky :-D hehehe :o) Katy, no je fakt, že co máš Vašíka, tak jsem tě nepotkala, ale teda viděla jsem fotky na FB od nějaké tvé kamarádky a má tě tam na fotce a máš tam jen rifličky a tričko a držíš malého, a jsi tam hubená jak lunt, kurnik, jak jsi ty kilča sundala? Vypadáš fakt suprově, za to o mě se to teda říct nedá. Hoď sem tu dietu co držíš a nedělej fóoory :-D Já končím v práci 15,10 a 15,20 mi jede bus, tak ten mezičas už ven nechodíš no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,ty fotky jsou ze soboty. Byly jsme u Jezu na pořádné prochajdě. No a samo,že tam Václav dostal hlad,tak jsem ho musela nakojit. Lidi čučely,jak kdyby to nikdy neviděly. :-D Rifličky jsem měla. Musela jsem si koupit,protože ty před těhu teda fakt neobleču. ]-( Vladi,já jsem si myslela,že spěcháš. Kam jsi uháněla? Lumpe,kde jsi ty? Ivko,ty s náma nekamarádíš?
Odpovědět
njn, ženské :-D co jiného by se taky v takovém babinci dalo čekat, že :-D Blani, jestli se sem dneska mrkneš - chceš někde cestou vzít? už vyzvedávám Helču, tak jestli chceš i ty???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ne děkuji :-) Holky vy mě asi zabijete!!!!!!! :-( Včera mi připomínala kamoška, že máme dnes v 18 hod. dámskou jízdu. Já jsem na to uplně zapoměla, že jsme se na to domluvily už před týdnem! Moc se omlouvám, nezlobte se. Aspoň bude důvod udělat další sraz v blízké době ;-)
Odpovědět
Blani nevadi, tak se slezem jindy ;-) Aspoň, že jsi dala vědět. Nemůžeš být na dvou místech zároveň, to chápu :-N
Odpovědět
tak srazík byl super. Dokonce za nama stavila i Helča R. na skok, tak jsme viděly tu naši blondýnku :-) Jinak jsem se pobavila. můj už měl o mě doma strach, pač jsem se stavovala ještě za mamkou a trochu jsme se zakecaly :-D tak snad se brzo uvidíme znovu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak nás vynáším na světlo boží... už jsme zase byly kdesi v pravěku :-D Co budete robit o víkendu? já se budu učit :-/
Odpovědět
už si připadám, že trpím samomluvou :-D to to tady fakt pošleme do kytek?? :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. My jsbyli o víkendu u našich. A dneska má Zdenek narozky,tak jsme si udělali výlet do Lednice,prošli zahradu,naobědvali se a hurá domů.... Jani,no věřímtomu,že v létě to do kytek půjde. Venku teplo,doma nikdo.... Na srazíku jste teda poplkaly??
Odpovědět
ahojte, sluníčko všechny táhne ven a nikdo sem nepíše.... Jak se máte? Srazík byl super, pokecaly jsme si, viděly jsme Helíska, nadlábly se a popily. No myslím, že bychom to mohly zopakovat a ve větším počtu.
Odpovědět
Ahoj holky, no neházejte to do kytek :o), srazík byl fajn, hezky jsme si pokecali :o), určo to zase brzo zopáknem, i když já s těma mojima vyglajdanýma kyčlema...hihi, sotva někdy lezu :-D Včera jsme byli pro autosedačku, tak už máme komplet všechno dá se říct x-) Katy, takový pěkný výlet jste si udělali? Tý jo, a jak se malému líbilo v Lenici? x-) Jinak ve čtvrtek snad ofiko začínáme doma s tou rekonstrukcí, takže do konce května budu v práci, tak budu ještě online, a pak počítám do půlky června bude útrum :-) Snad budou hoši z firmy šikovní a práce jim půjde pěkně od ruky, než porodím vše musí být hotové :-N
Odpovědět
Katy, to muselo byt moc fainé, zvlášť, když byl víkend hezký :-) určitě to zopákneme... ještě než Sylvuš porodí ;-) a když se tam nebude moc dobelhat, tak ji tam doneseme :-P
Odpovědět
Ahojky holky, včera jsem viděla Katku s malým venku - jako Katko, postavičku máš úplně v pohodě, vůbec nevypadáš, že jsi chvilku po porodu....ti závidím, že to tak krásně kočíruješ tu váhu. Jani- jak jde učení? Já už začínám lehce šílet a jestli si najdu šedivý vlas, tak se ani divit nebudu :-x :-x Luci - jak je možné, že jsi mě dneska málem nepoznala? Já tě poznala hned..... x-) x-) x-) Máš se dobře, tebe jsem neviděla od toho srazíku od loňska.... Jinak holky - dneska jsem byla zaplatit dovolenku - už aby byl srpen. Sice jsem chtěla vycestovat hned po státnicích, ale nějak ten termín už byl obsazený, takže nakonec se jede konec srpna a začátek září a jedeme opět staré dobré Chorvatsko a Makarská riviera. Já chci sluníčko, dovolenou a válečku na pláži a taky pařba jedna za druhou - budu mít co slavit( státnice, narozeniny)....Do srpna musím popravit postavu, at se vlezu do plavek a nečouhá mi špek :-D :-D Kam plánujete dovolenou vy? Sylvi - ty asi plánuješ dovolenku jinou, co? :-) Ale i mateřská dovolenka je přece fajn, ne? No a jaké to bylo na srazíku????? Povídejte a přehánějte.....O Helči J. už to vím, co dalšího nového? Já jak se učím doma, tak se nikam nedostanu a nic nevím.... :-S
Odpovědět
Jo a holky - dívali jste se na tu ZUMBU? To nové cvičení v hodoníně? Mě to docela láká - asi to půjdu prubnout - sice nevím, jak to zvládnu - to je takový roztančený styl cvičení - tak pak třeba budu rozmotávat nohy, ale asi to fakt půjdu prubnout..... Baru, Marky určitě jdou.....co vy ostatní?
Odpovědět
Vladi, to víš... už jsem se začala učit. Zitra vyzvednu vytiskou bakalářku a vezu ji na fakultu... no, začíná se mi stahovat zadek :-D Jinak dovolenou si určitě zasloužím. mě nabídl otec, jestli nechcu jet s ním se ségrou dva dny po státnicích do chorvatska na týden, že mi to zaplatí... tak nad tím uvažuju, že bych si pak taky zasloužila relax :-) a ty špek shazovat nepotřebuješ ;-) jsi kočka nad tou Zumbou jsem uvažovala, ale asi nestihnut tu první hodinu, co bude v hodoníně. Kolik ta lekce vlastně stojí?
Odpovědět
Jani - tak já bych tu nabídku dovolenky rozhodně využila ;-) Taky jsem měla v plánu jet hned po státnicích, ale bohužel lokalita v tom termínu už je vyprodaná, tak jsem to nakonec přesunuli na týden v srpnu s tím, že máme se sestrou 30 let, tak to tam aspoň pořádně zapijeme :-D :-D :-D A s tou postavou něco dělat musím - to víš je po zimě a to jde všechno vidět - právě mi přišla ideální ta zumba na to shazování kil.....prej se u toho hubne samo a navíc je to tanec, který já můžu - rozhodně lepší tanec než posilování v posilce... Já ani nevím, kolik to stojí ta hodina - jen vím, že budu moct jít až v pátek 4.6 - to budu mít po státnicích. Možná by mohla něco víc vědět Markétka - na FB se jí zeptáme....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda,já bych na tu zumbu šla hned. Ale asi to neklapne. Vladi,tož a proč na mě nebékneš. Já jsem tě neviděla.
Odpovědět
čus ženy, jdu vás po sto letech pozdravit... děkuji za pozvání na komorní srazík, jsem ráda, že jsem vás viděla a pobavila se. Jani, Darja je klasik! že má takový smysl pro humor jsem o ní nevěděla a ani netušila ;-) x-) pozdravuj jinak si nemyslete, já vás dočítám, ale nepřispívám... já jdu zumbovat ve čtvrtek, pondělní hodinu jsem nestihla, ale v Brně. tam hodina stojí stovku, tak ať máte představu. Vladi, a ty to fitko pěkně flákáš! já už mám vybranou další permicu :-D
Odpovědět
heli - tož vitaj zpátky...:-) No flákám to fitko - však taky musím jít po státnicích shazovat ty špeky :-D :-D :-D Momentálně mi v hlavě vězí jediné - zdárně udělat státnice a pak budu řešit ostatní věci :-) Jaká ta zumba je? Katy - já tě viděla z okna - takže až tě uvidím na ulici a nebudu zase spěchat na bus nebo něco podobného, tak se určitě zastavím ti malého Vencu i tebe omrknout ;-)
Odpovědět
Ahojka Heli :-) ségře to vyřídím. určitě ju to potěší. ona není špatná holka, jen jí chvilku trvá, než se rozhledí a je fakt, že občas co slovo, to perla :-D
Odpovědět
Achooj holky, juj tu se to rozjeloooo :-D HOlky vy se mááte tu dovošku vám budu závidět, ale já se už moc těším na to naše mrňátko :-D I když to víte, že si na Vás vzpomenu, jak si budete užívat u moříčka :-D Ale moc vám to přeju, po těch státnicich a bakalářkách si to obzvlášť zasloužíte :-N A holky nebojte, to dááááte, budu vám držet pěsti! Vladi prosím tě, co to meleš o špeku, šak jsi jako proutek. Vypadáte všechny skvěle, jen já budu po porodu jak Míša kulička. A ten Zumba fitness bych taky rááda zkusila, to mne zaujalo mega, ale já než se někam dostanu....to bude ještě doba. Ale musím to pak ty kilča po porodu vyskákat :-D Jani, pozdravuj ségru, jste úplně jiné co jsem poznala, ale je fajn, ráda jsem se seznámila a doufám, že se jí daří dobře ;-) Heli, ty sakreš taky musíš prubnout všechny sporty, když si vzpomínám co jsi už dělala....je ještě něco co jsi nezkusila? :-D :-D Ale Zumba musí být fakt super ;-)
Odpovědět
Katku jsem ještě neměla štěstí potkat, určo vypadá skvěle ;-) o tom není pochyb, a malého bych ráda viděla, musí být už kus chlapaka :-) Katyy přidej si nové fotkyyy :-D
Odpovědět
A já hlásím, že jsem dneska opět viděla Kačenku, ale zase jen z dálky.....ale ono příležitostí určitě ještě bude. Sylvi - kde tys došla na to, že já jsem jako proutek????? jako hezky se to čte, ale pravda je trošku jiná a fakt to do prázdnin musím doladit - to víš, fitko ted dobře flákám, nemám na něj čas.....Ale tu zumbu bych chtěla jít zkusit, dokonce jsem se dozvěděla, že už ji přecvičují i na Lipovce - a to mám kousíček od domu. Naše Helča - ta už opravdu vyzkoušela snad všechno, že jo Heli? ;-) ;-) ;-) Nějaký tandemový seskok s padákem by mě nepřekvapil, že už to máš taky za sebou.... :-)
Odpovědět
Zklamu vás, seskok padákem si dám až ke 30.tinám :-D Jinak marně přemýšlím, co jsem ještě nezkusila za sport... :-D Vladi, neflákej fitko, mně už se rýsuje babůvka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?