Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj baby :) Katy pořid si facebook :) Sylvi krásný kočárek máte :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Baru,facebook mám,ale co je mi to prd platné,když si tam nepřidám fotky.... :-D
Odpovědět
ahojka holky :-) dneska to vypadá na krásně sluníčkový den... teď se chystám žehlit a pak zajedu za babičkou do dubňan na kole, ať trochu prohýbu ty moje staré kosti :-D njn, už jsem týden stará bréca :-D Sylvi, pak už se ta bolest neobjevila? a jaké cviky se na to cvičí?
Odpovědět
Ahoj holky. Jani, no už je to dobrý, kostičky drží zatím, v noci taky jsem se dobře vyspala :-) Tak kdyby to tak bylo dál, dobré by to bylo :-) Dělá se na to kočičí hřbet :-) protahování zad, a na baloně jsem se houpala. :-)
Odpovědět
Katy řekni manžovi, ať ti na koníka naháže nové fotky Vendy, ať vidíme jak vám hezky roste to vaše kuřátko. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,stará co? Už je ti 20 :-D :-D
Odpovědět
Katy, kdepak, už 22 :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Jani :-D :-D :-D Do háje. Mě je o 10 víc ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska bude zase krásně :-D
Odpovědět
dneska by to šlo :-D tak jsem dneska naběhla do archivu a nafotila co se dalo... a začnu se tím prohrábávat... a večer si jedu za cvičit, tak už se těším :-) jak se máte vy??? jestli se tady teda někdo ukáže... :-/
Odpovědět
Ahoj holky, jj jsem tu, na skok :-) Co tu řešíte věk? Každý je mladý na tolik, na kolik se cítí :-D Já třeba na 18 :-D :-D Jéé dnes je krásně, jde vidět, že je prostě Jaro :-) Katy ty sis to těhu fakt dobře naplánovala, malý šel pěkně ven do tepla na celé jaro....ja v té porodce v létě chcípnu :-N :-. Jani, bavili jsme se s Helčou J., že bysme 7.5. zašli k Chytilovi na menší srazík, na pokec, co ty na to drahá??? A samo, jsem chtěla říct i ostatním holkám, jenže tu se zasej nikdo neukáže, jen my tři :-D :-D A Kačka s malým nemůže to mi je jasné. ;-)
Odpovědět
Ahojka ženy :-) tak jsem nás zase vytahla z propadliště dějin. Venku je tak krásně a já tady mořím tu bakuli... aaaa... ale už tomu bude snad konec... a začne učení, fuj fuj fuj... Sylvi, jsem pro... jestli chystnu Helču na ICQ, tak jí zkusím napsat a domluvit se třeba v týdnu, protože toho 7. nemůžu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pár fotek...http://www.modrykonik.cz/fotoblog/doorka/album/vaclav/
Odpovědět
krásný, krásný, krásný... nic jiného na to ani nejde říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem došla od mudr. z kontroly, no po běhu než jsem došla k mudr, tak tlak šílený :-| , no ale mimi je v pořádku. Katy malý je miloučký, jde vidět, že má rád vodičku. Jsem se chtěla zeptat jestli byl akční u tebe v bříšku, a jestli se tak nějak chová i po narození?? My máme jaksi moc klidné dítko právě. (zatím) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,no akční?? Jak se to vezme. Ale spíš ano. A teď je tak normal. Někdy divočák někdy kliďas. Po taťkovi :-D :-D Ale tu škytavku,co měl v břichu 3-5x za den má pořád. To je dobře,že je všechno v pořádku. Jen na sebe dávej pozor.
Odpovědět
tak co holky? bojíte se dneska, bojíte??? já se radši zavřu doma s bakalářkou, která mě ochrání před všemi nástrahami a letost to upalování snad opět přežiju :-D Sylvi, nejdete se podívat na přírodní areál? snad se nepokazí počasí, hlásili dneska, že má snad pršet :-/ tak uvidíme já budu o víkendu slaměná vdova a v neděli jdu nalévat vínko na degustaci k Chytilům, tak si od těch povinností snad odpočinu. A na zitra jsem k nám domů svolala babinec (když nebude nikdo doma). Pojedeme bruslit a pak si dáme u nás na terase dortík, kafíčko a limonádku :-) tak už se těším. Co plánujete vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přijede kamarádka,tak budem spolu. No a snad budu políbená od třešinkou. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se dnes hlásím :o) Takže, v pátek jsme si doma dělali grilovačku, takže byla žranice, až mi v noci bylo dobře těžko :-D :-p Na areál jsme teda nešli :o) Jani užij si zítra degustaci vín :-) Jitula říkala, že jdete bruslit, tak snad se vám to vydařilo, bylo krásně, tak asi jo, že ;-) Já dnes byla políbená, tak snad neuschnu :-) Jinak jsme byli v Raťkách na návštěvě u P. rodičů. A zítra bude asi flákací den :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zase po čase pročítám, co se tu děje. Ze svateb jsme se přesunuly k miminkám. Tak já se taky hlásím do klubu těhulek :-) V listopadu nás bude doma víc, jestli všechno dobře dopadne. Mějte se, papa
Odpovědět
Heli to je kráása, i když já měla tu čest to vědět už dřív, tak nebudu hrát překvapenou, ale i tak mám z toho tvého těhu mééééga moc velikou radost x-) A neboj, všechno dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Heli, přesně, jak píše Sylva... všechno bude v pořádku ;-) společně to zamlsáme ve středu ;-)
Odpovědět
Jasné holky, se středou počítám :-D x-) a už se vás moooooooooc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky :) taky hlásím že jsem byla políbena :)a super víkend za námi :) ve čtrvtek jsme zanísli papíry na stavební úřad a ted budeme čekat :)a snas brzy kopnem do země:) Heli to je supeeeeer.)moc gratuluju :))No už tu budou brzy jen maminky :)je to krásné. Katy co malinký??Roste jak z vody???:) A plánujete v Dubnanech nějaký srázek či co??.)
Odpovědět
Baru jen na chvili posedět ve středu v 17hod s holkama, já , Janča a Helča....ale kdo má zájem ať se připojí k nám, zasej u Chytila jen. ;-) Tak tady se nikdo nehlásí....nepíše, tak je těžké se nějako domlouvat. Jinak Barči to je mazec, už brzy začnete stavět teda. Já už se těším, až u nás začne taky ta rekonstrukce, hlavně, ať už se něco dělá. :-) TO čekání je už únavné, celý víkend jsme uklízeli různé věci. Už ať je to hotovo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky tak já bych se k vám přidala můžu? :-)
Odpovědět
Kdo se ještě přidáááá ?? Tak zatím já, Janča, Helča, a Blani x-) už se na vás moc těším, konečně splknem zasej :-D
Odpovědět
No z dubňan by mohla ještě Lucka, ale ta bude nejspíš v práci... stejně jako Marky a Helča R. ....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dojela bych ráda, ale určitě budu v práci:-/a než bych dojela atd škoda. že to je v týdnu :-/ ale máte za úkol naplánovat sraz o víkendu a třeba v Hodoníně :) No Sylvi mě ani nemluv to papírování-ale vše jsme oběhali za 2měsíce a ted čekáme na poslední rozhodnutí a hurá do základů:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?