Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj baby emoticon
Katy pořid si facebook emoticon
Sylvi krásný kočárek máte emoticon))
26. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Baru,facebook mám,ale co je mi to prd platné,když si tam nepřidám fotky.... emoticon
26. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky emoticon

dneska to vypadá na krásně sluníčkový den... teď se chystám žehlit a pak zajedu za babičkou do dubňan na kole, ať trochu prohýbu ty moje staré kosti emoticon njn, už jsem týden stará bréca emoticon

Sylvi, pak už se ta bolest neobjevila? a jaké cviky se na to cvičí?
26. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Ahoj holky.

Jani, no už je to dobrý, kostičky drží zatím, v noci taky jsem se dobře vyspala emoticon Tak kdyby to tak bylo dál, dobré by to bylo emoticon
Dělá se na to kočičí hřbet emoticon protahování zad, a na baloně jsem se houpala. emoticon
26. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy řekni manžovi, ať ti na koníka naháže nové fotky Vendy, ať vidíme jak vám hezky roste to vaše kuřátko. emoticon
26. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Jani,stará co? Už je ti 20 emoticon emoticon
26. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Katy, kdepak, už 22 :-P
26. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Jani emoticon emoticon emoticon
Do háje. Mě je o 10 víc emoticon
26. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Dneska bude zase krásně emoticon
27. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 dneska by to šlo emoticon

tak jsem dneska naběhla do archivu a nafotila co se dalo... a začnu se tím prohrábávat... a večer si jedu za cvičit, tak už se těším emoticon

jak se máte vy??? jestli se tady teda někdo ukáže... :-/
27. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, jj jsem tu, na skok emoticon Co tu řešíte věk? Každý je mladý na tolik, na kolik se cítí emoticon Já třeba na 18 emoticon emoticon

Jéé dnes je krásně, jde vidět, že je prostě Jaro emoticon Katy ty sis to těhu fakt dobře naplánovala, malý šel pěkně ven do tepla na celé jaro....ja v té porodce v létě chcípnu emoticon emoticon

Jani, bavili jsme se s Helčou J., že bysme 7.5. zašli k Chytilovi na menší srazík, na pokec, co ty na to drahá???
A samo, jsem chtěla říct i ostatním holkám, jenže tu se zasej nikdo neukáže, jen my tři emoticon emoticon
A Kačka s malým nemůže to mi je jasné. emoticon
27. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Ahojka ženy emoticon tak jsem nás zase vytahla z propadliště dějin. Venku je tak krásně a já tady mořím tu bakuli... aaaa... ale už tomu bude snad konec... a začne učení, fuj fuj fuj...

Sylvi, jsem pro... jestli chystnu Helču na ICQ, tak jí zkusím napsat a domluvit se třeba v týdnu, protože toho 7. nemůžu emoticon
28. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Pár fotek...http://www.modrykonik.cz/fotoblog/doorka/album/vaclav/
28. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 krásný, krásný, krásný... nic jiného na to ani nejde říct emoticon
28. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Děkujeme emoticon
28. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, tak jsem došla od mudr. z kontroly, no po běhu než jsem došla k mudr, tak tlak šílený emoticon , no ale mimi je v pořádku.

Katy malý je miloučký, jde vidět, že má rád vodičku.
Jsem se chtěla zeptat jestli byl akční u tebe v bříšku, a jestli se tak nějak chová i po narození??
My máme jaksi moc klidné dítko právě. (zatím) emoticon
29. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Sylvi,no akční?? Jak se to vezme. Ale spíš ano. A teď je tak normal. Někdy divočák někdy kliďas. Po taťkovi emoticon emoticon
Ale tu škytavku,co měl v břichu 3-5x za den má pořád.
To je dobře,že je všechno v pořádku. Jen na sebe dávej pozor.
29. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 tak co holky? bojíte se dneska, bojíte??? já se radši zavřu doma s bakalářkou, která mě ochrání před všemi nástrahami a letost to upalování snad opět přežiju emoticon

Sylvi, nejdete se podívat na přírodní areál? snad se nepokazí počasí, hlásili dneska, že má snad pršet :-/ tak uvidíme

já budu o víkendu slaměná vdova a v neděli jdu nalévat vínko na degustaci k Chytilům, tak si od těch povinností snad odpočinu. A na zitra jsem k nám domů svolala babinec (když nebude nikdo doma). Pojedeme bruslit a pak si dáme u nás na terase dortík, kafíčko a limonádku emoticon tak už se těším.

Co plánujete vy???
30. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Mě přijede kamarádka,tak budem spolu. No a snad budu políbená od třešinkou. emoticon
30. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, tak se dnes hlásím :o)
Takže, v pátek jsme si doma dělali grilovačku, takže byla žranice, až mi v noci bylo dobře těžko emoticon emoticon
Na areál jsme teda nešli :o)
Jani užij si zítra degustaci vín emoticon
Jitula říkala, že jdete bruslit, tak snad se vám to vydařilo, bylo krásně, tak asi jo, že emoticon

Já dnes byla políbená, tak snad neuschnu emoticon
Jinak jsme byli v Raťkách na návštěvě u P. rodičů.

A zítra bude asi flákací den emoticon
1. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudllinka
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
smudllinka
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
    Region Hodonín
 Ahoj holky, zase po čase pročítám, co se tu děje. Ze svateb jsme se přesunuly k miminkám. Tak já se taky hlásím do klubu těhulek emoticon V listopadu nás bude doma víc, jestli všechno dobře dopadne.
Mějte se, papa
2. kvě 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Heli to je kráása, i když já měla tu čest to vědět už dřív, tak nebudu hrát překvapenou, ale i tak mám z toho tvého těhu mééééga moc velikou radost emoticon A neboj, všechno dobře dopadne emoticon
3. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Heli, přesně, jak píše Sylva... všechno bude v pořádku emoticon společně to zamlsáme ve středu emoticon
3. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Jasné holky, se středou počítám emoticon emoticon a už se vás moooooooooc těším.
3. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky kočky emoticon taky hlásím že jsem byla políbena emoticona super víkend za námi emoticon ve čtrvtek jsme zanísli papíry na stavební úřad a ted budeme čekat emoticona snas brzy kopnem do zeměemoticon
Heli to je supeeeeer.)moc gratuluju emoticon)No už tu budou brzy jen maminky emoticonje to krásné.
Katy co malinký??Roste jak z vody???emoticon
A plánujete v Dubnanech nějaký srázek či co??.)
3. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Baru jen na chvili posedět ve středu v 17hod s holkama, já , Janča a Helča....ale kdo má zájem ať se připojí k nám, zasej u Chytila jen. emoticon Tak tady se nikdo nehlásí....nepíše, tak je těžké se nějako domlouvat.

Jinak Barči to je mazec, už brzy začnete stavět teda. Já už se těším, až u nás začne taky ta rekonstrukce, hlavně, ať už se něco dělá. emoticon TO čekání je už únavné, celý víkend jsme uklízeli různé věci. Už ať je to hotovo. emoticon
3. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
 Jé holky tak já bych se k vám přidala můžu? emoticon
3. kvě 2010 ve 14:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Kdo se ještě přidáááá ??

Tak zatím já, Janča, Helča, a Blani emoticon už se na vás moc těším, konečně splknem zasej emoticon
3. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 No z dubňan by mohla ještě Lucka, ale ta bude nejspíš v práci... stejně jako Marky a Helča R. ....
3. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky dojela bych ráda, ale určitě budu v práci:-/a než bych dojela atd škoda. že to je v týdnu :-/ ale máte za úkol naplánovat sraz o víkendu a třeba v Hodoníně emoticon
No Sylvi mě ani nemluv to papírování-ale vše jsme oběhali za 2měsíce a ted čekáme na poslední rozhodnutí a hurá do základůemoticon
3. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš