Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim holky, vsimla jsem si, ze mate svatby uz za sebou,me to brzo ceka... takze mi muzete poradit.. ;-) kolik casu si vyclenit na obed,, myslim vsechno vsudy kolem...? Jelikoz musim lehce preorganizovat prubeh a cas tam hraje docela dulezitou ulohu. Diky
Odpovědět
Katy, určitě by bylo lepší, kdyby si schrupnul na dýl, ale apoň že spí... když se narodila naša markéta, tak spala krásně přes den a v 8 večer začala řvat a řvala do 4 do rána... všichni jsme chodili jak zombie... a to vlastně mamka měla jediné štěstí, že jsme byli v baráku prakticky 4 dospělí lidi, kteří se u ní mohli prostřídat a mohl si zbytek chvilku pospat... ale první 2 měsíce byly strašné... uff makcza: já se přiznám, že vůbec netuším... obřad jsme měli v jednu a jestli jsme se k jídlu dostali ve tři.... počítám hoďka, hoďka půl v restauraci... a pak odjezd na focení... nějak jsme to neřešili... focení se naštěstí zvládlo (kvůli světlu).. asi jsem ti moc nepomohla, ale hlavně - nic si časově nenaplánuješ... vždycky tam bude něco, co ti ten plán změní ;-)
Odpovědět
Katy, to se malý budí často, ale zezačátku to tak prostě je, že? Než se naučí pak na svůj režim. NO já doufám, že bysme mohli mít spavé dítko, pokud to bude tak jak v bříšku, tak bych byla spokojená, ale ono jak nebude mit mimi místo, tak se ještě pěkně bude asi vrtět :-D NO uvidime, co bude :-D Jani to muselo být fakt náročné, když malá tak vyváděla pořád. Ještě, že vás na ni bylo tolik doma, co? No maminky co jsou sami to mají těžší, já mám aspoň doma našich, tak mi pak i pomůžou kdyžtak :-D A zezačátku bude manža taky doma. Makca: Já už ani nevím jak jsme to měli, v 11 byl obřad, kolem 12 jsme jeli na oběd, a pak nějak kolem 14hod se jelo fotit. Ale přesně ani nevím nějak :-N
Odpovědět
Sylvi, já holky, která jsou na mimčo samy fakt obdivuju... pač ženská má co dělat sama se sebou... a když jí nemá kdo přechytit, tak je to k ničemu... na druhou stranu, když máš zase plný barák lidí, tak to taky není košér. kamoš říkal, že se k nim po porodu vysloveně nastěhovala tchýně, i když se jí o to nikdo neprosil... furt se prej do něčeho pletla, ale že by mimčo pohlídala, aby si maminka mohla zdřímnout... to ne... jak malý usnul, tak čekala, že se jí bude každý věnovat... někteří lidi jsou fakt nedomýšlivý...
Odpovědět
Profilova fotka
holky..diky..takze cca tak hodku a pul na jidlo..ja totiz opravdu nemam tuchy. Diky jeste jednou a at se vsem dari. Mejte se
Odpovědět
Ahoj holky tak dnes jsem byla na tom testu těhu cukrovce, no měla jsem strach, ale dobře to dopadlo, tak jsem moc ráda, že můžu sem tam sladké, protože ty chutě na to sladké opravdu někdy mám :-D Nebylo to ani tak hrozné, jak jsem od někoho slyšela :-D
Odpovědět
Jani, no tak to je strašné, jak se někdo do těch mladých plete, že? Někdy jsou ty tchýně hrozné, já mám naštěstí v pohodě tchýni, takže tohle nehrozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,gratuluji k tomu,že můžeš sladké a že ten cukr dopadl dobře. Taky obdivuji maminy,co jsou s dítětem sami. Klobouk dolů. Jani,to musel být masakr,teda. To mamku hluboce obdivuji i když vás na to bylo víc,přece jen ona je mamina.
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes to vypadá na hezký den. No mě ho hned po ránu zpestřil pán, který na křižovatce rozdával růžičky nebo bagety, tak jsem si teda vzala růžičku a špacírovala si to do práce, a vysmátá jak slunko :-D NO aspoň mi zlepšil náladu, nejspíš to byla propagace nějaké politické strany, asi čssd, když byla oranžová růže. NO ale aspoň jsem měla hezké ránko :-D V pátek bych se chtěla jet podívat po nějakých kočárkách, tak jsem zvědavá co mi padne do oka :-) Zatím jen obhlížím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak máme zasebou víkend konečně. Na poslední chvíly jsem uspořádala malou hostinu k oslavě narozenin. Já nerada slavím svoje narozky 8-( . o ale už to má za sebou. Tento týden budu čekat až mi zavolají, že tapety už přišly a jdeme obhlídnout lino! kači co Venca je hodný? jak zvládáte soužití? Mám z toho docela bobky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,všecko nejlepší k narozkám,teda. Ať se ti splní vše,co si přeješ. Soužití s Vendou nějak zvládáme,ale mám co dělat. Není to procházka růžovou zahrdou. Sylvi,to jsi teda měla hezký začátek dne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. zdravím, zdravím, zdravím vás všechny!!!! já ostuda tu nebyla ani nepamatuju, předtím jsem si aspon všechno přečetla,ale ted jsem už nestačila ani nahlédnout, z práce se někdy vracím dooost pozdě, je toho všeho moc a moc, a doma to na mě padá, nic nestíhám, hrůza, domácnost zanedbávám jak jen to jde:o)))) A vidím maminky že se vám s vašima drobečkama daří..... to jsem ráda, já už ani nepamatuju jaké to bylo s bříškem a malým mimi, strašně rychle to uteče....i ten kojeneček novorozeneček rychle vyroste, Katy užívej si dokud je ještě maličký :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojka holky :-) tak jsem nás zase vynesla na světlo :-D nevím proč, ale začala jsem listovat katalogama dovolených... a já bych ráda někam vyrazila... uaaaaa... ale kde na to vzít a nekrást? Jak se jinak máte? Co naše novopečená mamina a naše nastávající maminy? Jak se vám daří????
Odpovědět
Ahoj Jani, taky nás vynesu trochu výš :-D NO já se mám dobře, a jde to na mě vidět :-D hihi. No tak se ti zachtělo na dovošku, jo? NO já bych taky jela, ale letos nehrozí :-D, jen jeď se odreagovat, a načerpat energii ze sluníčka :o) asi spíš někam k moři chcete? :-) I když teď s těma letadlama bych si na to vyprdla, a vzala i Chorvatsko nebo něco poblíž. Katy, co fotečky malého? Máš nové? :-) Luci, to jsi tak vytížená v práci? Kurnik a co vlastně děláš? :-)
Odpovědět
Sylvi, dovolenou bych brala u moře, ale do státnic absolutně nehrozí a o prázdninách si myslím, že to taky nebude pravda, pač jsem bez peňauz :-D takže můžu cestovat tak leda prstem po mapě :-D ale hned bych někam vyrazila :-) klidně bych brala znova Bulharsko, tam se nám líbilo moc :-) nebo jsme minulý rok plánovyli, že pojedeme do Itálie a projede ji od Neapole po Benátky :-) takže by to bylo takové relaxačně poznávací... ale to asi až někdy jindy. Letos se já chystám se ségrou do lázní v srpnu a s mojím vyrazíme asi někam na čundr. Víc si dovolit nemůžeme. Na ty lázně šetřím už rok :-D ale kdybych našla nějaký last minute se vším všudy pro nás dva tak do 12 tisíc, tak letíme hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,jen jeď. My se na dovču dostanem bůh ví kdy :-D Ale to neva. V létě asi koupím k našim bazén a budu jezdit tam ;-) Fotečky nové máme,ale jsem antitalent je dát do pc,takže počkám na Zdendu. Dnes je pryč,vrátí se až zítra. Bude u nás spát přítelkyně od jeho syna,tak že by jsme si udělaly mejdlo :-D :-D Ale asi budem ve 21hod total KO.
Odpovědět
Katy, kdyby to bylo na mě, tak vyjedu okamžitě, státnice nestátnice :-D ale bohužel :-) tak až budeš mít fotky nahrané, tak nám sem hoď odkaz, ať se můžeme tím vaším drobečkem pokochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. :-D :-D Dneska bude hezky ;-)
Odpovědět
katy, ty tu dneska hlásíš počasí??? tak v tom případě mi poraď, jestli mi bude do brna stačit sáčko nebo radši vzít s sebou vestu :-P
Odpovědět
Ahoj holky, tak vy dnes taky tak vegetíte po ránu? No jdu se přidat, tak dnes je fakt moc hezky, sice ráno bylo jaksi tuho, ale teď....parádička :o) Katy, já se taky nikam nedostanu letos :-) a kdoví co bude dál, že? :-D Tak už se těšíme na Vašíka, jak vyrostl, určo roste jak z vody :-) Já jsem dnes 29TT, docela to letí, až mám z toho trochu obavy a strach, ale i tak se moc těším, až bude drobek na světě. TO bude teprv mazec a o zábavu celodenně postaráno, co? :-N Jani dneska zasej cestuješ do Brna, jo? NO já myslim, že bude teplo. I když vesta není tak těžká tu uneseš asi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,vem vestu,jestli už jsi nejela. My půjdem do města,potřebuji něco koupit a na oběd a tak.... Sylvi,ty jo 29tt. To fakt letí. Václav měl včera měsíc. ;-)
Odpovědět
Katy ty jo měsíc???? Cože, to tak letí??? Mě připadá, že se ti narodil tak před 10dny :-D jejda, to za chvili budu rodit v tom případě =-) No to je fofr ti povim. Já byla ve městě na nudličkách :-D
Odpovědět
Katy, poslechla jsem a vzala vestu a jsem za ni moc ráda, pač to venku není žádná hitparáda. Nakonec jsem poslední přednášku vynechala a teď sedím v knihovně a plodím bakalářku... Chtěla bych ji co nejdřív dopsat, ať se můžu začít učit... Malý už má měsíc... panečku... ja píše Sylva, přijde mi to tak před týdnem... za chvilku se posadí a začne ti lozit... to je mazec Sylvi, ti furt říkám, že už to máš za pár ;-)
Odpovědět
tady dneska zase chcípnul pes... tak vám přeju hezký pátek, krásný víkend a kdo by chtěl, tak v nedělu je v raťkách košt vína, tak jste srdečně zváni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych koštovala......... :-D
Odpovědět
HOlky tak jsem tu :o) hi, já dnes měla hektický den, létačka po kočárkách, ale super máme vybranýýý x-) Katy co bys koštovala? Vínko? :-N Já bych si tak dala, jenže moje žáha se semnu nebaví, prostě pálí i po jidle jak čert, né tak po vínečku, ktere miluju :-D Jani ten košt závidim, dala bych si :-D Jo holky letí to jak namydlený blesk to těhu :-D
Odpovědět
JO a dnes byla fakt zima, skládali jsme na dvoře kočárek, a musela jsem si dát teplou vestu.. a to se mělo jako dnes oteplovat =-) někde se asi stala chyba :-D
Odpovědět
Katy, drapni malého, kočár a dofrč :-P myslím, že by tě pustili zadarmo, pohárek někde splašíme a bude :-D víš, jak by pak malý spal? :-D jako dudek :-D Sylvi, uka kočárek ;-) třeba tě pak nepotkám, až s ním budeš drandit ;-) doufám, že dneska bude krásně, chceme jít s kamarádkou dopoledne bruslit a ten košt odpoledne je pod širým nebem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,jaký povoz máte? Jani,to by Venca spal 2 dny,kdybych šla na košt :-D vínko mám moc ráda. ;-)
Odpovědět
Katy IP :-) No s kočárkem jsme spokojení, snad ho dobře využijeme, teď se jen čeká, na to naše mimi, až přijde čas :-) Katy ty jsi byla v tom Kyjově spokojená, že? :-) Jak to tam chodi s epiduralem, mysliš, že to není problém, když bych ho chtěla? Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli jsi měla křížové bolesti? Já od nic nemohla v so ani spát :-S Nemohla jsem se ani pohnut. Tak na to teď cvičím, snad to pomůže.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?