Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak jako dnešní ránko bylo nějaké těžké, nemohla jsem se dostat z postýlky :-D A teď sedím v práci a otvírá se mi zobáček :-) Jani, tak vy jste byli na koště, no vlastně jako každý rok, že jo :-N My jsme letos nešli, co bych tam já taky dělala, když bych nemohla po chuti ochutnávat, že :-N A u Chytila jsem taky slyšela , že bylo narvááááno. Jani no vdaná žena, a chtěla bys prchnout manželovi za velkou louži? =-) To se nedělááá :-D :-D
Odpovědět
ahojka holky, tak tady to těžce vázne :-/ mě teď psal vedoucí bakalářky, že už bych mu to jako mohla poslat :-D tak tady panikařím :-D Sylvi, dělá, nedělá... kdy jindy bych měla takhle vycestovat? až budu mít děti? on by to tady půl roku v pohodě zvládl a já bych se tam taky nezbláznila :-) navíc řekl, že kdybych jela do Británie, tak by klidně jel se mnou. Ale bohužel se to neslučuje se školou, takže mám smůlu :-)
Odpovědět
Dobré ránko holky, teda vy jste fakt ukecanéé, to je strašné :-N Aspoň písněte co nového, a kdy se zase slezem třeba :-) Jani, tak ti přeji, ať už máš tu bakalářku brzy z krku. Ale už finišuješ, ne? ;-) Vladi, kde ty se flákáš? Katy, co malý? Jak se máááte? Jak si užíváš mateřství? :-) Luci, ty ostudo, se neozveš... viděla jsem dnes bilbord asi tvojého manžela, Václav K. truhlářství :-) Holky trochu se rozepište sakreš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda. Jani,to zvládneš tu bakalářku. Jsi holka šikovná. Co píšeš? Vladi,teda,vy budete mít krásný domeček. Hezky barevný. Jaký je to pocit,když se ti prohání po balkoně v třetím patře? Mě to přišlo hrozné. Ležíme v ložnici a najednou ti okolo projde chlap... :-D :-D :-D Sylvi,jak rostete? My se mám celkem dobře. Pořád se ještě sžíváme,ale už nám to docela jde. Dnes jsme byly u mudry a Václav pěkně přibral. Má 4370g,takže mu chutná. Bude to malý otesánek ;-)
Odpovědět
Ahojky kočky, tož jako ozývám se se zpožděním, nějak toho mám včíl moc... Katy - no jako přes týden je to v pohodě, domů chodím docela pozdě, takže většinou už tady nikoho nezastihnu a když, tak oni za chvilku končí...Ale o víkendu je to katastrofa...oni makají i v sobotu, takže žádné vyspávání se nekoná (bohužel pro mě) a občas se nevyhnu tomu jak ty píšeš, že když ležím na sedačce a v tom se mi kolem okna projde nějakej ten dělník...No ale jsou to docela sympatičtí kluci, takže není to tak hrozné... :-D :-D :-D :-D, takže zítra se asi opět nevyspím a budu muset stáhnout žaluzky abych měla trošku klid a soukromí - hodlám se zítra celej den učit. To je fajn, že jste s malým "za dobře" - jednou jsem tě i zahlídla s kočárkem ;-), tak snad tě brzy potkám a omrknu vás hezky... Sylvi - no jak se máš ty, co nového? Hoď nějaké aktuální fotečky ;-) Jani - s tou školou je to hrůza, že? Dnes jsem konečně nechala v olomouci svázat svoji diplomku, takže čekám co bude.........snad mi to projde a posudek, který mi za měsíc dají, nebude tak hrozný.
Odpovědět
ahojka při sobotě :-) já už jsem stihla vyžehlit a pouklízet náš někdy obyvák... pač si z toho manžílek udělal odkladiště svých hadrů, pracovních věcí, věcí na čundrování a už se tam pomalu nedala projít... tak měl bojový úkol :-D holky, asi začnu sázet sportku, aby se ten obyvák někdy udělal... není na to ani koruna :( Sylvi, jsem v půlce té bakalářky, pač jsem lemra líná :-/ Katy, píšu o Hodonínu za nacistické okupace ;-) co maličky? vyspíš se trochu, nebo ti dává zabrat? to je za začátku to nejhorší, že se ženská pořádně nevyspí, když si mimčo postaví hlavu... :-/ Vladi, tak k vazbě gratuluju... mě to do měsíce čeká taky :-) a neboj... posudek bude určitě famózní ;-) o čem jsi vlastně psala?
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes jsme jeli s manžím hned ráno do koupelnových studií, hledat co nám padnou do oka za obklady a dlažbu do koupelny. Tak hurá, našli jsme. nakonec bude fialkovo-světlá. http://www.kwadroceramika.com/kolekcj... něco takového, ale bez toho tmavého, nějak to šikovně zkombinujeme :o) Za chvili se chystáme do Tesca do BV, mají tam mít 20% slevy na oblečky Cherokee, pro mimi, tu značku miluju, tak třeba něco koupíme, spíš to bereme jako výlet takový :-D Jinak Katy, jo docela rosteme :o) naše mládátko by mělo mít pomalu už i kilo :-D Jen tak dáál, musím vydržet co nejdýl, ale problémky zatim nemám, tak dobrý, musím zaťukat na dřevo :-D Katy malý je šikovňučký, jsem se dívala na MK, super fotečky. Ty očička má tak pěknééé. NO dali jste si záležet. Vladi, ty už budeš končit, než se nadáš budeš mít školu z krku, a Janča taky. Uvidíte, že to obě zmáknete.
Odpovědět
Ahojky, chtěla bych všechny, kdo absolvovali, chtějí absolvovat, nebo je to jen zajímá - v sekci Svatební obřad nové téma - Kuz pro snoubence - Centrum pro rodinu Hodonín. :-)
Odpovědět
Sylvi, tak ty obklady máte parádní ;) a mě by se líbil i ten tmavý dekor, kdyby byl taky v té fialové barvě ;-) jen jestli ho v té vaší koupelně nějak využijete, co :-) já jsem si teď konečně sedla k té bakalářce. Udělala jsem si zkrášlující odpoledne... takže jsem obarvila vlasy a obočí, udělala pleťovou masku, oholila všechno co má byt oholené :-) nalakovala nehtíky na nohách... taková jarní údržba :-) Sylvi, já teď sice nejspíš skončím, ale chcu jít ještě dál a dotahnout to aspoň na magistra ;-)
Odpovědět
Jani my máme koupelnu 2,30x2,30 takže ji chceme spíš prosvětlit, tak proto bysme ani ten tmavý dekor nevyužili. Ale moc hezké obklady i dlažba, tak snad ji nám v poho objednají, zatím máme vybráno, a po domluvě s firmou co nám to budou dělat to hned objednáme. NO já vím vlastně, že jsi říkala, že půjdeš na magistru. No jen jdi, ty jsi chytrá holka, jen toho využij. Já si taky musím udělat dnes údržbu obočí :-) pak se naložím pěkně do vany :-) a lak by to taky chtělo už na nehtíky novýý :-D Dnes jsme byli ještě utrácet v Tescu nějaké ty oblečky pro mimi, krásné rifličky a tričenka a mikinku jsme pořídili :-D A trapas, jak jsme šli dom, tak jsme u vchodu pískali, no tak došel ten jejich sekuriták, a jestli můžeme na bok, no nevíme fakt co mohlo pískat, ...no trapas, ale zasmáli jsme se všichni a šli jsme dom :-D
Odpovědět
sylvi, nás tak jednou v C&A kontroloval securiťák u východu, že jsme jim tam ukradli naušnice. Tenkrát tam prodávali na platíčku asi 10 párů naušnic za 150 korun, tak jsme si každá s kamarádkou jedno koupili... zaplatili a hned si tam u zrcadla ty nejhezčí dali do uší... a on to viděl, že je máme v uších, tak nám začal nadávat, že co si to dovolujeme tam krást... tak jsme vytahli účtenku, že to máme zaplacené, tak se nám pán omlouval... ale vůbec mu to nebylo nic platné, pač jsme na něj nadávali celý den... aj škytat se mu muselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky moje zlaté..konečně se tady trochu rozepsalo:) Sylvuš krásná koupelna :)))fakt nádherné kachle:)A je super že malinký v břůšku pěkně roste jen tak dál...a co Blani??? Katy no už se těším až uvidím malého naživo..je fakt k sežrání a ty kukadla to budou holky po něm letět...:-) x-) Holky nám už chybí pár razítek a povolení a můžeme položit základy na baráček :)))už se těším jak malá...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahóóój já jsem tady! Děláme pokojíček, tak jsem měla několik dní odpojený počítač :-( ! Kači malému teda šmakuje, to je dobře! Já smekám, jak to zvládáš. Mě se začíná zmocňovat panyka! Jak nebudu vědět co to malé po me chce a jak budu nevyspalá a zvládat do toho všeho domácnost a dítě.................. :-p sylvi- ta fialková je fakt úžásná a hlavně neohleděná, je to něco úplně jiného a moc pěkného :-) Holky to učení vám nezávidím ani trochu, ale vy jste šikovné a určitě to zvládnete.To já a škola jsme nikdy kamošky nebyby! Baruš co je u tebe nového? A Domeček budete dělat svépomoci, nebo si objednáte firmu? No nic tak jsem si tady na chvilku oddechla a jdu pokračovat v likvidování mioroprachu, který úplně, ale úplně všude!!!!!!!!!!!!!!!! I v kuchyni v kredenci.........................bleeeeeeeee pomóóóóóc!
Odpovědět
tady dávám něco na přečetní ohledně stavu současných restauracích a veleúžasném panu Babicovi ;-) (článek není určen jeho fanouškům) http://www.reflex.cz/clanek/stary-ref...
Odpovědět
Dobrý večer děvčátka :-) Hlásím, že jsem pro sraz a vyhovovala by mi některá sobota a co nejdřív, abych ještě omrkla těhule ;-) Tak jak by se vám to hodilo?
Odpovědět
Dobré ránko berušky, no konečně se to tu hnulo trochu :-D Jani, no ti sekuriťáci to je dilo, ale tento byl slušný, ale prostě je to jen takový panáček co nemůže chudák nic, to je hnus povolání, každý z nich dělá blbce :-D No jinak u nás se bude už brzy budovat, dnes se domluvíme s firmou, a jde se na to. Už včera jsme něco vyklízeli, celou půdu a tak...no mám z toho šoky. Ale než se malé narodí, tak to bude snad vše hotové. Těším se až na to, až budeme už vybavovat nábytkem a doplňkama. Už aby to bylo, počítám tak měsíc a půl až dva. Blani ten mikroprach je pěkný hnus, co? To taky znám :-D Můžeš to zakrýt čímkoliv, ale on se dostane fakt všude. Baru no poinformuj jak to máte s tím domečkem. Leni, nazdár, jak se vede? No, že se taky ozveš. Ty vždycky říkáš, jak na sraz dovalíš, a pak ti to nikdy nevynde. S tou sobotou já problém nemám, ale holky už mají asi spíš jiné plány. NO však se můžem domluvit. Nejsem proti. ;-)
Odpovědět
Sylvi tentokrát jsem si na 100% jistá, že dorazím, jen musíme sjednotit termín ;-) Mě by soboty vyhovovaly nejvíc, protože malou bych dala na spaní jinam a měla bych celý večer pro vás x-) Sem nic moc psát nechci, o všem si povykládáme až ústně, ale mám se docela dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky budeme stavět svépomocí takový malí pidi domek :-) kuchyn- jídlena +obyvák, 3 spací pokoje, koupelna, záchod, šatna, spíž u kuchyne a garáž :-) celé to má 190m2 a malý dvorek:-) mě to k životu bohatě stačí..někdo potřebuje 3 záchody dvě vany atd ;-) hlavně že budeme sami a v klidu:-) No holky zařizovat pokojíček pro škvrně jééé :-)))no jeden měsíc mě chytaly hormony,ale ted zase rychle zpět do reality...první je na řadě stavba :-)))určitě vás pak všechny pozvu na kolaudačku a nějaků tu grilovačku za rok :) Taky jsem po srázek chci vás vidět hlavně teda ty těhulky :-) Jani jdu si přečíst článek, babicova fanynka nejsu :-D :-x
Odpovědět
Leni, ráda bych tě viděla, no musíme se tedy nějako domluvit, záleží co holky no. Jsem moc ráda, že se ti daří dobře, taky si to moc zasloužíš!! Tak zkus navrhnout nějaký ten termínek ;-) Snad se mě neleknete jsem taková jaksi větší už :-D :-D Baru, ty jo, my budeme jen rekonstruovat, a už teď z toho mám šoky, néé tak stavět celý dům :-D , že rej nic velkého, ..no hhaha teda...jak ses rozepsala, tak to bude velice pěkný dům se vším všudy a ještě 2 pokojema navíc... :-D To budete mít super úplně. Já taky nejsem babicova fanynka :-D Včera jsem se dívala na Itala, a teda ty suroviny furt ten jeho olej extra virgine, tomu se musím už smát :-D a ty bylinky furt...no brzo bych si připadala jak slepice jest furt to zelené, ale dezerty má dobré ty vypadají velice dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkýýý všem ;-) Omlouvám se za to, že to tu teď tak zanedbávám, ale nakupilo se mi nějak moc práce a to nejen v práci, ale i doma. Zrovna teď odešla kontrola z celnice, ohledně vývozu zboží, uf, všechno mám v pořádku. V pátek jsem měla dovolenou, přivezli nám dřevo a celý víkend byla brigáda na jeho zpacifikování. Mákli jsme si pořádně, bylo toho 53 metrů, požezat, naštípat a naskládat do přístřešku. Doufám, že na dvě zimy máme vystaráno... Se srazíkem souhlasím, budu se snažit zúčastnit, ale u mě víkendy záleží na závodech. Tuto sobotu jsem v Bratislavě a příští celý víkend v Mikulově a pak mám chvíli volno ;-)
Odpovědět
ahojka :-) já jsem pro sraz určitě... jen bych místo soboty spíš navrhovala pátek... co Leni, to by nešlo? já ty soboty jsem buď na brigádě anebo se snažíme ho nějak využít "manželsky" :-D ale podřídím se většině :-) dneska je to počasí na dvě věci... nic se mi nechce... v archivu jsem byla chvilku, pač mě rodinné záležitosti odvolaly... a to mi to dalo takové přemlouvání tam dneska jet. zitra jedu do brna a večer jdeme na Ženy v pokušení :-) už se moc těším :-) Baru, jak to popisuješ, tak věř, že to tak malé nebude. ségra taky mají jen kuchyň, jídelnu, obyvák, spíšku, šatnu, 3 ložnice, koupelnu a 2 záchody teda... a navíc to mají podsklepené... ale i tak je to dost veliké, když si ten sklep odmyslím ;-) ale taky záleží na rozměrech pokoju, že :-) já doporučuju veeelkou kuchyň :-D
Odpovědět
Jani - šlo by to klidně i v pátek, když to budu vědět dopředu, tak si to zařídím, strašně ráda bych vás viděla...
Odpovědět
ahoj holky, to jsem ráda, že se to tu trochu rozjelo a plánujete srazík. jestli můžu, tak se taky přidám, některý pátek začátkem května? už máte nějaké konkrétní termíny?
Odpovědět
Dobré ránečko holky, ty jo, dnes je tak hnusně, že jsem myslela, že nevstanu, to bylo teda něco. To bude ospalý den. Holky mám mít ještě jeden srazík v květnu :o) , ale můžeme se domluvit, co třeba 7.5.? Hned první termín v květnu? :-) No tak nám se počítá teprv kalkulace, a doufám, že do 14dní, se u nás začne budovat ve velkém, už aby to bylo si říkám. ;-) To budou nervičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani my budeme mít jen přízemí žádné sklepy jsem nechtěla my osobně doma tam máme jen bordel a zbytečné věci. ;-) No ale už se těším!Však dáme všecky kafčo unás :-) Holky mě je srazík jedno kdy bude. Prostě pokud budu moct tak ráda dojdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne. Tak já na srazík asi nepůjdu ;-) Jinak hlásím,že mám od neděle střevní chřipku,tak si docela užívám ]-( Baru,domeček bude určitě moc hezký. Sylvi,kila jdou nahoru? to pak sundáš raz dva. Já jsem nakonec přibrala 20kilo. Ale když mě tak chutnalo :-D :-D
Odpovědět
Katy, no začala jsem 7. měs a mám 7 kilo nahoře :-) A jak ti jde Katy shazování, prej tím kojením to jde celkem dobře :-) tak nějak doufám :o) Jsem zvědavá na kolik kilečkách zůstanu já. Když mi tak chutná, i to sladké, a to jdu ve čtvrtek na cukrovku, snad ji nemám. JInak bych musela držet dietu, a třeba bych zasej ale zhubla. Chudatko, střevní chřipajzna tě přepadla? NO a maličký je v pořádku? Snad on nic nechytí chudáček malý. Mimi mě asi tlačí na žebra, občas se musím tak protáhnout,no cítím to dobře ..to jsi taky měla, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,tak to je super. 7 kilo nahoře jsem měla už ve čtvrtém měsíci. Já jsem nakonec přibrala 20. 14 mám dole,tak ještě těch 6. Ale to půjde. Doufám,že do léta to bude dole ;-) A že tě mimi tlačí do žeber?? Bude hůř,zlato :-D Měla bys chodit cvičit. ;-) Malý má protilátky,tak se prý nemusím bát,že tu chřipku chytne taky. V to pevně doufám.
Odpovědět
Katy ty brďo kam si ty kila tak rychle shodila??? =-) To je fofr, to bych si taky tak přála :-D Doufám, že to pak taky shodim, už teď jsem jak vorvaň jaksi. teda necitim se tom těle vůbec :-D 6 kil, to máš jak nic....delší procházka s malým, a pár bezesných nocí a to už dáš dolů... ;-) A jak malý vlastně spinká? Budí se co 2-3 hodky na papu, co? To je super, že to malý nechytne! To by nebylo dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne. Hlásím,že chřipka je pryč. Včera jsem ještě blila,ale dnes už v poho. Hurááá. Sylvi,Václav se budí každé 2-3 hoďky,tak toho moc nenaspíme. Ale jde to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?