Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dnes jsem dojedla ještě čínu, co jsem včera vařila a zítra bude rařničí a brambory. Jo a mám chuť na česnekovou polévku tak si zitra udělám. ;-) Tak návštěva odešla a jsem sama doma a muž přijede až v noci :-( , takže núdáááá
Odpovědět
Blani tak to jo, já mám ucpaný nos, tak si tam stříkám, no úžasné, doufám, že se to nějak nerozjede :o(, ukazovala jsem mojemu kočárek co jste kupili a líbil se mu. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda že se líbí! Já mám ráda zelenou barvu, ale neumím si představit jak bude ladit k mému vápenkovém ksichtíku ;-) :-D
Odpovědět
Hm tak letos budeme ředitelky vápenek dvě :o), ale co budem chodit po venku vlastně, se opálíme, prcky prdnem do stínu a vyvalime se na dvorku :o) pokud budou zlatíčka spinkat, že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi,tak co? Zabijačka byla dobrá? Asi jo,že???
Odpovědět
Ahoj holky, no my dnes měli na oběd pečené kroupy ze zabijačky :-D Dostali jsme pytlík od známé :-D Jinak už se pěkně kulatím, jsem zjistila, že neoblečku svoje jarní bundičky... :-N tak jdu v pondělí kuknut co maji v Alfě na člověka jako jsem já prosím :-D :-D
Odpovědět
HOlky dnes 21.3., Kačka v 04:55 porodila Vašíka!!!!!!!!!!! Váží 3550g a měří 53cm. Katy moc ti gratuluji, a přeji tobě a Vašíkovi moc zdravíčka a jen to nejlepší. Jsi moc šikovná mamča. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, děkujeme za info ;-) Katy, tak ses konečně dočkala :-), moc moc gratuluju a přeju hlavně zdraví.
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřinko moc gratuluji k chlapečkovi!!!!!Už se těším na fotečky :)
Odpovědět
Kačenko, taky velkááááá gratulace!!! Máš to za sebou. Těším se na fotečky a čumendu - ještě že to nemám tak daleko, že? :-)
Odpovědět
Katy, tak ještě tady, moc moc moc gratuluju :-* hlavně ať se vám oběma daří a brzo vás pustí domů ;-)
Odpovědět
Katuško moc moc moc gratuluji x-) x-) Opatrujte se a těším se na fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy ještě jednou Vám gatuluji v Vašíkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně ať jste zdraví a mocinky moc šťastní :-)
Odpovědět
:-) ahoj Katy, taky gratuluju k miminku!!!! Ať jste zdraví a moc šťastní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jak se máte holčiny? Právě odesílám přihlášku, v sobotu jedeme zase závodit, už se těším :-)
Odpovědět
Dobré ránko holky :-) Kdovi kdy pustí Katušku s maličkým :-) těším se na fotečkyyy :-D
Odpovědět
JInak jsem si vzala na pátek dovošku a na ten další taky, tak mám radost, poběhám si návštěvy a bude mi fajně x-)
Odpovědět
Co nového? Nějak to tu vázne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloooo, halooooo :-o Vytahuju naše téma z propadliště dějin, co plánujete na víkend? Já mám jednu radostnu novinku, letos se mi bude vdávat ségra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů to je bezvadná zprávička :-) , já bych se klidně vdávala znovu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N No já mám víkend celý týden........................ to jsem ale drzý provikatér :-D . Dnes uklízím a mám rande snaší Sylvuškou. Zítra vařím a zatím plány nemáme žádné a na neděli taky ještě nic. Ivi jak dopadla zabíjačka po Josefkovi!? To muselo být docela náročné co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ty provokatére, taky bych bralo volno, když je tak krásně, po víkendu se to má pokazit... Zabíjačka byla super, práce nám šla od ruky a večer jsme sezvali známé a kamarády na posezení a pilo se a jedlo až do jedné v noci, super akcička :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,děvčata. děkuju za přáníčka,jste moc hodné.včera si nás Zdenek přivezl. Takže huráá doma a teď se spolu musíme naučit žít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katuško to je super!!!!No hned jak budeš moct dej fotky do albíčka:))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jasnačka. Dám.
Odpovědět
Kačenko- vítám tě zase doma....už se moc těším,až tě potkám - sice si chvilku počkám, než půjdeš s mimískem ven,ale počkám si... jinak dneska jsem byla na poslední zkoušce - pěkný sadomaso, babizna nás dobře vydusila a známky nám milostivě oznámí až jí se bude chtít to opravit, takže otrávení jsme všichni jeli domů-....nicméně mě to otrávení spravila kolegyně, která dneska porodila syna Kryštofa....takže hned je svět barevnější a veselejší... ;-) :-) Na víkend jsem si plánovala, jak půjdu ven, nemusím se konečně učit a ono hlásí, že snad má být škaredé počasí - tak jsem zvědavá...ale do přírody bych si klidně zašla 8-) přeji všem krásný a pohodobý víkend.
Odpovědět
Jé ahoj holky. Katy, ty jo dnes jsem byla venku s Blani, a vzpomínali jsme tě, že už asi budeš s prdůškem doma :o), to je super, že už si vás manžel dovezl. Už to bude veselejší. Těším se na fotečkyyy x-) Pak nám napísej, jestli se to dalo zvládnout, a jaká je porodnice Kyjov. Určo se tam o vás starali dobře ;-)
Odpovědět
Vladi, tak snad ti to ta babizná dááá, ať máš už pokoj. Posledni zkouška za tebou, aspoň, že tak ;-) My jsme si dnes s Blani dali hezkou procházku, bylo krásně, tak jsme spkli na sluníčku...no super to bylo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo bylo to bezva, jenom jsme mlely pantem.................. :-D Kači- konečně doma :-) ! Tak až se trošku zžijete, tak nám tak musíš popsat co nás čeká a nemine............... ;-) Taky se těším moc na fotečky, tak se opatrujte!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,asi bych vám to raději ani nepopisovala. Ale v porodnici jsem byla spokojená.
Odpovědět
Ahoj Katy, no teda dík, je mi jasné, že to musí být dost mazec =-) Ale hlavně, že jste to zmákli. No po tom co píšeš asi budu křičet od brány o epidurál :-D A hlavně, těšíme se tu všechny na fotečku Venouška a maminky :-) Tak až budeš mit chviličku tak šup ji sem, nebo někam a hod sem odkaz :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?