Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Katy no tak na velikonoce už budeš drandit s kočárkem, nebo si prostě užívat miminka :-) Takže do konce tohoto týdne prodolka přijde, to už je jasné :-) HOlky leze na mě asi rýma, ach jo, už mám zasej ucpaný nos. Včera mi normálně opuchly trochu kotniky, ale jen trochu, no tak už se těším na léto, doufám, že porodím nějak hned zkraje. To si asi ještě pak užiju. Katy úplně s tebou soucítím, a to jsem v pohodě úplně, bříško nějak extra nemám, takže to jde zatim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi a bude hůř. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi,teda zabijačku bych si dala. Škvarečky a polévku,hmmmmm. Mysli na mě,až budeš baštit :-)
Odpovědět
ahojka ženy :-) dneska mi odpadly odpolední přednášky, tak jsem se cestou domů stavila mrknout na rifle a udělala jeden úlovek :-) Katy, pořád pohromadě... já myslím, že to malé je pěkně tvrdohlavé, tak čeká, až přejde znamení ryby do berana :-D Sylvi, přesně tak... nechce se mi do toho ani za nic, pač to jde děsně pomalu... zatím mám 8 stránek... a furt mě jich ještě aspoň 30 čeká... nechápu, jak někdo může napsat knížku, která má třeba 500 stránek... neuvěřitelné!!!! jdeme si trochu s Betčou protahnout kosti... vyrazíme poprvé letos na brusle :-)
Odpovědět
Holky no zabijačku bych si dala taky, tu polevku mnam :-) Ale jako bacha, jak se oteplilo tak jsem dnes i s holkama v práci dostala chuť na pistáciovou zmrzlinku :-N , no musíme si nechat zajít chuť :-) Jani tak jsi byla utrácet, jo? My jsme byli taky nedávno v Brně, a to vždy stojí za to :-D :-D Dnes je tak krááásně, to je super. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já teda zabíjačku nemusím, ale řízečky to jo ;-) . Kači- co tu ještě děláš! Ne že bych tě viděla nerada, ale už bych ti moc přála,aby jsi to už měla zasebou!!!!!! Dneska je tam konečně krásně! Jak přijede manža, tak fičíme do Kyjova na kočárky ( jsem z toho zoufalá) zítra bych chtěla do Deimannovi do Břeclavi. Manža nemá jarní boty a já na podpadkách ztrácím dech! :-D
Odpovědět
Blani to je dnes naprd s tím koněm, že :-D Blani tak dobře pořidte v tom Kyjově, a pak mi poreferuj, a omrkni tu v té béžové můj kočík vybraný, jestli je hezký :-) Proč né do HO? v Břeclavi je lepši? :-)
Odpovědět
Blani já jsem zakotvila na botaskách, však jsi je viděla :-D na suchý lep, úžasná věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj termín je zítra- tedy Kačky...jestli mi vyjde tak to Kati bude drahééé to odpít :) x-) Škvarky??,jééééé taky bych si dalaaaaa
Odpovědět
Baru já myslim, že to bude 20.3. :-) tak uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vy si tady na mě sázíte,jo??? No,bude to brzy,to každopádně ;-) Právě jsme se vrátily z procházky. Je tam nádherně.Už by to tak mohlo zůstat,co? Jani,na těch bruslích je to paráda,co? Provětráš hlavu a pak ti to bude pálit. Blani,pak dej echo,co jste vybraly ;-)
Odpovědět
tak když už se tady tipuje, tak já si tipuju 21.3. ;-) brusle byly super... betča běžela jak pominutá tam i zpět... celkem 3 kilometry, což je na malou chivavu fakt výkon... dneska bude spat jak zabitá... jen teda už ne u nás... jsme tak špekulovali, že by si ségra mohla pořídit nového pséka a betču nechat nám :-D ona je taková "bezúdržbová" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jupí!!!!!!!!!!!!!!! koupili jsme kočár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lépe řečeno jsem byla ukecaná. Chtěla jsem bexu (černo-žlutou), ale ukecali mě na V-cross kvůli dobrému servisu. Sylvi- Q12 jsem si tam oskoušela a je taky lehká a velká korbička, ale Impalsru jsem si tam nevšimla. Táta si prosadil svoji barvičku a je teď v sedmém nebi!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svetprcku.cz/V-CROSS,V-MAX... Snad jsem to našla dobře. To je on co si manža vybral, jen podvozek bude 3kolka plastová, to jsem si vymluvit nedala ;-) . Přijímám kritiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svetprcku.cz/index.php?p=p... pokus č.2
Odpovědět
Profilova fotka
Je to ten s kódem 901
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,moc hezký.
Odpovědět
blani, budeš krásná maminka s krásným miminkem a kočárkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráánko, konečně je tu zase pátek :-) Včera bylo nádherně, tak jsme to využili k tréninku a dala jsem si dobře na drštičku :-D. Šimlík se učil skákat přes bazének, nejdřív zažil mega šok a vyklopil mě přímo v odrazu a pak přes to skákal jak kdyby to dělal vždycky... Sice jsem lehce omodřinovaná, ale v pořádku, tak jsem odskákala ještě s druhým koníkem a to už bylo v pohodě :-) Dnešek bude ve znamení velkého chystání na tu zabíjačku. Baru na škvarky se odpoledně klidně zastav.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak až teď jsem se vykopala z postele a pujdu snídat. Náš prcek od 4:30 řádí jak černá ruka, takže vaspaná moc nejsu a to ještě není na světě! x-) Jé holky co budete vařit o vékandu, hoďte mi sem nějakou inspiračku ;-) Ivi- budeš držet za ocásek? :-D Jaro se nám hlásí hurá a Ivča si už nemusí brázdit cestu k baráku traktorem :-D
Odpovědět
Ahoj Blani, tak jsem tu, promin za ten včerejšek, nemohla jsem ti už napsat, byla jsem u kamošky :o) na pokecu, a pak doma jsem se nedivala na mobil až pozdě, a nestihla jsem si dobit krédoš :-D Takže jdu tě dočíst, a hod sem ten kočík :-) Co už tu čaruješ po ránu? :-)
Odpovědět
Ivi, dnes jsem jela s jednou známou, a včera byli v Josefově ve sklepě, a prej tam u sklepů byli koníci, prej 4 krásní, a že se muckali, tak jsem se musela smát, že i na koně jde jaro :-D Jsem si říkala, v josefově u sklepů to musí být tvoje zvířena, ne? :-) Prej ti mám vzkázat, že nádherné koně máš, všichni z nich byli unešení úplně :-)
Odpovědět
Jé Blani, ten kočárek je pěknýýý, vybrali jste dobře, a měli tam výběr teda? A v které prodejně jste to nakonec koupili? No a prej, že se jedete jen podivat...haha, už jste neodolali, a rovnou ho teda koupili, co? :-D :-D Ty jsi nedočkavec :-D :-D
Odpovědět
Blani já nic od rána necitim, kdovi co to naše mrně tam vyvádí, asi zase chrní, to má po mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Blani, svatá pravda, už se domů dostanu i bez traktoru :-D Sylvi, jasně že to byli naši koníci. Všimla jsem si, že včera mířilo kolom výběhů hodně lidí do sklepů. Ale jak počítám, tak počítám, koní máme šest, to by mě zajímalo kde ti dva byli schovaní.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy neříkej, že ne???? x-) Blůani nádherný kočárek fakt uplně super!!!A k tobě se bude hodit!!! Sylvi jojo jsou to Ivči koníci taky vždycky koukáme když jedeme kolem:)
Odpovědět
Ivi, no tak kdovi jak viděli, snad už nebyli přinapití :-D NO nějaký jeji kolega slavil ve sklepě narozky :-) Takže koniků máte 6 :-D :-D to je teda srandaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi- na skeňáku jsme ho koupili a tam měli vystavené 4 Q12 a ty si moc pochvalovala švagrová! V tom Sára šopu tu bexu vůbec neměli ]-( přesto že to na netu mají napsané a celkově nic moc! Já jsem ještě váhala nad tou černo žlutou kombinací, ale můj chtěl zelenou a švagrová se taky přimluvila k mojemu ( no jo sourozemci ;-) ) a paní mě ukecala na dobrý servis, tak jsem podlehla. Kači, Baruš- díky za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Ivi to bude na vašem konci pěkně veselo................. dneska slaví Josefkové, sképky budou pradkat ve spárách a zítra vy se zabíjačků....................... juj to bude veselo :-D :-D :-D
Odpovědět
A jak vypadala Q12 v té béžové, tu jsem zatím nikomu neviděla. :-) TO je podraz, že to mají na stránkách, a v prodejně néé :-) NO tak cena je fakt dobrá. mě se v té tvojí značce líbí i ten béžový, a tu BEXU teda nechtělas nakonec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?