Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,tak to je na houby,když doktoři neví. Ale,hlavně,že to zabralo. Jani,být na mě,tak rodím dnes :-) Sylvi,t brďo. 300gramů-to už je super. Já jsem to vždy srovnávala se salámem. :-D Říkala jsem si,hm-20deka vysočiny,to teď váží miminko :-D
Odpovědět
Katy a kámoška mi řekla, že 300g je porce na oběd :-D tak jsem jí říkala, no dík, naše mimi bys slupla na oběd jako :-D Katy už je to těhu teď asi únavné, že? Už se těšíš, až to budeš mít za sebou. Moje segra je 3.3. třeba ti to vyjde taky tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,únavné to je. I když dnes jsem se cítila,jako bych ani těhu nebyla. Teda nemít ten břuch a kila navíc. :-) Ale po dlouhé době. ;-) Jdeš zítra cvičit? Už je březen ;-)
Odpovědět
Zdravím "pozůstalé" v diskuzi :-D a jdu na vás hodit očkem x-) Katy - no snad to bude poznat to teplíčko, když nás zateplují. Docela se na to těším. Vy máte pocit, že je to lepšejší než když jste nebyli zateplení? Jinak věřím, že už se těšíš, až budeš zase 1v1 - ono ten konec těhu asi fakt "stojí za to"...říkej si, že za chvilku už budeš mít nejen kila pryč.... Sylvi - tak to je fajn, že tak zdárně rostete. Tak se hlavně opatruj a dávej na sebe i mimčo velký pozor. Leni - a ty se taky dej do kupy, ať jsi zdravá. Taky jsem si prošla obdobím, kdy jsem měla šílené hodnoty v krvi - hlavně šíleně vysokou sedlivost a zánětlivé parametry a lékaři nevěděli co s tím....to jsem měla asi 6 ATB během půl roku. No pak se to nějak spravilo a už je to v rámci možností dobré, i když s imunitou bojuji pořád. Budu na tebe moc myslet a až budeš zdravá, tak se sejdeme a dáme kafíčko, ju? Kočenky, jdu si lehnout, jsem nějaká znavená z toho dnešního dne, takže usnu ulehnutím do pelíšku. Přeji krásnou noc a ještě hezčí sny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Vladi,no je to lepší o 100%-to zateplení. Dávali jsme i plastová okna. A teď topíme jen v koupelně. Nikde jinde. Ale jsme uprostřed a to asi dělá taky hodně. Kdo ví,co naše lyžařky. Asi někde chlastají,že? :-D
Odpovědět
ahojka holky :-) dneska jsem si dala předsevzetí a budu celý den bakalářkovat :-) Katy, tak to jsi mě fakt pobavila... že dvacet deka vysočiny :-D :-D :-D to by mě fakt nenapadlo si to takhle představovat :-D a věřím ti, že teď už to musí být úmorné. nezávidím holkám, které třeba ještě týden přenáší... uff Sylvi, to je super, že je všechno v pořádku a hezky vás přibývá :-) Vladi, zateplení je hoodně poznat. A dost už udělají ta plastová okna... takže i když je to třeba nárazově velká investice, tak se ti fakt vrátí v protopených penezích :-) ještě u našich se zateplovalo před 12 lety a přišlo mi, že to pomáhalo hlavně v létě, že v tom baráku nebylo takové horko jak vždycky. O zimě se vyjadřovat nebudu, mě by byla zima i v sauně :-D já dneska asi začnu pomaloučku pakovat věci na lyže... a tedy Katy žádný chlast si s sebou nebudu brat (budu spoléhat na jiné :-D ), protože přece tam jedeme lyžovat a rekreovat do termálů... hubu si možu vypit aj doma :-D a nemusím za to dát toliko peněz :-D
Odpovědět
ahojky, takže se máme těšit na příští sezonu, jo? No jsem zvědavá, jak to zateplení bude poznat. My plasťáky dávali hned, když jsme kupovali byt, ale vzhledem k tomu, že jsem rohový byt a ještě k tomu úplně nahoře, tudíž nás nemá kdo vytápět od sousedů, tak mě je tam někdy zima, takže ted jsem fakt zvědavá, jestli ten efekt ucítíme. Jinak Katy - ty seš opravdu čím dál menší :-D, jsem tě dneska v tom autí zase málem přehlídla. kdyby jsi nezamávala, tak tě přehlídnu :-)... A to vážení dle salámu mě včera taky dostalo, jsem se smíchy válela pod stolem....aspoň vím, až budu těhu, jak si to taky budu představovat....:-D Jani - ty hory ti v dobrém závidím, taky bych někam potřebovala vyrazit a odpočinout si - hlavně od práce a taky té školy. Chtěla bych jet někdy v dubnu na víkend na Vysočinu a nabrat síly před státnicema, tak snad to klapne.
Odpovědět
Vladi, určitě se seber a jeť si někam vyčistit hlavu... účinek zaručen ;-)
Odpovědět
ahojka holky, loučím se s váma... a ozvu se až v pondělí. mějte se tu moc hezky, užijte si víkend a třeba než se vrátím, tak už nás tady bude o jednoho víc ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,jako,ž by se někdo další vdával??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, znáte některá helíska48?? se tu ukazuje nebo ne?? je OK,buď mám špatný číslo,nebo nevím :-(
Odpovědět
jsem blbá helísek 84 ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko, tak hlásím návrat do pracovní reality z úžasné dovolené v Alpách. Měli jsme nádherné počasí, takže jsem i hezky opálená a samá piha :-D. Pořádně mě bolí nohy, denně jsme dávali kolem čtyřiceti kilometrů sjezdovek, fakt paráda a ubytování taky super. Už se těším na fotky a za rok si to určitě zopákneme :-).
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes páteček, to je krásný den :o)
Odpovědět
bondule, Heliska známe, chtěla bys s ní mluvit? Můžeme jí nechat zprávu na FB, ať se ti ozve sem na IP ;-)
Odpovědět
My jsme včera měli super program, prvně jsme jeli do Brna na velký UTZ, a mimi máme zdravé, tak jsme měli celý den veselý až až :o) náladička, a nákupní horečka, tak jsme jeli nakoupit do Tesca, Ikei, a Vaňkovky. Za odměnu jsme mimču nakoupili tolik věciček....no bylo to super x-)
Odpovědět
Ivi, tak říkáš v Alpách krása? NO já se nedivim :o) já sice na zimní dovče nejsem, ale muselo to být super, pro vás co lyžujete...a ty Alpy zasněžené...to věřím, že je krásný pohled na ně. ;-) Tak se těšíš na víkend, že si trochu odpočineš, ne? :-)
Odpovědět
ahojky holky, já jsem tak happy, že je konečně pátek - tento týden se nějak šíleně vlekl a bylo moc práce, takže se těším na víkend jako malá... Sylvi - takže nákupní horečka, říkáš? No já bych nakupovala hned a z fleku, jen ještě musím počkat až mi dojdou penízky na účet. Potřebuji koupit nové rifle - mají nějaké hezké v Alfě, nevíš? Jinak Hell na FB už není :-( , takže vzkaz jí určitě na FB nenecháš... :-( Ivi - já taky na zimní dovolenky nejsem, ale když se sejde super počasí v podobě sluníčka a hromady sněhu, tak to musí být skvělé. To opálení ti tiše závidím...já jsem u sebe zvyklá na čokoládovou barvička a teď přes zimu docela trpím, že jsem hrozně světlá (bohužel solárko nemůžu, takže si musím počkat na první paprsky a dohnat to x-) ). Katy - co ty, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
holky nazdárek!!! Ivi dovolená v Alpách....mmmmm x-) jela bych hned x-) byla jsem tam několikrát a nedá se to s našima sjezdovkama srovnávat 8-) holky těhule jak vám rostou břuchy??? :-D Baruuu chodíš sem ještě? jak je svět malý.... pracuji s tvým bývalým spolupracovníkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky děvčata..nevím co nového tak vás musím pořádně pročíst...já přijela z hor bylo to super jen ted krušný návrat do reality...ochhh Luci makáš s Vaškem??V těch Pohořelicích?nebo kde?Tý jo tak světtt je opravdu malý... x-) Holky a jak se jinak máte???
Odpovědět
Profilova fotka
nene baru :-D , s takovým mladým pískletem......s Michalem
Odpovědět
Dobré ránko holkyy, tak víkend nám utekl jako voda, a tak musíme zasej makat, co? :-D My jsme měli dvě oslavy narozenin, takže celkem náročný víkend, ale super :-) Brendi, břich roste spíš večer, jinak nic moc teda :-) za chvili frčím do 6. měs x-) docela to zatim letí.
Odpovědět
Dnes teda dobře přituhlo, co? :-) Jsem došla jakasi vymrzlá do práce, no snad už to jaro dojde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci myslíš s Michalem?No on semnou nepracoval byl jen unás brigádně ale jen 14 dní a jelikož neukázal to co uměl prej tak ho vyhodili a ani mu nezaplatili protože nic neudělal a když jo tak jsem to musela celé předělat:-) a kde že to děláš???
Odpovědět
Profilova fotka
aha baru, no já to od něj slyšela zase uuuplně jinak, naopak nezaplatili mu vůbec nic za práci co udělal......je to takové dííítě malé, někdy mám chut ho pochovat :-N :-D :-D :-D ale jde mu to, a jinak kolektiv vypadá taky na pohodu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holčiny :-) Je tu nějak mrtvo, chtělo by to trochu probrat! Co u koho nového? My už jsme se po super dovči zajeli zas do normálu a tuto sobotu se chystáme na první letošní závodní výjezd. Tentokrát do Bratislavy, tak držte palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne. To máme zase príma počasí,že? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, no ono to jaro snad ani nepřijde, to počasí si z nás dělá snad srandu :o) Ráno jsem byla hodně překvapená teda. Katy, tak co, už se ti pomalu blíží den D, že jo? Tak přeji hodně štěstíčka, a lehký porod ;-) Co kdyby ses už třeba zítra neozvala :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,já už bych se tak ráda neozvala.... :-)
Odpovědět
Katy ani se ti nedivim :o) už chceš mit prdoška u sebe, co? Musí ty poslední dny být náročné, ty máš fajn, že aspoň nejsou horka :-D To už nějak dááááš :-) Přerovnáš si věci v tašce a valíš směr Kyjov, co třeba 15.3. 2010 :-) nebo 16.3. 2010? hihi jaký datum se ti líbí? :-D Vsadíme si tu na tebe kdy to bude :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?