Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
sylvi, já když jezdila jako malá k tetě na slovensko na prázdniny, tak jsme chodili taky na borůvky... a všichni sbírali do kelímků... jen já přímo do pusy :-D katy, já bych tohle neuměla... i když... možná že jo, asi to chce cvik.... ale já bych nakoupila věcí a věcí... a pak bych půlku vyhodila... vladi, já tak byla včera v hospodě na hokej... a pak jsem nemohla usnout :-D my jdeme za chvilku slavit... a já půjdu ještě asi chvilku spat... pač mě vzbudil telefon... a do večera bych byla jak zombie :-D
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak jsem se teď dozvěděla, že s Lotyšskem jsme hokej vyhráli, tak dvakrát hurá :-D Dnes nevim co budeme mit na programu, zatim jsem vyuklízela co se dalo, tak ted funím a odpočívám u PC chviličku :-D :-D Jani užij si oslavu, určitě to bude fajn ;-)
Odpovědět
Holky, tak neděle je v trapu...doufám, že jste všechny nachystané dneska hlasitě fandit hokejistům.. :-) :-) :-) Katy - no ty jsi mě pobavila - že tě není vidět, protože jsi teď "menší" :-D :-D :-D Co jinak, jak se cítíš? Kdy že to máš vlastně ten termín?
Odpovědět
ahojka holky... sleduju hokej a jsem z toho smutná.... ale vlastně zase ještě o nic nejde :-) ale lepší je se dívat na výhru. no, ale kamarádka říkala, že rusi přehrajeme 4:3 :-D tak třeba to ještě bude pravda :-D mějte zitra hezký den :-) hezké vstávání... já jdu zitra ráno do fitka... a pak konečně začnu s bakalářkou... už mi zase valí voda do bot proudem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, hokej sice nedopadl, ale Martina Sáblíková je prostě borec s velkým B :-). Jak jste si užili víkend? U nás paráda, v sobotu super chlastačka se starýma známýma a v neděli trénink s koníkama.
Odpovědět
Dobré ránko, no hokej sice nedopadl podle našich představ, ale ještě nevěšme hlavu ;-) Dneska jedu do Brna, takže si akorát v klidečku snídám a piju čaj doma a do toho brouzdám na netu :-p JInak o víkendu jsem měla těžkou válečku, skoro nic jsem neudělala a jen odpočívala u telky a hromadu časopisů, které jsem nestíhala v zápalu učení číst a dočítat.... :-) Přeji vám všem příjemný start do nového pracovního týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) no hokej teda nic moc, ještě že máme tu Sáblíkovou! :-) No víkend byl nabitý. V pátek jsem chystala a vařila na oslavu, páš přijela segra s přítelem a bratranec s manželkou. K nám by jsme se nevlezli, tak se oslava narozenin segry a mojeho chotě konala u našich. Potom se fandilo u hokeje až do rána, takže to bylo celkem náročné :-N V sobotu po obědě jsme jeli dom a jen jsme odpočívali. A v neděli jsme jeli všichni na oběd do Ratě na Zelnice (výborné jídlo) a pak k nám na kafíčko. Navečer jsme mazali karty se švagrovcema u tchánů. Takže opravdu furt v pohybu. Zato dnes se nějak nemůžu probrat, takže dnes asi nic neudělám :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Vladi,kdybych věděla,že jedeš do Brna,mohli jsme tě vzít. Vyjížděli jsme asi v 8hod.
Odpovědět
Katy - já jela v 8.19 vlakem :-D ......nevadí. Ale díky za nabídku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No není zač. Příště budu informovat,ju? Jestli teda ještě pojedu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááááno, já už pilně pracuju, neb mám zítra dovolenou. Jedeme na výlet až do Berouna :-D
Odpovědět
ahojka holky, tak mě se včera podařilo napsat něco k bakalářce a dneska budu pokračovat... a večer aerobic :-) a zitra do školy... uff... ale tak aspoň bude nějaké "povyražení" :-D a příští týden konečně na hory... juchů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to tu bude příští týden úplně mrtvo, já jsem taky od neděle do čtvrtka na horách 8-). Kam Jani razíte?
Odpovědět
Ivi, jedeme na Slovensko na Roháče :-) už tam jezdíme x let... teda já tam dlouho nebyla, ale naši pořád pravidelně. ale bavili jsme se, že příští rok vyzkoušíme alpy. Vy vyrážíte kam?
Odpovědět
Profilova fotka
To my zase pravidelně jezdíme na Šumavu na Špičák, ale letos jedem proubnout ty Alpy :-D, konkrétně do Schladmingu.
Odpovědět
Ahoj holkyy. Vidím, že všechny skoro jedete na hory, to se teda budete mít. No když jste takové lyžařky, to nám to nic neříká :o) Katy, jak se cítíš? Kdy myslíš, že se vaše prdolka narodí? V termínu nebo dřív? :-) A pojedeš teda do Kyjova, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny i těhulky x-) nestíhám už ani dočítat, ještě že jste se rozjely, konečně se něco pracovního rýsuje, od pondělka zařezávám, tak na mě naplivejte at mi to vyjde :-N jinak jsem dostala chut na borůvky jak jste se o nich rozepsaly :-D
Odpovědět
Ahoj Lucii, tak ty máš novou práci, jo? Jsem nevěděla, že jsi něco sháněla vůbec :-) Tak ti přeji hodně štěstíčka, ať ti to tam dlooouho vydrží, a jsi hlavně spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Luci,tak tfuj,tfuj. Sylvi,ano,pojedu do Kyjova. A těžko říct,kdy? Včera jsem tě zahlédla ve městě. Byly jsme na Besede na obědě. No a večer jsem tě čekala na cvíču. My se tam ani nepotkáme!!! Jdu přesazovat kvítka,zasadit bylinky,v 11 s Lenkou a Kačkou do jeskyně a odpo k našim. Mám to teda pěkně naplánované. :-D Ty hory musí být krásné. Ne,že bych vám je záviděla,já je mám raději v létě,ale někde na svahu u svařáku by se mi líbilo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Včerejší výlet k Berounu se podařil. Leontýnka má nový krásný domov v nádherném prostředí úplně nového areálu reprodukčního centra pro klisny. Bude se tam mít krásně ve stádu ostatních chovných klisen a pod dohledem hrozně fajn veterinářky a navíc její působení tam poslouží pro dobrou věc. Je to centrum zabývající se embriotransfery :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky opičky.... Nestíhám vás dočítat?Kdo teda jede na hory??My jedeme v sobotu už se těším:-)Jen budeme muset nechat Airu doma tak to bude na prd...:-/ Katy tobě se to..co břůško?Už je velké takové to mega?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko ;-), tady je čím dál mrtvěji... Užijte si víkend a celý příští týden, já se budu prohánět po sjezdovkách, už se fakt těším na ten relax.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. no musím napsat aspoň pár písmenek,ať naše Hodonínsko nezanikne. Kdo frčí na hory,dávejte na sebe pozor. Vladi,vy budete mít doma teplučko,když vám zateplují. ;-) Baru,já jsem velká celá :-)
Odpovědět
ahojka holky, tak kdo tady ještě zůstal?? :-) já se chystám do posilky a pak do archivu a večer na otočku do brna... ale už mám zase jakousi spavou... :-D ale je potřeba fungovat :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Po delší době vás všechny zdravím, ale moc vás tady nezbylo :-N Venku je tak krásně a já mám neschopenku :-| Už jsem doma třetí týden a pořád běhám po doktorech, tak snad už to brzo skončí...Za poslední dva roky jsem tam byla jednou a během posledního měsíce skoro každý třetí den...já co mám panickou hrůzu z jehel a doktorů všeobecně, tak teď docela trpím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,ty žiješ? Takový velký marodek jsi? Přeju ti brzké uzdravení ;-) Jani,já jsem tady.
Odpovědět
Ahoj Kači, ještě žiju :-D Měla jsem týden v kuse 39horečky, bylo to šílené. A hlavně nikdo nevěděl co mi je a jaké mi mají dát léky, takže docela sranda :-S Minulý týden jsem byla na krvi, výsledky zase nic moc, takže jsem pořád doma :-) A co ty těhulko? Všechno v pořádku?
Odpovědět
Katy, ještě se ti nechce odskočit si do porodnice? :-) Leni, to je k vzteku, když něco člověku je a neví se co... :-/ tak snad budeš brzo zdravá :-)
Odpovědět
Jani, podle dr. jsem měla blíže neidentifikovatelný zánět v těle :-D Dál jsem to neřešila, hlavně že mě léky v rámci možností pomohly a mám od horeček klid ;-)
Odpovědět
Ahoj holkyy, Leni chudato , teda taková fuj nemoc tě dostala? No fuj, hlavně, ať je ti líp brzy. Co ten srazik, jakto, že jsi nakonec nedorazila co? :-) Katy tobě se to už mega blíží, za chvili už budeš mít prdoška u sebe, to musí být super pocit :-) Já byla dnes na kontrole, a dobrý, rosteme :-) 300gramů máme :-D :-D :-D Jani ty se taky furt něco nacestuješ :o) kam vališ, na nákupy, nebo co sháníš :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?