Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
macis ahoj. Tyto fotografy neznám,takže nepomůžu. A myslím,že eje tu z holek ani nikdo neměl. Rozhoduješ se jen mezi těmato dvěma?
Odpovědět
Holky tak když jsem prvně slyšela tatarák, a z čeho se skládá, tak jsem řekla fuj, to nikdy. Ale pak jsme jednu byli u strejdy, a on ho dělal, doma, čerstvý, a topinky, no tak jsem jeden zkusila spíš jen tak ze zvědavosti, a teda musím říct, že mi hned zachutnalo, no výborné je to :-) Teď to teda jíst nemůžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,u nás je takový experimentátor Zdenek. Ten taky sní a vyzkouší vše. Já bych nepožila ani krevetu či jiné mořské zvířata :-)
Odpovědět
macis, vítám tě, tak tyhle fotografy opravdu neznám, oni jsou z Hodonínska?
Odpovědět
Já požila krevetu jen 1 kousek, a stačilo, a kalamáry mi celkem jely :o) a chobotničky obalené jsou takové gumové , jinak nic jsem nejedla myslim :-) ani se na kobylky a jinou havěť nechystám :-D
Odpovědět
Chutnal mi grilovaný ananas :-D
Odpovědět
Sylvi, těhulky nemůžou tatarák? já se v tom nevyznám, tak abych jednou věděla :-) jinak já měla krevety na večeři včera :-P a byly moc dobré... čas od času si je uvařím. Chobotnice jsou fakt takové gumové... to mě taky zrovna nejelo... ale co bych si teda nedala, tak jsou žabí stehýnky... vím, že je vařili na vinárně pod KD v Dubňanech, dokud teda vinárna fungovala, ale protože se žab bojím, tak je nebudu ani jest... to mě fakt neláká. i když jsem slyšela, že to není vůbec špatné...
Odpovědět
Profilova fotka
těhule by neměli žádné syrové maso ani ryby,plísňové sýry a vnitřnosti.
Odpovědět
katy, jako že to škodí miminku? to fakt slyším poprvé... ale já se v tomhle nijak neorientuju :-) a proč ne ryby? však je v tom zdravý tuk, ne?
Odpovědět
Jo taky nejím hermelín který miluju a plísnové syry, ale tunáka si nekdy dám, tak 1x za měsíc, ryby jsou i zdravé, ale moc jich fakt nejim. Hodne málo. Syrové maso to vůbec nejim, a játra taky ne :-D
Odpovědět
Ale jinak bych na ten hermelin jako chut měla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem syrové ryby. Třeba tatarák z lososa ;-) Jinak ryby můžeš ve velkém :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Katy jj, jen já na ně moc nejsem, ale sem tam dostanu chuť, tak si dám tuňáka se zeleninou, nebo kapra když děláme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,zase se to nesmí s těma zákazama přehánět. Mám ráda játrovou omáčku s rýží,tak si ji občas uvařím. To samé sýrovou omáčku-dávám tam nivi. Nebo hermelín na pizzu. Nejím to ve velkém,ale..... a pivo a víno? O tom ani nemluvím ;-)
Odpovědět
Tak Katy, jako já mám játrové knedlíčky v polevce ráda, a ty jím :-) Hermelin na pizze jsem taky měla jak jsme byly. Vínečko možu, pivečko na hubu taky :-D
Odpovědět
Včera měl můj romadur a to tak hezky vonelo/smrdělo, že jsem měla taky chuť, ale to bych neměla, tak to jsem neochutnala ani :-)
Odpovědět
jsem si to vygooglila :-D sterjda google a teta wiki totiž ví všechno :-D a všude píšou, že když si člověk prostě dá trochu na chuť, tak to nemůže uškodit... ale to je tak vlastně se vším. je hloupost mít výčitky, že si dal člověk trochu játrové paštiky, ale pak s klidem a mírem sní na posezení nanukový dort... takže asi tak.... ale znamenám si a tučně píšu do podvědomí... ať se na to začnu psychicky připravovat. bílému pečivu jsem neodvykla do teď a to se o to snažím 4 roky... tak abych začala s těma sýrama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda já koukám, jak se to tu rozjelo. Jak se jedná o žrádlo, tak se hned kecá o sto šest :-D. Právě jsem ke kafi zdlábila tvarohovo-pudinkovo-ovocnou kostku. Co budete holky o víkendu vařit, něco nadhoďte, nemám inspiraci... Ale nad nějakou rybou začínám silně uvažovat.
Odpovědět
Ivi nedělej nám chutě kostkou :-D Žrádlo je nejlepší téma no :-D
Odpovědět
O víkendu ani nevím co budeme mít, ale já si dnes dala kung pao :-D Jani tak polárkový dort není špatný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem dělala fazulovou polévku+žemlovku zítra kapustové karbenátky+br.kaše neděle kuřecí závitek s rýží. To mám hezky naplánované. ;-)
Odpovědět
katy, já bych nemohla takhle plánovat jídlo :-D já o tom přemýšlím max. den předem :-D na tohle jsem strašná. kdybych chtěla vařit svíčkovou, tak ani nebudu moct :-D my zitra budeme mít na oběd svíčkovou... a v neděli netuším :-) a dneska byly borůvkové knedlíky s tvarohem nebo tatrankou... a čočková polévka :-) mňam :-)
Odpovědět
Jani bylas na borůvkách v lese? Manžel tě vyhnal? :-D Nebo v kaufu :-D Čočkovku taky můžu :o)
Odpovědět
sylvi, ne, já vyhnala manžela :-D
Odpovědět
Jani ahá, no šak tak to má být, co by pro tebe neudělal :-D :-D :-D
Odpovědět
sylvi, borůvky máme permanentně v mražáku.... já si z nich dělám mléčný koktejl a babička z nich dělá buď knedlíky, nebo koláče, taky buchty... takže na ně chodíme do kauflandu :-D
Odpovědět
Jani když jsme jezdili na dovolenou směr Boskovice, tak tam bylo borůvek v lese hromady :o) akorát teda to sbírat to bylo o život, jak jsou ty kuličky mrňavé, tak než jsme naplnili litrák, to byla doba :-D Ale pak ten koláč co mamka udělala ten za to stál :-D Teď je koupíme v kaufu a je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,já zase musím plánovat,ať vím,co má muž nakoupit. Jezdí jednou za týden na velký nákup a pečivo a drobnosti vezmu u našeho. Ale z těžkýma věcma se netahám ;-) Borůvky mám taky v mražáku. Posílají nám je známí od pardubic výměnou za meruňky ;-)
Odpovědět
Ahoja holky, teda jak jde fakt o jídlo, tak se tady klevetí o stošest :-D Já bych taky do pusy nedala žádné syrové maso a takové ty potvory z moře vytažené...na to je doma experimentátor manžel - ten okoštuje kde co :-D Katy - asi tuším, kde jsi mě mohla vidět - na tom rožku jak se jede do naší ulice - já jsem měla pocit, že za volantem jsem viděla tvého Zdeňka, ale tebe jsem v autě vůbec neviděla. Kafčo bylo super, předala jsem ještě vánoční dárek, který tu chudák čekal, až se předá, tak konečně na něj došlo. Kdybych nemusela vstávat brzy ráno, tak bych ještě povídala a povídala u toho se dívala na OH...ono dívání na OH v kavárně má své kouzlo než když se na to díváme doma.... Až bude nějaký důležitý zápas, tak se nejspíš zase vypravíme někam ven a budeme o to víc hlasitě fandit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi ano. Na rožku. Já jsem teď taková menší,tak mě nejde moc vidět :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?