Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Dobré ránečkooo :-) Ivi to je dobře, že je ti líp ;-) Teď je hodně lidí nemocných..
Odpovědět
hmm, tady to zase žije :-D já mám dneska lleháro... navařila jsem, pověsila prádlo, suché vyžehlila, poskládala ponožky... a te´d tu vegetím... no, ale měla bych šáhnout na něco k bakalářce... ale ta lenost je děsnáááá :-D jak se dneska máte?
Odpovědět
Profilova fotka
zdar ženy, já žijů x-) .....s tou nemocí radši hooodně daleko, já nesmím nic chytit, tento rok už ne, bo jsem nemocná nebyla roky rokoucí a min se mi nějak pokazil :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Tak jsem se právě vrátila z večeře. Byli jsme s kolegama v té La rivolta. Prostředí hezké,desingově se mi to moc líbilo,ale jídlo... No já jsem měla pstruha,žádala jsem,ať mi ho pořádně propečou,že klidně počkám i hodinu a byl dobrý. Někdo měl těstoviny,ty byly prý taky dobré,ale 2 si daly kuřecí maso a bylo to suché a nic moc.Ale hezky načančané,ale o tom to není,že? Takže závěr-jednou za čas ano,kafíčko výborné,obsluha příjemná(znám je),ale nechávat tam peníze za jídlo,to asi moc často nee. Jdu si číst,hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, bacil se mě furt nechce pustit a navíc přeskočil i na manžela, takže máme doma soukromý lazaret :-D. Dneska jedem na trénink, naštěstí nebudem skákat, jen přiježďovat, tak buď to rozchodím, nebo padnu. Katy, dík za recenzi na novou restauračku ;-)
Odpovědět
Katy já jsem říkala, že jako to ujde, ale taky jsem měla pár námitek :-D , ale jako jídlo nebylo špatné. Ale příště si na papu zajdu klidně jinam zasej. Načančané to tam maji hezky, my jsme tam měli vše do červena, bylo před valentýnem. Kafčo jsem taky měla dobré a obsluha taky v poho :-)
Odpovědět
Ivi to je naprd, že jsi nachlazená, já jsem měla doma taky lazárka, ale už je dobrý. Já se nemocem snažím nějak vyhnout, snad se podaří :-)
Odpovědět
ahojka holky :-) sleduju hokej... a po vedení je vyrováno, takže se jede od nuly... nu což... je to teprve druhá třetina. Sylvi, já na té La Rivoltě byla a mě to prostředí přijde takové až moc snobácké :-D sladěné to ale mají hezky, to je fakt... na jídle jsem byla jen na meníčku a to bylo dobré... ale nějak mě to neláká tam jít třeba na večeřu. no uvidíme, jak se jim bude dařit... tady to místo je asi zakleté... žádný pub tam nevydrží :-) já už kašlu snad 14 dní... týden jsem ležela a te´d už jen vykašlávám... hlavně ráno, jak to mám všude nasedané... tak snad to přejde a nebudu muset k doktorce :-/ Sylvi, ty na sebe dávej pozor, hezky vitamíny, čajík... no však to znáš ;-) Ivi, já taky domů vždycky něco dotahnu a pak to má celá domácnost :-D teď jsem nakazila mojého i tchýni :-D
Odpovědět
Jani, dali jsme gola ted, že :-) Neboj, já papam vitaminky, a ovoce furt.Já taky umím nakazit jinak celou rodinu, když něco chytnu. Jani, já jsem říkala, že někdy raděj do toho steak housu jak do Rivolty. Tak víš, jak to je, lidi zvědaví, tak tam jdou, ale kdovi co bude za pár měsíců. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to se bavíte o té restauračce co minule? myslíte tu vedle Bati, nebo v těch místech v patře? my nikde nebyli ani na Valentýna, bylo toho opravdu hodně, a vašek jít chtěl, ale já byla fakt unavená.....jednou mě ale chtěl vzít do té sushi restaurace v Olympii v nové části, byla jste tam některá? strašně mě to láká
Odpovědět
Profilova fotka
Co říkáte holky na hokej, parááááda ne? Jen tak dál a zopakovat Nagano :-) Mám dneska vcelku kopr a navíc je venku hnusně, nic se mi nechce...
Odpovědět
Hokej super, tak to má být :-D Máme pod náma tipáč, takže jsme slyšeli gooooooly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Luci, jj o té La Rivolta, jak mysliš ty, sushi jsem jedla, a já to teda moc nemusim, takže to mě neláká! Ale jestli to máte rádi tak vyzkoušejte. :-) Zatim v nejluxusnější restauraci co jsem byla, byla v Praze Ambiente. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nechci nic říkat ale tuhle olympiádu vyhrajeme........ když se ptali na začátku roku několika věštců a kartářek jak bude nový rok vypadat, zhodli se na dost podstatných věcech..... v únoru to měl být velký sportovní úspěch, který se měl vyrovnat Naganu..... takže pokud to vyjde a Sáblíková to už vlastně potvrdila......budu věřit i tomu dalšímu.....i když radši by jsme to mohli prohrát :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo. Ambiente. To je něco ;-) Dobré ráno. Muž se mi v 6 odstěhoval z lože,taky sledoval hokej. Holky marodné,navařte čaju a kurýrovat!!!
Odpovědět
tak hokej byl super... oslavila jsem to 2 hodinama v posilovně a rizotem :-) Luci a co má být to druhé??? aspoň naznač... ty jsi samá tajnost :-P sushi jsem nikdy nejedla, ale švagrová to vychvaluje... tak se třeba někdy odhodlám. už jsem stála kdysi v hypru nad těma mraženýma, ale myslím, že je to zmražené o ničem... že to chce čerstvé :-) náš děda v sobotu slaví 70-tiny, tak jdu zitra pomoct chystat jídlo... a taky budou rohatecké koláčky... mňam mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda,já bych sushi nedala do pusy :-S
Odpovědět
katy, a co tatarák?
Odpovědět
Profilova fotka
kámoška sushi měla, teda ale v americe.....žádná náhražka ale originál, a moc si ho pochvalovala x-) Jani tak bude oslava? my jdem asi na ten košt 8-) Jani pamatuju si jen, že se zminovali o vítězství ve volbách na jaře, nebo dobrém umístění nějaké nové pol. strany, pak nějaké katastrofy, ničivé přírodní živly v létě a na podzim opět nějaké něznámá infekční nemoc 8-( :-(
Odpovědět
Ahojky holky, zdravím vás po dlouhé době...vidím, že tady všichni žijeme OH... já před chvílí došla domů, byla jsem na kafíčku v Arsenal Café a taky jsme tam sledovali zápasy...ale teď už jdu spát, protože zítra brzy ráno vstávám a jedu do olomouce, tak ať nezaspím. mějte se krásně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně je tu zase pááááátek. Jaké máte plány na víkend? My v sobotu máme brigádu na dřevo, ať přežijem v teple do konce zimy a v neděli asi trénink s koníkama. Včerejší neskokový trénink se díky jedné kámošce zvrhl v příjemně skokový a domů jsme dorazili až po osmé hodině. Koníci už na nás byli docela hladově naštvaní :-D
Odpovědět
Dobré ránko holkyy, dnes je pátečeeek, to je super, ten den mám nejradči :-D Luci to sushi jsem měla čerstvé, ale prostě mi to nejelo nějak :o) O víkendu žádný extra plán nemáme, ale těším se na klidek, a na odpočinek, že se konečně vyspím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne. Jani,tatarák? Neblázni. Já i kuře peču přes 3hodiny,natož tak syrové maso!!! Valdi,včera jsem tě zahlédla,jak jsi jela na to kafíčko ;-)
Odpovědět
ahojka holky, tak jsem ráno chytla ještě nájezdy Slovensko-Rusko a představte si, že Slováci vyhráli :-) já za chvilku pojedu pro koláčky a pak k našim dělat saláty a péct kuřata... a večer asi se ségrou do kyjova za kamoškou :-) Katy, ty jo, tak to já tatarák miluju. Měla jsem i z lososa, ale to mi nejelo... hezky z hovězího... hmm... v sobotu bude :-) ale já jsem takové trdlo, co kde co vyzkouší... v Bulharsku jsme jedli rybičky ca-ca - jen na rychlo v oleji usmažené rybičky obalené v mouce a na talířku se to kape citronem... a jí se to vcelku... i s hlavičkou... oni to tam jí třeba k vínu místo brambůrek... a docela by mě zajímaly kobylky... prej chutnají jak arašídy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani jsem na tom stejně jak ty, taky ochutnám kde co :-D. Ty rybičky jsem taky měla a chutnaly mi moc, taky jsem měla šneky na bylinkovém másle a po překonání odporu to bylo dobré, jak kuřecí kousky. A tatarák, ten miluju kdykoliv a v jakémkoliv množství, děláme si ho docela často.
Odpovědět
Ivi, já teď přišla na takovou dobrotu... není to sice tatarák... ale na svačinku, je to super... tuňak ve vlastní šťávě, do toho najemno nasekat cibulku a přidat hořčici a udělat z toho takovou jakoby pomazánku... a když si to dáš na suchou topinku... tak je to fakt super :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám svatbu v Lednici, můžu se přidatk Vám do diskuze?
Odpovědět
macis - jasně, vítej ;-) :-)
Odpovědět
Chtěla bych se zeptat - nemáte někdo zkušenost - rozhoduju se mezi fotografem ladsilav skalka a ales lezatka, nemate doporuceni?
Odpovědět
macis, tak s tím ti bohužel neporadím. Mě fotil svatbu kamarád fotograf, takže jsem ani nikoho jiného nesháněla... a vůbec nemám ponětí, kdo fotí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?