Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Kuk kočky ;-) nakukuji na vás....Jojo, včera jsem potkala Káťu a dneska i Sylvu.... Dnes mě čeká učení, zítra i ve čtvrtek si budu muset vzít půl dne dovolené a opět se učit, nějak jsem to nezvládla o víkendu tak dobře... :-S Já si teď pošmákla na sýrovo topinkové pomazánce, ale teda ty brambory se sýrem bych si taky dala, to mám ráda... Káťa nám tu dělá chutě :-D Mějte se prima, já se jdu učit. páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny jsem je snědla,ty brambory. Moc dobré byly.
Odpovědět
Katy......a to je jako provokace :-D :-D :-D :-D ?
Odpovědět
tak já hlásím, že kdybych právě nemenstruovala, tak bych si myslela, že jsem těhotná... pač tady mám gumové medvídky, kešu oříšky a brambůrky... ta tam je zdravá strava.... dneska se tu futruju. taky jsem nachcípaná jak trám, takže už jen dneska válení v posteli. celý den jsem běhala po brně a má toho po krk
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,to potřebuješ doplnit energii po tom běhání. Jen si dej. Vladi,tolik máš učení? Děláš v pátek zkoušku nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, Jani ono klidně můžeš být těhotná i tak ;-) Katy, koník už je starší pán a občas ho zlobí nožky. Teď zrovna má všechny oteklé a mizí to jen velmi pomalu a naví nechce ani za nic žrát léky co urychlují vstřebávání otoků. Znechutila jsem ho tím tak, že teď už třetí den skoro nežere, protože mě podezřívá, že v krmení má schovaný ten hořký hnus... Ale dneska ráno mám od manžela dobré zprávy, už se začíná lepšit, ve žrádle i na nožkách :-)
Odpovědět
Dobré ránko holkyy :-) Jani jen si dej, když má tělo chutě, asi to tělu chybí ;-) Dnes bych spala až bych brečela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Já jsem dnes slaměná vdova. Muž mi odjel na poradu do Jihlavy a vrátí se až zítra večer,tak mi bude smutno. :-( Ivi,to je mi líto. Snad se to zlepší. Můžu říct,že ty otoky jsou nepříjemné. Začínám to mít taky. Sylvi,co to cvíčo?!!!!!!
Odpovědět
Katy to víš někam chodit na to jsem fakt lemra líná :-D , cvičila jsem si doma včera v 18,30 u Ulice na baloně. :-D Tento týden mám nějaký nabitý. Jo a jdeme s manžílkem do té La Rivolty v sobotu, jsme si dali rezervačku, tak jsem zvědavá. Katy s těma otokama to je pěkně naprd, ale už to máš za pár, snad to pak rychle zmizí. Jde tomu nějak vůbec zabránit? Asi ne, že? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) teda spíš dopoledne :-D Dnes jsem spinkala jako šípková růženka. Katy - neplač on ti určitě zase něci pěkného přiveze. Já jsem slaměná vdova často, ale mě nikdy nic nepřiveze. Pak řekne že tan nejcenější dárek je přece on............. narcista :-D Neboj já tu lenošku na to cvičení časem překecám ;-) . Včera mě potěšilo, že tam přišly i nové maminy. Už jsem myslela, že tam budu za chvilku cvičit sama: ;-) Sylvi- taky by jsem měla manžela někam vytáhnout na véču. Buď na jeho , nebo moje narozky. Ivi- jak je u vás? Pořád jako na konci světa........ zavátí sněhem!?
Odpovědět
Blani došel vám dom menicko k Chytilovi na valentýna? Poslala jsem tam segru, ať vyvede svojého na večeřu. :-D za 299,- vínko, předkrm, jídlo, a dezert a darek domů...tak prej , že mu udělá překvápko a zajdou :-D tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nic takového mi nepřišlo. Ale u Chytě ce krmíme v průběhu roku, tak by to chtělo změnu! A my neslavíme Valentýna (neuznáváme Americké svátky). Ale na Valentýna máme výročí 3 roky co jsme se nastěhovali do metlařova :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani :-D pořád jak na konci světa, teď pro změnu v ledovém království. Ale zítra má zas začí sněžit, tak budem zas sněhem zaváááátííííí My taky Valentyna neslavíme, ale jeden náš koník je Valentino, tak popřejem aspoň jemu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ivi- Aby se z tebe nestala ledová královna! :-D No ještě že máte ten trktůrak a pluh, jinak by vás vykopali až na jaro a musela by jsi mít zásoby jak paní křečková :-)
Odpovědět
Zdravím vás kočenky.. Kačko - no bohužel v pátek mě čeká zkouška, takže proto se musím jít učit...je to psychologie záludná, takže se musím naučit opravdu všechno, abych na něčem nevyletěla.... :-| I dovolenou jsem si dneska vzala, takže se do toho pustím... A řekni tvojému až pojede z tý jihlavy, at se zastaví v Polné u Jihlavy pro mojého chotě... :-D :-D :-D Já jsem víc slaměnka než vdaná :-D No údajně by měl v pátek dojet domů, tak uvidíme.... Tak já utíkám se učit, mějte hezký den.
Odpovědět
ahojka holky, Paní Ivo, nestrašte mě tu s těhotenstvím. Vše mám pod kontrolou a těhotnět se ještě nějaký ten rok nebude ;-) Jinak hlásím, že nachlazení neustupuje. kašlu jak starý hrnec a brzo vykašlu plíce a vysmrkám mozek. takže ležím a jedu ordinaci od začátku :-D už jsem u 10. dílu :-D jsem líná jak veš... chtěla jsem jít dneska do archivu, ale chce se mi tak spat, že jen ležím. a holky - mě taky můj nikdy nic nepřiveze. už jsem si zvykla... chlapi tohle prostě nějak neřeší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem doma. Byla jsem za účetní,pak si udělat obočí,řasy a odepilovat nohy,sama už to nezvládám,něco jsem nakoupila a teď už budu jen odpočívat. Ráno jsem si aj poplakala,jak Zdenek odjel-hormony,no!!! :-| A s těma dárečkama a kytkama.... to zas on je zlatý. Vždycky něco přiveze. I kdyby to mělo být kindervajco z benzínky :-D Ale já bych ho raději měla doma. Vladi,klobouk dolů. Já bych nezvládla,jak to máš doma ty. Já vím,že je to o zvyku,ale to bych fakt nedala. Jani,tělo si řekne,co potřebuje. Tak ho nenuť a odpočívej. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky , pardon ,že se vám míchám do diskuse :-N Měla bych na vás prosbičku, vidím ,že jste všechny vdané paní :) hledám tipy na dobrou kadeřnici a kosmetičku na svatbu. Vzhledem k tomu,že už delší dobu nebydlím na Moravě, bych potřebovala pomoct :-p Pocházím se Skoronic a je mě jedno jestli to bude na Kyjov nebo na Hodonín ,hlavně aby to bylo dobré. Předem děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, vyskytla jsem se až teď, protože nám díky tomu skvělému počasí vypad hlavní server a nefungoval net... tetefisch, super kosmetička je v Hodoníně slečna Čejková a s kadeřnicí neporadím, stříhala i česala mě kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. To nám zase krásně padá. Ivi,slečna Čajková nepracuje. Teď je momentálně na neschopence-čeká miminko.
Odpovědět
Profilova fotka
a jo, tak ono je to už docela dááávno, co jsem u ní byla naposledy :-). mě už to počasí fakt leze krkem... Samozřejmě že má manžel denní, takže krom práci u koní mě čeká odhazování sněhu.
Odpovědět
Telefisch - já doporučuju pani Osičkovou v Hodoníně. Je úžasná paní jako taková a krásně maluje a má super ceny ;-) a s kadeřnicí taky nepomůžu, pač mě česala kamarádka, která je sice kadeřnice, ale teď je na mateřské, takže to bylo ze známosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem poumetat sníh. Je tam krásně. :-)
Odpovědět
Katy, si udržuješ fyzičku? :-D u nás se dohadujeme, kdo to půjde uhrnout, pač je toho tolik, že se do toho nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno to bala zase noc! :-p usnula jsem asi v 22:30 a ve 3:30 jsem byla vzhůru a ne a ne usnout. V 6:30 přijel manža ponoční, chvilku jsme vilkádali a pak jsem usnula i sním a vzbudila jsem se v 11:30! To je hrůza proč nemůžu spat nornálně celou noc a ráno fungovat. V poslední době se mi to stává častěji ]-( telefish- já chodím k super kadeřnici do Rohatce. Jmenuje se Eva Menšíková. A dobrá kosmetička je taky v Rohatci p. Veselá (ta mě líčila na svatbu), nebo p. Suchánková -studio Relax Bohužel do Kyjova ani do Hodonína k nikomu nechodím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženky, vidím, že jsme všechny slaměnky...muj taky dojede až v pátek:-/ a v sobotu jdeme na Valentýnský ples s názvem Láska dává křídla:-) ikdyž Valentýna neslavíme tak je to hezký ples. Katy jak se cítíš?Máš to za pár...už se těším na prcka až nám ho ukážeš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,fyzičku si neudržuju,ale u nás je 9 bytů a děláme to akorát my. Zdenek je pryč,tak to zůstalo na mě. Ale moc toho nebylo ;-) Baru,cítím se dobře. Jak je v nové práci? Všecko v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Katuško všecko je dobré musím to zaklepat..tuk.tuk...zatím si na nic nestežuju :-) jinak holky těhotné málem jste mě nakazili...;-)Bylo mě hrozně zle minulý týden a pořád mě bolely prsa ..tož aj na testy došlo ale nega...
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo,to je super,že se ti tam líbí. Dnes je umění najít práci a navíc ještě takovou,co ti vyhovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny. Musím se s váma podělit o včerejší zážitek :-D. jedu si takhle z práce domů, vjíždím do "naší ulice" je tam dlouhá polňačka a na konci náš dům a říkám si, je to zafoukané, ale tak hezky do rovna, obec neodhrnovala, tak to asi nebude nic hrozného. Tak jedu dál a cítím, že sněhu přibývá, místo abych zařadila zpátečku, tak mě napadlo, musím přidat plyn, to projedu. Ale ouuuha, byla jsem jak ledoborec a po asi dvaceti metrech už to dál nešlo, jenže to nešlo ani nazpátek :-D. Tak jsem volala mojemu, že co jako mám dělat? Ten se smál a hned to hlásil kolegům kolem a smáli se mi všichni, a že mám jít za sousedem, ať mi to pomůže vyhrabat a ať mě kdyžtak vytáhne traktorem. Normálně jsem to auto posadila na břicho do asi půlmetrových závějí. Hodinu jsme ho vykopávali, ale na traktor nedošlo a nakonec jsem vycouvala. Poučení pro příště, vystup, bět se tam podívat a pak to radši zaparkuj o ulidi dál, kde je uhrnuto :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?