Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Dobré ránko holky, dnes jsem jakási utahaná, no aspoň, že se půlí týden emoticon Venku přituhlo a pěkně to pod nohama křupkalo emoticon
Ivi, to máš teda práááce.

Holky, tak toho 5.2. s tím srazem taky počítám, stačí říct kde. Jestli teda platí ta CasaMia emoticon
20. led 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
 Dobré ráno tak jak pak se máme?
Holky je to smutné, ale přesně jak jsem předpokládala bez Helenky to tu není ono emoticon
Sylvi- kéž by to chtělo venku vydržet! Jak to začne tát, tak je to o držku. Se srazíkem počítám a už se moc těším.
lump- dph a dptace to jr opravdu fuj fuj, tak ať se ti daří.
Doorka- jestli půjdeš příští týden na cvičení, tak bych se ráda připojila jestli můžu. Včera mi to nevyšlo, měla jsem tady stolaře a stejně to není hotové, se skříní budou pokračovat v pátek, nebo až po neděli.
Markétko- taky se přijď za náma podívat emoticon
20. led 2010 v 09:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Dobré ránko. Tak dnes ani Ivka?
Mějte hezký den.
Já půjdu na chvíli do práce,abych to náhodou nezapoměla emoticon
21. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, makám makám.
Katy tak jdeš do práce mrknout, jo? Je ti myslim aj smutno, že? Taky měj hezký den emoticon
21. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Udělala jsem 2 zákaznice a jsem spokojená. Tak by se mi to líbilo. emoticon
21. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Tak jsem děvčata ochuravěla....trápí mě mega rýma a bolí mě v krku, takže jsem dneska ani nešla cvičit a radši ležím doma a kulýruji se...Jdu si ohřát další čaj a zalehnout...

Katy - ty si nedáš pokoj... emoticon
Sylvi - ty hodláš makat v práci jak dlouho? až do porodu nebo půjdeš dřív?
21. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Vladi mám psáno MD na 3.6., takže v práci bych měla být do 31.5. a vyberu si dovolenku. Snad budu pořád celkem fit, chtěla bych do toho konce května vydržet. To budu pak 31TT. emoticon
Ale kdovi, jak to všechno bude že.

Vladi to je naprd, že jsi marod, snad tě to brzy přejde. Aspoň, že bude víkend, a můžeš to vyležet. emoticon
21. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Sylvi - no lehl na mě nějaký bacil.......když už na mě nelehl chlap, tak aspoň ten bacil emoticon emoticon emoticon emoticon , s tou rýmou je to pořád blbé, ale v krku už mě tak nebolí a i hlasivky se mi vrací a nemluvím jak nějaký prokouřený tuberák emoticon
Tak uvidíš, jak se budeš cítit ty....já vím jedno - až zjistím, že jsem v tom, tak jdu okamžitě marodit, protože mezi tou naší klientelou já sedět nebudu emoticon

Tak se berušky opatrujte, já se jdu nachystat a vyrážím do práce, ještě že je pátek. Sice mě čeká učení, ale aspoň se budu moct vyspat a sem tam i polehávat...Tak páááááá
22. led 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Dobré ránko.
Vladi,ty jsi takový marodek? Tak čajík a víkend v posteli. To není špatné. Hlavně,ať se to lepší.
sylvi,ty to máš teda pěkně naplánované. To je fajn,že ti vyjde začátek mateřské v takovém teploučku.
22. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy, jojo já mám léto ráda, ani teplo mi nevadí, to miluju, takže mi to super vyšlo emoticon tak jsme to chtěli nějak na to léto emoticon NO jen doufám, že v práci to do toho konce května nějak dáám, snad nebudu mít moc velký pupík, abych mohla v poho chodit emoticon zatim je to super, ale vím, že poroste emoticon

Vladi to je naprd, že nemáš manžela doma, co? Nemůžeš se pořádně vypotit emoticon , ale on i ten teplý čaj a postýlka dělá divy.
A chápu, že až budeš těhu tak zdrháš, u vás v té práci co tam chodí za lidi, to je děs, co? emoticon
22. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Dneska nic?
Tak hezký večer,slečny a paní. emoticon
23. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 a v neděli taky nic....jo Katy, budeš se muset přidat za námi na FB.... emoticon
Holky, přeji vám příjemný start do nového pracovního týdne....a má opět sněžit a já mám mít úklid před domem, tož doufám, že nenapadne půl metru sněhu emoticon emoticon emoticon
Dobrou noc, babulky.
24. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Dobré ránko holky, Vladi už jsi zdravááá? Teda já doufám taky, že už nebude sněžit, a to nemám úklid emoticon
25. led 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Vladi,můžu ti pomoct emoticon
25. led 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Holky kde jste všechny? CO je to s vááááma? emoticon
25. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Sylvi - zdravá jsem jakžtakž, ale bohužel jsem stačila nakazit moji sestru milenou, která mi to nemůže zapomenout emoticon emoticon emoticon , tak se kvůli mě ted kulýruje ona.
A sněžit prý má v tomto týdnu požehnaně, takže doufám, že když už jsem zdravá, tak se u toho odklízení zase nenachladím....
Kačenko - ty jsi hodná, ale hezky budeš doma a dívat se na mě maximálně z okna!!!!!! emoticon
25. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Vladi,no dívat z okna se můžu,ale to bych ti moc nepomohla. emoticon
26. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Dobré ránko holkyy.

Vladi to se dělá nakazit vlastní sestru? emoticon emoticon No s tím sněžením nestraš, vím, že mají být teď ty mrazy, a ve čtvrtek jdu na krev, a nechce se mi brodit ještě sněhem.

Katy, jak se máš?

Tak holky se tu ani neukážou tak nevíme co s tím srazikem, včera jsem byla s Blani venku, a určitě toho 5.2. plánujeme ten sraz v té CasaMii. Asi to tam rovnou zarezervujem.
Tak holky ať víme pro kolik osob, zhruba.
Hlaste se!
26. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Ahojky, mám teď trochu nestíhačku v práci, ale dočítám poctivě. Krom práce teď byli trable s jedním koníkem, měli jsme ho v Brně na veterině s kolikou a dneska ráno jsem si hrála na hasiče, neb nám začal hořet hnůj... Doufám, že podobné příhody jsou zase na dlouho vybrané a bude chvilku klid. Já zatím srazík potvrzuju, ale u mě bohužel není nikdy nic na 100%.
26. led 2010 v 08:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 dobré ráno, kočky, jakožto tisková mluvčí dua "H/M" vás po ránu zdravím a chci jen písnout ohledně srazu. takže helísek ani majky se dne 5.2. srazu nezúčastní. neodolaly jsme totiž lákavé nabídce od šarmantních gentlemanů a tudíž tento večer strávíme v jejich milené společnosti a necháme se rozmazlovat....

děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou zábavu všem zúčastněným emoticon
26. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ivi jasné, to chápu, ale předběžně s tebou na 99% počítáme emoticon Jejda, ty jsi teda hasič, to muselo být zajímavé , když hořel hnůj emoticon Hlavně, že to dobře dopadlo. emoticon
Chudák koník, snad se brzy uzdraví.

Tak mám potvrzenou, Blani, Janču, Ivku...a dál? emoticon
26. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 H/M to je škoda emoticon Chtěli jsme vás po dlouhé době vidět. Ale jestli máte něco lepšejšího tak to chápu emoticon To se nedá nic dělat, ale bude nám chybět, to teda na 100%
26. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Sylvi, bylo to vzrůšo, dojela jsem do práce a manžel mi volal, že hned musím zpátky a hasit, jemu totiž nikdo z práce omluvenku nedá emoticon. Naštěstí mi přišel na pomoc soused a taky štěstí, že máme ve stáji hydrant a hasičské hadice. Poučení na příště, popel z krbu první prolít vodou a pak až ho hodit do hnoje...

Koník už je naštěstí doma a ok, ale "poležel" si ve špitále tři dny na kapačkách, s největší pravděpodobností se ve výběhu napapkal sněhu a nachladil si žaludek. Teď má ještě antibiotika, ale už se tváří zdravě a žravě až až emoticon

Hel, to je škoda, že se nezúčastníte, snad příště, užijte si to pořádně emoticon

A kde máme Barušku? Že by moc práce...
26. led 2010 v 09:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Takže máme potvrzenou i Barušku na srazik emoticon

Ivi teda ty jsi měla akční den, jen co je pravda emoticon No na popel opatrně, je žhavýý emoticon
Chudák koník, taky mu ta zima nějak nesvědčí.
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 Dobré ráno emoticon
Copak to tady čtu!? Heli, Majky to je obrovská škoda. Ale kdyby jste si rozmysleli, tak vás moc rády uvidíme.
Dámy tak honem hlaste se kdopak se účastní srazu!? Ať se můžeme dohodnout kam a v kolik.
Já už se moc těším
Lump-ty se opravdu nemáš čas nudit! emoticon Nepřihlásíš se do dobrovlných hasičů emoticon emoticon
26. led 2010 v 10:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Blani, tohle si rozmyslet nejde emoticon A nemyslím, že bychom si to rozmýšlet chtěly emoticon Ale vy si to užijete i bez nás, z toho strach nemám emoticon
26. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Ahoj dámy,
tak vidím, že se tu řeší srazík....
Já svoji účast zatím nemůžu ani potvrdit ani vyvrátit...v ten den budu v Olomouci ve škole, takže vše bude záležet na tom, kdy se vrátím a taky v jakém stavu se vrátím.
Pokud to jen trochu půjde, tak se na vás dojdu aspon na chvilku podívat a pozdravit vás.

mějte se krásně. V. emoticon
26. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Jo a Katy - v noci ze středy na čtvrtek prý má napadnout až 15 cm sněhu, takže jestli se nechceš jen dívat na mě z okna, tak si můžeš udělat hodně brzkou ranní prochajdu s hafíkem a dojít se na mě v 6 ráno podívat jak mi to odhrnování sněhu jde emoticon emoticon No budu doufat, že to nebude taková katastrofa...a když má sněžit, tak mám samozřejmě muže v práci, takže to zůstane na mě... emoticon emoticon
26. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Dobré ránkooo.

Vladi, doufám, že sněžit nebude. Tobě nepřeji ranní úklid před barákem a sobě, že se mi nechce chodit v tom sajrajtu. A navíc až k Mudr. na odběry.

Katy, jaké bylo cvíčo? Blani mi psala zážitky emoticon Tak fajn. Těším se, až vás všechny uvidim. emoticon
27. led 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Srazik potvrdily:
Já, Barča, Janča,Blani, Ivka,Káťa-doufám,Lucka, možná Vlaďka a Lenča ...snad jsem nikoho nezapomněla. emoticon
27. led 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš