Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Jé Katy, tak jsi ten odchod i oplakala? Se ti nedivim, ono asi bych to taky obrečela, ono přece jen trávíš tolik času s lidma, na které si zvykneš...ale ty se tam určo budeš stále vracet, jak píše helča. ;-) Ale ještě nejsi na mateřské jako, že? Jak to teď máš vlastně? :-)
Odpovědět
Hlásí se zase o chlup větší blondýna :-D Jako je to uplně luxusní, Marcelka je šikulka šikovná nejšikovnější x-) Do toho jsme zakomponovali ostře červenou a Hell. jak vyšitá x-) Mně hráblo, vrhla jsem se na debordelizaci svého kutlochu, milion věcí vyházela, milion schovala a další milion přestěhovala. Pořád mám nějak moc krámů :-N
Odpovědět
Heli dobrý, tak uka účes, to máš teď takový vánočně laděný? :o) do červena :o) S tím bordelem, my tak doma vyklizeli asi 5 šuplůíků, vyhodila jsem 2 igelitky papírů a minulosti...různé přáníčka co jsem schovávala asi od 15let. No prostě jsem se radikálně rozhodla, že udělám grunt. Tak vše letělo z baráku :-) I když mi bylo pár věcí líto, jinak to nešlo.
Odpovědět
Sylvi, já mám nachystanou ještě krabici Martinových věcí, dneska mu je chci hodit. Ty věci tady nemají co dělat, já k nim nemám žádnou citovou vazbu. Jinak jsem vyhodila spoustu věcí svých, co prostě nepotřebuju. A i tak mi jich dost zbylo - jako třeba svícnů ap. Schovala jsem ještě nějaké plyšáky, kteří tu byli na prach a tak. Uvolnila místo na stole na nový monitor. Přestěhovala jsem si svoje sportovní tašky, kterým přezdívám stěhovací. Odvěsila trapné obrázky na zdi, abych tam mohla pověsit ještě trapnější fotky... Vánoční? To ani né, spíš pěkná divočina :-D V průběhu dne to zkusím vyfotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda ženy. Helenko,Marca říkala,že ti to moc sluší. Já jsem dnes pouklízela-lehce,zajela do města koupit ještě pár zbytečností a něco zařídit,stavila jsem se v práci a asi pojedu za kamarádkou na kávičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko IP.
Odpovědět
Holky, tak konečně dneska poslední pracovní den v tomto roce.... Helenko - teda už se na tebe kočko těším, jako světlovlásce ti to opravdu moc sluší, jsi taková rozkošnější než jako brunetka. Máš velké štěstí, že ti blond sluší - mě se vždy blond líbila, ale dovedeš si mě představit jako blond..??? Vypadala bych prej jako odbarvená cigaňa...tož ted nevím, jestli jsem si to měla brát osobně :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Kačenko - však uvidíš, že za holkama budeš chodit pořád. Věřím,že to bylo emotivní...je to fakt jak kdyby jsi opouštěla kus sebe....já mám v práci taky výborný kolektiv a kdybych měla jít někam jinam, tak to pro mě taky nebude lehké...Jinak včera jsem dostala mega lůbanec od tvého bratra... x-) Sylvi - tak vy budete mít v baráku dva stromečky tedy? No totok.... :-D Jaký máte - smrček nebo borovičku? Já už jsem svoji borovičku donesla z balkonu do obýváku a dneska to vypukne - balení dárků, chystání stromečku atd...já totiž dělám jako vždy vše na poslední chvílu... Jinak holky, kdyby náhodou jsem to nestihla ( což nepředpokládám) tak vám už nyní přeji všem příjemně prožité vánoční svátky, hlavně bez nervíků a stresu a do Nového roku přeji hlavně hodně zdraví a štěstí, protože to ostatní příjde samo ;-) .
Odpovědět
katyyyy, no kua, šak si se mnou Marci dala taky práce ;-) a já sem spokojená jak želva bo se v tom fakt cítím dobře ;-) Vladi, ale mohlo by se to zkusit, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jakože,Vladi a blond. :-D :-D :-D
Odpovědět
Vladi ano, mamka stromek nechtěli, prej že náš stačí, ale já nééé, že já jim ho nazdobím, tak jsem jim ho ted dozdobila, a nás bude zítra ráno strojit manža, jeho to baví, dole je umělý a my máme nahoře smrček, pichá jak ta svině :o) takže at si manžílek radi :-D :-D no samo, že mu taky třeba pomůžu. Heli, tak se nám ukáááž, vyblejskni saaa :-N Určitě ti to sekne, o tom neni pochybu. No to jsem zvědava, jak se bude Martin tvářit, až mu budeš vracet jeho krámy :o) pak dej vědět. Asi bude dost překvapený, ne? :o) Ale vy jste se rozešli vlastně v dobrém. My jsme dneska byli na prochajde po Dubňanech, tak 50minut chůze, no snad jsme spálily ty dnešní dobré špagetky :o)
Odpovědět
Katy jak se cítíš mamčo? Co Venca kopká si spokojeně? Dostane už i dáreček? :-N
Odpovědět
Holky jinak vám všem tady i rodinám přeji klidné, pohodové prožití svátků vánočních, málo kostí v kapříkovi a moc dárečků pod stromečkem (Katy ty máš mega dáreček už dávno v bříšku) a jinak ať se máte a máme pořád všichni rádi a jsme zdraví a šťastní v novém roce.
Odpovědět
Článek se načítá
Domluvila jsem :-D :-D :-D bo tu stejně nikdo není co? x-)
Odpovědět
Katy - no já podle tvé reakce :-D :-D naprosto tuším, jak bych vypada.....jak ta odbarvená cigaňa :-D :-D :-D :-D Ale Helííí, jako zkusit to můžu, ne? :-D :-D holky, jdu na ty dárky konečně.....a doufám, že při balení zjistím, že mi nějaký chybí.....by mě asi trefilo něco :-x
Odpovědět
Vladi zítra je otevřený Kauf :-D a dnes je Kauf do 24hod , chudery prodavačky, je mi jich upřímně líto |-|
Odpovědět
Sylvi, já Martina dneska 2x potkala :-D Tak až ty krámy dám všechny dohromady, tak mu je ještě dneska hodím do práce ;-) Už jsem mu to říkala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,cítím se ...........jak kdy :-) . Většinou jako velryba :-( Mimi kope dost. A dáreček nějaký dostane. Dnes mi přišla celá výbava na postýlku. Povlečení,nebesa,spací pytel,zavinovačka atd. No hodně toho je. Ještě tu postýlku. Ale to pořešíme po Novém roku. Už má jeden dáreček pod stromečkem od tety Helenky,že? ;-)
Odpovědět
Katýýý, ale to nebyl vánoční dáreček, to byl dáreček z lásky ;-) Ti k němu teda ještě hodím domů balící papír, ať ho Venouškovi můžeš přebalit na vánoční dáreček :-D
Odpovědět
Katy, ty a velryba??? Ale no tak...ceš před svátkama ještě na zadek myslim, že? :-D Jéé tak to je hezké, to jsi objednávala jak jsme měli ten srazík? Jo tak od tety Helenky, jo? No ta je hodnáááá. ;-)
Odpovědět
Ahá takže tě Heli vlastně bude očekávat ;-) Teda to jste na sebe měli opravdu štěstí 2x se potkat. :-) Třeba se mu něco z toho co mu přivezeš ještě bude někdy hodit.
Odpovědět
Teta Helenka je nejhodnější, Sylvi, tys to ještě nevěděla? :-D
Odpovědět
Ale no tak Heli, o tom já nepochybuju přece :-D
Odpovědět
No, už jsem se lekla. Kdo si jako myslíš, že ti čistí 2x denně akvárko? :-D
Odpovědět
Holky tak budem mít vánoce na blatě, co? To mne dneska naštvalo ten déšť, ještě včera jsem se brodila v lese ve snížku a dnes totok :-S
Odpovědět
Heli :-D :-D
Odpovědět
Mně to jako ani nevadí bo mi to aspoň umylo auto :-D
Odpovědět
Takže Vladi, ty máš doma borovičku, my máme smrček a dole umělák, a kdo co dál? Heli vy máte břízu? :-D :-D
Odpovědět
No to můj má taky radost, když to umyje auto, bo jak jezdí do toho brna tak to auto má furt jak prase :-D
Odpovědět
Zkusila jsem dneska v autě poprvé navigačku - z Břeclavi do Dubňan, abych se náhodou neztratila :-D Tak jednak tomu rozumím, i když je to v angličtině, je to mnohem vychytanější než ta česká a řekla bych, že i přesnější =-)
Odpovědět
No tak hlavně, že jsi v pohodě dojela, a navedlo tě to správně a né někde do škarpy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?