Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Ivi, teď jsem se namazala grogem emoticon Posbírala oprané rajtky, nachystala termorolák a můžeme vyrazit emoticon Týýýý voe, to bude prdel emoticon Máme něco vzít? Honza chce vzít asi lahvinku whisky, ale jeden z nás stejně bude muset řídit - asi to vyhraju emoticon
19. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 holky, neznáte někoho, kdo by mi ušil společenské šaty podle již hotového modelu?
19. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 No my zajišťujem, guláš, pivo a svařák, cokoliv dalšího je vítáno emoticon. My to máme v plánu tak, že po sportovním vyžití někdo odveze koně domů a pak se tam vracíme dojíst a dopít, co bude potřeba, a to by mohly posloužit třeba taxíky? Teď jsem douklízela a taky si jdu posbírat ze šňůry rajtky a bundu. Určitě to bude fajn emoticon, neboj Vladi neumrznem, budem se zahřívat zvenku i zevnitř emoticon
19. pro 2009 v 19:54  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 OK, tak třeba lahvinka tequilky by taky mohla přijít vhod, ne? emoticon Tak mě napadál...kde je v tom výčtu nealko?
19. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 242 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mesulka
2
Registrovala se 22. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 242 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Vladi - možná by ti právě ta slivka pomohla emoticon emoticon emoticon Je tam fakt šílená zima, dneska jsme byly s Terkou v obchodě a solidně jsme vymrzly, pak ještě večer sáňkovat, takže se ohřívám ještě teď emoticon
Jinak Terča už je docela dobrá, v pátek jsem si byla nechat ukončit paragraf, tak se nám už snad všechny nemoci vyhnou. I když po tom všem co měla (zvracení, průjem, kašel, rýma, teploty, vyrážky) už snad ani nic jiného chytnout nemůžeme emoticon No byly to zajímavé tři týdny... A co jinak u tebe? Bude Víťa na Vánoce vůbec doma?
19. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Leni - klasika, Víťa dostal na štědrý den noční tak jako loni, takže dojede domů na první svátek vánoční aby byl doma dva dny a zase pofrčí zpátky na vysočinu emoticon No já to raději nekomentuji...silvestra bychom ale měli oslavit spolu...doufám.
19. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Vladi to je smutné, že tvůj manžel opět chytl noční, to je k naštvání, co? Aspoň na ten štědrý den Vás mohli nechat spolu. Ale tak oslavíte si ho trochu pozděj no. Co se dá dělat.
Venku sněhu a sněhu, to je mazec, fakt to vypadá, že letos budou krásné Vánoce. Dnes se chystáme ven :o)
Musíme vychodit tu včerejší oslavu narozenin, trochu víc se papalo a popíjelo :o)
20. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Dobré dopoledne,
Vladi,to je opravdu na houby,že nebudete spolu. Půjdeš k vašim? Máš hezkou fotečku. emoticon
Ten snížek je úžasný.
Peču kuře,právě jsem dožehlila a asi zabalím pár dárečků emoticon
Sylvi,taky půjdem na prochajdu. Už se těším.
20. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Ahojky, právě jsem dopekla skvělý recept na pečený vánoční čaj, voní mi to celým bytem a už se mooooc těším, až si ho dám...fakt lahůdka mnamky mnamky emoticon emoticon
Katy - no je to naprd, ale já už jsem asi zvyklá nebo co...prostě když je tu člověk skoro pořád sám, tak už si i časem zvykne. Na vánoce pojedu určo k našim i se sestrou a budeme trávit štědrý den jako když jsme byli děcka. Na svátek už by měl manžel dojet, takže to pak pojedeme na oběd k jeho rodičům a ten druhý svátek si budeme užívat hezky spolu emoticon
Ten sníh je fakt super, ta zima už moc nééé, protože tam teda fakt mrzne jako v Rusku...no akorát jsem na netu četla, že to do čtvrtka v nížinách nevydrží...no škoda, když už to tak hezky napadlo toho snížku...

Asi půjdu žehlit, ježiši jak já to žehlení nemusím a to tu nemám žádné košile manželovi emoticon emoticon emoticon emoticon
20. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Kočky, tak koho tipujete na vítěze v superstar? Chodúr nebo Šmajda? emoticon emoticon emoticon
20. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ivča je pod paruou a já lazar lazarovič už doma...dobrou noc emoticon
20. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 holky, to vypadá, že to bylo hodně divokýýýýý emoticon
Taky přeji všem ponocujícím dobrou noc a "užijte" si poslední pracovní týden před vánocemi emoticon emoticon
20. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko, pozdě ale přece emoticon Jj, jsem pod parou ještě teď, docela jsem měla strach sednout do auta, ale já do té práce dneska fakt musím, to bude krušný den... Včerejší akce byla super po všech stránkách, ta sportovní se bohužel neobešla bez jednoho karambolu, ale hlavně, že to dobře dopadlo emoticon. A ta večerní závěrečná byla taky super, škoda, že Hel řídila, ale příště spolu zapaříme!
21. pro 2009 v 06:42  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Krásné dobrá ránko

Mně se nechtěla rozchodit PC...a teď už je teda živý, ale já jedu do Hod. a pak domů.

Ivi, to si piš, že zapaříme emoticon
21. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky emoticon

mám tu zimu jak v psírně... zlobí termostat bo co... tak snad začnu dělat dřepy, abych se zahřála emoticon

Dneska mám v plánu uklidit a udělat výdobu... už se těším emoticon včera jsme byli v Brně. čekala jsem totální katastrofu a nakonec pohoda. koupili jsme, co jsme potřebovali... a i něco navíc emoticon takže spokojenost veliká, stavili jsme se v Subway na sendvič a jeli domů emoticon

a taky plánuju jít ještě dneska plavat... pač jsem se ted rozežrala a jde to pěkně poznat, tak se musím začít hýbat... a svátky budou pěkný nápor na váhu... emoticon tak ať to dám ještě trochu do pucu emoticon

Vladi, to je k vzteku, že ti manža na štědrý den nepřijede... kamoščin taťka je zase doktor a má službu, tak oni budou mít štědrý den až 25. ... ale je to teda šílené :(

Heli, paní Ševelová v Dubňanech. Šije hezky a za solidní cenu. šila mi šaty na sestřinu svatbu emoticon kdyžtak pošlu fotku
21. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Dobré ránečko, no já spíš už mám vlastně dopoledne :o)
Hlásím se z domova, právě jsme povysávali, udělali si vánoční výzdobu, dobalili dárečky, a opdoledne se chystáme do HO, ještě dokoupit papíry, lepky, a takové ty kravinky na dárečky.
Jinak vše snad máme.

Jani ty jo, takou zimu máte? No to neni teda příjemné, uvař si čaju, ať nám neomarodíš. A teple se obleč emoticon
Tak snad vám to někdo brzo opraví, nebo kdovi co s tím máte teda.
21. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Včera jsme si dali s mojim hodinovou procházku zasněženým lesem, to bylo tak super, došla jsem příjemně unavená, oliskaná mrazíkem emoticon , stehna zmrzlé jak blázen, rudé :o), ale jinak super, řekli jsme si , že po každém obědě pujdem hodinku ven chodit emoticon ať máme pohyb trochu.
21. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Sylvi, to musela být super prochajda, ta by mi teď bodla... Užívejte snížku, dokud je, radary hlásí od dnešní noci oteplení na jeden stupeň nad nulou. Přes den pak bude až sedm plus a ve středu se k tomu přidá déšť emoticon Takže to vypadá fakt na vánoce na blátě...
21. pro 2009 v 11:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Jani, jj, vím, které jsi měla šatky na Darjině svatbě - takové ty zlatkavé, že ano? Kdyžtak mi písni kontakt do IP, prosím emoticon
21. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Holky, jen oznamuji, že zkoušky mám obě za 1, jednu zkoušku dokonce za 1 s hvězdičkou... emoticon emoticon emoticon emoticon
Takže jsem velmi spokojená a hned se mi bude spát lépe.. emoticon
21. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Vladi,ty jsi prostě jednička. emoticon
Helenko,zítra se na tebe těšíme. emoticon
21. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Vladi no super, jsi šikulkaaaa, teda dobře jsi byla naučenáááá, a teď sklízíš ovace emoticon Jen tak dál, a kdy že to končíš tu školu? emoticon
21. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Holky, děkuji moc emoticon
Sylvi - školu končím příští rok - v červnu ze mě snad bude magistra pedagogiky...doufám v to. emoticon
21. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Dobrou noc přeju. Zítra jdu naposled do práce. Nevím,jestli neukápne i slza emoticon
21. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Katy, já se taky moc těším emoticon
21. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holky emoticon

Vladi, veeelká gratulace!!!!

jinak, tady máte něco pro atmosféru :-P
http://www.youtube.com/watch?v=B3XdXEJEI4E&feature=related
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
 Krásný den berušky... jelikož jsem v práci dnes naposledy (naposledy v tomto týdnu) tak vám chci všem popřát, krásné prožití svátků vánočních, klid, pohodu v rodinném kruhu a ať vám všem rok 2010 přinese zase něco nového, krásného...

Vladi - obrovská gratulace, jsi prostě jednička a ten titul mít budeš !!! Tomu věřím, bo na to máš. emoticon

Kači - i když jdeš dnes naposledy do práce, tak to neznamená, že už se s holkama neuvidíš... tak i kdyby jsi to měla obrečet, tak neboj, vždy se za něma můžeš přijít podívat a zkontrolovat je... emoticon Užij si to !!!!

Heli-těším se na tvé new vlásky, tak pak se nezapomeň ukázat...

Mějte se, za chvíli utíkám domů.
22. pro 2009 v 11:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky babulky...přes svátky se sem už moc nedostanu. Jinak Vám přeji krásné prožití svátků vánočních, pohodu, klid.
Vladi tak to si šikula uplnej machříkemoticon
Holky my už máme DVD svatební od včerejška a sem si tak trošku pobečala a jako fakt pěkné spokojená nadevšeemoticonpřes svátky to budem ukazovat našim a kamošom atd. tož to bude fajnemoticon
Katy už naposled??tý jo neboj vše dopadne fajnově a věřím, že ti holky připraví nějaké překvápko emoticon
Holky tak se mějte krásně a užívejte si klid a dovolenkuemoticon
22. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Ahojte berušky.
Jen vás pozdravím. Pěkně jsem ten poslední den v práci obrečela. V noci jsem nespala,ráno průjem a jak jsem odjížděla z práce,tak to začalo. Je to,jako bych opouštěla svoje dítě. Ach jo.
Hezký večer vám přeju.
22. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Katy, prosím tě, stejně tam budeš pečená vařená emoticon Já to dneska nestihla...viz IP. emoticon
22. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš