Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Krásné pondělní ránko vám přeji z domova.... ;-) ať se vám pracovní týden vydaří....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, u mě víkend náročný, byly jsme s kámošku na soustředění v Mikulově. V sobotu jsem zvládla koupit stromeček, takže vánoce už fakt můžou začít :-) Vladit, ta akce musela být fakt dooost dobrá, byl na ní i náš soused (MěP) a ještě v pět odpoledne vypadal velmi použitě :-D
Odpovědět
Dobré ráno kočky :-D
Odpovědět
Bré ránečko holky, tak už je zase pondělí, ale bude to můj posledni pracovní týden před svátkama tak super. Leni co ty tu tak brzy? :-D
Odpovědět
Sylvi, jsem s malou už druhý týden doma na paragrafu. Malá to má díky té nemoci úplně všechno přehozené, takže dnes jsme vstávaly v 5:15 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vločky...:-) Ta už volal Májek a můžeme si přijet pro Dvd se těším :-) jinak dárečky jsou jakžtakž pokoupené, už by to jen mělo přijít poštou nebo něco vyzvednout. Dneska sem si byla pro návrhy plánů na náš baráček tak jdu študovat co jak by se nám líbilo a co ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek všem 8-) x-) Zdravím po dlouhé době, vidím, že srázek se vám vydařil, i když příště bude doufám početnější ;-) Jinak já na net jen vyjímečně, nebyl čas, a pak jsem lehla......já co nebyla roky nemocná, jsem si to vyžrala i s navijákem :-D , dostalo se mi to snad i na průdušky, ale už je to na dobré cestě. Nic mi ale nezabránilo tomu, abychom nejela v sobotu do Brna 8-) ,nic ale nedovezla, až na jeden dárek, :-S a holky, pro ty co nemají ještě stromeček a taky je ohromily ty letošní ceny, je dobrý kup v Ikei.....pořídíte ho za 499,- a když ho řivezete po vánocích zpátky, dostanete 300,- :-D :-D :-D tak papa zatím
Odpovědět
Ivi - no akce to byla fakt povedená :-D :-D :-D Pořád pátrám v hlavě, kdo mohl být ten tvůj kolega,který vypadal tak velmi použitě :-D :-D :-D naznač.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Valdi a brácha byl v poho? Umí to taky někdy pěkně přehnat :-|
Odpovědět
Katy - No měl popito, ale to tam měli skoro všichno :-D Jdu kukat na superstar- jsem zvědavá, kdo dneska vypadne....mám se sice učit, ale zvědavost je větší. Dobrou noc kočenky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou.
Odpovědět
ahoj holky, jdu vás pozdravit... poctivě vás dočítám, takže vím, co se u koho děje. nám začínají ve čtvrtek inventury a pže chceme mít sobotu s Míšou volnou (teda hlavně já), tak budem čtvrtek a pátek od nevidím do nevidím a v neděli tam zkysneme taky... jinak doma se do vánočních příprav neangažuju, mamka dneska napekla a po tom, co jsem doma projevila nahlas své mínění o vánocích, tak bylo pochopeno, že jsem ztracený případ, co se týká vánoční atmosféry. s dárkama už jsem skoro na konci, měla bych si sepsat a doladit detaily a zabalit. no a jinak vše při starém. jdu si vyfoukat vlásky, po dvou týdnech změna a půjdou do rovna :-N
Odpovědět
Článek se načítá
kuk, dobré ránko všem........ ;-) jdu do práce..........ale vůbec se mi nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, dneska mám dovču, musím se postarat o koníky a odpoledne máme firemní večírek. Heli, volal ti Honza, ohledně té pozvánky na nedělní akci, co ty na to? Vladi, náš soused je super chlap pro každou srandu, vysoký lehce prošedivělý štramák. Malá nápověda, zapálený drobný zemědělec ;-)
Odpovědět
ahojky Ivči, jo, volal, ale nepojedu. já bych hrozně ráda, i když by to byla společenská sebevražda, ale od čtvrtka máme v práci inventury s časovým rozvrhem od nevidím do nevidím a ty trvají až do pondělí. bohužel i my, krysy z kanclů, se jich musíme zúčastnit a já budu ráda, když si vyřvu volné sobotní odpoledne :-( na Pájovi jsem neseděla už minimálně dva měsíce a na Kamej minulou neděli a předtím asi 14 dny zpátky...
Odpovědět
ahojka děvčata :-) tady nám to ale teda upadá... to vám povím :-/ já dneska polodím seminárku... a mám ji z půlky hotovou... ještě chvilku si nad to sednu a pro dnešek to zabalím. Zitra škola, pohovor kvůli práci... a pak snad s manžou po brně po obchodech... ale to se ještě uvidí... a večer opět seminárka, ve čtvrtek zase seminárka... a v pátek se bude u babičky péct cukroví... a docela se těším :-) jinak se mi zdál fakt šílený sen, že jsme s Michalem čekali rodinu, ale těhotná jsem nebyla já, ale on... už mi z toho učení fakt hrabe :-D mějte se krásně a užívejte konečně trochu zimního počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Právě jsem se vrátila z vélkých nákupů z brněnské Olympie. Jsem KO a nohy mám až v pr.... :-S Ale nakoupila jsem ,co tady v Hod neseženu,takže jsem spokojená. Teď,aby byly ještě ostatní,že? Zítra ráno jdu na cukrovku,tak snad mi ji nenajdou, To by byly fajn Vánoce. Helenko,máš nádhernou fotečku. To bych si dala normal zarámovat.
Odpovědět
Katy, to je Markétčina práce ;-) A do rámečku půjdou jiné x-) Je šikulka. A cos koupila? A co Venouš? Já si dneska koupila kozačky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,tak to je moc hezká práce. Markétko,šikulka. Koupila jsem moooc dárečků,hlavně Zdeněčkovi.Venoušovi nebo Kačence jen bryndáčky. Byl se mnou i starší synek,tak jsem mu trošku pomáhala. ;-) Jdu zalehnout,ani ordinačku neuvidím. Fakt jsem hotová a muža nemám doma. Tak nashle asi ve čtvrtek. Zítra máme "večírek" z práce. Jedeme do Steakhouse do Břeclavi. To se zase nadlábnu. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, já se hlásím taky tak rychlovkou... :-| šrotím o stošest na páteční zkoušku, vůbec se mi nechce, ale musím........zítra to vidím zase do večera. Ve čtrtek mě čeká Brno a školení, takže snad omrknu i nějaké dárečky no a v pátek směr Olomouc a ta zkouška...chjo...naštěstí se mi žádné šílené sny nezdají jako Janči ;-) Katy- tož to musíš být hodně K.O, když nebudeš sledovat ani ordinačku... Heli - zvládni dobře ty inventury. Jinak se těším, až po vánocích vyrazíme prohnat ty naše špíčky...Kde jsi koupila kozajdy? Já si mám k ježíškovi vybrat botičky a zatím jsem žádné hezké nikde neviděla...buď jsou v jiné barvě anebo nejsou v mojí velikosti, takže budu ráda za tip... Ivi - pořád marně přemýšlím, který to ten tvůj soused může být...Písni mi iniciály jména, snad mě to konečně nakopne.. :-D
Odpovědět
Vladi, jen u Deichmanna, do práce to stačí - na oficiální akce mám kozajdy, které se mi nechtějí ničit =-) Já teď cvičím aspoň doma každý den a do toho chodím 2-3x týdně plavat a co neplavu, to většinou strávím v sedle ;-) Co mám s tebou dělat, když na mě nemáš čas :-N :-D
Odpovědět
Heli - ty budeš za chvilku s takovou jako laňka........tě pak budu dohánět těžce :-D Do Deichmannu bych se mohla jít mrknout - snad konečně o víkendu budu čas, zkouška bude za mnou... Kočky, loučím se......páááá a dobrou noc přeji.
Odpovědět
Vladi, jenže trochu kulturistická laňka, já nevím, kdo vymyslel svaly, to je snad horší jak tuk ]-( Zkoukla jsem Stmívání, ukápla slzu a můžu do kina na dvojku :-D Nalakovala jsem si nehty na nohách do barevné kombinace plavek, ať jsem zítra za krasomilu a jdu spát. Dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, vůbec se mi nechtělo dneska z pelechu. Vladi, dobře přidám iniciály ;-), je to, J.T. Hel, to je škoda, ale když se ta akce osvědčí, tak ji budem pořádat častěji a pak už to určitě vyjde časově i tobě :-)
Odpovědět
Bré ránečko ženy :o) Heli, tak já už viděla Stmívání a v pátek v Brně i druhý díl, a super. Edward byl jako vždy skvělý a ten druhý ten taky :o) i Bella. No však uvidiš. Sem tam to bylo trochu moc akční, ale jako líbilo se mi to! Vladi, tak to na tebe budu myslet, ať tu zkoušku dáš, a máš pak klidné vánoce. Katy takže nakoupeno, jo? No vidíš, jak jsi šikovnááá. Já už dárečky zhruba všechny máám, jen kdyžtak něco málo dokoupím a hotovooo.
Odpovědět
dobré ránko Ivi, já myslím, že to úspěch mít bude. no, ale zase ne že si to necháte na jaro :-D včera jsem trochu popracovala s Kamej, byla jsem jenom na horní jízdárně a málem jsme s sebou liskly bo nám to ujelo :-S Sylvi, já americké filmy (jakékoliv) moc nemusím. Není to uplně můj šálek kávy, ale právě proto, že mám jít na dvojku, tak jsem chtěla vidět jedničku, ať jsem v obraze ;-) Dneska je premiéra Avataru (též to není moje parketa), ale prý to klidně můžu celé prospat :-D No nevím, jestli to stihnu?
Odpovědět
Heli tak ten Avatar to jsem viděla jen ukázky v kině, no je to takové zvláštní, ale nemusí to být jako špatné, však uvidíš. Pak dej vědět, jestli jsi u toho usnula, nebo to bylo dobré :o) Kámoška na to chce jít do Brna tento víkend myslim taky.
Odpovědět
Sylvi, já viděla desetiminutový trailer k tomu. Jak říkám, není to uplně můj šálek kávy - já jsem spíš na reálné nebo historické snímky a nejlépe české. Teď spíš hledám, jestli mají ještě volné vstupenky na jednu premiéru v lednu v Národním divadle.
Odpovědět
Heli wau, rovnou do Národního? No tak tam jsem ještě neměla tu čest jít, ale někdy bych taky chtěla vidět opravdové profíky :o) A co by jsi chtěla vidět? Něco konkrétního máš v plánu? :-)
Odpovědět
Já mám ráda české filmy, bo mě nebaví číst titulky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?