Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Holky, jen oznamuji, že jsem sehnala nabíječku na tu moji starou NOKII, takže to s ní nějak vydržím. Byla jsem si dneska v servisu domluvit, že se mi na ten můj stávkujicí telefon mrknou a řeknou mi jestli se s ním něco dá dělat nebo ho můžu hodit do popelnice, takže zatím si nový phone kupovat nebudu a zkusím to přežít s těžce zaostalou a nemoderní nokií, ale pořád tato verze než být bez telefonu úplně :-D :-D :-D :-D :-D Jinak já už mám "napečeno" - moje velmi šikovná sestra kuchařka se o víkendu mooooc nudila a normálně začala vypíkat cukrového jak pro armádu, takže jsem si v neděli odnášela krabicu cukrového...no neberte to :-D :-D :-D možná jen udělám nějaké nepečené a nazdar bazar s cukrovím. Sylvi - tož se z tý rýmy brzy uzdrav - ono i to počasí posledních dnů je takové jakési divné, takže úplný ráj pro chřipkové a virové onemocnění. Však ani nejdu k doktorce se přeočkovat na klíšťata - co vím, tak je tam denně hromada nachcípaných lidí a to já mezi ně teda rozhodně nepůjdu - "tož, eště bych tam chytila nějakej ten AIDS" a další neduhy...očkování mohu mít během zimního období, takže počkám až tady ten humbuk pomine.... Jdu žehlit hromadu prádla, nesnáším žehlení košil a zrovna jich tu policejních mám jak nas.....a to si bohužel musím dát záležet, aby manža nevypadal "pomačkaně" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,tak to je fajn,že jsi mobilní. Třeba ti ten tvůj ještě vyspraví.Sestra je teda šikovná, Sylvi,z teba bude ještě cukrářka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a u mudra jsem dopadla dobře. Zase jsem se zavřela,tak je to fajn. Jen budu víc odpočívat s nohama nahoře ;-) A taky jsem dnes nakoupila trochu toho ježíška a navštívila Léňu. Kačka měla narozky,tak jsem byla gratulovat. :-)
Odpovědět
Jee, Katy, tys byla v Raťkách? ses mohla stavit na kafčo :-P
Odpovědět
Krásné středeční ránko a úspěšný pracovní den všem.... ;-) Mějte se krásně - já utíkám do práce....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem, Vladi koukám, že jsi dneska ještě rannější ptáče jak já ;-) Katy, to je super, že jsi u dr. dopadla dobře, tak se hlídej :-) Já mám opět veselo, jednomu našemu koníkovi píchám antibiotika a hlídám teplotu. Uklouzl ve výběhu a šlápl si zadní nohou do přední a způsobil si ošklivou hlubokou ránu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Jani,kafe jsem měla u Lenky a moc ho taky nemůžu :-) Vladi,to sis zapla PC,abys nám popřála krásné ránko? Ty jsi ale moc hodná :-D Ivi,téda,vy se z těch úrazů nevyhrabete. Chuďato koník. Dneska jsem teda moc dočítat nemusela.
Odpovědět
Kočky, teda dneska se pracovalo o stošest koukám.....ale aspoň jsem vás nemusela dočítat.. :-N Katy - ano zapnula jsem doma PC a poslala vám krátký pozdrav než jsem vyrazila do rachoty x-) a nelekni se - na balkoně už mám nachystaný vánoční stromek - je usazený i ve stojanu :-D :-D :-D . Manžel mi dojede až 25.12, takže bych stromeček musela usazovat do stojanu sama a to by asi nedopadlo nejlépe a tak jsme ho dneska naparádili :-D . Takže až půjdeš venčit Dorku,tak se nelekni co to tam máme :-D :-D Ivi - přeji, aby koníkovi bylo co nejdřív lépe. Vy si teda těch úrazů fakt užíváte |-| |-| Holky, jdu kukat na přešlapy, přeji dobrou noc a hezký sny....ještě sem nakouknu, jestli tu někdo nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,stromek ti jasan okouknu. Teda,to máš muža tak dlouho pryč? To bych asi nevydržela. Zdenek včera odjel,dnes se vrátil a bylo mi smutno. :-( Taky jdu kukat na přešlapy. A mám tu návštěvu-"syna s přítelkyní" :-D
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak se nám to pomalu víkendí :o) a já si v práci domluvila, že jdu naposled 18.12. do práce, takže juchůůů. Včera jsme něco opět napekli, marokánky a tak... už se ty svátky blíží. Mám dobrou náladu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Sylvi,ty jsi ale moc šikovná ženuška.Marokánky má rád můj muž,to bych je taky mohla zkusit,že? Já dnes mám tolik běhání po úřadech,že jsem z toho nespala. Nemám to totiž vůbec v lásce a raději bych kopala výkopy a skládala uhlí než toto. Ach jo. Ale odkládala jsem to už měsíc a teď to trošku hoří!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, nechtěla jsem tu zas trdlovat sama jak včera, tak jsem počkala, jestli se někdo ozve ;-) Sylvi, mňam marokánky, ty můžu taky a nikdo je u nás nedělá...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno dámy, tady se to nějak nehýbe! Ježiš Sylvi já když čtu jaká jsi šikula, tak je mi toho na nic, že já na to nemám čas. Mám z toho deprese že všichni mají ulizeno skoro napečeno a o dárkcích nemluvě. Příští týden se z toho pos... :-| Kači, tak to tě naprosto chápu a největší kámen ůrazu je nazazit na úředníka, který vstal prdelí vzhůru a je protivný a neochotný. To mě pak slyší celý úřad jak tam řádím ;-) . Naštěstí většinou se snaží vyjít vstříc, tak ti držím pěsti ať dobře pochodíš :-)
Odpovědět
Holky ono zasej tak šikula nejsem, ono spíš já pomáhám mamce, takže jsme na to dvě :-D Ale tak snažíme se něco napéct, ať je co na stůl. Blani nedělej si stresy, všechno zvládneš, a když né, tak se svět přece nezboří. Hlavní je zdravíčko, a ty se mamčo opatruj, a na ostatní hoď bobek. Holky zitra jedeme do Brna na Vánoční večírek, teda spíš posed na 2 hodky, a pak frčíme do Olympie, bo promítají filmíky zítra za 50kč, tak toho využijem, a třeba dokoupime dárečky ještě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženky:-) Vidím Ivi, že máte zase starosti, tak snad to do Vánoc bude dobré:-) Já jdu péct dneska a abych řekla pravdu nějak schutí dotoho... :-S Sylvi taky možná pojedem do kina jen se to ještě neví na 100% :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky bambulky, opět po delší době nakukuju... vidím, že u všech to vypadá na vánoční atmosféru, u nás to vypadá na pěkný bordel, příští týden budem malovat a pokládat plovoučku, neděle bude jediný den, abych to doma dala do pucu, takže nervy mi pracují na plné obrátky, bo nic nestihnu...neuklizeno, nenapečeno (my ale vánoční cukroví nejíme) tchýně byla natolik akční, že objednala krabici zákusků i pro nás, upeču bábovku, mazanec, bebe buchtu a bude. Pár dárků nakoupených, zbytek budu řešit příští pátek... ještě některá chce napsat, že nestíhá...?! :-S doorka-Kačenko, dnes se mi o tobě zdál se, že jsem byla u tebe na besedě, ale sen byl natoli zmatený, že vůbec nevím, co jsem tam dělala, kvůli čemu jsem tam byla, ale jedno si pamatuju, že jsem ti říkala, abys to nádobí dala do myčky a odpočívala... :-N Tak nevím, asi jsem už přepracovaná či co? Všem přeji poklidné předvánoční týdny a nezblázněte se z toho všeho !!!
Odpovědět
Ahojky kočky, teda dneska byl den.... :-S Nikdy jsem neměla v lásce zubaře, ale po dnešku mi po zmínce slova zubař vyskakují křečáky na krku ]-( ]-( ]-( Byla jsem na preventivní kontrole a taky s osmičkou, která mě nějaký pátek zlobí. No nebudu popisovat co všechno mi dělal, stačí když řeknu, že pusu jsem měla oteklou jak bubák a ještě včíl nemůžu pořádně kousat a otvíraat pusu ]-( ]-( A co se týče dárků - tak mě už zbývá vymyslet jen jediný dárek...ostatní už v hlavě vymyšlené jsou, takže už to jen zrealizovat :-D :-D a nakoupit. Mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Já hlásím,že úřad jsem zvládla jenom jeden. Na víc jsem fakt neměla. Ale aspoň něco. ;-) Taky koupila 3 dárky. Markétko a nechceš se teda stavit na kafe? Nádobí do myčka dávat nebudu,protože ji nemám,ale docela mě to pobavilo :-D .Asi toho máš chuďato moje malé plné brýle. Ale příští rok bude líp. Jsem si tím naprosto jistá. ;-)
Odpovědět
Katy a co všechno ti ještě zbývá oběhat za úřady? Však víš, že dělám na úřadě.....takže kdybys potřebovala help, tak řekni - když to bude v mojí síle, tak ráda pomůžu. A nejsem zlá úřednice :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D teda jak na koho - ale na tebe bych byla hodná... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré páteční ranko ;-) Nějak nám to tu přestává žít, musíme přidat. Jaké jsou plány na víkend? Já jedu zítra dopoledne koupit do Lužic stromeček x-) a po obědě odjíždíme na soustředění, ze kterého se vrátíme až v neděli odpoledne a to budu tak unavená, že už nic dělat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Vladi,jasně,že kdyby to bylo u vás na úřadě,tak jdu za tebou. :-D Úřady mám rozdělené podle toho,jestli tam máme zákaznici nebou ne. Naštěstí to pokrytí je dost velké. :-D Ivko,teda,to máš víkend naplánovaný. Já bych chtěla ještě něco pokoupit,samo,že musím uklidit. Možná bych mohla zase napéct perníčky,bo spotřeba v práci je veliká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..ta hláasím že jdeu dneska péct a večer jedu s kamarádkama na koktejl tak už se těším:-)taky je u vás tak škaredě to počasí je děs:-/nic se nedá dělat ]-( at už raději sněži, prší akorát k ho*nu... :-D Ivi jak dlouho ty závody ještě máte?Já tě obdivuju jak každý víkend jezdíte závodit-já su lenoch nedala bych to:) holky psal mě Májek že to video by mělo být do pár dní tak jsem zvdavá bo ěmě klepne ]-(
Odpovědět
ahojka děvčata, dnesak jsem ostudu, manžel vstával v půl paté... a já jak jsem zvyklá, že odchází v sedm, tak si nenastavuju budíka, pač se pak tu hoďku tak nějak válím a pospávám a v 8 vstanu... a dneska se tak podívám na mobil... a ono skoro deset... no hanba mě fackovala, když jsem si šla do kuchyně udělat snídani a tam na mě hleděla uklizečka, že jdu teprve v pyžamu dolů... taky mě dneska pěkně stresla kamoška kvůli bakalářce... takže tady sedím a nevím, jestli dál studovat materiály k seminárce, nebo se sebrat a jet do brna... pač bych nerada něco prošvihla... už mě ta moje blbá škola fakt štve... nikde nikdo nic neví, termíny si mění, jak se jim zlíbí... fakt jsem vytočená jinak nás zitra čekají křtiny - mišovému strýcovi se 2 dny po naší svatbě narodil syn, navečer bych ráda do Dubňan na vánoční trhy a večer jdeme s holkama pařit na vrakáč. a v neděli pojedeme s manžou do brniska, tož tak... a když se vrátíme rozumě, tak budu dělat věci do školy... Katy, ty fakt nemáš myčku? já už si to nedovedu představit, že byhc myla všechno nádobí v ruce... blani, jak píš sylva - kašli na cukroví ;-) bez toho se to obejde. vánoce jsou svátky klidu, tak nač stresovat Majky, když Vánoce nemusíš, tak se tím vůbec nezatěžuj... já jsem se taky smířila s tím, že vedle budu mít místo obyváku jen díry ve stěně a čurbes... a neudělám s tím nic :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,myčku fakt nemám. Na ty dva hrnky od kafe,co za den našpiníme by to bylo zbytečné,víš? A vařím jen o víkendu,takže ji opravdu nepotřebuju :-)
Odpovědět
Ahoj kočky moje, tak dnes je víkendík, a vypada to , že bude trochu sněžit, dopoledne jak jsem uklizela, tak něco i poletovalo :o) Tak kolem 16hod se půjdem podivat na ty vánoční trhy v Dubňanech co máme, tak jsem zvědavá. Pořádá to teta s kamoškama, taková jejich organizace pro kulturu , tak musíme je podpořit :-) JInak včera jsem dostala 13.plat tak jsem mega ráda :o) To jsme byli včera s vedením v Brně, a pak pro mne přijel manža a jeli jsme ještě i s kamoškou do Olympie a do kina na New Moon :-) Tak fakt vydařený den včera :o)
Odpovědět
Už teď se těším na 18.12. jdu naposled do práce a pak až 4.1. 2010, takže supééééééér. Holky co dárky? Už máte sehnané co jste chtěli? Nám pořád ještě něco chybí, ale časem dokoupime a bude pokoj :-D
Odpovědět
baru užij si koktejl :o) a né jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. :-) Sylvi,dneska přispíváš jenom ty? Užijte si to na trhu. Přispívá se tam myslím na školu v Africe nebo tak něco jsem myslím četla,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,pěkný den :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, tož jaký byl víkend? U mě docela dobrý, včera jsem byla pařit na firemní akci - Kačko pařila jsem i s tvým bráchou, měli jsme akci MěÚ + MěP........dobrá akce, velmi dobrá :-D ;-) Asi si půjdu po lehkém dietním obídku na chvíli lehnout a pak mě čeká učení....chjo....ale budu se utěšovat, že se učím na poslední zkoušku v tomto roce... Tak si užijte krásnou neděli.......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?