Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Ivi, nám zrovna srovnávají horní jízdárnu, už týden tam máme techniku a budeme navážet písek a na spodní jízdárně máme sucho, včera jsem skákala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Taky jsem včera skákala, asi byla skoková neděle :-D Tak to máte super, to bude poježděníčko. My máme taky v plánu dovézt soupravu písku a trochu jízdárnu "zvednout", aby voda líp odtíkala. Ale asi až po novém roce, teď jsme se pustili do budování nové sedlovny a z té staré zůstane jen šatna, máme těch věcí na hajtříky jaksi moc :-D
Odpovědět
My se včera bavili, že asi hodíme solární panely na střechu...
Odpovědět
ahojka ženy :-) dneska jsem ostuda - vstala jsem v 9, ale půl hodiny se ještě válela - pač máme půjčeného pejska zase a ona celou noc otravovala, takže jsem se nevyspala... a zalezla a byla hodná až když odešel můj do práce...tak jsem toho využila. Včera jsem nastřihala do oken vločky vánoční... a hned se přihlásila i tchýně, takže jsem místo učebního večera měla střihací, teď to vylepím a odpoledne se začnu učit, pač mi zase hoří koudel u zadku :-D Vladi, vyfoť se a ukaž fotku, jsme zvědavé :-) Heli, asi chlapec veškerou nápaditost vystřílel v pátek a na příště už mu nezbylo :-D Majky, budeme se těšit, až se nám se vrátíš na dýl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky myslím, že srazík se povedl i v menším počtu, škoda, na ostatní si musím počkat do příště ;-) Heli fotky dobrý, a neměla by si tam nějakou, kde nevypadám jak po 4 panácích :-(
Odpovědět
Míši, neměla :-D Šak já o tobě vím, že po 4 začínáš ožívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy. Markétko,máš pravdu,že je to zabiják času. Celý int. ne jen beremko. Ale zase je to troška odreagování. Škoda,že jsi na srazíku nebyla. Tak snad příště. ;-)
Odpovědět
ženy, dělám ceník na webovky a nemám vůbec dneska vážného ducha, spíš jsem rozevlátá ja pavučina :-D
Odpovědět
heli, a ty jsi někdy měla vážného ducha?? :-D katy, máš pravdu... internet je vážně zabiják času... ale já bych bez netu asi nedostudovala :-D
Odpovědět
Jani, asi se smrtelně urazím :-D Já jsem přece vážná fuuuurt :-D
Odpovědět
heli, a žiješ ještě??? já jen, abych ti nepsala třeba zbytečně :-P
Odpovědět
Profilova fotka
heli :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky jsm ráda,že int mám,ale někdy u něho sedím 3 hoďky a nic neudělám ]-(
Odpovědět
Už jsem umřela :-D Jedu fotit. Pac a pusu
Odpovědět
A mě umřel můj milovaný telefon :-( :-( :-( ]-( ]-( ]-( ]-( Našla jsem tu starý telefon nokiu 3410,ale zase jsem nenašla nabíječku,takže holky asi budu imobilní a to mě trefí... ]-( nemáte některá erární nabíječku k té staré nokii?? Kdyby někdo jo, prosím o zapůjčení než si pořídím nový phone... :-x Jsem docela vytočená z toho, vůbec jsem to nečekala.......a mám pocit, že jsem jako bez ruky.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,půjčím ti telefon,jestli chceš. Nabíječku nějakou mám,ale nevím,jestli to tam půjde.
Odpovědět
Katy - jsi moc hodná. Fakt! Zkusím se ještě zítra mrknout v práci, jestli ju třeba nemám v šuplíku - třeba ji najdu. Kdyby moc hořelo, tak bych se ozvala, děkuji za nabídku. x-) Musím dneska na netu prošmejdit, kde mají jaké nabídky a snad něco vyberu. Ale teda jako svůj telefon jsem měla hrozně ráda, takže to bude mazec si zvykat na nějaký jiný...chjooo... |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi a nechceš zkusit aspoň tu nabíječku? Mám ti ji hodit,až půjdu s Dorkou?
Odpovědět
Katy - dneska to ještě přežiju, zítra ráno mě vzbudí můj manžel a když nenajdu nabíječku v práci, tak bych se ti když tak ozvala, ju? Telefon mi jako jede, ale jakmile ho otevřu (mám véčko), tak mi zhasne celý displey a jsem v pr.... ]-( ]-( ]-( Asi se vykašlu na opravu - prý je to nerentabilní a fakt si pořídím nějaký nový přístroj - už šmejdím a hledám...a příští týden by tu snad měl být ten vodafone kamion, takže si tam zajdu a něco snad vyberu. No a do tý doby to budu muset nějak přežít....
Odpovědět
Profilova fotka
ok. Kdyžtak se ozvi. ;-)
Odpovědět
Vladi, kdyby potřebovala tel. tak mám jeden plonkovní...není sice uplně zdráv, ale smsky a telefonáty zvládá na jedničku ;-)
Odpovědět
Holky, díky moc....jste hodné. Asi už jsem si i vybrala, ale ještě to musím pošpekulovat než se rozhodnuv =-) Zítra dám vědět, jak jsem na tom a když tak bych vás některou otravovala....snad najdu tu nabíječku :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tam dneska fučí jak na sibiři... Vyskytovat se tu budu tak napůl, mám nějaké pochůzky po městě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Kde jste všechny? Já mám dnes plánů,tak doufám,že mi je mudr nezhatí. Zkusím hodně stihnout ještě před tím,než tam půjdu. Blani,jak jste se měli v Praze? Ivi,třeba se ve městě potkáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! No v Praze bylo jako vždy blaze :-) já bych tam šla bydlet okamžitě, Prahu zbožňuju! Já jsem si vás tam pravidelně dočítala, takže vím jak jste si srazík užily, to mě mrzelo, že jsem tam být nemohla. Tento týden mám odpolední, takže se sem moc nedostanu. Je to naprd při odpolední nic ani nemůžu dělat, páč manža hajá po noční a já jdu do práce na 10 hod. Takže okna musí ještě počkat :-( Jak jste natom s dárečkama? Já stále ani jeden a o pečení a úklidu nemluvě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na dárečky vrhnu dnes. Teda aspoň se pokusím. :-)
Odpovědět
dobré ráno děvčata :-) protože došla pohanka, tak ji dneska nahradily ovesné vločky a taky to není špatné :-) já už mám udělanou vánoční výzdobu do oken, až na 3 dárky mám všechno, plus bych ráda ještě nějaké drobnosti a úklid neřeším, pač tu naši jednu místnost mám za 2 hoďky vysmíčenou od podlahy po strop :-D teď se musím učit
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, právě jsem se vrátila z města a velká spokojenost. Zbývá mi opatřit poslední dárek, ten snad seženu ve čtvrtek, nebo pátek. Co se týče úklidu, tak pomaličku se tím prokousávám, ale nijak to neprožívám, okna už mám za sebou a teď se vrhnu po večerech na nějakou tu malou vánoční výzdobu. A co se týče pečení, tak to jsme v klidu úplně, to se mě netýká :-D, na to já nejsem, mamča upeče dva druhy, které zbožňujem a o zbytek se postará tchýně :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak Fotky dopadly velice dobře :-)))Heli super že si to dokumentovala:-)srázek byl super. Jinak jste tam ostatní chyběli:-( Marky brzy se tu ukaž budeme jen rády;--) Holky asi začnu zítra péct nějaké cukrové...bylo by načase..:-)
Odpovědět
Ahoj Baru, no my pečeme teď, ale čekám až se něco dodělá, tak jsem vlítla na chvili na net :o) mamka hlídá. Tak jsme dnes i natírali marmeládou linecké a tak... něco už máme asi 2 krabice. Ale děláme i sestře. Jinak mám luxusní rýmu, nevím jestli to mám z toho pátku ...ale nemožu dýchat :o) funim jak slůně. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?