Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,děvčátka. Zdravím vás z postele. Zatím domácí,i když mudr hrozil nemocnicí. Ale to uvidíme příští týden. Začala jsem se otvírat,což samo není dobré. Nasadily jsme léčky,ležím s nohama hore a je mi dobře. Jste moc hodné,že jste měli starost. A dnes tu nikdo není? Tak na srazu nás bude dosti. To je paráda. Akorát ta Blanička nemůže. To je škoda. Blani,ale do března uděláme ještě jeden,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,já jsem se ještě vrátila zpátky,ale ty už ses nedívala. Chtěla jsem ti mávnout a bylo mi blbé klepat na okno... :-)
Odpovědět
Katy, klidně jsi měla klepat nebo tam vlézt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvik-01:jj Romanka mi dělá nehtíky...Je to zlatý člověk...
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah:ahojky jj ty šatky mám v albu...jsou nádhernéé...mooc ti slušely... ;-)
Odpovědět
Ahoj Katyy, no tak hlavně, že na to přišel včas, a když jsi doma, tak to je dobře, pěkně odpočívej. Venca je nějaký nedočkavý, že?? Už by chtěl poznávat svět, ale zatím musí ještě pár týdnů vydržet ;-) Ty máš termín v únoru/březnu, že? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,termín mám v březnu. Ale s tím jak mi to furt posunují se dostanu asi do února :-)
Odpovědět
Katy aspoň budeš mít mimi brzy u sebe :-) Budeš ráda, když to bude dřív :o) Kamárádka co teď rodila , tak mi už od 7. měs. říkala, že by už aj byla ráda kdyby to bylo :o) Už se nemohla ani vyspat, a byla z toho taková už unavená :o)
Odpovědět
Ale samo, že vydržela do 9. měs :o), dřív ano, ale tak nějak v tom termínu to bylo, myslím, o 14dní dřív byla malá na světě. :-)
Odpovědět
tak vás zdravím ze studovny. zrovna mě čeká hodina a půl šílené přednášky, pač pan přednášející je uspávač hadů... chjo... ráno jsem skoro nepřežila cestu z Ratěk do Hodonína busem... tak narvaný bus a vydýchan vzduch... málem jsem tam s sebou sekla... a babka, co seděla podemnou na sedadle furt ječela, ať neotvírají ta okna, že jí bude zima... bych ju něčím trefila nejradši... takže jsem se z toho asi půl hodiny vzpamatovávala a doufala, že nevrhnu... Katy, doktoři ví, co dělají, takže teď musíš být vzorná pacientka. určitě bude všechno v pořádku, jen si odpočiň. ;-) Sylvi, dneska jsem normálně viděla slečnu, co úplně vypadala jak ty... a skoro bych ju pozdravila :-D ale nakonec přece jen měla jiné vlasy, jak máš ty... takže jsem se vyhnula nedorozumnění :-D renula: a ty máš které šaty tak předběžně vybrané?
Odpovědět
Jani to jsi viděla nějakého ducha asi :-D , no to by byla sranda, kdybys do té osoby žduchla a takové ahooooj, no ta by čubrněla, co :-D Já taky tak jednou málem pozdravila někoho cizího. A náš taťka zasej viděl u hyper super babu, co vypadala jak naša tetka, tak na ni volal Ahoooj, a bylo mu divné, že se mu teta nehlásí, tak byl nasraný...a pak zjistil, že je to cizi osoba :-D
Odpovědět
sylvi... no asi by byla značně vyplesknutá :-D jinak děvčata... v pátek večer povezu na půl 7 do dubňan tchánovce a pak bych mohla vzít další 3-4 lidi do auta ;-) takže se hlaste :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jani tak já bych se svezla, ale domluvime se tu ještě s holkama teda. Co Helen, Lucka, a Majky..
Odpovědět
To bude taková už předmikulášská akce vlastně :-N
Odpovědět
sylvi, ok ;-) však času dost. zitra to rozsekneme... případně ještě v pátek
Odpovědět
Blani přeji ti vše nejlepší k dnešnímu svátečku :-D x-)
Odpovědět
Jani OK, uvidime zítra, jinak už se těším, to bude zase slezinka, co? :-D
Odpovědět
dneska je Blanky??? tak to se připojuju ke gratulaci. a hlavně hodně zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano,Ano. Blani,všechno nejlepší ke svátku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky při středě... Katy pořádně nohy nahoru a jen lež a válej se, prdísek si taky lehne a nebude chtít ven :-) Jinak Ivi jak to vypadá s tebou na ten srázek?Kdy a kde tě mám nabrat :-) jinak Blani vše nej k svátečku, hodně lásky a at se brzy dočkáš mimíska:-) Holky a každá dojde v převleku na sraz...kdo si připadá jako Anděl tak...kdo jako čert a kdo jako Mikuláš...:-Dnéé sranda--- x-) to jsem psala před dvěma hodinama a neodeslalo se to ;-) Takže ted sem přijela z veteriny a hrůza verdikt...falešné těhotenství,a to se projevilo na děloze a pochvě tedy pokud jí do víkendu nezaberou silné antibiotika tak jdeme na operaci a odebrání dělohy |-| holky su citlivka a kor když se jedná o ty co mám nejvíc ráda takže.... ;-(
Odpovědět
Jejda Baruuu, to je mi líto, chudak Aira, snad ty antibiotika zaberou, a nebude třeba takové velké operace :o( držím pěsti, ať to nějak zvládnete. Věřím, že jsi z toho hrozně špatná :-( Ale snad ty léky zaberou a bude dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
díky Sylvi...nejhorší je že ji musím při těch lékách hlídat-zda moc nepije, je divná, nehraje se, je mimo atd a pokud to bude tak hned jet na veterinu. Tak snad v pátek dojede můj a bude ju hlídat jinak sraz nevyjde... :-x :-(
Odpovědět
Baru, tady je to samá špatná zpráva... neboj, atb zaberou a bude to ok. Jen ji pak připustěte, jinak se asi už štěnět nedočkáte. Naše fenka to tak taky měla... nejdřív falešná březost, z toho zánět dělohy, který se rozehnal atb... a při dalším háráním ju museli otevřít a vzít dělohu. takže bez štěňat... a veterinářka pak řekla, že pokud jsme chtěli štěňata, tak se to mělo udělat hned po tom prvním zánětu (dr se napodruhé změnila)... tak snad to bude dobrý. budu vám držet pěsti, ať jste brzo fit
Odpovědět
Profilova fotka
Baru,tak to je mi líto. Ale Aira bude snad v pořádku a atb zaberou. Ke komu chodíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky.... Katy jsme u Vičarové..někdy na ni nadává,ale my jsme u ní už snad 10let a nikdy problém nebyl...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme u ní taky. Myslím,že za zvířata by dýchala. Nadávají na ni,protože je dražší,ale co by jsme pro ty naše miláčky neudělaly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Film -My Sister's Keeper (holky tak ted su opuchlá ubečaná úplně, bečala jsem od začátku dokonce..) úžasný film.... :-( =-) doporučuji
Odpovědět
Blani vše nej k svátku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky. Baru, moc držím všechny palce co mám, ať se z toho Aira vylíže a na operaci nemusí. Co se týče srazu, tak pořád ještě nevím, jestli se dostavím, jedeme do Brna na nákupy (takže mám zítra dovču a nebudu tu) a možná tam budeme zůstávat u kámošů na pařbičce na ukončení závodní sezony. Baru, ozvu se ti na mobil, jak budu vědět něco bližšího, nedělej si se mnou hlavu. Kdyby jsme se vrátili později, tak dorazím autem vlastním, aspoň na chvilku na vás všechny kuknout ;-)
Odpovědět
krááááásné dobré ránko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?