Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Blani no to je super zpráááva, takže se už hýbe prcek, jo? :o) Ty chodíš asi taky k Ježkové, že? :-D Tam chodi cele Dubňany se mi zdá :-D Blani a kolik stoji ty testy, že ti říkala, jestli obětuješ penizky. No každá mamča chce jen to nejlepší, se ti nedivim, že ses tam rovnou objednala :o) a to je někde v Brně, ne? :-)
Odpovědět
renule: tak pozor na to, já jsem tady rozvedená :-D Blani: já ti k tomu neměla co napsat. v Pze i když se jdu jen tak projít, tak je to pro mě výlet. a obávám se, že vás by nebavilo chodit po fotografických a malířských výstavách, takže s tímto ti moc nepomůžu. já si dneska koupila kapičku větší vánoční dárek, tak snad pár let dobře poslouží ;-)
Odpovědět
Heli autooooooooooo :-D ??
Odpovědět
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-D
Odpovědět
Kurnik tak to je super, krásný dárek, a co, že to máš nakonec za značku fááára?? :-D A jakou barvu? Uka foto :o) :-D
Odpovědět
Heli co Markétka, že se nehlásí? Moc práce nebo je marod?? Nějak se tu neukazuje kočka naše. x-)
Odpovědět
Markétka je v pořádku, jen má hodně práce, jak doma přestavují, hodně práce v práci, do toho lítá po focení. Já se tady taky teď budu vyskytovat trochu míň... Sylvi, nakonec to je Ford Mondeo ;-) Fotečku hodím doma ;-)
Odpovědět
Jé tak to je super Heli, tak Mondeoo...hm to je pěkné autičko. No tak sis udělala trochu větší radost, říkáš? :-) Jak vyskytovat míň? Kam se chystáš?? Tak Majky pozdravuj jestli ji uvidiš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte bambulky. Blani,to je dobře,že ses objednala. Sylvi,testy stojí 1450,- a dělají to v Brně na Veveří. Helenkoooo,krásný dáraček máš. Ale pod stromeček se ti nevleze,že? Co ten sraz? Platí to? Kdo všechno půjde? Já jdu. :-) renul:ahojky. Albíčko na koníkovi jsi asi zadala nějaké špatné,bo se mi tam nic neobjevilo. Zkus to znovu. Jsem zvědavka. :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, tak jak jste zvládly první pracovní den v tomto týdnu? Taky byl všude takový blázinec......já mám pocit,že poslední dny v měsíci bývají vždy šílené...vše na poslední chvílu, uzavírka měsíce, statistiky,.... :-S :-S :-S Heli - co jsi Mirovi Š. říkala o boxu? Byl totiž strašně zvědavý pak, že " a fakt jako chodíš do toho boxu"???? Jsem mu říkala, že ještě jooo, ale že asi prubneme Lipovku a prej že se tam někdy uvidíme - on taky chodí občas na lipovku.. :-D :-D :-D :-D . Přepošli mi pak prosím tu zprávu od Romana, ju? Katy - já na srazík snad půjdu - ale pokud vyletím u zkoušky, tak asi néééé, to budu mít total depku :-S :-S :-S , ale budu si věřit a budu optimista ;-) . A ty testy slouží vlastně k čemu? Tripple testy jsou vedle těchto o ničem, jo? Vidíš to jsem ani nevěděla... Sylvi - jak jsme na sebe měli minulý měsíc pořád štěstí ráno při cestě do práce, tak ted vůbec, že? :-( Renčo - vítám tě taky v naší diskuzi ;-)
Odpovědět
Katy, u kulturáku je nazdobený velký strom, tak tam si ho asi naježím :-D Jak se s piškotkem máte? Já na sraz určo jdu, a dubňačky možu svézt autem 8-) ale papučky s sebou, mám tam jak v obyváčku :-D Vladi, já ti říkala, že jsem si tam pustila hubu na špacír :-D A na sebe jsem práskla, že neumím bábovku :-D Jooooo, tak to mu aspoň budu moct poděkovat, bo jeho výsledek snažení má ooooobr úspěch :-D Jdu ti poslat ten Romanův výtvor. Sylvi, nechystám a neplánuju vůbec nic, ale musím trošku víc pracovat...nejen v práci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,ale kdyby jsi to neudělala,-jakože uděláš-tak aspoň by ses rozptýlila. :-) ty testy se dělají kolem 11tt a jsou přesnější než triply v 16tt. Jde o vývojové vady,atd... Heli,tož to jo. Tam se vleze. Moc hezký dáreček to je. Jakou máš barvičku?
Odpovědět
Článek se načítá
hel - takže značenka sklidila úspěch, jo? No Mira mi nechtěl věřit, že chodíme fakt na ten box.... :-D :-p Jdu ti odepsat do IP ;-) Katy - no já doufám, že to udělám....budu naivně doufat :-x
Odpovědět
Katy, když jsem si kupovala Káčko, tak jsem říkala, že nechci stříbrnou metlu...byla stříbrná metla...a teď mám zase stříbrnou metlu, ale "chrom packet", takže kliky, lišty ap. jsou chromové. Vladi, jasnééééééé, kurňa, šak takové pěkné značky :-D Čím bych se mu mohla odvděčit? A tobě už něco vymyslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,tož to máš ale krasavca. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi- přesně jak to píše Kačka 1450,- to stojí a je to na Veveří v Brně Vladi- nebuť labuť a určitě jdi na ten sraz! Kdo ví jak dlouho se pak bude plánovat další ;-) Helisku- obrovský dáreček to teda je! Hlavně, že se nezapomínáš odměnit!!!!!!!! Tak je to zprávně :-) Tak ať ti autí dobře slouží a spoutu likometrů hlavně bez nehod! Ale přece jen nerada musím říct, že jsem na ten sraz ůplně zapoměla!!!! :-( Slíbila jsem segře, že o víkendu přijedeme do Prahy (páč už se tam asi jen tak brzo nedostanu s prckem). Strašně moc mě to mrzí a hodně jsem se těšila, že vás zase všechny uvidím a pokecáme :-( Achjo
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,takže nepůjdeš?
Odpovědět
Ojéé tak ho udělejme jindy, nebo 18.12. jsem taky volná :o) manža maji večirek firemni :o) Ale ten pátek snad půjdu, ale kdo vubec půjde? Nějak nevim, nikdo sem nepisa jaksi. Takže kdo je jistý???
Odpovědět
Profilova fotka
Takže budeme tři a Venca? Doufám,že se zbytek zítra přihlásí!!!!!!!!!!! Vladi,neříkalas Lenči?
Odpovědět
Holky, já s tím pátkem 4.12 počítám.....takže prostě tu zkoušku musím udělat :-D :-D :-D, abych mohla dojít :-D Blani - to je škoda, že nedojdeš, zase tě osobně nepoznám. Doufám, že tam bude Ivka - tu taky osobně ještě neznám ;-) Sylvi - já toho 18.12 nemůžu... :-| :-| :-| Katy - Lence jsem psala na FB, ale zatím se mi vůbec neozvala :-. :-. :-. tož nevím, co se děje... Heli a co ty jako blbneš s tím vymýšlením něčeho pro mě???? Jsem ráda, že jsem mohla aspoň trošičku pomoc a zase taková velká pomoc to nebyla...kdyby jsi měla víc času, tak značinka mohla být hezčí.... x-). A Mirovi uděláš radost, tím že se na něj dojdeš znovu podívat - on se rád podívá na hezké děvčice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne holky a fakt je mi to hrozně líto :-( vladi- škoda že tě se ještě nepoznáme osobně! Salra tak blbě mi ty datumy shodly ]-( Tak to bude muset být další sraz zase brzy, než porodíme 8-) Kači za kolik to máš!?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,mám to za 107dní... :-D Vladi, a mohla bys Lenču nějak popohnat? Moc ráda bych ji poznala. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek! vánoční dárky řešíte? tak my jsme si už jeden naložili, konečně nám klapl přepis na katastru :-D Jinak holky, dneska už začal v Hypernově vánoční strom s dárky pro děti z dětských domovů, ústavů a kojeňáčků, tak kdyby jste měli cestu a dobrou vůli, stavte se tam ;-) Uděláte radost a ponesete si dobrý pocit, věřte mi, dlouho přetrvává...........já si dnes vybrala 3 dárky a vždycky si zapamatuju jméno dítěte, jeho věk, a pak si na něj u stromečku večer vzpomenu.....fakt se mi zas chtělo fňučet, já jsem už asi blázen :-N
Odpovědět
Katy - psala jsem ji SMS, takže snad mi na ni brzy odpoví.... :-) Blani - taky mě to mrzí, ale určitě budou ještě příležitosti než porodíš ;-) - ty vlastně rodíš kdy?
Odpovědět
A co Lucka, Majky, Lenča, Barča-ta snad jde, Ivča ta taky jde, Janča-ta snad taky??, a kdo dááál??
Odpovědět
Jé brendi ahojky, no i kámoška se ptala, jestli letos bude ten vánoční strom v hypernově...tak ji musím říct, že už je tam :o) je hezké udělat někomu radost :-) i maličkostí.
Odpovědět
Píšu teď Helči Jestřábové ;-)
Odpovědět
Dala jsem jí info, a prej asi by se taky stavila na pokec, že ještě dá vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na strom se chystám taky,Luci. Díky za info,že už tam je. Sylvi,ty doufám jdeš na sraz.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky od boxu, jako smekám, chodíte taky do těch míst jakoby ke koupališti? brácha tam taky nějaký ten rok chodil a byla jsem se i podívat na část tréningu, ale masakr jako, vedl to nějaký Roman 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?