Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,ale to byl zamindrákovaný ko..t!!!
Odpovědět
no, to se opravdu povede málokomu :-D a pak že to mají blondýny jednodušší
Odpovědět
Ahojky holky, co se týče srazíku, tak já se zkusím přizpůsobit. Takže jakmile bude vhozen termín do reality, tak uvidím, jestli budu moct nebo ne....ale myslím, že snad ano. Heli - super zážitek teda...:-)))) Doufám,že jsi nevrlého pána poslala hezky k šípku... :-p :-p
Odpovědět
Ať si to užije, vůči blbcům jsem dneska imunní :-D vladi, jenom jsem se na něj uculila a to ho nas.alo ještě víc :-D
Odpovědět
heli .... :-D :-D Dovedu si ho představit :-D :-D
Odpovědět
Jo a musím se pochlubit, dneska sem uhnala ježíška pro další osůbku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky kupovat ježíška. Ale nevím co!!! Co ten termín??? Helenko!!!!! Je o na tobě!!!
Odpovědět
Katy, tak já sehnala zatím dva a to jsem přesně věděla, co chci...leč třeba pro naše vůbec netuším.... |-| A ten termín? No tak buď bych navrhovala příští čtvrtek, tzn. 26. listopadu nebo 4. prosince v pátek. A demokraticky jsem rozhodla, že se to bude konat na Bejkárně :-D
Odpovědět
seznam účastníků akce "Sraz dámiček z hodonínska III": helisek84 (samolibě začínám u sebe) majky82 mannie.mannie blani81 doorka sylvik_01 lump shafrah babss brendi mesulka mihaela ještě na někoho jsem zapomněla?
Odpovědět
A Václav teda ještě :-D
Odpovědět
jaký zase Václav? :-D já jsem pro oba termíny, vyhovují mi oba... a bejkárnu beru ;-) slyšela jsem na ni rozličné názory, tak si aspoň udělám vlastní :-)
Odpovědět
Jani, kudla, kde je maso, tam to musí bej dobrý, nééééé? :-D prostě Václav :-D
Odpovědět
Článek se načítá
dobrá, tak Helča si bere s sebou i Václava :-D a právě mi to říkali dva kamoši, že z toho byli zklamaní, že zase takový flák masa to nebyl... a že by to od steakhousu čekali... tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Já starý umíněnec bych brala raděj ten páteček :-) , akorát to budeme mit slezinu asi z prace v Brně, ale neni to jisté...to se ví tak týden před...ale třeba nic letos nic dělat nebudou...hm...musim vyzjistit :-D
Odpovědět
Heli - taky nějako nechápu toho "Václava" Mě něco uniklo????? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Helča si nebere Václav, Václav prostě jde s náma a hotovo :-D
Odpovědět
že by to byl mimísek od Katy? Jináč teda už nevím, kdo jiný by ten Václav být mohl....a nebo jsem taky natvrdlá...i to je docela možný :-D :-D :-D
Odpovědět
Skoro trefa :-D :-D Káťa ale neví, co pod srdíčkem nosí ;-) Ale je to prostě Václav :-D
Odpovědět
jo ženy, už jsem vám říkala, že jedu v květnu do Anglie? 8-)
Odpovědět
Co tam? Pracovně nebo soukromě?
Odpovědět
Víceméně soukromě ;-) Jako pedagogický dozor. Neříkala jsem ti o tom? Už je to jisté ;-)
Odpovědět
Heli a koho budeš dozorovat??? Sylvi, hmm... změna je život :-P jeden večer to doma manža bez tebe zvládne ;-)
Odpovědět
Jani, bandu pubošů z veselské ekonomky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,teda,ty jsi práskačka!!!!! Já tu chvilku nejsem.......dělala jsem objednávku věcí pro mimíse..... Tak jo. Venca musí taky ;-) Já jsem pro jakýkoliv termín. To nějak udělám,ne? Takže čtvrtek? 26.11. Na Bejkárnu jsem taky slyšela samé špatné ohlasy,ale můžem vyzkoušet. Něco si snad vyberem.
Odpovědět
Kateřinko, na mě je vždycky spolehnutí :-D :-D Snáď bys Venouše nechtěla nechat doma :-D Prosííííím tě, ty ho budeš převlíkat po hodinách, jak tak na to koukám, ten už musí mít věcí jak na módní přehlídku :-D Hm, když se nám tam nebude líbit, tak jim omlátíme ty flákoty o hlavu, vo co gou? :-D Teď sem dodělala 50 fotek a jdu napsat ježíškovi nebo se na mě zase vyserká letos :-D
Odpovědět
Katýýý- takže Venca říkáš, hmmm? ;-) ;-) ;-) No to musí jít s náma, takový babinec mu nemůžeš odepřít :-D :-D Holky, vy jste na tu bejkárnu slyšely takové šílené ohlasy? Já se tam docela těším, snad tam tedy vaří dobře, mám ráda steak housy, takže doufám,že nezklamou.. Co se mě týče, tak já se budu snažit přizpůsobit, ale asi bych možná víc brala ten pátek...ve čtvrtek budeme s Hel lehce vymrtvené z thai boxu... :-o :-o Jestli tam bude Roman, tak ten nám dává vždy dobrou sodu :-o :-D :-N Přeji všem dobrou noooooc a krásný sny.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to rozlousknem zítra,kdo se všechno přidá? Jdu zalehnout.Zítra mě čeká ranní vstávání. Dobrou noc všem.
Odpovědět
Dopíšu dopis a jdu taky spát. Takže dobrou všem, i těm schovaným ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, vy jste toho ještě včera zvládli nakecat, no aspoň mám co dělat u snídaně. Hel, nebuď labuť a ukaž palicu, minule jak jsem tě viděla, tak se mi to moc líbilo, teď to máš ještě světlejší? Já nemůžu účast slíbit na 100% nikdy, ale budu se snažit přizpůsobit, třeba se aspoň na chvilku zase ukázat. Jsem taky pro podnik, kde je hlavním jídlem MASO, ale je fakt, že na hodonínskou bejkárnu jsem ještě neslyšela jedinou dobrou referenci...
Odpovědět
Dobré ránko, dneska to snad vypadá, že budu první ranní ptáče........ Jedu do Brna na školení, tak jsem ještě doma a tudíž můžu psát z netu.. Vzbudila jsem se s pěkným škrábání v krku, tož jsem docela naštvaná co to jako je...stačí mi rýma, kterou mám. Tak snad to přebije právě uvařený čajíček...Nejhorší je, že všichni okolo jsou docela nachcípaní........chřipková epidemie se asi fakt blíží. Asi bych měla zvýšit přísun vitamínu C... Na očkování já moc nevěřím, takže dneska jak dojedu, tak jdu nakoupit ovoce a budu ho pojídat :-) Mějte se fajně, ať vám dnešní den rychle a zdárně uteče.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?