Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Baru, to já vypadám jak dylina :-D Též jdu 18. ;-) ahoj Katyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Helenko. Jo,jo. Jdeš 18. Snad budou okna hotové... Kdyžtak,tě zabalíme do deky a uvaříme svařák.
Odpovědět
Profilova fotka
Kači, ty sis od té práce ještě nedala lehárko??? Už nepracuj a užívej si mateřinky... x-) Ivi-já věřím, že zmoklá slípka vypadá jinak než ty ... ;-) Taky jsem včera psala Jarce o barvu, ať pořeší, že se za ní během 14 dní chci stavit.
Odpovědět
Tak to doufám, že v tom případě mi to okno aspoň necháte otevřené, abych ten svařák dostala :-D :-D :-D Teď jsem si vzpomněla, že jsem viděla kousek filmu "Divnovlásky" s Aňou Geislerkou a ta tam měla uplně boží vlasy x-) Ta barvička byla úchvátná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, zmiz odsut, bo Helenka zase vymýšlí...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli taky 18?Jo ten film sem chtěla vidět,ale pak jsem to nestihla, pěkné vlásky měla?A film byl jaký? Katy pivní mozol? :-D To si mě rozesmála :-)určitě máš pěkné bříško, strašně čučím když jde mamina a má bříško :-)
Odpovědět
Aj červená je dobrá, ne??? :-D :-D Já si tam naliju kýbl asfaltu a bude. Se těším, až bude mít vlasy po prdel. V pondělí zapletu cop a do neděle nerozmotám, to se bude breberkám dařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,to jsi mne pobavila.Ale vlasy jako ona mít určitě nebudeš. Její barva je zvláštní,ale moc lidí ji mít nemůže. Teda může,ale..... :-S Marky,pracovat budu do vánoc a pak se uvidí. Pak už budu chodit asi jen kontrolovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- :-D :-D :-D :-D aspoň tě budem mít za co tahat... :-N Kači-no to bych ti radila, nebo tě přijdu vlastnoručně přibít k sedačce do vašeho obyváku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale když mě to tak baví,Marky.Nevím,co na té mateřské budu dělat.Asi pořídím klokanku a budu chodit i s mimísem. Letím do práce. pa a hezký den.
Odpovědět
Já to mám teď plstnaté jak kočka po zimě :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kači-Jarka, moje kadeřnice střihala ještě týden před porodem... byla stejný blázínek jako ty... ale pokud to zdraví dovolí, tak proč ne ;-) heli- :-D :-D :-D :-D ty zase dnes perlíš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, tak nebuď labuť a trochu té plsti mi pošli :-D, já to dobarvím a budu frajerka a na tobě to ani nebude poznat ;-)
Odpovědět
Ahoj berušky, no dneska je pěkně hnusně, a já jsem jela do práce 6.15 a u školy ještě nic nebylo, to je hrůza ty havárky, vždycky mi je z toho divně. Ivi, taky ty máš nový účes, jo? No ty se máááš, určo ti to sekne. Marky chystáš se na novou barvu k Jarči , či co? Nebo jiný odstín? Katy hlavně odpočívej, určitě vypadáš mo dobře a bříško ti moc sluší. Taky bych tě ráda viděla, nahoď fotečku. :-)
Odpovědět
Jinak mám od šéfika volníčko 16.11. takže budu ty dva dny doma , juchůůů, prodloužený víkend bude :-) Taky máte někdo v pondělí volno?
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-nééé odstín stejný, já bych si na tu hlavu nemohla napatlat červenou nebo hnědou... bych se necítila v tom... x-) jen dobarvit... Teda ty se máš !!! Já chcu taky volno !!! :-(
Odpovědět
Ivi, tak já ti to dneska zabalím a pošlu po poštovním holubovi. E-mailem to asi neprocpu, mohlo by se to nekde zachytat :-D Já mám volno v páteček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halooooo, kdepak všichni jste, snad nepracujete? Já už mám po obědě i po kafču s kolegyňkou a nejradši bych to už zabalila...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek babeny, tak zase barvíte a stříháte? Katy a už máte jména? včera jsem byla na chvilku v Brně, já myslela jen na čumendu, prašule jsem si ani nebrala, a těch věcí co se mi líbilo, čekala jsem na Vaška, byl tam pracovně, a všechno mi koupil :-D :-D :-D Holky chtěla jsem si koupit časopis digi foto, stál 140,-, nevíte jak často vychází? a bylo v něm CD.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, já teď došla z obědu, porýpala jsem se v řízku, bo byl suchý, jediné, co se dalo byla kaše... a nejradši bych šla spát Luci-ty máš ale hodného manžela !!!! ;-) Digi foto si nekupuju já kupuji Digitální foto a je v tom CD (které ale stejně nepoužívám). Digitální foto vychází každý měsíc (ale listopadové ještě není, už jsem objela skrz to celý hodonín) a Digi foto bych řekla, že bude taky vyházet měsíčně.
Odpovědět
Markétko, kecko, já už mám Digitální fotomagazín doma ;-) Listopadový...kupovala jsem ho už v říjnu a ještě jsem ho nerozbalila :-N Páč kupuju ještě fotovideo a ten ještě nemám přelouskaný ]-( Není čas. Luc, asi myslíš ten stejný časák jako my, stojí 149 Kč a vychází měsíčně. Já už dneska pádím, jedu na kontrolu a do práce se nevracím. Tak papapa, mrknu na vás pak z domu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pá babuchy, též se loučím. Koukla jsem na radary a jedna potěšující zpráva, pomalu má přestat pršet a zítřek už bude bez deště ;-)
Odpovědět
ahojka holčiny, nějak není čásek to tu pročítat. Jen jsem našla termín srazu - toho 20. bych mohla ;-) markétko, mrkla jsem na fotky... paráda veliká :-) jak říká Katka - zarámovat ;-) Heli, mě by se taky líbilo být takový zrzka jak je Geislerka... ale je to pasé :-) no nic děvčátka... mějte se tu krásně, budu se snažit nahlédnout častějc... opatrujte se a dejte vědět, co ten sraz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak kdo by mohl toho 20. 11. v pátek tak od 19.30hod a třeba v Pizérce nebo někde jinde??
Odpovědět
já se hlásím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-ty máš doma tento magazín http://www.digifotomag.cz/cz/ =-) A kde jsi ho sehnala? Já se dívala na celém kaufu, hypernově, na náměstí v trafice a všude měli říjnové... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, jé děkuju, to tak potěší, když někdo pochválí... se červenám, ale jsem kritická a musím hodně pracovat, aby to bylo dle mého gusta. Ale děkuju za upřímnost, vážím si toho a já s tím srazem jsem s otazníkem...
Odpovědět
markétko, dobrá práce se chválí sama ;-) na to nezapomínej. a myslím, že je to jako se vším - člověk furt na sobě musí makat a posouvat se někam dál. a mě se na tom líbí, že v tomhle směru nemáš žádnou školu, že jsi samouk... a ty fotky jsou kolikrát lepší, jak to, co fotí profesionálové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby nás bylo alespon 10 tak by jsme sraz mohli podniknout...nebo nevím no... Marky a tobě se to kříží s nějakou oslavou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?