Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo pátek..taky sem pro 20.11..záleží kdo teda by mohl?
Odpovědět
Já nevím, mám u 20. otazník ohledně firemní akce a víc budu vědět po víkendu...jestli třeba nebudu na jiném konci republiky.... :-N :-D Takže já 50-50 Vypadám tam jako jáááááá přeci, néééé? No, nejsem tam jednak namalovaná a jednak je to foceno mobilem a staženo z kůže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bafi baf!!! babuchy jedny
Odpovědět
Profilova fotka
Heli hezké fotky, fakt, hrou světla a stínu jsi k nepoznání :-D Barůůů, tohla jsem si s naším retrívrem zažili před rokem, i veterinář nám řekl že to na březost vypadá, k tomu se zakulatila a uuuplně se změnila v "obličeji".......naštěstí faleš...uf.....a kdyby jsi viděla toho psa se kterým utekla tak se picneš, hotová dášenka s těma tvrdýma chlupama ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to knám na dvůr se dostal pes a ůplně jak říkáš taková ta hnusná Dášenka s otrhanýma chlupama , prostě nejhnusnější pes z celých prušánek..jako taky doufám, že je to poplach jinak by mě jeblo. Chtěli jsme ji dát na krytí až za dva roky až bysme postavili a mít krásné štěnátka a ne takové ]-( :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
helísku, víš, jak mne ta fotka připadá, jak namalovaná, normálně tužkou na bílý papír. Krásná jsi tam, moc !!!
Odpovědět
Markétko, děkuju x-) Ale o kráse se mluvit nedá ani vzdáleně...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, majky tys na to kápla, je to jak namalované a ne foto, ale moooooc hezké :-). Krásně se nám zkur....o počasí, ach jo, mě už to bláto nebaví ]-(. Loučím se, jedu vyzvednout kámošku co nás stříhá a pádím domů, pápá I.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy. hlásím,že 20.11.bych taky mohla. Helenko,hezká fotoška. A Marky má pravdu,jako namalované tužkou.Dnes jsem byla v dm a čučela,kterápak je to tvoje mamina. Ale bylo mi blbé,čučet jí na prsa a hledat na cedulce,čí ta paní vlastně je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,dnes jsem šla okolo práce a říkala si,že bych na tebe nakukla,ale zdržela jsem se v tom dm,tak jsem nestíhala.
Odpovědět
Profilova fotka
heli-tady chce zase někdo odstřelit na mars, že? ]-( Ivi-papa taky mám jet do města na poštu a vůbec se mi nechce vylést doorka-Kači, moje mamča by měla mít ranní, tak nevím, kdy jsi tam byla, ale tak do 14:00 tam při ranní bývá. A když se podíváš mne do albíčka, tak tam je moje mamulka tak ji příště v DM poznáš. Má brýle, je menší postavy, takové melírované spíš do bíla hozené vlasy, střapaté... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,tak ta tam byla. Načítala mi body na kartu,bo jsem si ji minulý týden zapoměla. Hezká baba. A milá. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Majky, no už abych letěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kači-no tak vidíš, mamču jsi viděla a ani jsi jí nemusela hledět na prsa... :-D heli-jj, nastartuju ti tvoji raketu Hell a poletíš !!! :-D
Odpovědět
Balím teda kufry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, týden se nám láme a počasí je snad čím dál horší... Ostříhaná jsem na kraťučko, taky jsem to měla pěkně vyfoukané a navoskované, ale to bych nesměla včera navečer parádně zmoknout :-N ...jdu se vrhnout na snídani ;-)
Odpovědět
dobré ránko já být už po snídani a dneska se asi pomalu začnu balit na víkend nebo na ten Mars? :-N odpo mě čeká ježdění, ale jestli bude tohle hnusné chcavé, tak to vidím bledě, už tak jsme po kolena v bahně...
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, co vůbec jedeš do té Prahy robit? Opět fotograficky, nebo si jen užít fajn výlet? My máme taky víkend nabitý, jedem na soustředění do Mikulova. Pokud se to pi*así neumoudří a koně budou do víkendu stát, tak tam spácháme tak leda pořádnou ostudu s veselýma koňma :-D
Odpovědět
To se ještě uvidí, co tam budu dělat :-D Foťák neberu, páč jsem to dostala zakázáno, abych eleminovala riziko krádeže a nemusela se s ním tahat... I když mně to počasí teď vyhovuje...potřebuju zabrat na fotkách, abych je mohla předat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko i když moc dobré není... nechce se mi nic v takovém počasí Helísku nevíš co se stalo u škole ? Prý tam srazilo auto chodce nebo cyklistu. Čekali jsme s kolegou v koloně, když jsme jeli do práce. A máš jedinečnou možnost nápravy, vystřelím tě do Prahy a jestli se tam nenapravíš, tak poletíš s bleskem na mars... :-D Ivi-takže máš nový "outfit" x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže užívat si ;-), to je taky někdy potřeba a ne jen furt makat. Hm a s krádežema v Praze je to fakt, to by byla věčná škoda. ...ale kuš se škaredým počasím, ale naštěstí mají v Mikulově halu :-)
Odpovědět
Markétko ahojky, no jela jsem do práce zrovna když to bylo "čerstvé", nebylo to označené, nic...řekla bych, že tam auto předjíždělo druhé auto a na přechodu srazilo školáka nebo chodce, nevím :-| Bylo mi z toho pěkně zle bo je to druhá nehoda za týden, u které jsem se zase nachomejtla... Ivi, njn, mám necelých 600 fotek ještě projít a v pátek bych je chtěla předat, víš. Tak proto :-N Já ještě nevím, jak moc si to užiju, docela se i bojím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli-taky bych to tak tipla, že to tak bylo, dle postavení aut a že nebyli zmačkané žádné plechy na autě, takže do sebe asi těžko buchli... Doufám, že ten, co to zavinil spituje svědomí a ten, koho srazil, tak se z toho dostane.Taky mi stály všechny chlupy na těle, když jsme kolem toho projížděli.... :-S Helí a Prahu si užiješ, to vím. ;-)
Odpovědět
akorát ta stříbrná fábka měla zmačkaný pravý blatních, ale právě podle postavení aut bych to tak tipla, jsou to magoři... a jak to víš? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bo jsme kolem toho jeli v 7:45 s kolegou do práce... měřili to tam tím kolečkem, označovali číslama a podle postavení jsme to taky tak tipli. To nepochopíš takové de*ily??? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čeho se prosimtě bojíš? Ve světě se neztratíš, tak co by ses bála Prahy ;-) Majky, jj outfit a la zmoklá slepice na tmavě hnědo :-D
Odpovědět
já jela kolem hodinu před váma a nebylo to vůbec nijak označené, šero, jakási mlha, pršelo, kdyby tam dali aspoň trojuhelník :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,kuřata. Dneska mám až na 10.15. Nějak to začnu asi flákat..... :-) To jste neměli hezké ráno,Helenko a Markétko. :-( Ivi,určitě jsi krasavice k pohledání. I když zmoknutá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženky... Marky hmm po ránu vyidět havárku není nic příjemného...taky je mi vždycky divně a mám husinu, když kolem něčeho takového projíždíme :-( snad to dopadl dobře a jen auto je v nepořádku =-) Katy kdy nám ukážeš pupíček?Nějaká fotečka by nebyla??:-))Ráda bych tě viděla... Ivi takže je z tebe kočka??No mě čeká zkrášlovací proces 18.11. už se těším bo mám vlasy jak ichtyl... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baru,fotku nemám. A pupíček taky ne. Vypadá to na pivní mozol. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?