Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Janice, já tě chci vidět jako lebkouna :-D :-D :-D Já to mám bez žehličky zase nepravidelně a trapně zvlněné a po pouhém vyfoukání to mám asi jako rozzuřený lev, takže jak debil za všech okolností :-S :-D
Odpovědět
tak Janice mi ještě nikdy nikdo neřekl. máš prvenství :-D a ukazovat ti to nebudu... :-P a jen tak mezi náma, já bych radši krotila jak nahazovala objem :-D
Odpovědět
:-D ale Janice je míněno ve zlém, nikoliv jako hanlivé oslovení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky :-) Včera se to počasí teda fakt vyřádilo, tak jsme naložili koníky a jeli si zaskákat do hodonínské haly. Bylo to fajn a jsem příjemně zničená. Baru, byli jste s Airou na veterině? Teoreticky by to mohla být i faleška, moc držím palce, ať to dobře dopadne.
Odpovědět
Dobré ránko holčinky. Holky s tou kulmou teda nevim :o) ale vy jste mě holky neviděli, já mám o 15cm kratsi vlasy, ted je nemám do půli zad, ale jen tak kousek pod ramena. Katy no uvidim, ještě si to rozmyslím teda :-)
Odpovědět
nejsem já kus vola?! :-D Jani, správně je poslední věta "Janice je míněno v dobrém, nikoliv jako hanlivé oslovení". Vidím, že po desáté večer mi fakt už hlava nemyslí :-D Ivi, co jste měli za koníky? Titana a Vendu?
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, jj Vendu s Títou :-). Oba si přešli dvakrát parkur od 90 do 110 cm a vcelku jim to šlo. Asi na toho "tanka" začínám pomalu docházet :-N Dneska odpoledne by měl dojet komisař plemenné knihy CS a udělat nám svod u Leušky, aby jsme ji mohli na jaře připustit.
Odpovědět
Tak to supér, a na zimu už bude malý hříbek běhat po Josefově :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, kéž by všechno vyšlo na poprvé a bez komplikací a tak někdy v březnu, dubnu 2011 by bylo hříbátko a meeeegááááá oslava :-D ...ještě furt jsme ale nevybrali ženicha, uvidíme, co nám navrhne ten komisař.
Odpovědět
Kdyžtak hukni, dojedu s Crazynem, necháme ho se vyřádit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky očkaté... Tak s Airou sem na veterine nebyla můj tam nechce prej zbytečné platění toho ultrazvuku (nevím kolik to stojí?). Já furt doufám, že je to falešné,ale asi si ty nervy ustřihnu a sjedu tam sní...potřebuju to vědět hned a ne den v poradu 27.11. ]-( Holky chci se zeptat neznáte nějakého dobrého ,,levného,, odhadce?z okr. Hodonín? Mám tři kontakty,ale chcou za to od 4000-5200 Kč :-| Díkyyyyy
Odpovědět
ahojka holky, na snídani byla pohanková kaše :-) s medem a rozinkama... mňam :-) Heli, no už jsem se chtěla zlobit, ale protože tě maličko znám, tak vím, že to bylo naschvál, aby se mi hůř spalo :-D v pohodě :-) Baru, s tím odhadcem... ono se to pod 4 tisíce nedostane... a je jedno jestli odhaduje byt nebo barák. 4-5 tisíc je normální cena a pod tu oni nepůjdou. Já teda znám tady pro Hodonín papa Bubílka a Krošláka... ale byla bych spíš pro Bubílka... Krošlák je protiva...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pan Bubílek je taťka jedné mé kámošky a prý je jako odhadce dobrý a příjemný. Nám dělal odhad známý, p. Šikula, ale myslím, že už to jen tak soukromě nedělá a cena byla taky těch 5 tisíc, tak myslím, že pod to asi fakt nikoh neseženeš...
Odpovědět
Ivi, nám taky dělal pan Bubílek odhad na byt... a jednání s ním bylo v rámci možností ok. Oni ti odhadci ví, že je jich málo a že si můžou dovolit. Ale odhad nám udělal jak jsme potřebovali, dalo se s ním domluvit. S Krošlákem měla trable sestra... nakonec to nedopadlo tak děsně, ale švagr myslel, že ho vynese v zubech
Odpovědět
Já mám odhad za trojku...ale kontakt doma :-N Tak když vydržíš, tak ti ho večer pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, makám jak o dušu... tak doufám, že do zítřka bude vše hotové za minulý měsíc, abych měla víc času courat na netu... :-D Jani-co to jíš za ptačí zoby k snídani??? :-N
Odpovědět
majky, já ti dám ptačí zob :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to mi říkají kluci, když si dám na snídani activiu s burizonama... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se pro dnešek loučím, komisař mi volal, že už je na cestě, tak ať na mě nemusí čekat před barákem. Zítra pá, I. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, já jsem zy odhad platila skoro 7000,- a to byl jen třípokojový byt. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, díky, mě se zdá že ten pab Bubílek je za ty 4000kč. Heli budeš moct hodná vyzkouším to. Vím, že pod 4000Kč nikdo moc nepůjde,ale já že jestli náhodou oněčem nevíte...
Odpovědět
ahojky, nemáte někdo zkušenosti s restaurací a hotelem Kraví Hora v Bořeticích? Moc se mi líbí prostředí pro hostinu, ale chtěla bych slyšet nějaké názory a reference... Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka-všechny jsme tu už vdané, zkus napsat do této diskuse http://www.beremese.cz/forum/show.php... myslím, že z naší diskuse tam nikdo neměl hostinu...
Odpovědět
majky, díky, mkrnu na to
Odpovědět
teď jsem se hluboce urazila. já tu jsem rozvedená - jako vždy rebel :-D o Kravce však nevím nic :-N
Odpovědět
Bréééééé ráááánko, mně se tááák nechce vstávat a jet do práce :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, co to vidí oko mé, byla jsem předběhnuta, no toto :-D Jinak ze včerejška mám úplně super pocity. Klisna se panu komisaři moc líbila, hlavně v pohybu a nechal si i pustit video, kde ještě nebyla zraněná, aby viděl jak skáče. Výsledek hodnocení byl ten, že ji zařadil do hlavní plemenné knihy x-) a ještě nám dal pár tipů na hodně zajímavé hřebce na připouštění. Pak zkoukl ještě hřebečka a hodnocení bylo též hodně dobré, super skok a naprosto bezchybný exteriér, jen trochu horší chody. Doporučil, pokud mu vydrží tak fajn charakter, tak nekastrovat a zkusit se čtyřletým kriteria mladých koní. A na závěr jsme dostali na začátek prosince pozvánku na soustředění, tak to asi vyzkoušíme, i když je to poněkud z ruky...
Odpovědět
To je bojdel, co? :-D Kam na soustředko? A gratuluji k HPK x-) I k hodnocení hřebčáka x-) Já bych toho našeho zmetka taky nejradši nechala hřebce bo on je konkrétně případ, kdy se bojím, že s kulama odejde i jeho jump, ale nenechám se zase zabít, že...No ale samé dobré zprávičky v pátek po ránu x-) App. že nevíš, kdo musel včera do špitálu? Vydržel o týden dýl než minule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo skončil ve špitále? Že by pan Jan, který nedodržoval klidový režim :-D Na soustřeďko až do Trojanovic (severní morava) a to buď pod vedením MVDr. Holého nebo Zdeňka Žíly.
Odpovědět
Trojanovice znám a to hoooooodně dobře x-) No jistěže, ale je doma, jen lehce rozpíchán :-D To má za trest, pako jedno. Čím starší, tím míň rozumu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?