Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zní to morbidně, ale já taky ráda chodím na za tmy na hřbitov :-N. Je to tam takové tajemné a zároveň hezké. A nejpěknější je to, když napadne sníh a v tom sněhu hoří svíčky... Jinak se pro dnešek loučím a psychicky se připravuju na tu zimu venku, fuj. Heli, šetři se a dbej na rady lékařů! Přece nechceš být marod, nemohla bys jezdit a ani fotit a to by byla škoda, ne? ;-)
Odpovědět
Sylvi, já už mám jedno gastro za sebou před 7 lety a nic moc teda. Ivi, kuju, ještě písnu na IP. Pozdravuj doma a večer zasedni ke krbu se svařákem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Heli,gastro zvládneš,jsou přece horší věci. A třeba zrovna Mudra Merlíčková je výborná. Chodím k ní už 11 let a vyléčila mě. A myslím,že by bylo dobré,kdybys věděla,co a jak a proč... Teda proč,to je asi jasné. Ivi,foukám na ten velký malíček. Fůůůůůů
Odpovědět
Poslala jsem vám tip na výletek...máte to v mejlíku ;-) Katy, asi o tom řeknu dr. jak tam ponesu výsledky z endokrinologie, jdu za dva týdny (panika už teď)...když já si prostě nechci připustit, že by mi něco bylo. Já počítám s chorobama až po padesátce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tam se zase čerti žení :-S Hel, dík za tip, nevypadá to vůbec špatně, třeba když někdy vyjde čas..., já pivko docela můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,moje babička říká,že nejlepší věk měla kolem 50let. Plná síly a života...Tak jaképak nemoci? Dobré ránko jsem zapoměla popřát. Půjdu za chvíli do města,pustit korunu...
Odpovědět
Katy, ty nevíš co s penězma? :-D Tak počkej, já ti pošlu seznam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to víš,že vím. Potřebuju si udělat radost. :-)
Odpovědět
ahojka holky :-) tak hlasím, že žaludek už je snad ok :-) krize zažehnána. taky se musím pochlubit, že mám od začátku hubnoucího kurzu 2 kila dole :-) a byla jsem pochválena :-) Heli, je lepší vědět, na čem člověk je ;-) radši dřív, jak pozdějc... to bude dobré, uvidíš. držím pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se sem nikomu nechce? Všichni asi mooc pracují. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, dneska jsem toho měla hodně a právě finišuju a chystám se k odchodu :-) Jak jsi pořídila, koupila sis něco pro radost?
Odpovědět
Ale já dneska za to toho hooooodně udělala x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koupila jsem si krémy a olejičky na břucho,krásné oblečení pro mimísa, a spoustu jiných "potřebných"věcí :-) Tak vy jste byly včeličky pracovité? A Markétka se tu dnes ani neukázala. Marky,četla jsem,že murynka mám Sofinku. To je super,i když se vyklubala tak brzo. Jani,s těma kilama si dobrá.Máš velmi pevnou vůli. A já jen kynu,ach jo!!
Odpovědět
Achoj ženušky, já čuně jsem dnes neodolala a dala si doma 2bramboraky :-D měla jsem na ně mega chuť. Katy, no jo, ty kynout můžeš, bo čekáš miminko, ale já se nemám na co vymluvit :-D Jéé už jsi koupila mimču něco pěkného? a cooo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj. tak bramboráky,jo? Jen si dej. Občas je to potřeba. Nakoupeno už mám spoustu věcí. Prostě nejde odolat...
Odpovědět
Katy a ty jsi ted v kolikatem týdnu? :-) Kočárek nekupujete, že? to se prej nemá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na kočárek je moc brzo. To až po Vánocích. Jsem 22tt.
Odpovědět
čauuuu treperuchy x-) tady to spí, zrovna když si chce člověk povídat....dělám na fotkách, ale asi to brzo zalomím, jsem KO :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááááno :-), snad nám to dneska bude kecat o něco víc. Jdu se vrhnout na snídani a uvidím, kdo se tu objeví.
Odpovědět
dobré ránko tak já už snííídám, sepíšu si seznam "problémů" na autě a v 8 ho vezu na servis :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Se ti porouchalo vozidlo??? My jsme minulý týden museli vyměnit naftový filtr, prý se na něm zkondenzovala voda a dělalo to neplechu...
Odpovědět
Ivi, to ani ne, hold je to staré auto a za celých 13 let na něm nebylo nic měněno...a teď už v tom mlátí při každém najetí na hrb, takže ramena, čepy a tyčky stabilizátorů...+ jsem si napsala, ať na tom vymění stěrače a mrknou na kapaliny... V pátek pak přehodíme kola na zimní a může mrznout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, ono to chce občas nechat prohlídnout a poštelovat. Já už mám obě auta přezuté od minulého týdne, už je fakt na čase... Včera jsme si udělali radost a koupili nový zdroj k ohradníkům, tý jo, to je dělo oproti tomu starému, Titan a Venouš už dostali prdu :-D
Odpovědět
Vy sadomasoši :-D Njn, jenže nové auto tady bude asi do měsíce, tak to je tak na tečku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, po dlouhé odmlce vás jdu pozdravit. Máme toho v práci celkem hodně, tak vás nestíhám. Včera jsem opět sežrala s chutí pikantní sýrovou pomazánku, zapila to pivem a v noci letěla na záchod, těžko je mi z ní ještě teď, tak do sebe cpu activku. Až si příště budu chtít dát pomazánku, tak mne včas zastavte. vidím, že jste se tu bavily o gastu... fuj, hnus, já už na něm byla 3x, ono to není tak strašné, jen se člověk dáví a je to nepříjemné... ale taky bych dobrovolně na něho nešla... ble katy, jak se daří maminko?
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, jj jsme sadouši :-D, oni už ten starý ohradník lehce ignorovali, protože byl slabý a teď po nové zkušenosti se k pásce nepřiblíží na metr :-D Tak už máš v merku nějaké new auti, pochlub se, jsem naplá jak guma u spoďárů, tak co to nakonec bude, že by přece jen čtyři kruhy ;-)? Majky, ty to fakt nemáš s tím zažíváním jednoduché. Příště vynech pomazánku a naordinuj si jen to pivko, to má na trávení blahodárné účinky :-)
Odpovědět
Ivi, jééééés, budou to čtyři kruhy :-D Ale mají slíbeno domalovat pátý a už teď má pracovní název "olympionik". My ohradník moc nepoužíváme, bo ho nedávno hajtry přervali vzadu v ohradě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už jsem na něj celá zvědavá a v jaké bude barvičce?
Odpovědět
ahojka děvčata :-) zdravím z přednášky Majky, já to mám podobně. jak sním něco jiného než na co je můj žaludek zvyklý, tak se mi zle odvděčí. Včera jsem byla na palačinka party... a dneska bych lezla po zdi... takové mám křeče v žaludku... dobře mi tak Katy, dík za info v IP, připravím na to manžela :-D jinak já pevnou vůli nemám... ráda hřeším, ale jak jsem napsala výš, tak teď už je to tělo na něco zvyklé a jak si dám něco silně "nezdravého", tak je mi zle... a nestojí mi to za to. a hlavně... každý pohled do zrcadla mě ujistí, že to chce na sobě máknout :-) a ty jenom hezky přibývej a užívej si, že teď si můžeš dopřát :-) Heli, taky máme v plánu kupovat autí a tohoto se právě bojím, že sice koupíme něco relativně levně, ale pak dáme majlant na opravy... no uvidíme
Odpovědět
Ivi, když se zeptáš na motor a výbavu, tak to znám kompletně, i ujeté km a počet servisů, ale barvu nevím :-D Jani, o tom autě jsme se už bavili. Olympionika nesháním já, ale je v tom namočených pár jiných lidí a dovezou mi ho z Německa "na míru", i když jeté. Dala jsem si jasné požadavky... A forďáka já dám do pucu a pustím do světa, bude to mít nový podvozek, motor to má po GO loni, tak to někomu ještě pěknou službu udělá ;-) Vždycky to nějak jde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?