Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jj vím, já ho potkala, když jsem šla domů z práce, chtěla jsem ti to psát, ale byla jsem teď odjetá... písni, co bylo sylvi-dodatečně taky přeji vše nej, já si včera vzpoměla, ale zapoměla jsem ti napsat !!! :-N
Odpovědět
Markétko, ani mi nemluv bo mě trefí šlak. Sylvi, v Ově právě známé zatím nemám, ta kočka si mě ňafla tady na brms :-N
Odpovědět
No Heli, to máš super, tak aspoň, že je o tebe už teď velký zájem o focení :-) To je dobréé. Majky, díky. Holky já ještě nevím co bych podnikla o víkendu, ale něco určo najdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani už nám sází fotééééčky... a já už slintám...
Odpovědět
ty máš oči fakt všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-já říkala, že si ji pohlídám !!!! A tvoji úvodní fotku jsem hned poznala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám ho tam.................ten svatební album! Ještě to musím doladit ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj Blaníí, no byla jsi náádhernáá, strašně moc ti to slušelo i manželovi !! :-) No Helenka vás krásně nafotila, fakt jak profík, vlastně proč jak...vždyť ona je :-D No kráááása.
Odpovědět
Markétko, a nebude to tím, že ty fotky už znáš? :-D
Odpovědět
Sylvi, nepřeháněj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký víkend, užijte si to, bye bye ;-)
Odpovědět
Ty tééééž x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blani-ty jsi jedničková že jsi to zvládla, nepochybovala jsem o tobě. Jak už jsem psala... Helenka, odvedla skvělou práci je to opravdu profesionál tělem i duší !!! ;-) Máte krásnou vzpomínku na váš svatební den. heli-i kdybych ty fotky viděla 300x za sebou, tak se mi budou líbit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, sylvi- díky moc! Jsem ráda že se vám to líbí. Mám z toho obrovskou radst! :-) co se týče Helči- nemám slov: Je dokonalá a její fotky taky. Vlastně je odrazem svých fotek. Dokonalá a precizní a bude jj upravovat tak dlouho, dokud není spokojená same se sebou! Heli a né že o řádek níž bude zachvíly napsané,že to není pravda a že přeháníme! ]-( Je to pravda! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani- :-D :-D :-D to jsi jí dobře napsala !!! A vsadím boty, že to tam stejně za chvíli bude... :-N
Odpovědět
Já to radši nebudu komentovat vůbec :-D Červená su až na prdeli, jste zlatíčka. Doufám, že to neříkáte ale jenom proto, že mě znáte =-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-až dojedeš, tak tu prdel mi ukážeš... :-D Čekáme tě.
Odpovědět
No už jedu, neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli až mě zase budeš fotit, tak mi musíš udělat o novou foto ksichtíku, vy to tady měníte a já už su ohleděná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,moc hezká paní je z tebe. Heli,jsi machr.Klobůk důle! :-)
Odpovědět
Blani, neboj, aj foto ksichtíku uděláme x-) Za týden, paničko, jsme domluvené ;-) Katy, nějak mi tu chybí smajlík "su červená až na prdeli" - asi ho adminům navrhnu :-D Děkuji... x-) Co bobiš dělá, jak se má u tebe v domečku? Já už jsem sbalená a jdu si lehnout bo vstávám ve 4 ránko, abych kolem páté vyjela...mám sbaleno pár rekvizit...jestli to klapne, bude to na fotkách zajímavé :-D Ještě počkám, až mi zaschne lak na nehtíkách a potáhnu si peřinu až pod nos a spinkám :-D Tak na mě zítra myslete, berušky moje. Hezký víkendík všem, kuknu na vás v neděli, jak se proberu a odjezdím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak v první řadě musím říct Helči že fotky udělala nádherné a Blanči a jejímu manželovi to náramně sluší fakt krááása. Jinak mám novinku koupili jsme stavební pozemek v Dolních Bojanovicích tak budeme na jaře snad stavět x-) a od pondělí nastupuju na 14 na zkoušku do Břeclavského deníku dělat redaktorku/grafičku :-)tak uvidímeee jak se mi tam bude líbit atd. Jinak vás jdu dočííst...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda. Celý den myslím na Helču. Snad to proběhlo všecko v poho,hlavně ta cesta.!!! Baru,gratuluju ke koupi pozemku. Z tebe tade bude Kalábjanka? No a taky k nové práci. Snad se ti tam bude líbit. Já jsem právě přijela od našich. Dopo jsem konečně umyla ty okna,převlíkla postele a pak už jsem jen odpočívala.
Odpovědět
Helou miláčkové :-D Tak ráno jsem vyjela v 5,20 než jsem zahřála auto a v 8 jsem byla na místě určení. Svatbička pohodička, klídeček,k nevěstička krááásná, ženich sympaťák a borec jak sfiňa :-D Celá rodinka uplně boží, uplně sem učurávala z tatínka nevěsty, to by klasik jak sfiňa :-D Zpátky jsem vyjížděla v 8 a dorazila jsem v půl jedenácté a nejvíc času mi zabrala cesta z Kyjova do Dub.bo je tady mlha, že by se dala krájet, no hnus velebnosti. Zrovna stahuju fotečky...bylo sice chladněji, ale nádherně nám svítilo sluníčko (i když na focení nic moc - buď pralo slunko a házelo stíny nebo už bylo šero, takže to si člověk nevybere), ale snad z toho něco bude použitelné... Tak dobrou zítra....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobréé ránko. No,hlavně,že ses v pořádku vrátila.
Odpovědět
Profilova fotka
Doré dopoledne :-) Holky moc děkuji: Já se budu stydět, tolik chvály :-N Mám obrovskou radost, že jsme se vám prostřednictvím Helčiných fotek líbyli. Baruško- to je ůžasné, tak Vám držím pěsti aby se vám dobře a nekomplikovaně stavělo. A tfuj, tfuj, tfuj a hodně štěstí v nové práci. Heli- já na tebe včera myslela celý den. No hlavně, že jsi se nám v pořádku vrátila a že jsi spokojená :-) Jinak víkendeček flákací, v pátek jsem uklízela a byla v Hodo na otočku pro nový řidičák a mezi tím tam někdo posunul prenosnou značku a my vyfasovali botu. Ještě, že ten měšťák byl kamoš a řekl té jeho nechutné kolegyni, že to vyřídí, Tak sundal botu, dělal že píše blok a řekl: Blaničko máš štěstí, že se známe tak dlouho! Právě jsem vám ušetřil 2,000,-. Načež Blanička neváhala a jela se odměnit do Takka :-D . Manžel nam vyplázl 500,- za dvě trička a řekla jsem mu, že to mám za tu ušetřenou pokutu :-D :-D :-D Včera jsem jen vařila v odpoledne jsme byli na oslavě 30 a 1 narozenin. Dnes nedělám nic. odpoledne pojedeme k našim a stařečkům zapílit svíčky na hřbitov.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,tak protekce,jo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo známostí není nikdy dost :-D . Nikdy nevíš kdy koho budeš potřebovat :-D Katy. a co drobeček už o sobě dává vědět? A necháte si říct co to bude, nebo si to necháte jako překvapení!?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,já vím, můj brácha taky dělá u Měst.pol. Drobek je velmi aktivní a co se narodí,to bude překvápko. A co vy? Zatím nic? Maďarsko nezabralo?
Odpovědět
Holky, přeji vám krásné nedělní poledne....tak víkend se nám zase chýlí ke konci........ co jste dělaly? Helča nám zdárně dorazila domů, což jsme rády.... ;-) a je pravda, že včera ta mlha byla děsná, naši jeli z hodonína do kyjova taky pěkně dlouho.... :-o Blani - taky si říkám, není nad to mít všude možně známé, páč nikdy nevíš, kdy se ti bude hodit... Katy - tvůj brácha dělá u MěP - a já jsem si říkala, že tu Zdeňu vidím pořád .........tak ted jsem si to teprve dala do souvislosti....Až za mnou dojde na úřad, tak mu povím, že jsme súsedy....on to ani neví, kde bydlím. on jse hrozně fajn a hlavně mě zásobuje srandovníma e-mailama :-D :-D ...tak až ho uvidíš, tak ho moc pozdravuj ode mě.... ;-) Baruško, tak to moc blahopřeji a držím palečky ať se ti v té nové práci natolik zalíbí, že už tam zůstaneš... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?