Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli-tak sestřičkovský obleček, medvídky do medicíny a nakluš k němu. :-D Co že to tiskneš? :-N
Odpovědět
marky, nepřeháním ;-) jinak my začneme příští týden s rekonstrukcí vedle v pokoji a snad by do 14 dní mohl byt obyvák hotový... uvidíme. ale nemám vůbec představu co a jak tam bude... jedna velká neznámá...
Odpovědět
Markétko, tož takové ty etiketky, co nalepíš na CD a vypadá to kráááááásně :-D No v mém podání teda asi moc ne, ale to nevadí. A místo stetoskopu hada kolem krku a poletím oknem tak rychle, že se zastavím až na první dubu v lese :-D Jani, kukala jsem na face, máte hezkou ložnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Hlásím se zpět od mudra. Všecko v pořádku,příští týden ve čtvrtek jedeme do Brna na utz,tak se těším. Dnes mi ho nedělal. Dostala jsem tabletky na cévy(dělají se mi křečáky a praskají žilky jako prase) a nemám prý tolik stát. :-( tož tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Helísku, já fakt nefím, co máš na mysli? :-N Já jen vím, že kdybych chtěla vypálit fotku na CD (na "líc" CD) tak na to potřebuju nějaké spešl CD a spešl vypalovačku... jo a to jsem ti psala, jak babička si s dědečkem pouštěli CD a nešlo jim, protože z tama neodstranili lísteček, který jsem jim tam nalepila? :-D To byla taky srandička.. ;-) Já chci taky vidět Jančinu ložnici !!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Heli, děkuju velice :-) bude to chtít ještě pár úprav a doladit, ale to všechno až budeme mít víc místa... zatím se mačkáme v jedné místnosti :-D majky http://www.facebook.com/album.php?aid... Katy, tak to je super, že je všechno ok ;-) jen tak dál
Odpovědět
Katy, takže přestaneš pracovat a máš to :-D Kočko, toho 18. přinesu to, na čem jsme se domlouvaly, můžu? A to už jedeš do Brna na ten genetický screening někdy po 20tt, že jo? Já z něj minulý týden objevila fotky, ježiš, jaká mě chytla depka. Já řvala asi hodinu :-S Majky, tos mi nepsala :-D no jo, co naděláš, už to není co to bejvalo :-D No, tak já na "líc CD" dávala fotku a tiskla jsem to na spešl etiketu. Odpo to doma vyfotím a pošlu ti to, ju? Je to naše Blaničká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli ano,přesně ten. Jasnačka,přines. Bude reklama. Tož ty si ale trdélko. Co se na to díváš?!Vůbec si nedovedu představit,co jsi musela prožívat. Fuj,fuj,fuj. Jani,hezoučká ložnička. Tam se bude "plodit". :-)
Odpovědět
Katy, jsi zlatušenko, kuju moc. Musím to především dát dohromady, že. Vytisknout to už bude brnkačka :-D Mě ani tak nedostaly ty fotky, jak vytištěné papíry - mám diskuzi z MK kompletní a album, co pro mě holky zakládaly a to mě položilo |-| Jinak já tu krabici hledala úmyslně skrz výsledky vyšetření, potřebovala jsem zjistit, jestli mi někdo dělal tehdy vyšetření štítné žlázy nebo ne. A ani se nesnaž si to představovat ;-) Hezky si těhulíkuj, já si tě ošahám, jak dorazím :-D Jen doufám, že to není infekční a nehodíš na mě "bacila" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já bych tě klíďo nakazila,kdybys chtěla. :-)
Odpovědět
Já vím, že jsi hodná a přecíjná, ale čéče, já si asi chvilku počkám na toho prince na bílém koni a pak na pupek...no, možná se do důchodu dočkám aspoň toho bílého koně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
katy, tam se zatím nic plodit nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani parádička, super plovoučka a tolik úložného místa ?! To bych taky na činžáku potřebovala... :-) Kači-i ode mne máš nařízené odpočívat a odpočívat !!! Žádne stání !!! Kdyžtak si k zákaznici lehni :-D Heli- :-( ty jsi ňuňošek můj... ale vím, ono to nedá, já bych byla stejná... A samozřejmě vyfotit a poslat !!! Se těším, až se juknu. No a babička s dědečkem úplně šíleli, volali mne, že se tam máme stavit, bo to CD s Evou a Vaškem, co jim Luk vypálil nefunguje... Tak jsem jim řekla, že první musí sundat tuto náleplku (neměla jsem CD popisovač, tak jsem jim to napsala na ten štítek) :-D No sranda s něma. Ale mám je moc ráda, jsou to nejbáječnější prarodiče na světě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkkkkkkyyyy holky :-))) konečně jsem tady.... vidím, že jste toho nakecali až až...plodíte, fotíte, lepíte nálepky :-) U mě se něco pracovního klube už i na něčem pracuji a je to celkem záhul,ale ještě není nic jistého :-x uvidíme za 14dní 8-) holky a kdo má facebook tak lup si mě přidejte :----)))
Odpovědět
Majky, jdu najít káblík a poslat ti to ;-)
Odpovědět
Neodolám dnešnímu prvenství a přeji dobré ránko.... sedím u otevřené skříně a marně přemýšlím a vymýšlím, co na sebe...nějak mi začíná docházet inspirace :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík po ránu, no teda byla jsem předběhnuta :-o :-D. Největší katastrofu včera instalater zvládl, ale když už to bylo rozkuchané, tak se budou předělávat bojlery, takže dneska si dobírám druhý půlden volna a pak už jen elektrikáře na zapojení a zase budeme mít teplou vodu :-). Jinak se mi včera fakt dařilo, uspali jsme prvního koně, holení šlo jako po drátkách a když mi zbýval zadek z levé strany, tak strojek shořel... Asi opotřebené uhlíky, už je na opravě, tak doufám, že to bude brzo.
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak dnes je středa a půlí se nám týden. Ráno jsem potkala v HO Vladku jak si šla do práce, tak jsme splkli chviličku :o) Dnes se jdu podívat ke Světluš na miminko, tak se těším. :-) Heli ty jsi dnes ranní ptáče. :-)
Odpovědět
Katy to je super, že jsi dobře dopadla u dokturka. Já jsem včera byla taky, ale jen na preventivní :-) A taky dobrý, tak jsem táááák ráááda :-)
Odpovědět
Sylvi, já se každé ráno snažím vstávat v 5, teda ne vždy se mi to podaří, ale mezi pátou a šestou jsem vždycky už vzhůru ;-) Ivi, tak je fajn, že aspoň v rámci možností to dopadlo dobře a dneska to dokončíte a na xx let vystaráno ;-) S tím strojkem ale "joke" :-D Mně dneska nějak není dobře, nevím, jestli se nepos...nebo nepob....
Odpovědět
Heli já každé ráno 5,40 vstávám. NO ale teda moc čilá po ránu nejsem :-D Heli a nasnídala ses? Jestli ti není blbě, že jsi nic nejedla ještě třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Ten strojek mou smůlu včera dorazil, nevěděla jsem jestli se mám smát nebo sprostě nadávat... Akorát Venda vypadá docela srandovně :-D Jinak já vstávám do práce v 5:05 a o víkendu si užívám v pelíšku až do sedmi.
Odpovědět
Sylvi, snídala jsem jogurt :-N Ale jsem ráda, že aspoň něco... mně je špatně už od včerejška, kdy jsem dala kafe odpoledne. pak jsem šla jezdit a od té doby mě to drží...pravda, není mi dobře už nějaký ten den a za poslední týden jsem sebou už několikrát sekla, ale pořád si říkám, že to je v pohodě :-N Tak o víkendu spím do 8 pokud není potřeba nějaká akutnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Huš babo, dávej na sebe pozor a šetři se trochu, to že s sebou švihneš moc normální není. Něco takového se ti přihodí v sedle a bude z toho úraz. Já bych si taky o víkendu pospala, ale dýl než do těch půl osmé nás koně stejně nenechají. Oni mají v hlavě hodiny a jak je čas krmení a my nikde, tak Venouš začně urputně hrabat nebo kopat do zdi a šiml k tomu dost hlasitě hladově řehtá, tak z té postele stejně musíme, jinak by byla ze stáje kůlnička na dříví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, už se nám to sobotí !!! Helííí ty máš fotéčku s Lajuškou :-) Já se včera stavovala za Shaw, no co ta dělala, neviděly jsme se asi 14 dní... Kafe nepij, pokud máš nízký tlak tak se může stát, že ti rychle vyletí, začne ti bít rychle srdce, teda, aspoň na mne to má takový účinek. Ale kafe si myslím, že není dobré, když máš omdlívací stavy?! :-S Baruš-tak držím palečky a pak dej vědět. Ivi-je dobře, že jste to všechno zvládli. sylvi-pak mi musíš napsat, jaká je malá od Světlany. :-)
Odpovědět
ahojka holky, dneska mám přednášky až od 12 a navíc mi manža dal auto, takže ráno žádná hodnička... :-) já vám ani nebudu psát, kdyt normálně vstávám, nebo mě tu ukamenujete :-D
Odpovědět
Jj Majky pak ti písnu, chci si vzít i kameru, tak jí malou natočím, a udělám jí DVD :-) Nakoupili jsme oblečky pro malou a hračku tak půjdem se na ni mrknout. No prej je veliká a vlasatá co jsme slyšeli :-D Heli opatruj se trochu, nemáš nízký tlak? Já měla včera 123/80 což jsem měla dobré, já mívám spíš vyšší vždycky :-) ale strachy jsem měla tep teda doost vysoký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla u Ježkové tep 135, ale když si měřím u babičky tím domácím, tak mám kolikrát 90 tepu a to sedím v klidu... :-N
Odpovědět
já mám celý život nízký tlak, u mě je normální 90/60 ;-) , ale díky ŠZ mám k tomu šílenou tepovou frekvenci - přes 100 :-S chudák srdéčko moje....šak mám taky léky, že
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?