Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli jesti to stihneš, tak se kukni e-mail. Poslala jsem ti inspiraci co koupit v Ikei ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tož co,baby. Zasej to tu flákáte? blani,já s facebookem taky bojuju. Jsme na to s počítačem stejně. :-D
Odpovědět
holky, jaké máte na FB jméno ( nebo přezdívku ) - zkusím si vás najít a dám si vás do přátel... ;-) uvidíte, že na to časem dojdete... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jájem tam normálně jménem, ale pořád tomu nemůžu dojít na chuť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na to uplně stejně jako Blanča. Podívám se tam jednou za měsíc,když mě někdo upozorní,že bych se tam měla podívat.
Odpovědět
když já nevím vaše příjmení...... :-(
Odpovědět
doorka blani81 Bude nás asi 60 a spíše Kyjov a okolí, ale může to být i trochu dál. Díky.
Odpovědět
Zakelina - já pocházím z kyjova a moji známí měli svatbu v restauraci Atlantic naproti dětské poliklinice v Kyjově- taková lepší restaurace, moc pěkné, jídlo vyborné, vlastní salonek pro svatebčany. Ještě jsem byla na svatební hostině v restauraci na kyjovském kulturáku a taky to bylo dobrý. Dřív to bývala taková ta klasická hospoda, ale ted je to hezky opravené, takže jsem byla příjemně a mile překvapená. Výhodou je i letní zahrádka ( pokud se tedy bude svatba konat jindy než v zimě :-D ). Co se týče okolí Kyjova, tak výborná je myslivna ve svatobořicích a já za sebe můžu doporučit restauraci u Šťastných v Mistříně (je to spíše ale pro méně lidí ). Dále od kamarádky jsem slyšela, že výborné je to i na Bukovanském mlýně, ale tam jsem nebyla, takže nemůžu z vlastní zkušenosti říct. Když budeš potřebovat víc, tak se klidně ptej, ráda pomůžu.
Odpovědět
mannie.mannie Děkuju moc za tipy. Na tom Atlanticu se mi nelíbí, že bychom museli chodit na záchod přes celou restauraci, raději bych, aby byla restaurace uzavřená, jen pro nás. Nad kyjovským kulturákem právě taky uvažuju, myslíš, že tam vleze 50 nebo 60 lidí? Svatba bude v létě, takže zahrádka by se hodila. A myslím, že je tam koberec, tak nevím, jak se na tom bude tančit?
Odpovědět
Zakelina - myslím, že by se to tam mělo vlézt, my když jsme tam byli na svatbě, tak svatebčanů bylo 50. Tancovala se ale před vstupem do tý restaurace - jak jsou tam ty zrcadla, víš? Mělo to své výhody - v sále nebyl takový hluk od hudby a kdo si chtěl jít zapařit, tak si šel zapařit :-D Ten sál totiž není tak velký, aby se tam vlezlo tolik lidí a ještě tam bylo místo i na taneční parket.... A ta zahrádka byla super, v létě je to nesmírná výhoda - to atlantic nemá. A cenově je ten kulturák rozhodně přijatelnější...... ;-)
Odpovědět
zakelina: my měli svatbu ve sklepě u Pavlušů ve Svatobořicích a nemůžu říct jediného špatného slova ;-) Bylo nás 55 a kapacitu mají 70 lidí. Tančilo se venku pod altánem. Druhou svatbu budu mít minimálně na Marsu, ať to trochu ozvláštním :-D Tak nevím, ale Město nákupů moc nenadchlo. "Letušky" co tam byly na okrasu křivonohé, všechny stejné a všechny, řekla bych, stejně oškli.... no nic radši. Tohle bych dělat nemohla, ani kdybych na to měla proporce. S holkama jsme se vyblbly v "céáčku", kdy jsme si zkoušely úchvatné čepice, beranice a klapky na uši. Nakonec jsme jely do Ikey, daly si tam dlabanec a já si koupila stoleček, rámeček atd. Budu připravena na akci "kulový blesk", která vypukne asi za dva tři týdny. Blani, jakože ty luxusní poličky tam ale neměly ]-( Takže zítra dostaneš na prdel.
Odpovědět
Heli - takže Město nákupů nic moc, jo? A tu hnědou košili jsi tam aspoň sehnala? Dneska na vás budu myslet, jak se s Markétkou fotíte, tak holky neumrzněte.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte. Před chvilkou jsem se vrátila z práce a můj muž vaří. Moc mě překvapil. Dobře jsem si vybrala. Majky a Heli,taky na vás myslím. Ale deštníky jsou na fotkách taky hezké,ne? :-)
Odpovědět
ahoj kočky Vladi, nesehnala...hnědé košile prostě vymřely po meči i po přeslici... Focení jsme s Markétkou odpískaly, pže by to stálo za houbelec...mokro, šedo a hnusně, ani krása nás dvou by to nezachránila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Co vy dva se jako řehníte? :-D
Odpovědět
Nic proti nikomu...já osobně se za fotografa nepovažuju, ale nechybí tu něco? Nebo přebývá? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Sleduju, že dneska trpím samomluvou....babulky, kde jste všechny? Já mám v sobě už svařáka a přemýšlím, v čem dál pojedu...když neřídím :-D Mám ve svém 1+nic namontovanou novou skříň, ještě dveře zítra je to...a pak mě čeká odpoledne v papírech, oblečení a krámech... Ještě dneska musím připravit jedno překvapení na zítra...takže spinkat se zase asi nepůjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, manžílek mi odjel na zápas a já nemůžu spát. Tak se půjdu dokopat k mé "nejoblíbenější" činnosti a to žehlení... fůůůůůůůůůůjjjjjjjj :-S ]-( helenko-škoda toho včerejšku ]-( cvičila jsem si před zrcadlem pózy :-N Uvidíš, jak na tom budeš časově v týdnu, kdyby se udělalo hezky, pár fotek bychom mohly zfouknout i po práci. A k těm fotkám... přijde mi, že ten fotograf byl nadrátovaný... :-N mne tam chybí ostrost a celkově kompozičně jsou "zvláštní" :-S Nevím, co jsi měla ty na mysli, určitě je tam toho hodně, co bych těm fotkám vytkla... třeba na této fotce bych radši zaostřila na odraz v zrcadle http://www.beremese.cz/album/view.php... ale každý máme asi jiný styl focení... od "fotostudia" bych čekala jinačí práci, i když v tomto okolí se není čemu divit. Ty ten "tytul" nevlastníš a fotky máš o 1000% lepší a to neříkám jen pro to, že jsi moje kamarádka... ;-) Ale tvé fotky žijí, mají děj, tady to nějak postrádám...
Odpovědět
dobré ránko...konečně to vypadá, že se počasí aspoň trochu umoudřilo...i když +4 stupně jsou na mě fakt málo... Markétko, mluvíš mi z duše, je to přesně to, co jsem myslela...že je na fotce půlka zámku je sice hezké, ale on z nich udělal miniatury (to je strašné slovo). Já nevím, no, když už si někdo založí "fotostudio", tak by ta práce podle toho měla vypadat. Eventuelně se těma fotkama zabývat dál v PC a ne je nechat tak, jak je foťák vyplyvne...mít zrcadlovku v ruce a fotit na "auto" ještě neznamená, že ta fotka bude stát za to, že... A s chválou to nepřeháněj, víš, že se umím červenat :-N Děkuju... (ale toto opravdu nebylo mým úmyslem, spíš mě to prostě zarazilo, že ono slavné dubňanské fotostudio něco takového vyplyvne...) Já za chvíli razím ke koníkům, včera mě chtěl hřebec přizabít, tak dneska mu to musím nutně vrátit :-N Ještě musím dobalit dáreček pro Honzinu, mamina za ním dneska jede, tak ať jí to stihnu předat. Dneska už mu vytahují drenáž a začíná rehabilitace. Prý teda dost bolestivá, ale není jiného zbytí. No je to kus chlapa, tak snad to přežije :-D Po obědě budu makat na třízení oblečení, papírů a ptákovin a stěhovat se do nové obří skříně a de facto se chystat na další "level" úprav...no to bude ještě legrace. Ještě že až za pár týdnů :-D
Odpovědět
Čau holky, ty fotky, nevim kdo to fotil, ale ten kluk je m§j spolužák ze základky, neznám něvěstu, to je Dubňanka? :o) Jinak ty fotky, jsem jen přeletěla, ale jak si tam Majky dala ten odkaz se zrcadlem, tak to bych taky udělala aby vynikli oni v zrcadle, a to nejsem fotografka :-N Hm, no Majky, Heli, vemte do ruk to focení, a udělejte si nějakou mini kancelář, a ateliér. nebo na toto se nedá někdy na netu dívat co ty fotostudia tu fotí. :-) a myslim to vááážně!
Odpovědět
Můj manže říká, že ty fotky jsou příšerné, není to ostré, všechny fotky na křivo, nic moc prostě, na to jaké jsou na to reklamy na rádiu Jih, tak ostuda :o( A prej je to zmenšené, třeba ta původní fotka je ostřejší, v té zmenšenině je to mázlé hodně. Ale prostě nelíbí se nám to ani jednému.
Odpovědět
Jo už vím kdo to vlastní, další můj spolužák, který jezdí autobusem, nebo jezdil :-D Tak už je mi to jasné všecko :-D
Odpovědět
Teď jsem se hluboce ponořila do debordelizace a jsem zvědavá, jestli ještě někdy skončím....já mám tolika krámůůůůůůů. Sylvi, Toma znám od vidění a mamka tvrdí, že se mnou chodil do školky, já tvrdím, že ne :-D Jméno Radek Lengál mi nic neříká, znám jenom Romana... Já osobně mám taky některé fotky mázlé - ale nechávám jen ty, u kterých je to cílené :-N A záměrně fotím "nakřivo" - ovšem ne vše. Nad focením je potřeba přemýšlet a především to cítit...jenže to bych řekla, že tady chybí u těchlě fotek... A řekla bych, že ta Simča je Dubňanka. Mám za to, že je ale o dost starší než on. Blani, Míši, radši tu ty fotky ani nevystavujte bo se klepu už teď |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kuřata. Helenko a kde máš to 1+nic? V Hod nebo v Dub? Dopo jsem byla v Brně,prošla shoping,hlavně chicco-ještě jsem tam nikdy nebyla,pak ikeu-moře lidstva a hurá domů.
Odpovědět
Katy, 1+nic je u našich :-D A cos pokoupila?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahaaa.Já jsem si myslela,že by mi tvoje stěhování neuniklo. Koupila jsem tepláky,tričko a ponožky pro mimísa.Jinak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré mrazivé ranko ;-) Zažila jsem šok, dojdu k autu a to celé omrzlé a ani za boha jsem nemohla najít škrabku... Jak jste užívali víkend? Já hlavně jezdecky a jsem zničená ještě teď.
Odpovědět
Dobré ránko, teda skoro poledne...lehce nestíhám :-S Též jsem měla víceméně víkend v sedle, plus nějakou lítačku, krámování věcí atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem... já zase spím... dnes se mi nic nechce, po tom prodl. víkendu jsem nějaká rozmlsaná x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?