Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Blaničko, ty teď budeš do čt v práci a v pátek máš volno?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo zítra mám 12 hod. Ve tředu 16 hod. Ve čtvrtek snad jen 12- 14 hod. :-p Pátek mám volno! Jen budu uklízez! Proč? Příště mi řekni a já půjdu krmit s tebou! Strach a peníze jsem nikdy neměla!!!!!!!!!!! ! ]-(
Odpovědět
Tak já strach až teď, peníze taky nikdy :-D Tak třeba časem přijdou i ty peníze a pak to přenesu na tebe :-N :-D Abych věděla, kdy bude "předávačka". Nevím, kdy se vrátím v pátek z toho Brna....ale snad nějak rozumně ;-)
Odpovědět
Ještě po tobě potřebuju jednu věc...máš nějakou oblíbenou písničku? Ale nějakou pomalejší....táhlejší...romantickou jakože...
Odpovědět
Profilova fotka
Až do pátku se nedostanu k pc, tak kdyby jsi něco ptřebovala, tak jem na mobilu! :-) Jinak v pátek si najdu čas kdy budeš chtít, jinak mám v plánu jet do Hodo koupit nějaké riflátka aspoň dvoje. Ale to není až tak důležité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím pa a dobrou noc! Manža za chvíli přijede, tak budu dělat že spím ;-) :-D Kecám. Jen nemá rád když sedím dlouho u pc a ráno mám vstávat! :-p :-p :-p :-D
Odpovědět
Měla jsi přece "důležité obchodní jednání" :-D Já to pro dnešek asi balím, uvidím, teď něco promazávám, třídím...tak jestli ještě něco zbude :-D Dobrou nooooc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tam je dneska pěkně větrno a zítra má být ještě hůř :-S. Jdu se vrhnout na snídani a čekat, kdo se objeví. Hel, jak to, že se bojíš na Josefu, copak Máša by tě neohlídala? ;-)
Odpovědět
Krásné dobré ráááánko. Tak jsme tu všechny, nikoho to neodfouklo? To je hnus velebnosti to počasí. Nejvíc mě štve, že se mi ani neodmlží okýnka (ne dnes) a nezahřeje motor (dnes) než dojedu do práce. To chci vidět, jak to budu dělat s tím dieslem....asi objedu půlku okresu než dojedu do práce. Ivi, Máša, jo? Tak teď jsi mě pobavila :-D Obávám se, že sama trávit na Josefu noc, tak se naučím štěkat a bráním já je :-D Čéče, nevím, jak jsem tam sama a vím, že Paris vedle není, tak je to na houby a normálně se tam fakt bojím. Sem si včera aspoň oblíkla Honzovu mikinu, abych vypadala větší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D si dělám pr...l, já bych se tam taky strachy po.. Je to tam takové opuštěné a když je tma a zima, no fuj, to se bojím aj sama doma :-D Víš jak to dělám s dieslem v zimě já. Vstanu, utíkám nakopnout motor, pak provedu raní hygienu a výběr ošacení a než to zvládnu, je auto rozehřáté a okýnka rozmrzlé.
Odpovědět
Ty voe, to si můžeš dovolit ty u vás, ale ne já v Dubňanech :-D Než bych vyběhla schody nahoru, tak mám auto v tahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to mě nanapadlo :-D, ale je fakt, že v Dubňanech bych to neriskovala :-N. Můj měl dneska po ránu smůlu, poštěstil se mu defekt, tak to zrovna přezul na zimní, když má ve čtvrtek sněžit už i v nížinách...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno. Vy jste dvě jste dnes snídaly vtipnou kaši? :-D Helenko,štěkat ještě neumíš? :-D Já mám dnes volňasa. Jdu v 10 na nehty a potřebuju koupit záclony.Ale nevím kde. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík Katy, já se snažím udržet si dobrou náladu, neb za chvíli mě čeká kontrola od VZP na dvou firmách... Hezké záclony mají v OBI, ale ceny většinou nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Kontrola,fuj,fuj. Jo,jo. V OBI mají krásné,ale počítala jsem to a vyšlo by mi to na 10tis. A to je fakt moc!
Odpovědět
Katy kámoška si koupila kráásné záclony v Alfě i garnýže a levně, pak naproti Alfy myslim, je dražší obchod a maji taky tam, a ještě na národní jak jsou ty boty, tam mají taky.
Odpovědět
Ale jestli chceš nějaké mega značkové, tak to dáš za to moc peněz no. My máme z Alfy nové a krásné, a ani nejsou předražené. A máme je už některé i pár let, ale my je rádi s mamkou měníme za nové furt :o)
Odpovědět
Holky to byl dnes humus větr, co? Zima jak na horách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,děkuji za tipy.Půjdu to omrknout. Děckááá,co si furt stěžujete na počasí,dyť je podzim a Vánoce jsou za rohem :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, co se týče počasí, bude hůř :-S. Zkoukla jsem radary, fučet má celý den i celou noc, přes tu to bude ještě zesilovat a zítra ten vichr bude ještě silnější a teploty nižší. Ve čtvrtek to vypadá, že přes den se teplota nedostane přes pět stupňů, pořád bude dost foukat a k tomu se přidá sněžení!!! :-o
Odpovědět
Ivi teda ty si rosnička :o) no ja vim, že bude fučet, brrr to je hnus. Katy, my co jsme zvyklí na tech 25 stupňů a ted je 8 sotva tak jako fuj, zimenkaaa .o) a s Vánocema nestraš, zasej vymýšlet dárky, to je pro mne vždy náročné... :-D
Odpovědět
ahojka holky :-) poslušně hlásm, že je mi hned po ránu jaksik divně, v krku mě tak nějak pálí... a to mám jít v pátek k zubařovi :-D kdybych byla nemocná, tak už ho budu po přeobjednávat... no žádné takové my včera dopoledne dospávali hody a pak jsme musela do brna za vedoucím bakalářky. už mám téma, takže teď mě bude čekat honička po muzeích, archivech a taky musím prolést hodonín, kde je jaká pamětní deska... no už se velice těším... :-| Katy, já v posledn době Vánoce moc nemusím. všude jsou jen fronty lidí, kažkdý je na každého hnusný... do toho ještě většinou místo sněhu prší.. takže ta atmosféra je fatk super... jsme se bavili, že se asi s manžou sebereme a odjedeme přes svátky někam na hory... sami... ozdobíme si větvičku, uvaříme večeřu a oslavíme si to sami, pryč ode všech...
Odpovědět
Profilova fotka
Na chvilku se loučím a jedu do Hodonína na VZP, vůbec se mi do té zimy nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi,dobré pořízení. Jani,to by byla romantika,hmmmm
Odpovědět
Jani, nemohla bych vám do té romantiky jet dělat křena? :-D já se letos o vánocích zahrabu pod zem nebo se zavřu ke koním, zazpívám jim koledy a bude..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... ať už je víkend !!! :-| Teda ten větr je něco, čekala jsem venku na spolupracovníky 5 min. a byla jsem zmrzlá jak sobolí hovno.. :-N Kapuca na hlavě abych neměla z vlasů pankyho.... fuj nemám ráda takové počasí. Vánoce mi ani nevzpomínejte ]-( :-p Jani-tvůj byl dobrý na ty hody, že to je naše Markéta.. :-D :-D :-D Se ti ještě jednou omlouvám, člověk v tom kroji vypadá úplně jinak, já tě viděla, když jste se řadili na schodech u KD...i tvoji ségru. Ale když jsi pak šla skoro vedle nás, tak jsem tě nějak neregistrovala. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Heli-nevíš, jak bude o víku? Aby z toho focení něco bylo? :-D Se zamašlíme do bund a kapucí, nasadíme šálu a budem se fotit
Odpovědět
Majky, aspoň to bude mět pod košulama ten správný efekt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-no u mne to ani nepůjde vidět, přes ty vycpávky :-D :-D :-D
Odpovědět
ty si oslík :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?