Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vidíš, a jak dopadla ta včerejší porada, snad na tebe nebyli moc zlí...?
Odpovědět
Profilova fotka
Kači-no je to sranda, ale jak píše Helenka, on cholesterol nesouvisí s obezitou... A žaluzky nech zatáhlé klidně až do zimy.. příštího roku... :-N Ivi-to je dobře, že se Lea zotavuje !!! helenko-asi zabijem prasátko a budem vařit na sádle... ale v tomto máš pravdu, bo i na kosmetice nám říkali, že vepřové sádlo je nejbližší lidské pokožce, takže když ti třeba vznikne keloid tak mazat vyškvařeným vepřovým sádlem než nějakýma speciálníma mastičkama z lékárny. Musím to jídlo trošku pohlídat, jsem fakt hrozná, sním kdeco smaženého, miluju Mc Dondu a jeho pomfritky... :-N Spíš mne znepokojuje ta štítná žláza, však víš proč... ale je zase dobré, že něco vím a může se s tím začít něco dělat. A jak včera, když jsi přišla domů? Už jsi šla spát?
Odpovědět
Vidíš, něco takového mě nenapadlo. Mrknu odpo do katalogu. Mně se líbí ta tvoje šedo-černá kombinace, co máš na šimlíka, ta dečka je boží ;-) Ale páč je hřebec tříbarevný, tak by mu to neslušelo, bylo by to moc divoké 8-( Doskakovat na správné nožky jsme se už většinou taky naučili, ale jak je to vyšší a je to v řadě, tak s tím má problém. Ale to do sezony poladíme. Porada je až v pondělí, pořád se doufá, že do té doby vychladnu...včera tu byl p. Bokša, takže proto ten den na ho....
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi,nikomu to neřeknu. Jani,já zdárně přibírám. 2-3 kila za tři týdny :-) Přesně jako ty,ale naopak.A ty chutě!! Smažené je moje. 3krát v týdnu smažák u mě není problém. Prokládám to řízkem a někdy květákem. A nemůžu odolat. A ty čerstvé bílé rohlíky s máslem.......... Marky v tom případku můj cholesterol musí být unikátní. Heli,musím se zeptat Marci,co tam ještě dávala. Já chci taky husté vlasy.
Odpovědět
Markétko, prasátko nezabíjem, vymyslíme to nějak jinak ;-) No jo, vím vím |-| Ale jak sama říkáš - všechno zlé je pro něco dobré a teď se s tím začne něco dít. Jj, dala jsem sprchu, podebatila jsem s maminou, poslala jsem zprávu a usnula...byla jsem za celý den vyřízená. Kakajíčko bodlo, ještě jednou děkuju ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, já myslela, že problémy v práci... Ta šedočerná sluší zas pro změnu jen šimlům a hodně tmavěhnědým koním a štve mě, že už se nevyrábí, na odznakáče by to bylo už moc. Když tak vzpomínám, tak na Lumpa jsem měla vše čistě bílé, k těm jeho odznakům ani nic jiného už být nemohlo, byl sám o sobě dost výrazný :-D. A Bíba měl snad všechny barvy, bílou, černou (ta byla super), tmavě zelenou a červenou a slušely mu všechny. Hanča má, tu její kombinaci, však víš a na ryzáka je to vlastně taky takové tón v tónu a sluší mu to. Já jsem rozhodlá (za dva roky) pro hřebečka buď tu hnědo-béžovou, nebo klasika bílá nebo černá. Hu to je ale román o barevném ladění koně :-D
Odpovědět
Katy, čéče, já mám pocit, že nějaké to zhušťovadlo určitě :-D A dyť ty máš taky husté nebo néééé? =-) Ona už Lenča si ze mě dělávala srandu, že by mi jich půlku vystříhala, kdo se s tím prý má rýpat :-D
Odpovědět
Hodím voko do kataloga. Prozatím má růžovou ohlávku a vypadá tak nějak divně při jeho proporcích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Letím do práce páááááááááááá.
Odpovědět
A tréninkovou dečku má buď šedou nebo vínovou - podle toho, kterou zrovna urvu bo o ně s Hansem bojujeme. :-D
Odpovědět
Katy, pááááááá a opatrně, pozdravuj tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hřebec v růžové, to je úchylné :-D Až tě něco zaujme, tak mi pošli odkaz, ať se můžu pokochat. Dneska je na trhu tolik krásných věcí a barevných kombinací. Já bych nakupovala, ale asi bysme pak brzo byli na mizině :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
;-) krásné ráno Katy jako žádné umývání oken, nevíš že se nesmíš přepínat, ]-( to by jsi fakt neměla, nevím teda jaké okna máte ale radši nee, klidně pouklízej celý byt, ale ty okna přenechcej někomu jinému ;-) Marky to jsi mě ted pobavila, ty a cholesterol :-| , vidíš , člověk ani neví co ho v těle zlobí až když na nějaké výsledky jde že
Odpovědět
Marky, věříš, že mě už takové zprávy nepřekvapují? kamoška, která je vyhublá na kost, tak má zase vysoké procento tuku v krvi... jí zdravě, cvičí... a nemají tucha z čeho to má... takže mě už nezaskočí nic. nemáte to třeba v rodině?? Katy, tak hlavně, že hezky rostete. o smažáku mi nemluv. ten jsem si dala v sobotu... a celý den jsem pak skuhrala, jak už nejsem na smažené a mastné zvyklá... řekla jsem mojému, že až mě zase něco tak chytrého napadne, ať mi rovnou jednu trefí :-D a nejhorší je chodit po doktorech... každý ti něco najde :(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme to tu zase proflákaly... Užijte si víkend i přes nepříznivou předpověď počasí a v pondělí tu, pá I. ;-)
Odpovědět
Ivi, čau zííííítra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky cácorky tak jsem vás dočetla...celou noc jsem nespala a měla nehorázné křeče jako při menstruaci dotoho se mi chtělo ráno zvracet.myslela jsem že umřu...to samé měl můj předevčírem :-( asi máme nějakou nemoc ted je líp,ale ráno hrůza.... |-| jsme všechny nějaké nemocinkané chce to něco na spravení :-D co ten srazík?Než začnou mrazíky :-N :-x
Odpovědět
brý večír dámičky brendi: jakože máš mínus :-D příště na tebe zatroubím, až nadskočíš. umávat bych se mohla ]-( baru: to mě mrzí. nespapkali jste něco zkaženého? =-) to chce vydesinfikovat slivovičkou ;-) opatrně na sebe. blani: makám na foteškách ;-) zítra bych měla být odpo doma, mám jen jedno malé focení a v neděli máme sice v plánu výlet, ale pokud bude pršet, tak se nikam nepojede, takže na nich budu makat jak barevná. kočky, nevíte, kde by měli hezkou hnědou košili? nejlíp s krátkým rukávem...nějak marně sháním a nic :-( a s tím srazíkem - vidím, že jak jsem se cukala, tak to stejně chytnu do ruk já :-D tak hodím do placu tři termíny a vyberem si, ju? ale dneska už nééé, jdu spinkat. pac a pusu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne. Helenko a kdo jiný by ten sraz měl zařídit,když ne ty? Ty jsi naše nejšikovnější. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak dnešní den tedy nevypadá moc krásně, tak pošmourno tam je.....pro mě to znamená jediné - já dneska nevylezu z pelíšku :-D :-D :-D Stejně musím ležet doma s tím močákem, takže v tomto počasí bych si to tedy dala... :-p Baru - už je ti líp? To vypadá fakt na nějakou střevní virozu či něco podobného....Tak doufám, že už je ti lépe.... Heli - v pondělí jedu na kontrolu do Brna, tak se mrknu i po obchodech,takže kdybych nějakou hnědou uviděla, dám echo ;-) Jinak souhlasím s Katy - nejlepší organizátor je naše Helča...manažerské a organizační schopnosti máš jednoznačně nejlepší ty!!! Tak já se loučím, jdu pochystat něco k jídlu a odpoledne sem na vás kouknu....páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec okna neumývám i když neprší.Pojedu se Zdenkem do Olomouce na fotbal. Já mám takové počasí moc ráda,tak se trošku vyvenčím. Nakuknu na vás večer. Baru,copak jste papkaly,že vám nebylo dobře? pááááá
Odpovědět
Nonono, zase to nepřehánějte :-D Sem včera konečně stáhla písničku, na kterou mám už dlouho políčeno a narazila jsem na ni uplně náhodou...hlavně jde o to, že jsem neznala ani interpreta, natož název... Ivčiiiiii, kuju za ostříhání Pájíka, fakt mu to sekne, konečně vypadá jako sporťák ne jako telisko :-D Katy, tak jak na fotbálku? Zdenda je takový fanda? Vladi, jsi nejzlatější, beru tě za slovo x-) Já jedu v pátek do Brna s Míšou - jedem na Město nákupů a já na návštěvu do nemocnice, jestli bude Honzina schopný mě vnímat. Tak že bych tam skákla....nebo mi ji rovnou vem,, šak mám velikost jak ty ;-) :-D mamina dělala na buchtu cosi ze salka, tak jsem ulízla a teď mám hubu slepenou až za ušiskama...ve čtyři fotím, tak snad už nebude uplná tma....
Odpovědět
Heli - dobře, když něco uvidím, tak volám a když tak bych ti ji vzala.... A co je v pátek v Brně - Město nákupů - co si pod tím mám přesně představit??? To zní totiž velmi lákavě, miluji nákupy, ovšem moje peněženka už moc néééé :-D :-D :-D Katy - tak ať fotbal dopadne dobře a vy si to užijete. Já tohle počasí zase přímo nesnáším, je to takové uspávací a depresivní - aspoň na mě to tak působí...
Odpovědět
Profilova fotka
Fotbal dopadl 1:1.Zdenek je velký fanda. Za Olomouc hraje jeho synáček. Počasí bylo dobré, akorát dost padala mlha. Dala jsem si svařák a bylo mi fajn. Hezký večer vám přeju.
Odpovědět
Katy, faááákt? Tož toto, tak to ho někdy ufidíme v bedně, ne? Nebo na nějakém mistráčku, reprezentace, co? Svařák bych si taky dala...leč zavítala jsem do hyper super a vrhla se na Frisco...tak se jdu uchýlit aspoň k němu :-D Vladi, jsi zlatíško, to by bylo uplně super, tak jsme domluvené ;-) x-) Město nákupů - v Olympii v pátek otevírají 70 nových obchodů a kavárniček. Nechceš jet s náma? Místo v autě je volné, zatím jedu jáááááá, Míša a toť vše :-N A nejedem za účelem nakupovat, ale "podívat se" ;-)
Odpovědět
Katy - on tvůj choť má syna? a kolik je mu let? Taky se těším, až ho uvidíme někdy v bedně.... ;-) Heli - ty vo.e, 70 obchodů - to jsi mi ani neměla říkat, já na obchody ulítávám....no teď jak jsem na neschopence, tak výplata bude naprd, takže s nakupováním budu mít asi útrum, ale na čumendu bych aji mohla...uvidím, jak mě uschopní nebo neuschopní doktorka...v kolik hodin tam jedete?
Odpovědět
No, pojedem po práci, takže hádám, že budeme vyjíždět mezi třetí a čtvrtou ;-) Já taky ráda provádím shopping a čumending a zkoušing, zvlášť když na mě něco mají :-D Vladi a nepletu-li se, tak by Kátin choť měl mít syny dva. Ale to ti potvrdí Katuška neb já si to nepamatujuuuuuu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Helenka má vždycky pravdu. :-) Zdenek mám syny 2. Jeden 22 a druhý 18let.
Odpovědět
Ahoj holkyyy, jak víkendujete? Mě bolí zub moudrosti :o( ani neni cely vylezený, ale strááášně to bolí :-( tak mám dnes náladu pod psa. Chjo. Uvažuju, že si ho nechám vytrhnout, no spíš nějak operativně odstranit, bo je venku jen špička :o( Jinak v té Olympii to musí byt mazec, že tam bude tolik nových obchůdků. Já jsem viděla jen poutač u silnice no. Tééda to se bude nakupovat, no holky vybrat konto a valit na nákupy :o) My jsme tam byli nedávno v Olympii a na té výstavě těl co tam byla :o) dost dobry jako :o) Dnes máme hody, ale já to nějak neprožívám, si dám jen kačenu na oběd a bude po hodech. :-) navíc mám rymu a jsem nachcípaná, takže tento vík jsem venku ani nebyla. Musím se dát dohromady no.
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi uvař čajíky a vylež to. A na zoubek si dej hřebíček a pěkně ho cucej. Uleví se ti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?