Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
luci, na to pillates chodila kamoška... furt mě tam lákala, ale mě to časově nevycházelo... a teď nemám moc způsobů jak dojíždět do dubňan (ne vždycky mám auto k dispozici).... zkusím zjistit, jestli něco není v Raťkách...
Odpovědět
Profilova fotka
holky nejedete některá 28. do Vídně na den otevřených dveří galerií a dlaších památek?
Odpovědět
Profilova fotka
ale já uplně zapoměla že ty už tu nejsi ;-( právě že zrovna s Lenkou Cibkou by jsme chtěly do orentálních tanců, ty jsou v Hodoníně, klidně bych dojížděla, ale pro velký zájem by se to mohlo udělat i tady, jenže musíš mít zrcadlový sál =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani a co škola? ségra už nastoupila, tak jsem zvědavá, ukazovala mi článek psaný starým písmem, no to bych se asi nenaučila překládat :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
luci, já už mám naštěstí louskání kurentu a bastardy za sebou... ale čas od času si v tom taky musím počíst... a ono je to jen o zvyku ;-) naučit se to dá. nečteš to jak knížku, ale smysl pochopíš (když to teda není latinsky nebo německy). a břišní tance učí Janča... je to super, vřele doporučuju. a jak píšeš, úskalí je ten zrcadlový sál, divím se, že to ještě v dubňanech není, pač ono je to dobré pro každý sport se vidět a kontrolovat, jestli to děláš správně :-) a ségra je kde na škole? vím, že jsme se o tom už bavili, ale nějak jsem to zapomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
tam kde ty, jen denní studium, jsem zvědavá jak dlouho....už dělala žurnalistiku, pak rok v Irsku..... jdu makat, dopralo se mi prádlo a šůrovat celý barák. papa Heli doufám že se mi pak ukážeš, já jsem baba zvědavá :-D :-p
Odpovědět
Luc, já jsem ji taky dlouho neviděla :-D
Odpovědět
luci, já to mám taky na denním ;-) kdyby něco potřebovala - nějaké materiály, tak ať se ozve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste aktivní až hrůza, já tak válet se cpát se nezdravíma pochoutkama a na pohyb jsem líná! Ale kdyby tady byly orientální tance, tak bych to chtěla zkusit! Jen nevím, čím by jsem měla třepat, když nemám ani ryci ani cici :-D ! Ktomu jsem na tanec talentovaná jak poleno a to je báječná kombinace :-D :-D :-D
Odpovědět
blani, tam tě to všechno naučí. já taky nemám prsa ani zadek, jen pupek... a taky jsem třepala o stošest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Jé holky, ale kdyby jte ctěli výkendový seminář s orientálními tanci, tak není problém! Bratrancova manželka má vlastní školu v centru Zlína a semináře jezdí dělat všude! Když jí to tak jde, já bych chtěla mít nějakého koníčka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, hlásím se z domova, oběhala jsem si pár věcí a zítra jdu na UP :-S Bolí mě nějak hlava z tho všeho stresu ]-( co se nám událo za poslední týdny. Nestíhám vás dočítat, snad večer písnu. heli já chci vidět taky foootošku :--)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte. Dnes zase žádné velké psaní? Jani,kila šla dolů? To blahopřeju. Máš velmi pevnou vůli. Vladi,co močák? Vaříš čajíky?
Odpovědět
Ahojky, no je to tu nějaké mrtvé..... :-| Asi všichni moc pracujeme anebo se moc flákáme (tím myslím ted sebe ) :-D Katy - snažím se pít čajíčky,ale když mě ten urologický čaj leze už i ušima.........takže piju všechno, jen néééé ten čaj. Vařím si meduňku a ta je mnohem lepší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Meduňka je výborná. Mám ji od babičky,nasušenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, huráááá zase pátek :-). Jaké máte plány na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Ivko,ty jsi ale ranní ptáče. O víkendu bych měla umýt okna,protože před Vánocema se mi fakt nebude chtít.A hlavně,dokud se ještě normal hýbu (i když funím). Ale má pršet nebo co :-( Potřebovala bych taky nové záclony a závěsy. Možná vyrazím na nákup. Kde máme dnes fialovou blondýnu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-), bohužel má fakt o víkendu pršet, to bude otrava. My máme v plánu hlavě práci s koníkama a okolo nich a pak musíme z vlečky sklidit do barelů oves. Už je na čase, už ho objevily myšky...
Odpovědět
Profilova fotka
A co Leuška? Už si pomalu chodí? Líbí se jí na místečku,které jste pro ni udělaly?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pátulínek.... děvčátka, tak mám výsledky krve... neoficiálně sdělené zatím jen sestřičkou... se podržte, mám zvýšený cholesterol (tak tomu jsem se zasmála) :-N a asi tam budou i nějaké problémy štítné žlázy,ale tak nějak jsem s tím počítala... :-S Tudíš, za týden jdu k dr. domluvit se co a jak se bude řešit, doufám, že to je opravdu jen zvýšené a dá se s tím něco udělat?! lump-Ivi, u nás jsou o víku hody, takže se půjdem podívat do průvodu, přijedou naši, jdem s něma k babičce na oběd - cholesterolová bomba kačena... :-D kači-na okna se vy*er... se přeci nebudeš naparovat už teď !!!! Blázínku... odpočívej, zatáhni žaluzie přes nich nepůnde vidět. :-D vladi-pořád na tě myslím, jestli je ti už líp...?
Odpovědět
Profilova fotka
Marky,žaluzky mám zatahlé už od jara :-D Teda ty,takový prďola hubený a zvýšený cholesterol? No to mě pos...r. To snad ne? Vždyť jíš akorát jogurty!!??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, výsledky teda nic moc, ale neboj, oni tě dají do kupy, budu držet palce ;-). Katy, Lea je z nového býváku nadšená, líbí se jí, že si může vybrat, jestli bude doma, nebo venku :-D Taky ji každý druhý den převazuju a beru na dlouhou procházku. Je spokojená, chodí vedle mě jak pejsek a nejvíc se jí líbí, když jdem krást jabka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivka je zlodějka???A Lea její kumpán? To jste dvojka.
Odpovědět
bré ránko cácoríny blondýna už je uplně blond...dneska po ránu sem koukla do zrcadla a zjistila, že fialová už se usadila na místa kam měla a na první pohled vypadám jak kuře :-D nahodila jsem výraz "trubky" a odjela do práce... to jste neviděli...vstanu v pět a třikrát jsem si malovala a jedno oko a to jsem si řekla, že dneska to prdím a jdu jen s řasenkou...jenže sem mrkla a slepilo mi to uplně všechno. pak jsem se chtěla učesat, ale evidentně vlasy dneska nechtěly...zajimavé, že kolegyňka opět prohlásila, jak mám dneska dobré vlasy :-D a ve finále jsem 15 minut chodila po pokoji jen v riflích, tahala ze skříně jednotlivé kusy hader a fňukala, jak nemám co na sebe a nevím, v čem jít....takže jsem do práce dorazila až v půl sedmé... teď se rypkám s prezentací fotek pro Míšu... Markétko, to mě mrzí |-| Cholesterol je dareba, ale on vůbec nevzniká v návaznosti na "tučná" jídla...třeba taková zajímavost - tělo dokáže líp spracovat vepřové sádlo než rostlinný olej, pže je mu přirozenější. Stejně tak živočišnou bílkovinu jak rostlinnou. Zvláštní, ale je to tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Helenka má dnes svůj den :-) :-)
Odpovědět
ahojka holčiny, dneska jdu na kontrolu na kožní. když jsem chtěla po mojém půjčit auto, tak se zhrozil, že jestli mám nějakou pohlavní nemoc, když jdu na kožní :-D trdlo :-D Katy, jj, 2 kila jsou za 3 týdny dole, ještě mám v plánu 2-3, podle toho, jak to půjde :-) a ty jak přibíráš? všechno v normě? zvládáš chutě? pršet nesmí!!!! my máme hody :(
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, přesně tak, ale psst, ať na nás nepřijdou :-D Hel, tak teď jsem ještě zvědavější na to, až tě zítra uvidím. A když ti to bude slušet moc, tak tě závistivě tím strojkem na koně vezmu taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Včera jsem moc neměla náladu tady pobývat, měla jsem dost náročný a ne zrovna vyvedený den |-| Odpo jsem byla nakrmena gyrosem a spoustou ftipů, tak už to bylo lepší... Ivi, včera jsme zase s Crazykem gymnastikovali a byla docela prdel. Fakt je bomba jak pracuje hřbetem, ale pro změnu jak mu zesílil krk, tak je docela zabíračka na obyč déčku udržet a s průvlečkou se jaksi skákat moc nedá...takže uvažuju o něčem "jemně razantním". Děcka mi včera říkali, že to byl pohled, že se báli, že se zapomene zvednout, jak jsme byli jak střela, že si mysleli, že tím prostě prosvištíme. :-D :-D No je pravda, že v té rychlosti, kdyby mě někde zapomněl, tak letím asi až do Mistřína :-D Babo, poraď, do jaké barvičky ho mám sladit?Žlutou a oranžovou jsem zavrhla, černou taky...šedá mi přijde moc smutná, růžová nevím, jestli nebude moc úchylná...
Odpovědět
Iváši, nezlob :-D Já ti uteču :-D Katy, joooo, ale je pátek, takže můžu mít rifle a hned jsem o něco veselejší :-D Teď přišla další kolegyně a praví, že mám ty vlasy čím dál lepší :-D A mám pocit, že jich mám čím dála víc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Víš jaká barva by se mi na něho líbila, já mám ráda takové tón v tónu, takže bych volila béžovo-hnědou. Můj hříbek má úplně stejnou barvu i podobné odznaky a zatím teda nepotřebuje výbavu, ale má v tomto odstínu přepravní chrániče a ohlávku s vodítkem a vypadá to parádně. Já jsem včera taky gymnastičila, takže sotva lezu. Šimlík byl super, chodil v řadě s chutí a doskakoval na správné nožky, takže spokojenost. Titan byl ze začátku trošku hrrr, ale zatím není moc v kondici, tak se docela brzo usměrnil. Pak jsem ještě šla s Bíbou, Hančou a Vendou do terénu, takže dneska se budu flákat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?