Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem to,ještě před tím. Dobrou noc,zítra se ukážu.
Odpovědět
Profilova fotka
Fialová tě zase omrzí,uvidíš. Zítra budu objednávat něco nového. Sama jsem zvědavá. Dobrou...
Odpovědět
Wow, tak zelenou, prosím ;-) Na tu si myslím už dlouho :-D Tady už mě někdo má prokouklou. Tak pohlaď bříšenko a dobrou ;-)
Odpovědět
Helííííííí- to je božííííí ;-) Tobě sluší snad úplně všechno, jen tak dál, mě se to líbí............jsi správně cooool ;-)
Odpovědět
Helíí jsem se taky mrkla na vlásky, a jakože úlet, a boží, moc se mi to na tobě líbí, ta fialková je super. To je odvaz :o) Holky dobrou nocku přeju.
Odpovědět
heli, super ;-) bych tě ani nepoznala, kdybych tě poznala Katy, tak to už jste velicí :-) se ani nenadějem a ty budeš drandit s kočárem :-) Sylvi, Michal nikam nejel. malá hezky nasadila aktovku a mazala pěškobusem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko ;-) Hel, já jem fotku nestihla, ale nechám si to teda na tu sobotu a už teď su naplá jak guma u spoďárů :-D A v práci se obrň pevnýma nervama a třeba to nebude tak zlé.
Odpovědět
dobré ránko Ivuš, neboj, v sobotu mě uvidíš on-line. Přijedeš sama nebo s chotěm nebo s Haňulicí? Pevné nervy mám, ale tohle je hodně vysoká hra |-| Jani, ale joooo, poznala ;-) A dneska už to na té hlavě vypadá uplně jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s největší pravděpodobností dorazím sama. Hančí si bude užívat na svatbě kámošky a choť asi bude mít nějakou robotu doma. Včera nám topenáři předělávali topení v obýváku, tak tam po nich zůstal kvalitní bordýlek...a taky musí opravit šamot v krbu, takže asi spíš fakt sama. A co hebelky, jak se jim daří? My možná vyrazíme na začátku listopadu na ten Moravan, nepojedete tam taky?
Odpovědět
co je na Moravanu? =-) Já sledovala program jen do konce října :-| ale nevím, Honza už bude po operaci a bude doma, takže já budu jak hadr na holi a obávám se, že budu ráda, že dýchám :-S s Crazym jsme začli od začátku, takže jsme ve fázi, kdy mu dostáváme do hlavy, že skok neznámená "hurááááá, ať jsem tam první", ale že to chce mít i styl a pravidelné tempo. celý je přesvalený, konečně vypadá jako kůň a pracuje i zádí, takže to vypadá uplně jinak ;-) v neděli jsem s ním chodila gymnastiku a žádné lety, žádné naražené klíční a lícni kosti :-D Viky prozatím nechápe, že se dá doskočit i na levou nohu a pořád tam cpe pravou. ale už nechodí tak roboticky a začíná to vypadat, že z ní bude kůň a ne velbloud. skáče moc hezky, ale je surová, takže se musí nasvalit a přijezdit. oba dva vůbec nechápali, co je to holeň, tak to byla fakt komedie... no jinak Pája už to bere tak, že je pozdim a že se prostě nepracuje. Calleto v sobotu konečně odjíždí a s Kami se to lepší. když nestíhám jezdit oba dva, tak Kami bere Verča (určo znáš, jezdila dřív v kasárnách) a aspoň ji v klidu opohybuje. A to je asi tak vše :-N Jo, z mladejch dovezem jen hřebčáka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bertík má program na celou zimu, koukni na www.berthall.cz Tak to je fajn, že se to s mlaďochama lepší. My se šimlíkem taky začínáme zlehka gymnastičit a teď stejným způsobem začnu trápit toho nového. Taky má takové nápady, že když vidí skok, tak tam chce být co nejdřív :-D Už se těším na neděli, dopoledne odskáčem ve volnosti, pak koníky šoupnem ven a pustíme na plátno VP a budem koukat a fandit. Už máš svůj tip? My si vždycky vsadíme každý na jiného koně (50Kč) a ten kdo vyhraje, tak za získané finance koupí basu piv :-D Já mám pro letošek vybraného Numero Due ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dnes jsem nemohla vylést z postele, odpískala jsem dokonce injekcí, mám bolehlav jak prase, jdu to zkusit přepít a když to nepomůže asi šáhnu po prášku. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Ivi, já člověče letos VP uplně zazdila...takže bez tipu budu (možná) tichou přihlížející s žehličkou v ruce :-D Přišly mi dvě pozvánky na tribuny do Pardubic, ale já ti nevím, mě to nějak neláká...Taky máme v plánu tenhle víkend vyrazit na Vrbovce, tak uvidíme ;-) Mně by se líbilo jet tu Vánoční cenu :-N Ale kdo by mi tam odvezl koně...leda že bych stihla řidičák. Majky, a jsi doma aspoň?
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko ne, jsem v práci. Dojede se nám představit nový obchodňák a nemáme tu kolegáčka... navíc bych za chvíli asi neměla dovolenou, kdybych to vypotřebovala na mé stavy. Tak už piju čaj, jdu se najíst a třeba to za chvíli pomůže? Já včera usla už ve 20.30, byla jsem úplně mrtvá a v noci jsem pak nemohla spát a až jsem zaspala, tak jsem musela zase vstávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Vrbovce, to jsou nádherné vzpomínky x-) VP si nenechám ujít nikdy, ale jet přímo do Pardubic mě taky neláká, v televizi člověk vidí víc, i když ta atmosféra musí stát za to. My k tomu Bertíkovi pojedem ten první víkend v listopadu a pak uvidíme jak dál. Má to tam mít celé nové, předělané a zastřešené, tak jsem zvědavá, zatím je prý dost hluboké to nové oprácko... Majky, dej si decku červeného, to roztahuje cévy a rozproudí krev, to by ti mohlo pomoct ;-), na bolení hlavy ozkoušená věc.
Odpovědět
Ivi, tak pak hodíš reference a jestli to bude stát za to, tak by se vyplatilo tam zajet. Pro jistotu to zkusím už dneska nenápadně navrhnout :-D Nebo si to radši nechám na "ponarkozní" stav :-D No právě že jsme tak nějak zavzpomínali a vymysleli jsme, že se tam zajedem mrknout. Snad to tam ještě poznáme...aby z toho nebylo třeba Vrbovce City :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek krasavice!!! kuš Heli, já tu fotku nestihla, já chci takýýý
Odpovědět
Profilova fotka
Doblé láno klasavice! :-) Hel- my chceme taky fotku vidět! To je podpásovka nejdřív se chvílíš a pak ji dáš pryč ]-( ! Blondýno dej tem zpátky tu fotku!!!!!! Prosííííím,prosíííííím smutně koukám |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, jj poinformuju, ještě je to daleko. Ty pak musíš poinformovat, co ty Vrbovce. V létě jsem měla v plánu, že tam zajedem na motorce, ale nějak jsme se k tomu nakonec nedostali... Zašla bych na jedno do hospůdky "Pod Gaštanom" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani :-D :-D :-D do ní :-D :-D :-D
Odpovědět
Já bych jakože ju tam dala, ale holkám adminkám se nelíbí, tak co s vama. Já ju nemazala.
Odpovědět
Profilova fotka
helííí na chvilkuuu, tři, dva, jedna TED!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky , vlastně, jak si mám představit adminky, vždyt i ty se pořád mění, aspon co jsem zaznamenala................to ony jako sedí pořád za compem a pozorují co kdo vloží, jak foto, tak témata a mažou co nevyhovuje??
Odpovědět
ahojka bábenky :-) tak jsem konečně po vážení, po snídani... a s výsledky jsem spokojená na maximum :-) a když se dneska nepůjde do vinohradu, tak asi vyrazím na brusle :-) dijzd he venku ještě solidně... majky, mě první napadlo, jak jsi napsala, že to jdeš přepit, že si jdeš tak pro panáka slivovice :-D ale že čajem... :-D ale hlavně, ať je ti líp, je děs, že tě furt něco zlobí luci, vůbec netuším, kolik tomu věnují času, co přesně je v popisu jejich práce a co za to mají... takže neporadím... nechystáte se někdo v sobotu na bručákový pochod???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani do vinohradu? tak to my se stavíme v sobotu, zrovna se to obvolává, ale doufám že nebude pršet, minule vyšlo počasí na jedničku a super to bylo jo a gratuluju k výsledkům, já dneska prchám do posilky, včera jsem tomu moc nedala, přišla mě tam bavit kámoška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to bych nesměla být v práci... :-N Heli-ty admini jsou ale... ]-(
Odpovědět
luci, jj, sbírat hrozny ;-) ono se to nezdá, ale to je taky pěkná makačka... byla jsem v sobotu celé odpoledne a večer jsem málem lezla po zdi :-D no já doufám, že pršet nebude, máme zase stánek před sklepem, tak se určitě zastavte... a kdyby pršelo tak nevím, co bysme s tím vším dělali... no snad se to umoudří :-) tu posilku ti závidím... mě to tam nějak nebaví. vadí mi, když na mě každý civí, nevím, jestli to dělám dobře... mám radši něco, kde jsem sama.. ale spousta známých chodí posilovat a vychvaluje si to...
Odpovědět
Profilova fotka
no jani já jsem právě taky radši sama, a chodím jen sem na želvu takže jsem tu skoro vždycky sama, jen včera jsem šla až skoro v půl 7, tak tam už byli nějací kluci, ale jinak tam skoro nikdo nechodí, a mě to tu stačí, byla bych zase omezovaná časem, kdybych musela dojíždět do Hodonína. Ale holky chodí na pilates na balonech a chválí si to, je ale pravda že tam teda plno je :-N a na pochod at je klidně zima, jen at hlavně neprší
Odpovědět
tak jsem zpátky. viděla jsem Lenču Cibču, že má taky novou hlavu a super barvičku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo Heli ta září co, ale není nová
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?