Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečky z Budap. máme! Jo pořád se se tam dělají jehle? A co ty blondýno už ses prokousala aspoň polovinou fotek? ;-) :-D Prosím prosím smutně koukám pošli mi malou ukázku na e-mail :-N
Odpovědět
Blani, já je tady nemám a polovinu už vůbec ne. Bys mě zahlušila, kdybych ti dala číslo, kolik jich ke dnešku je :-N Jo a e-mail???? Co to jéééééé? :-D
Odpovědět
Ahojka ženy :-) píšu ze školy... tak jsem poslušná školačka. Heli, myslím na tebe, jen se mi kdyžtak pak připomeň, abych ho vzala, až se uvidíme ;-) Baru, to mě moc mrzí... a vůbec nezávidím. I když, ty snad práci seženeš líp, když budeš hledat na plný úvazek. Každopádně hodně štěstí :-) Blani, tak to je super, že jste si víkend užili. a ta jazyková bariéra je děs. oni se s tebou nechtějí bavit prakticky nijak jinak než maďarsky... a ty peníze co si vzali... to je fakt divné... Katy, co mimi? kolikátý už je to týden?? tak 15tt??? představte si, te´d mi psal Michal, že mu volala naša Markéta, aby pro ňu z Ratěk dojel ke škole, že jí ujel autobus a že se jí nechce jít pěšky... to je opica malá... by zasloužila...
Odpovědět
Jani, a kam Markéta chodí do školy? =-) A jak je zpět ve škole, tvrdá realita? Já Kačku odhaduju tak na 17-19 tt teď....
Odpovědět
Heli, no právě, že do Dubňan... a je to lenoch líná, tak zkouší na všechny strany, kdo by se "smiloval"... a ve škole... bude toho dost. Ještě do včera jsem bojovala s rozvrhem, ale nakonec mi to vyšlo, že budu jezdit jen ve středu a za vedoucím bakalářky občas v pondělí... takže by to chtělo nějaký ten arbajt... ale kde nic... tu nic...
Odpovědět
Tak to je super rozvrh. Hele, já se ti zkusím zeptat jednoho známého - má v Brně reklamku a hodně kontaktů ;-)
Odpovědět
Heli, tak to bys byla moc hodná. V Brně bych sehnala práci prakticky hned... ale tady na hodonínsku nic na poloviční uvazek není... a to je na prd
Odpovědět
Jani, já asi taky budu shánět práci...měla bych vyhrabat a aktualizovat životopis.... |-|
Odpovědět
tak to se tady roztrhl pytel s nezaměstnanýma... a to tvůj zaměstnavatel taky krachuje, nebo ses rozhodla pro změnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, vůbec vás nestíhám... jen co jsem se dověděla, že Baruška končí v práci. Baru hodně štěstíčka při hledání nového zaměstnání, v dnešní době je to opravdu hodně složité... ale ty jsi šikulka pracovitá, to zvládneš... Vladi-teda pěkně jsi to chytla... to je něco... prosím tě, dej se do kupy, ať jsi co nejdřív fit...držím palečky... Jani, já jsem si myslela, že jsem volala já tvému manželovi, aby pro mne přijel... :-D :-D :-D No nic, valím domů, jsem asi přepracovaná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Takže milé dámy teď mi volala sestra moje milovaná a řekla, že peníze co nás skásli na recepci jí pošlou na účet a pak nám je dá! Paní která vyřizovala rezervaci řelka, že došlo k nedorozumění ze strany recepce a peníze ihned odesílá zpět. Jsem ráda, že se to vyřešilo, ale stejně se nedozvíme zaco to chtěl! ]-( maďar!
Odpovědět
majky, nee :-D naša malá... ty si doufám tak nevymýšláš, jak ta naša Markétka... ;-) :-D :-p holky, ještě 5 minut a hurá na vlak... a zase týden klídek...
Odpovědět
Článek se načítá
Čau kočky, tak jsem doma a můžu písat :o) Heli, copak chceš změnit práci? Vždyť ty jsi měla super prácičku, ne?? Blani to je dobře, že se to vyřešilo, hlavně, že vám ty penízky vrátí, to je moc dobře! Jani, ta tvoje ségruška to je éro, takže Michal jel pro malou do Dubňan do škole, jo? hihi, děcka jsou dnes lenivé jaksi, my jsme to chodili pěšky normálně každý den a bez autobusů :-) Vladi, chudato, nějak se to na tebe nahrnulo ty nemoci, asi máš tu imunitu oslabenou. Já jsem jaksi nachlazená, mám trochu rýmu, ucpaný nos, no nic moc extra příjemné, ale přežít se to dá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý podvečer,bambulky. Vladi,to jsi ale velký marodek. Máš doma muža? Stará se o tebe? Nepotřebuješ něco nakoupit?Doběhnu,donesu aj uvařím. :-) Jani,jsem 17+3. A mám se dobře. Dokonce jsem začala cítit nějaké vrnění. Pohyby se tomu ještě říkat nedá,ale zaražené prdy to taky nejsou. :-) Jo a mám "ideální" míry: 100-90-100 :-D Děkuju vám za optání a že na mě tak myslíte. Heli,tak jsem zvědavá na tu bloncku. To bylo první,co jsem se Marci místo pozdravu zeptala.Že,co tá naša Helenka? Děkujeme za dáreček. Moc,moc. Jsi zlatíčko.Tryskozlatíčko. :-) Baru,tak držím taky palečky,ať to s prací dobře dopadne. Blani,to musela být romantika jako blázen.
Odpovědět
Ahojte holky, jste hodné, že na mě tak myslíte. Já už jsem se z těch kožních problémů vylízala, mám to za 10 dní pryč a zhojené, což překvapilo i samotnou doktorku ( asi to nebylo tak hrozné ). No ale když jsem si jednu věc tak rychle zahojila, tak se muselo objevit něco dalšího, abych asi byla doma aspoň 14 dní....No prostě nechápu jak je to možné, ale opět se mi po dlouhé době ozval můj báječný močák a trošku se rozhodl mě potrápit, takže si tu neschopnost prodloužím na těch 14 dní a pak se uvidí. Doma se vyloženě flákám, užívám si nicnedělání, pracuji si na své diplomové práci a prostě jedním shrnutím - když už to tak dopadlo, tak si to flákání užívám... :-p :-D Jen mě děsí, co se mi nakupilo v práci za nových lidí.....asi ta krize fakt udeřila nejvíc v posledním období, protože mám šílený nárust klientů a co vím od kolegyní, tak mám narozdávaných tolik žádostí, že se z toho asi picnu... :-| No návrat do práce bude krutý, výplaty dávek se dělají teď, když jsem doma, takže jestli to za mě někdo udělá, nebo to budu dodělávat na poslední chvíli nevím, ale bude to sranda... :-S :-o Heli a ty fakt chceš měnit práci? Kurňa ženská, už se nám vyfoť, já jsem na tebe tak zvědavá x-)
Odpovědět
Katyy, to je super, že mimi tak hezky roste, a ty neboj, po mimi budeš zasej jak proutek, takže nic neřeš :o) To už je pěkné 17týden, hlavně, že jde vše tak jak má, to je hlavní :o) No vidíš, už se malé vrtí asi :o) za chvili to budeš určo cítit ještě víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,no jako proutek nevím,nevím. :-)
Odpovědět
Katýýýýý, tož to si "asymetrická" - asi metr do výšky, asi metr do šířky :-D :-D :-D No se na tebe těším, příště jdu k Marci v pondělí, tak se snad uvidíme x-) Všichni chválili dneska a já se furt natrčám před zrcadlem :-D Jo holky, kdepak, kdybych chtěla měnit práci...ale dovolila jsem si "nahlas" vyjádřit svůj názor a ukončit "sraní si na hlavu" a ještě jsem to k tomu dala do mejlu...v pondělí je kvůli mně svolána velká porada nejvyšších potentů a budeme řešit. A já paličák paličatá jsem odhodlána stát si za svým názorem a nenechat ze sebe dělat vola, kdyby mě to mělo stát místo. Načež už pár týdnů mám pocit, že se mě chce šéf zbavit tak nebo tak a zkouší, co vydržím. Blani, jsem ráda, že se to vyřešilo x-) Mám jednu brutální fotku ze dneška, co fotil Honza, ale ta snad ani nemůže do éteru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli a nebo tě povýší a budeš to řídit,ne? Šup sem s fotkou,honééém.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedá a nedá? Nechá se přemlouvat? Helííííííííííííííííííí
Odpovědět
Já chci fotoooooo!!!! Helííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Helískůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Heleniskůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D P.S: a bude nás napínat a bude :-N
Odpovědět
Katy :-D To fakt ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Co ne?????????????????????? Dávno jsem měla být v posteli a pořád čekám na blondýnu!!!!!!!!!!! Hééééééééééééééééééééllllllllllllllíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
HELENO!
Odpovědět
Profilova fotka
Tož co bude?
Odpovědět
Už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde?
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
No,tak to je úlet. To čekání mi za to stálo. Decentní Helenko to opravdu není. :-D A když budeš ředitelkou,tak jedině nějakého kreativního oddělení.
Odpovědět
A příště už zbytek. Ta fialková v tom ale zůstane, ta je totiž naprosto "cooooool" 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?