Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
jedu si pro novou OP x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, dnes budu zase pracovat do morku kostí... Vidím, že se plánuje sraz... no já jsem v říjnu s otazníkem.... Luk slaví narozeniny a vzhledem k jeho zápasům to budem muset s rodiči oslavovat pátky, svátky... do toho má ještě mamčin přítel narozeniny, vůbec nevím, který den budu moct?! :-( Tak se nějak domluvte a buď mi to vynde nebo se tentokrát nezúčasstním...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, po dlouhé době, nějak nemám ani čas na psaní :-N ,stěhovali jsme, a spoustu věcí jsem musela zazdit, udělali jsme si ale čas na termály, Vladi a ty jsi to tu ted vzpoměla,..... x-) byli jsme s sobotu v Laa, super, za chvilku jsi tam a tak 90 % Čechů. Strašně to ale unaví tělo, nejlíp tak hned do postele :-D 8-) Včera zase v Ikei.........jo a po úklidu knížek, jsem po letech začala číst Děti ze stanice Zoo 8-) 8-) , zvládla jsem to za 3 dny ;-) Jinak k těm vašim vlasů,.........rozhodla jsem se nějaký čas nestříhat, jen barvit, tak uvidím jak dlouho mi to vydrží 8-(
Odpovědět
Majky taky bych to nechala na listopad, tento měsíc už jeden sraz mám :-D , ale né je mi to jedno, ale ten listopad je dost dopředu, dá se to líp plánovat pro ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ty ses rozhodla pro dlouhé vlasy? :-) Taky jsem uvažovala, že to nechám růst, jenže, jakmile to začne přerůstat a nemá to tvar, tak mi to začne vadit a je to neupravené. Tak nevím, asi ze mne do smrti bude krátkovlasá čarodejnice. Do těch Laa bychom si taky měli někdy zajed. Všichni to vychvalují. Posílím vám odkaz na moje fotečky, co jsem pořídila o víkendu s mojí těhu kamarádkou http://www.pearl.estranky.cz/fotoalbu...
Odpovědět
Holky, zdravím vás při ránu....dneska to teda vypadá na deštík.... :-( Ivi - díky za radu, ale ten netřesk se dá sehnat kde? Já mám doma zasazenou Aloe veru, to ale asi není dobré, že? Heli - tak aspoň sis ten večer dobře užila, nééé? Když jsi došla tak pozdě domůůůů ;-) Brendi - docela mě ta myšlenka na termály nadchla, teď ještě aby to nadchlo manžela a když jo, tak můžeme vyrazit.... Markétko - zkoukla jsem tvoje fotečky - no nádhera, opravdu nádhera...Jsi šikulka. Taky jsem si říkala,že až budu těhu, tak bych si chtěla nechat udělat na památku fotečky s břuchem...... Jinak co se týče srazíku, já jsem pro, páč ten minulý mi utekl ( byla jsem na dovošce ). Věřím, že se na termínu nějak dohodneme. A slyšela jsem na tu Bejkárnu jen chválu, takže můžeme zkusit.... :-D :-D :-D Holky, jdu se zkulturnit a prchám směr lékař. Doufám, že se tam nedozvím nějaké hrůzy hrůzoucí....Pak se tu objevím....pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Marky krása, super IP mARKY, PRÁVĚ ŽE VÍM ŽE JAKMILE JEDNOU NEOSTŘÍHÁM TAK TA FORMA PŮJDE DO ...... ale zkusím to , když se v tom budu cítit hodně blbě tak to nechám ostříhat, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi-jak ti je? Taky bych chtěla fotky s břuchem, no ještě si na ně budu muset počkat... :-S Pak se svěřím do ruk Helenky... ;-) Luci-jj přesně tak, já už jsem uvažovala, že si je nechám nadpléct... :-N
Odpovědět
Majky mooc krásně jsi kamarádku nafotila, moc se mi ty fotečky líbí :-) Teď by se mohla nafotit zatím jen Katuška :-) Ale kdoví kdo přijde na řadu pak, že holky? :-)
Odpovědět
Vladi at dobře dopadneš u lékařky. ;-) Snad to není nic hrozného.
Odpovědět
Majky: hahahaha
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-děkuju... no myslím, že bychom si mohly vytáhnout lístky jako na ouřadě... :-N heli-co tu hahuješ?! ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nějak jsem se dneska zapomněla se svou nej kámoškou ze střední na facebooku :-N, tak jsem se dorazila jen rozloučit, pá I.
Odpovědět
Ahojky holky, tak se konečně hlásím z domova. U Dr. jsem dopadla docela dobře, vyrážka je opravdu pásový opar, ale v tom nejnižším stádiu, tudíž žádná katastrofe...ještě si týden poležím doma, neboť to prý napadá nervy pod kůží když se to neléčí, takže ještě týden se budu flákat. žádné léky nemám, jen mám dodržovat klidový režim...tož paráda... :-) :-) :-) Ještě jsem se stavovala u holek v práci, tak jsem se zapomněla docela dlouho - stačila jsem vyřídit i pár svých klientů...taková jsem byla šikulka... No a teď už jsem konečně doma, mám tu na hlídání pejsáčka od rodičů, takže si s ním jdu hrát... Mějte se krásně......
Odpovědět
Ahoj holky x-) Já vím, hrozně vás flákám. Ale začala jsem teď chodit do práce, dělám od 9 do 15,30. Včera jsem došla domů až kolem 17 a byla jsem úplně hotová. Takže nestíhám nic moc, jsem ráda, když dojdu domů a chvilku si stihnu pohrát s Terezkou, protože ji mám na hlídání kde to jde, do školky na každý den může chodit až na konci října. Takže to tak různě pácháme, jsem z toho už unavená, ale jde o peníze, tak se pracovat musí. Markétko - dívala jsem se fotky už i na FB, jsou krásné, máš cit pro to, jak a co vyfotit v tu pravou chvilku. To stejné Helenka, jste holky šikovné ;-) Katuško - jak je těhule? Já už jakou dobu plánuju, že se za tebou stavím a nechám si ušmiknout většinu vlasů, ale fakt mi to nevychází...snad se ještě uvidíme, než porodíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy. Heli,hlásím,že poslední týden v říjnu na srazík asi nebudu moct. Máme dovču a asi někam vyjedem.A jak je s novou občankou? Vladi,co hlídáš za pejska? To,aby ti nebylo smutno? Leni,no já si tě snad půjdu najít k vám na úřad,ať tě aspoň vidím. Markétko,fotky jsou nádherné. Moc,moc. Taky o nějakých uvažuju,jestli teda nebudu mít těch 100kg.
Odpovědět
Hoj hoj....tak už mám dohlídáno.. Katy - ne, pejska jsem tu měla jen proto, že naši si potřebovali něco vyřídit, tak mi ji sem dali na hlídání. Mají malého boloňského pséčka....ona je tak maličká, že vypadá pořád jako štěně,ale přitom je jí už celých 6 let :-N Doslova dáma v letech.... co se týče srazíku, tak já snad moct budu.....koncem října má sice taťka narozeniny, ale snad to nebude slavit zrovna v ten den.... Markétko - ještě jednou pochvala za ty fotky, vypadají opravdu krásně.......je z nich vidět, jak i těhotná žena může být krásná...fakt se ti povedly!!! Vy jste s Helčou takové šikulky....... jdu se dívat na telku - dneska musím zkouknout ty Přešlapy - prej je to dobré, tak uvidím. Minulý díl, který byl vlastně prvním dílem, jsem totiž neviděla....tak jsem zvědavá. mějte se krásně a pááááá. Zítra na vás během dne mrknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pááááááááá a hezký večer.
Odpovědět
tož ale to je těžko, kočky. ujměte se toho někdo jiný, pls, já na to, abych vymýšlela a špekulovala deset náhradních termínů, časík nemám...kalendář máme všechny a se mnou je to jednoduché. já se přizpůsobím. já asi až v listopadu budu mít trochu fičák, možná mě čeká Paříž.... nezlobte se, neberte to ve zlém, prosím... Katy, nevím, čéče, ještě mě s tou občankou čeká dost lítání, ale zatím spíš smutek... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,bude zase dobře.
Odpovědět
Katy, jsi zlatko, já vím. Ale když do ní koukám, tak je prakticky stejná jako před 2 rokama...jen ten stav se změnil...a za ty uběhlé dva roky se stalo hrozně moc věcí a je to všechno takové zvláštní...a já ani jednou nezapochybovala, že bych něco udělala špatně...
Odpovědět
Huráááá, nainstalovala jsem popruh na foťák :-D Teď se jdu rýpat s new telefonem, snad aspoň kontakty do něj nějak dostanu... Blani, neboj, mezitím stíhám fotky ;-)
Odpovědět
Krásné dobré ránko :-) Ivi, kde jsi ty ranní ptáče? =-)
Odpovědět
dobré ráno :-) tady zatím nikdo, tak si dneska uzmu prvenství. na sraz ráda přijdu, jen prosím, ať je to nejdřív po dubňanských hodech a pak bych to nějak vymyslela ;-) takže je mi to vcelku jedno. a klidně bych zkusila tu bejkárnu :-) jinak jsem byla v úterý a včera ve škole... no bude to pěkný masakr tenhle semestr... a to jsem čekala pohodičku... převezli mě. dokonce jsem hned zaperlila novým jménem :-D takže si mě teď bude vyučující pamatovat... smůla markétko, fotky jsou parádní ;-) heli, gratuluju k nové občance ;-) vladi, ať jsi brzo fit, ale tak v takovémhle počasí ti snad ani nemůže válení v posteli vadit :-D
Odpovědět
no teda... já se tak snažím, abych byla první... a teď tohle.. fňuk ;-(
Odpovědět
ale jani, já jsem takový tichý společník :-D
Odpovědět
heli, v klidu, dělám si srandu ;-) dneska jdu na ten bodystat, tak jsem zvědavá, jakou kulišárnu jsi na mě ušila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar bazar, už se nám to sobotí... No ale to zas bude víkend - nevíkend. :-S Děkuju vám za okomentování fotečků. heli-sis tu OP měla nechat, jen zabělit řádek vdaná... :-N S tím srazem opravdu nevím, domluvte se komu to pasuje já pak řeknu jestli jo, nebo ne.. tentokrát fakt nemůžu říct přesný termín. :-| Dala sis mne do nového tydlifonku ??? Vladi-na přešlapy taky koukám, je to takový seriál dle mého gusta... šaškárna, ale kolikrát ze života... docela se u toho nasměju. Kač-a až ty budeš mít 100 kg tak se dojdu podívat :-N
Odpovědět
majky, tak to by taky nešlo, já už měla OP několik - nejdřív Rechová na Palackého a svobodná, pak Bokšová na Palackého a vdaná, pak Bokšová na Náměstí a vdaná a teď Rechová na Palackého a rozvedená. Se mnou je to složité :-D Samozřejmě, milášku, že tě tam mám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek!! dneska se mi stávat ne a ne a nechtělo :-D Jani tebe tak Helli udala? :-D :-D :-D já jdu příští týden
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?