Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Třeba Baru existuje nějaké injekce či tableta po...i pro pejsky. To je dílo, co? Chudák Airuška :-| Zavolej, oni ti poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, určitě zavolej na veterinu, mám pocit, že existuje něco jako antikoncepční injekce. Držím palce, aby to dobře dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak už jsem se dovolala...řekla mi o injekci, která,ale má hodne vedlejších účinků řídnutí kostí, nefunkčnost dělohy, a někdy i smrt. Nejlepší je prý dojít 25 na ultrazvuk a to se pozná zda čeká štěnata a pak jak se bude postupovat. Hej holky je mě do breku..a totálně zle z toho... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jen doufám, že to byl jen nějaký podskok a že nedojde o oplodnění....nesmí:-(
Odpovědět
:-( Baruu, to je hrozný. Teď co dělat, že? :-| Ty nežádoucí účinky jsou dost ostrašující.
Odpovědět
Baru, ale jak říkáš, třeba nedojde k oplodnění..to máš jak u člověka skoro...akorát, že hárá no...třeba se jen bránila, třeba se s ním jen rvala..k tomu ani dojit nemuselo
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ségra mi říkala, že byla uplne udýchana a mokré zalepené záda jako srst:-(a ten pes vypadá jak dášenka taký hnusný foxteriér(ještě s něčím křížený) ale on je tak nechutný, oškubaný už se párkrát kolem našého pohyboval. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, psalas, že už hárá 14 dní, tak to už by pomalu měla končit, tak třeba už neměl šanci ji oplodnit, jen ji ještě cítil... Ta injekce je asi příliš nebezpečná, držím palce, aby to dobře dopadlo a štěňátka se nekonaly...
Odpovědět
Profilova fotka
Pá, valím domů, užijte si prodloužený víkend, má být hezké počasí :-) Hel, dobře pořiď a neztrať se i s navigací :-D
Odpovědět
ahoj ivi krasny vikend
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=TrKNYt... moje oblíbená :-)
Odpovědět
Ivi, ty mě podezříváš zase z orientačního nesmyslu :-D Třeba se v neděli uvidíme. Jinak hezký víkendík ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nazdar kočičky. tak lajuška už mi spí v posteli, je vykoupaná a sbalená, já už od odpoledne řvu...mám nachystanou gpsku, foťák, víno...dalších milion věcí, které jistě nebudu potřebovat a přestože jedu jen a pouze na jednu noc a víceméně na otočku, mám věcí a botů, že bych si mohla otevřít obchod.... tak vám přeji příjemný víkendík...já se k pc dostanu možná v neděli večer, podle toho, kdy dorazím...jinak až v pondělí večer. tak si užívejte volna, ať toho moc nenakecáte :-D
Odpovědět
Majky vypadá to, že Světlus dnes porodila, na dvoře u nich je velké rušno, vypadá to, že zapíjejí malou :-N Měla termín 27. ale šla na císaře, takže to klidně mohlo byt dneska :-)
Odpovědět
nazdar bazar, zdravím vás všechny po šťastném návratu domů z cest po celé republice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tak jak jste si užívali prodloužený víkend? U nás to bylo hodně náročné a pracovní, takže jsem slušně zničená..., ale stálo to za to. Lea od včerejška bydlí ve svém novém venkovním boxíku a líbí se jí tam. Hel, jaké bylo cestování a co psina, jak se jí líbí u nových páníčků?
Odpovědět
dobré ránko ivi, zrovna mi Jitka píše, je tam evidentně oboustranná spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Holky no u mě byl víkend zničující samá práce a včera vinobraní od 7hod do 17hod 8-( tak su mrtvá... Heli to je dobře, že se jí tam líbí! Ivi takže Leuška už má svoje leháro:-)to je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko babuchy, dnes na vás asi nebudu mít časík, musím pracovat, je toho hodně... :-( Vůbec se mi ale nechce a jsem ochrápaná. heli-vítám tě zpět a zrovna ti musím vyhubovat, že ses mi ani neozvala, jak jsi dorazila,měla jsem o tebe celý víkend strach... ]-( x-) ale myslela jsem si, že toho máš tolik, že nestíháš. :-) Tak pak písni, jak se tam líbí Lajušce a co foťáček apod. ;-) lump-Ivi, to je fajn, že se Leonty líbí boxík. Ji poskytujete úžasnou péči. ;-)
Odpovědět
Majky písnu pak na ajsko, nestíhám :-(
Odpovědět
Dobré ránko, děvčata...... zdravím vás z domova....už minulý pátek jsem byla doma, skončila jsem doma na neschopence,ale nebylo mi moc dobře,tak jsem ani nepísla...... Teď už je mi přece jen líp, ale po těch hromadách léků, co mi Dr. předepsala je mi nějako blbě pořád... :-S :-S Vidím, že spousta vás má dneska hromadu práce, i já dneska budu makat,ale na svojí diplomové práci. V pátek bych se měla vidět se svojí vedoucí diplomky, tak ať jí tam něco ukážu... Mějte se všechny moc krásně........ P.S: Heli, už jsi detoxikovaná po HBL? Já se do toho ještě nepouštěla - kvůli těm lékům, ale jsem s ní domluvená na zítřek na první schůzku....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno hvězdičky :-) Heli- jsem ráda, že ses nám vrátila v pořádku :-) Děkuji za přáníčko a dáreček, jen nevím jak mám podkovičku pověsit. Někdo říká, že vzhůru nohama to aby se tam štěstí drželo a někdo říká že normálně, tak jsem z toho jelen! ;-) . Mocinky moc děkuji za balíček Holky za jsk dlouho mi může dorazit balíček, když v pátek eo asi posílaly,ale v pondělí byl svátek? Snad to stihne přijít do čtvrtku :-S
Odpovědět
Blani, tak aby se vám z ní nevysypalo štěstí ;-) Takže otevřeným nahoru ;-) A co plavečky, jak vypadají?
Odpovědět
Jo a Blani - včera jsem stihla večer pár fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
místo odpočinku po cestování zase děláš?! Ty jsi nezmar :-D........ já vím budeš odpočívat, až s 2 kubíkama hliny nad sebou :-D že?! Plavečky vypadají ještě líp, než na obrázku! Vršek vypadl, že do něj budu muset nacpat ještě ponožky, ale když jsem si je oblekla, tak byly dobré. Teď ještě čakám, kdy mi přijdou ty hnědé :-| No jak ses měla? A ti nový majitelé hafoša, tak se s nima znáš nebo jsou cizí?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladěnko-dnes jsem měla tendenci ti zaklepat na dveře, šla jsem na dopravku k Peťce, ale když jsem přišla tím smradem, který jste měli opět na chodbě, byla jsem ráda, že jsem vyšla na čerstvý vzduch... :-D Tak se brzy uzdrav, ať jsi v pořádku a fit. ;-) blani-jaké sis nakonec vybrala ty plavečky? heli-jasně, pak písni, já taky nestíhám. Byla jsem v sobotu fotit tu Ivču, tak dávám dohromady fotky.
Odpovědět
Ahojky Markétko, no kdybych byla dneska zdravá a v práci, tak bych byla na školení.... Ani se ti nedivím, že jsi tam málem na tý chodbě padla....ještě pořád se vyplácí výplaty dávek, takže to tam jako vždy stojí za to.... :-D :-D :-D No jsem ráda, že já už svoje lidi vyplacené mám.... :-D Blani a kam se chystáš na svatební cestu? Určitě někam k moříčku, k teplíčku.....a vybavená dvojema plavečkama....no tobě bude fajně.... Dneska jsem četla na netu, že tento týden se brutálně ochladí....já nechci zimu, nemám ji vůbec ráda... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky- der-carpet ty hnědé, co jsi vybrala ty a jseny z aukra červeno černé, když najdu obrázek a budu ho umět zkopírovat, tsk ti je ukážu. Jen se modlím, aby ty první přišly v čas :-|
Odpovědět
Jo a Markétko - to víš, že se Katunce82 narodil Matyášek? Má už fotky i na koníkovi - takový hezký drobeček to je....
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi-jj, tam tak sedět s plynovou maskou... :-D Ježiši, Katunka už porodila??? Vždyť je to nedávno, co byla těhulka... musím ji jít napsat a kuknout na MK. Děkuju za vzkaz. :-) blani-v těch hnědých budeš sexice !!! ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?