Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci fotky tam jsou :-) Marky jojo jak píšeš..a co ty jak ti je?Doufám, že líp a líp... :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-už budu chodit asi normálně. Cítím se mnohem líp, možná i díky těm injekcím?! A kila jdou pěkně nahoru, ale asi nikdy nedocílím hranice 50 kg, tak se budu muset spokojit s tím, co jsem měla před nemocnicí... ale jím pořád něco a snažím se jíst po 2 hodinách. Luci, přišla na sraz i Monča, jak jste se tehdy bavily?! Baruško-a jak se vám líbila hostina a obřad? Četla jsem, že pan Májek s vama zůstal dlouho, to je super. S nama by taky zůstal, jen musel jet pro manželku, která zkončila natáčení na jiné svatbě a měli jen jedno auto. Ale i tak se nás ptal, jestli chcem ještě něco potočit apod... je opravdu milý. :-) Jinak děkuju za zájem o můj zdrav. stav, jak jsem psala Luci, je to opravdu už o moc procent lepší. Jinak, já měla taky na svatbě ohňostroj... :-) od mé sestřenky a jejího přítele, bylo to opravdu úžasné.
Odpovědět
Profilova fotka
Marky: hostina byla super všechno ok...a jak jsi psala, že tatarák byl hned pryč tak to bylo i unás :-D pan Májek byl fakt super ochotný a všechno chtěl točit prostě bomba... my jsme dostali svatební noc na panonu v apartmánu, kde jsme si to moc užili pak ukážu fota-byla tam i sauna v koupelně prostě nádhera noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jé tak to byla romantika... :-) Jsem ráda, že se jste byli spokojení. Myslím, že tam opravdu dobře vaří a i hosté jsou spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru byla jsi nádherná, už se teším na fotky od profesionála :-D Marky, Monika tam byla, sraz byl už od 4 hod, měla jsem toho bohužel ale hodně, tak jsem nestíhala, přišla tam s s malým, a pak ji tam Zdenek ještě dovezl, ale i tak tam byla jen do 11. Jinak super zábava, jen mě majitel hodně zklamal, domlouvali jsme si že by tam někdo mohl eventuálně přespat, a on pak večer, že chce zaplatit všechny lůžka, no mazec, nakonec jsme mu platili "jen" 2.200,- a to za dva nocležníky, no mazec, nehledě na to že se tam ještě docela hodně pilo a to drahé panáky, a on to zabalil že chce jet už domů, a že nám to tam nechá otevřené, což taky udělal.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Baru, tak to musela být fakt paráda, fotek už se taky nemůžu dočkat. U nás tatarák dopadl taky úplně stejně, stačila jsem si ukrást jen jednu topinečku a byl fuč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-hmmm zvláštní chování pana majitele... :-| Tak on už vydělané měl, že, tak co by se tam "otravoval"... Já ten Josef moc nemusím, právě kvůlli těm lidem, co ho vlastní... lump-kdybych to věděla předem, tak ten tatarák dám všem k obědu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já měla dvě topinky s tatarákem a všichni jen mlaskali...:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojka holky, dneska sotva lezu, už mám v sobě panadol a nic... mám pocit, že mě asi brzo vyleze pajšl zkrz břicho... blbá MS. teď mě čeká vaření, tak snad u té plotny nezahynu... Jinak počasí tam bylo krásné. 29 stupňů, takže naprostá paráda, i moře bylo teplé... ale holky... tam nic nebylo.. jediný stánek, jediná otevřená restaurace a i když už otevřená byla, tak měl člověk strach si tam sednout, aby se nepřilepil k židli a ke stolu... no prostě jim tam asi 31. srpnem skončila sezóna a tím to haslo... objeli jsme celé černohorské pobřeží a nikde se nedalo vydržet dýl jak jedno odpoledne... tak že pojedeme do dubrovníku a trajektem přejemede do Itálie... trajekt jsme chytli i místa byla... ale chtěli po nás 200 euro... co teda při našem rozpočtu už bysme asi z Itálie museli domů po svých a ne autem... takže tenhle plán jsme zamítli... v chorvatsku se zase nedalo najít cestou solidní ubytování, abysme aspoň přespali, pač Miša už je 24 hodin v kuse... nakonec jsme spali v Bosně v Mostar. Ráno prošli mostar - krásná historická část, stánků milion, hospody vypucované... no úplně jiný svět... dalš nápad byl, že zajedeme do Maďarska na termály, stejně je to cestou... ale žádný pořádný jsme nenašli a s lidma se tam člověk nedomluví. nevím jestli opravdu anglicky neumí nebo nechtějí mluvit... nevím... no nakonec jsme ve čtvrtek večer skončili v Zaječí v jednom vinařství a v pátek a sobotu jsme byli ve Valticích a v Lednici. Nakonec hezký víkend, ale nikdy bych neřekla, že pro 3 hezké dny na jižní Moravě budeme muset projet celý Balkán... už nikdy více a v černé hoře mě nikdo neuvidí... jen bordel a špina... a to tam michal byli před 5 lety a nemohl si to vynachválit... fakt jsem z černé hory byla velice zklamaná. ani příroda to nezachránila... a nutno dodat, že to taky nebylo zrovna něco extra... příště hold budeme chytřejší jestli jste to některá dočetla až sem, tak vám moc děkuju... ještě pořád potřebuju ty žážitky ze sebe ventilovat :-D
Odpovědět
a Helence samozřejmě všechno nej nej nej k narozeninám ;-) :-*
Odpovědět
Ahoj holky, tak si čtu jak je u vás po víkendu ;-) Jani, teda to je dílo, taky jsem přemýšlela mezi Bulharskem a Č. Horou předtím, no nakonec vyhralo to Bulharsko, asi jsem teda dobře udělala. Já myslela, že vám tam spíš pršelo, toto by mne nenapadlo, že až tak vymeteno tam bude :-| Příště raději to řecko a v sezoně doporučuju ;-) Michal musel být v šoku taky, že? Kámoši nám ukazovali fotky z Č.H. a taky se nám to moc nepáčilo, tak se tam ani nechystáme. Raději našetřit a užít si lepší dovo a vědět kam jedu hlavně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Baru těším se na fotečky :-)
Odpovědět
Majky, hlavně, že se cítíš už líp, to je důležité. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, četla jsem to celé a jsem z toho vyvalená jak kráva před kopcem. Myslela jsem si, že Černá hora patří mezi nejkrásnější části Chorvatska. Jsem ráda, že jsi to tak napsala, protože já tam chtěla moc jet, ale ta cesta mne zatím odrazuje i když bychom se střídali v řízení, stačí mi 12 hodin do Brele. Asi jste neměli štěstí na místo, které jste vybrali. Je mi to líto, že takto vám dopadla svatební cesta. :-( Příště raději vsaďte na jistotu a recenze od někoho, kdo už tam byl.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm Jani, to zamrzí :-|. Taky jsem si myslela, že Č.H. patří k nejkrásnějším koutům chorvatska. Alespoň jste si užili závěr, jih moravy je přece taky nádherný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
penelope76: klikni na moje album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak to je taky mazec..jde vidět jak jsme si to obě užili mě to zkazil poslední večer, všechno bylo dokonalé... manžílek si mě nějak moc cení včera mi dělal bramboráčky...protože zítra už mi odjede na služebku..toto uběhlo 9dní manželé :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Včera se mi úspěšně povedlo napojit noťas na monitor, takže se mi fotečky teď budou dělat jedna radost. Blani, kde jsi? To znamená, že budu mít možná dřív než jsem čekala ;-)
Odpovědět
Majky, recenze byla... můj tam byl a moc se mu tam líbilo, ale 5 let je asi 5 let. a navíc tam loni byla Smudlinka a ta si taky nestěžovala. takže prostě asi blbé načasování - ale zkoušet to znova nebudu. příští rok jedeme znova do Bulharska, už jsem se rozhodla - tam vím, co čekat, co kolik stojí a jak se zařídit. plus výlet do istanbulu... a jinak se tam dá letět, takže řídit nemusí nikdo ;-) jen my chtěli jet autem :-) Baru, četla jsem, že jste měli smůlu... no já taky hlídala všechno, co jsme měli... u těch pačuánců člověk nikdy neví Ivi, nakonec to bylo fain, odpočinuli jsme si... i když michal říká, že se nějak furt nemůže dospat... takže nebylo žádné ponocování, ale byl to prostě jen relax :-) jen člověka naštve, že 50km od baráku musí hledat přes celý Balkán :-D a jinak Černá Hora není součást Chorvatska ;-) je to samostatná země :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny pá, pro dnešek se loučím. Venku je nádherně, tak hned vyrazíme s pesanama ven, už se těším :-). Užijte si slunečné odpoledne a zítra zase tady.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli- tady jsem :-D Včera jsem byla ko, tak jsem ani neodepisovala, ale čekala jaem že se staviš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem tu po dlouhé dlouhé době! Toto uteklo, tak jsem vdaná paní :-D -na úřadech mi to dělá problémy ;-) Opravdu jsem to nečekala, ale bylo to super, skvěké, úžasné, nádherné, fantastické............ atd. :-D Smůlu jsem si vybrala v pátek před svatbou, ale svatba klapla na1* Vše bylo podle mojich představ!!! Od rána jsem byla naprosto klidná a v pohodě, což jsem čekala, že budu nervozní a nic :-) není na co si stěžovat. jídlo výborné, obsluha super, tabule podle představ, zábava super! Nenašel se nikdo kdo by se nebavil a všichni si všechno chválili a to bylo pro nás nejdůležitější. Do postele jsme se odebrali ve 4 hod ráno!!! :-x :-N Manžel byl suprovní a užili jsme si celý den a každý okamžik: :-) Můj obrovský dík patří Helence!!! Nebýt jí, tak bych tak v klidu asi nebyla :-) . Je to super holka a skvělá kamarádka! Byla mi obrovskou oporou po celý den od samého rána a hlavně při obřadu a vůbec pořád!!!! Fotky na které jsem jí koukla přes rameno byly tak nádherné, že jsem nemohla uvěřit tomu že jsem to já! Heli jsi frajerka a můj manžel dodává: jsi skvělá fotografka a všem tě DOPORUČUJEME! jdi se tím živit! Heli všechno nejlepší k narozeninkám, ať se ti splní co si přeje tvoje srdíčko a za vše mé velké DÍKY
Odpovědět
Profilova fotka
Blaničko, moc jsem na vás myslela, je to super, že jste to měli takové, jaké jste chtěli... těším se moc na fotečky (už dnes jsem lámala Helenku, aby mi nějaké poslala) To co jsi o ní napsala je svatá pravda a já jí to říkám už jak dlouho, snad jednou dá na naše rady a bude se tím živit. ;-) Je to fotografka s velkým "F"... ;-)
Odpovědět
Blani, v jednom oku mám slzu a ve druhém se neskutečně směju x-) ;-( Ty jsi protě sluníčko x-) Nesmírně si vážím tvých slov a toho, že jsem s váma váš velký Den mohla prožít, přispět svojí troškou do mlýna a ještě být k užitku ;-) x-) App. jak může vypadat krásná baba na fotce? Jedině krásně ;-) :-D Děkuju za přáníčko x-) Jedu dneska pro mamku do práce, kolem čtvrt na devět budem v Dub., tak sfrknu k vašemu a prozvoním tě a ty po mě hoď z okna to paraple, ju? ;-) Majky, ty si nepřisazuj, šak se červenám až na rici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli-hlavně, že se nečervenáš na "cici"... :-D rici to ještě zvládne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
balni to je fajn že jste si to užili, a počasí vám taky vyšlo, to je paráda jinak Jani, nechtěla jsem ti kazit to natěšení ale já bohužel slyšela na Černou Horu taky jen samé negativa :-. , ale aspon ted máte s čím srovnávat
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky já bych málem zapoměla - moc moc Vám všem děkujeme za přáníčka a gratulace! Je milé, že jste na mě mysleli a ještě jednou díky! Za 14 dní jedeme na víkendovou svatební cestu, kterou jme dostali jako svatební dar. Je to nějaký vyhlášený hotel s Aquaparkem ve středu Budapešti Zítra se určitě přijdu od rána na pokec zatím pa
Odpovědět
Blani, zrovna sem se chtěla na tu Budapešť zeptat, to sem uplně umírala, jak Jarek rozbalil tu knížku a nechápal :-D :-D Jaký byl steak? :-N :-D Že neuhodneš, co dělám? Já teď ani spávat nebudu :-D Jdu si lehnout, tak přeji dobrou noc, cácorky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?