Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, doufám, žes dobře pořídila na katastru, pro každý případ si dneska číslo z Hanky-mamky vyptám, určitě se to bude ještě hodit ;-) Je fakt, že Pája na mě vždycky působil takový spící, takže pro ženskou asi bude nadlidský výkon přimět ho k živému tempu. Skrz licenci už buď v klidu, Ema je hrozně příjemná a snaží se maximálně vyjít vstříc.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ivi, IP a já si to jdu ještě dneska hodit ;-(
Odpovědět
Ahoj holkyy, tak se nám blíží víkend, mám práce jak na věži :o) co plánujete na vík? My půjdem v sobotu plavat asi, byli jsme ve středu a byli jsme sami v bazéně :-D Blaničce přeju krásnou svatbu, počasí má vyjít pěkně, takže vzhůru do manželství :-D Helence přeju aby jí šlo focení hezky od ruky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Sylvi, jj počasí má být krásné až do příštího víkendu, hurááá :-) My jedem zítra s kámoškou na Slovensko na veřejný trénink a v neděli uvidíme podle toho, kolik zbyde času. Buď bude odpolední fákárna v terénu s koňma, nebo zajedem na kukandu na jedny závody.
Odpovědět
Tak mi teď volala Blanička, ladily jsme poslední detaily :-) Mám vás od ní moc a moc pozdravovat. Doslova řekla, ať vám napíšu pár hezkých slov jejím jménem :-D Má toho až nad hlavu, je v relativní pohodě, akorát když se daří, tak se daří - nepovolili jim ohňostroj, prý to musí být povolené z báňského úřadu, dostali pokutu - asi rychlost? to jsem se zapomněla zeptat a při rozvážení zákusků nebyla polovina lidí doma. A tož tak. No ale to si vyžerou dneska a zítra to bude bez jediné chybky ;-) x-) Jestli se tu zítra večer objevím, hned budu hlásit pikošky :-D Pááááádím. Tak pac a pusu.
Odpovědět
Heli - IP! :-N OHledně termínu se ti zkusím ozvat.... Blani - zítra ať vše výjde jak má a ať vám váš den D výjde podle vašich představ. Budu na tebe myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Držíme Blanči palečky a myslíme na ni. V kolik bude mladá paní?
Odpovědět
Taky držím Blani palečky :-) ale nevím v kolik to mají přesně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslím na Blaničku, počasí jim zatím přeje, tak hlavně, ať každý z nich řekne ano a je ruka v rukávu... x-) Krásný víkend všem. :-)
Odpovědět
Tak to dobře dopadlo - vzali se x-) Svatbička byla úžasná, nádherná, dokonalá, Blanička i s Jarkem mooooc krásní, spokojení a zamilování x-) Já myslím, že to nemělo chybu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera byla v hospudce u Pace a koho nevidím. no Blaničky ženicha :-) měl krásný světlý oblek a byl fakt fešáák jak sviňa :-D Blani moc moc gratuluji ke svatbičce, buďte spolu tak šťastní jako ve váš svatební den....jsem si říkala, kde Blani asi je, když ženich byl u Pace :-) Škoda, že jsem neviděla i tebe, ale těším se na fotečkyyyy..
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj sylvi, já bych řekla, že tam Jarek Blaničku hledal, když ji unesli. To já už byla doma ;-) Jela jsem krmit koniny a pak jsem se vrátila na otočku před desátou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje..my jsme se vrátili z dovo a byla super až na poslední večer -okradli nás ukradli kameru a foták takže hrůza děs, šok, pláč, nervy... |-| ]-(nikdy více do metra v Praze :-( :-( Blani gratuluju ke svatbě a doufám, že sis to jako nevěsta pořádně užila..musela si být krásná. :-) Fotky budou ve středu už se na ně těším ze svatby :-) Jinak nevím co nového musím vás dočísta,ale to až zítra v práci.Tak papa babušky
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky jen na ukázku at víte jak náš den trošku vypadal... :-)
Odpovědět
Ahoj Baruškooo, tak to jsem teda v šoku, ježiši oni vás v Praze tak okradli? :-( Jak se to tak mohlo stát? To mě mrzí Baru, ale jinak teda dobrý? A kde jste všude byli? Jinak byla jsi krásná nevěsta a ženich taky moc šikovný. Už se těším na další fotečkyy. Zítra teda do práce už frčíš.
Odpovědět
Ahojka holky, hlásím návrat domů... nevím, jestli má smysl dovolenou popisovat, protože to byl vcelku propadák, nakonec jsme si ještě poslední dny užili, ale na území ČR... no příště budeme chytřejší Baru, moooc ti to slušelo ;-) a ženich velký elegán ;-) Blani, gratuluju, vítej mezi "paníma" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky. Baru, byla jsi nádherná, ten závoj byl nakonec fakt bomba, už se těším na další fotky ;-). A krom toho blbého zážitku jste si jinak Prahu užili? Blani, gratuluju ke vstupu mezi vdané a jsem zvědavá na zážitky i fotky. Jani, jak to, že to byl propadák, poděl se z ostatníma, ať víme, čemu se případně vyvarovat? A co ostatní, jak jste se měli o víkendu? My jsme byli na veřejném tréninku a v neděli pak příjemná flákárna doma, ořechy, burčák a sluníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla, ale o víkendu nějak nesleduju kalendář... Heli, všechno nej, NEJ k narozkám (jestli dobře počátám, tak k 25. ;-) ), ať ti všechno klape podle plánu a splní se ti všechno, co si přeješ a taky ať ti koně jdou :-).
Odpovědět
dobré ránko teda, co to tady po ránu čtu???? Baru, metro je zrádné, proto já nerada metrem a vždycky se tvářím děsně, aby se ke mně nikdo nepřiblížil. Nejde o věci, viď, ale o ty zachycené okamžiky...to mě mrzí |-| Jani, povídej, já na vás myslela každý den, jak se máte určo dobře a ty takhle.... Ivi, děkuju mocinky moc x-)
Odpovědět
Dobré ránko kočky. Helíí taky ti moc gratuluji k narozeninkááám, kdy budeš mít oslavu? Už byla, nebo bude?? :-) Každopádně si narozeninky pěkně oslav, 25 máš jen jednou :-D
Odpovědět
Jani, nepokazilo vám tu dovošku náhodou počasí?Jsem si to myslela ještě než jste jeli, bo jsem se dívala na počasí, a to teda tam hlásili nic moc. Nebo to byla jiná příčina, proč se nevydařila? :-.
Odpovědět
Sylvi, jestli nějaká oslava bude, tak bude tuhle sobotu, ale mám jet do Pardubek, takže asi nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babenky:-) Heli moc moc štěstíčka k narozeninkám kulatým hodně lásky a zdravíčka... přesně jak píšeš jde o ty zachycené momenty :-| V Praze jsme byli až poslední dva dny kvůli aqua parku a metrem jsme jeli na chodov na nákupy a při zpáteční cestě zjistíme že jsme bez věcí :-S a to jsme oba dva dost opatrní |-| byli jsme ještě v Českém krumlově, Hluboká, Červená lhota...a všechny fotky a videa jsou fuč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mám práce a práce... jen co jsme vešla tak to a to mám udělat... ]-(
Odpovědět
Baruško, děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko sluníčka, včera se kolegovi narodili dvojčátka-páreček, tak jsem to oplakala :-) baruško-moc mne mrzí, co se vám stalo, Praha je v tomto zrádná a když jsem tam byla naposledy s foťákem, tak jsem si dávala majzla 2x tak většího. Jak píše Helenka, jde o ty zážitky, ani ne tak ty věci, i když taky zamrzí. helenko-za přáníčko nemáš zač, jsem ráda, že jsme ti aspoň takto mohli udělat radost. Pak písni, jak ses měla o víkendu... Jinak, jsem strašně zvědavá na fotečky Blaničky, pošleš prosím aspoň něco málo??? Jani-japato? Nelíbilo se? =-) A byla jsem dnes ráno na injekcím a dobrý, neskácela jsem se tam... radši jsem si lehla na břicho a čekala, co to semnou udělá. Jen to bolí jak sviňka... :-(
Odpovědět
Jdu pracovat, Míša je na líbánkách, tak toho budu mít lehce víc...pac a pusu, občas nakouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,všecko nejlepšííííííí. Hlavně hodně zdravíčka. Zbytek příjde nebo si ukradnem. :-) Baru,byla jsi krásná nevěsta.Mluvila jsem s Janou a byla z vaší svatby nadšená. Jani,jaké byly zážitky? Markétko,děkuju za fotky. Blani,vítej mezi vdanýma a naší milou Helenkou. Utíkám na školení-To zase budu chytrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem x-) Baru, na foto jsem se chtěla podívat až ted, ale bohužel je už vymazané, tak se těším na oficiál Heli vše nej nej, krásně to oslav :-N 8-) A Marky co ty marodku, už je v pohodě? nabrala jsi aspon kilíčko at tě má co držet na noho? už jsi v práci, čtu na poloviční, nebo zkrácený úvazek, no ještě že tak =-) :-N A až včera jsem se dověděla že Blanka měli ohnostroj, já ale slavila na josefu , měli jsme srazík, tak tam nic nedoniklo :-D , a přišla jsem až v 5, skoro po svých
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?