Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, děkuji za přání. Jedem to naše dnešní výročí zadlábnout do steaku do Bv, tak už se těším jak malá ;-). Hanča to v Kopčanech dělat nebude, na Slovensku nemůže, spadá pod čjf. Ale je tam veřejňák, tak sjedem tam, ať sbírá co nejvíc zkušeností. Tak ať vám ty Popice vyjdou a kováře tref kladivem po hlavě za nespolehlivost :-D A kdo vám vůbec kove, Honza už si to nedělá sám?
Odpovědět
Ivi, co si Honza nedělá sám? :-D :-D :-D
Odpovědět
Kdybych si já tak pamatovala, jak se jmenuje...Zdeňa to není...Arnošt to není...mrknu se do deníčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- kamoška mě svezla, tak jsem tady jen na skok! Pak jedu s mojim do Kyjova a pak si pujdu najít ty tepláky :-D :-D :-D sylvi- nemám volno, ještě zitra jdu do práce :-p , tak ten poslední den nějak přetrpím (snad v dobrém) :-D . Nervozní nejsu, aspoň zatím ne :-N . Taď jsem ve fázi naprosté pohody a vysmátá, jak pětikačka :-D -- to u mě nebývá zvykem já jsem pořád ve stresu
Odpovědět
Blani, ale jako já to myslím vážně :-D Mám je hozené v autě, jedu z práce jezdit a páč mám bílou košili, tak už se do ní oblíkat nebudu, tak sem si vzala hadry na převlečení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ale toš, já nevím co všechno si dělá nebo nedělá sám :-D Když to nejsou ti dva, tak do těchto končin ještě umí (krom "našeho" Petra) zavítat Domes a pak už nevím. Já jen, že jsem nevěděla, že už si nekove, asi hodně roboty, co...
Odpovědět
Profilova fotka
heli- já si je fakt kvůli tobě obleču, ale jak je nebudeš mít ty, tak tě zakousnu jak slépku Jinak milé dámy mám za sebou svícu. Byla dobrá bylo tam asi 55-60 lidí a asi 15 lidí nepřišlo a ani se neomluvili. Jejich mínus my jme se bavili i tak skvěle a jídla, pití bylo ažaž! A ti co nepřišli můžou litovat, tak ať si nas..... NE? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím a povalím domů. Na silnicích si dejte bacha, právě mi psal manžel, že mám "lítat pomalu a nízko", protože policajti mají nějakou akci a je jich všude spousta, tak ať zbytečně neplatíte pokutu ;-) Pá zítra, I.
Odpovědět
Tak sem si dolakovala nehty...možu si o Crazyna nad skokem zrovna otřískat dneska :-D ]-( Tož sám si dělá furt věcí dost, třeba žehlí :-D Se cítí emancipovaný :-D Nekove si už dlouho, je to na dlouho, nemá to kdo držet (ehm, když tam ve větším počtu jak dva a psy nejsme z 99%) a času je čím dál míň :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, asi jsem trotl, ale nepocopila jsem k čemu je svatební kniha =-) ?
Odpovědět
Vyprdni se na svatební knihu :-D To je na zážitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj gratuluji mihaela a babbs ke krásnýmu dni :-) Je super vidět,jak si to tady všechny užíváte. A přijde mě že jste brali nebo berete tu svatbu úplně v klidu. Byla bych ráda,kdyby to bylo i u nás tak. Zařizovali jste si to sami nebo vám rodiče pomáhali? Já ted bydlím v Praze,ale pocházím z vašich končin a svatba bude samozřejmě na moravě :-) Tak bych měla prosničku,neměli by jste pro mě nějaký tip na pěkné místo,kde by mohla být hostina tak pro 65 lidí asi. Zatím mám vyhlídnutý jeden kul.dům ale kdyby by bylo někde něco lepšího za dobré ceny,tak bych se nebránila. majky- koukala jsem na tvý fotky,byla jsi moc krásná nevěsta :-) fotograf je fakt dobrý pro ostatní - na vás se ještě chystám :-D , jsem ještě všechny nestihla najít, teprve se tu zabydluji ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helisku můžu se zeptat, co pak děláš? fotografku?
Odpovědět
ahoj tetefish - mně se líbí ten tvůj nick x-) :-D oficiálně jsem zaměstnaná jako kancelářská krysa - jak říká Míša (mihaela) - to je managerka - sedí a piluje si nehty :-D :-D ale trefila ses, já si tak sice neříkám, ale fotím, snažím se fotit...uplynulou sobotu jsem právě Míšu fotila a teď v sobotu to bude Blanča ;-) tak já brala svatbu ve větším stresu než rozvod...ale to sem nepatří, že :-D víte vy vůbec, že mě tu necháte samotnou v jiném stavu než "vdaná"? není vám to blbé? :-D
Odpovědět
Jedu za tím abonentem, prý už na mě čeká u koní ;-) Večer na vás hodím okem.
Odpovědět
Profilova fotka
heli - tak to se těším na fotky :-D , určitě jsou super
Odpovědět
Profilova fotka
Na chvíli jsem se potila a vy napíšete romány.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se prospala... vzbudil mne až telefon z práce... :-) tetefisch-vítám tě u nás v diskusi. Jé, děkuji z poklonu se červenám až na zádech. x-) My měli svatbu v Čejkovicích ale 65 lidí je na restauraci už asi moc. (nás bylo do 60) Ale bylo to tam moc hezké, hlavně, dobrá obsluha a všichni si chválili jído. Zdá se mi, že v okolí Hodonína není hezké místo na velkou svatbu, jako by byla třeba nějaká velká restaurace nebo hezky vypadající kulturák. Na ten kulturák bych určitě doporučila nějaký catering, aby ti zařídili aspoň trošku výzdobu apod. doorka-Kači, já si tě spletla s novou příchozící "tetefisch" si říkám, "jé, Kačka má novou fotku"... :-D Já jsem dnes úplně mimo... :-N Jinak, obdivuju váš ledový klid před svatbou... já nervačila, byla jsem úplně v háji... no však už nikdy více... :-N
Odpovědět
tete - já měla svatbu ve sklepě u Pavlušů a ten doporučit můžu, kapacita je tuším 70 míst...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky ;-) Tetefish, taky tě vítám mezi náma. Trochu se nám přibliž, odkud konkrétně jsi, tady je těžká převaha Dubňaček, tak třeba podpoříš mě a Báru z opačného konce :-D Tak já konkrétně jsem měla sv.hostinu v kulturáku naší vesničky střediskové a maximální spokojenost, kapacita lidí je velká, dělají se tam i plesy ;-)
Odpovědět
dobré ránko, dnes asi budu jen průběžně dočítat, mám toho nějak moc a brzo potřebuju dnes zmiznout...nejlíp už abych tu nebyla...
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, kam kvaltuješ? Já tu taky asi dneska budu tak po různu, musím zajet na Roztrhánky zaplatit dopravu za seno :-) Už jsem tam nebyla ani nepamatuju, tak ani nevím, jestli tam trefím...
Odpovědět
Tý jo, já bych tam asi taky netrefila :-D To je let, co sem tam byla naposledy. Musím zabrat špónu ve vyřizování pohledávek, fotky na mě čekají, koniny nepočkají, plavat sem nebyla ni nepamatuju...a večer mám mít scuka s kámoškou, co se vrátila z Mallorcy....tož tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, vrátila jsem se od dr. Tak zítra půjdu už do práce (nevím, jak to po 14 dnech zvládnu?) nechala jsem se uschopnit. Myslím, že kdybych mu řekla, že chci být ještě měsíc doma, tak asi budu. Zítra mám přinést ještě stolici na rozbor, taky mi udělá komplet vyšetření z krve, i na tu štítnou žlázu, a šla jsem do lékárny a koupila se "béčkové" injekce, tak 2x za týden na ně budu chodit. Vím, že po nich moc nepřiberu, ale zkusit se má všechno. helenko-objektivek ti dnes vyzvednu,včera jsme se s Lukem dívali na mapu, jestli budem stíhat a megáč je skoro hned vedle toho. ;-) Na sáňky se ti taky zeptám, doufám, že nezapomenu? :-N Musím si to napsat. Tak si jdu udělat snídani, už jsem do sebe narvala actimel.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem, ahoj tetefish vítám tě tu. My měli hostinu na kulturáku ve Svatobořicích a nemůžeme si stěžovat, jídlo i obsluha byly perfektní, jenom nevím, jestli se tam vejde větší svatba, nás bylo kolem 50. No i když nahoře je ještě velký sál na plesy, ale fakt nevím, to spíš se zeptat rovnou tam. majky - já fakticky nevím jak jsem to udělala, ale nervózní jsem vůbec nebyla. Dokonce mi neukápla ani slzička a to jsem si myslela jak probrečím půlku obřadu :-D Ostatním jsem spíš musela připadat něčím nadopovaná, protože jsem se celý den jen smála, většinou pusu od ucha k uchu
Odpovědět
ahoj Markétko, jsi sluníčko, moc děkuju x-) Neboj, všechno se zase srovná, jak jsme se o tom bavili ;-) no to jo, Míša byla fakt vysmátá jak sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrátila jsem se z obědu a vidím, že to tady dneska zase nějak spí... Hel, u Vlachů už jsem byla a dokonce jsem to i našla :-D . Mají to tam pěkné, taková fajn samota uporstřed lesa, koní mají momentálně jedenáct a zval nás na hubertku.
Odpovědět
Ivi, kdy Hubertku mají? Já sem včera byla vzteklá a pak uřvaná... :-S Sem se dozvěděla, že v lednu jednu do Tater :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hu, tak teď jsi mě zaskočila, zdá se mi že říkal první víkend v říjnu, ale ruku do ohně za to nedám. Proč jsi byla vztekloň a pak uřvaná, nějaká hajtřička tě zlobila?
Odpovědět
iv, no to taky, Kamile prdlo v kuli, tak mě málem přizabila. ale mně spíš přišlo líto, že padli Popice, protože tam Honza jede stavět, včera mu volal Pavel :-( a pak ještě dvě věci, ale to kdyžtak do IP...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?