Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Majky, tak na to se teda podívat přijdu :-D No já asi dneska padnu za vlast, obávám se, že mě bude muset dneska z vyjížďky vláčet za koněm, protože někde upadnu... Jani, to chápu...je to strašná škoda |-| A tak na týden teda pojedete?
Odpovědět
Heli, do příštího pondělí budeme v Černé Hoře... a Řecko snad bude příští rok... moc bych se tam chtěla podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani-to mne mrzí, je to pech, vždycky je to něco za něco.. člověk nemůže mít asi všechno... :-S Ale věřím, že i Černé Hoře si to užijete... já bych tam jela hned. :-) heli- :-D to by byla sranda, by mi asi špička boty zůstala v jeho zadnici.. :-N Prosím tě, hlavně opatrně, fakt čekám, kdy to s tebou sekne. Lehneš na koníka a necháš se ním vést.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem zase tu, kafčo vypité s kolegyní jsme splkly o pálení slivky :-N a už se těším domů. Budu dneska sama převazovat Leu, tak jsem zvědavá, jak ta nožka vypadá.
Odpovědět
Iv, hoď pak info bo jsem zvědavá, jak to pokračuje...pořád si to neumím tak nějak dost realisticky představit...
Odpovědět
Profilova fotka
No, radši si to ani nepředstavuj, není o co stát :-|. Pohled to hezký není, nožka od spěnky po hlezno je dvakrát taková a jsou na ní tři ošklivé jizvy, a z toho dvě mají ještě trochu sekreci. Chlupů jí tam moc nezbylo, ale kůže kolem už začíná být růžová, takže asi dorostou, jen tam kde jsou jizvy asi ne. Musím ale uznat, že to vypadá líp, než jsem od toho očekávala a granulace zmizela úplně. Uvidíme, jak bude odrůstat to nejhorší zranění na korunce, asi bude mít nějaký defekt na kopytě, ale odrůst by to časem mělo. Doktorka je optimistka, myslí si, že za nějaký (dlouhý) čas se na ní bude dát i jezdit a možná i větší zátěž? Necháme se překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se, zítra pá, I. 8-)
Odpovědět
Ahojky holky, vítám nově příchozí Penelope..... ;-) Heli - IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jdu do sebe naházer snídani a počkat, kdo se tu objeví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, vítám všechny nové příchozí a jinak se hlásím do klubu vdaných :-D
Odpovědět
dobré ránko... Ivi, tak co Lea? Ten tvůj popis teda stál za to, to mi připomněla trochu Ferneta....
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, od posledního převazu se mi to zdá takové nějaké stejné, ani lepší, ani horší... Jizvy už jsou docela hodně stáhlé k sobě, ale pořád je tam trochu živé tkáně, tak to asi bude muset být ještě pod obvazem, aby se do toho nedostala nějaká infekce. Zítra má přijet vetka, tak zase budeme vědět víc. Fernet měl na té jizvě granulaci mnohem, mnohem horší, ale zase to jeho zranění nebylo po sešití šlachy až tak vážné a hluboké. Míšo, gratulace k povýšení do stavu vdaných :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krááásnéééé rááánooooo a krásně je x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčátka... zapnu net a co nevidím... zemřel můj hrdina z mého nejoblíbenějšího filmu... :-( akorát snídám. V noci jsem nemohla spát, jak mne bolela hlava, úplně mi to střílelo do oka, tak jsem si vzala už druhý prášek saridon (večer jsem měla jeden, protože mne pro změnu bolela pravá strana hlavy) Trošku jsem se z toho prospala, no uvidím, jak mne bude odpoledne, už druhým dnem to vždy začlo odpoledne. Asi přes den málo piju. lump-Ivi to je mi líto s Leou... chudinka :-( Míšo, gratuluji k "titulu Paní"... těším se na fotečky od Helenky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky, hlavně odpočívej, ať si brzo fit. Ségra teď donesla mamce nějakou novinku (mamča taky málo přes den pije). Je to čaj, po kterém je žízeň a tak tě to donutí vypít tolik tekutin, kolik za den máš. A neboj, je to čistě na přírodní bylinné bázi, takže žádná chemie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi vážně? No to je nějaká novinka, to bych taky potřebovala... to se jako napiješ toho čaje a pak máš pocit žízně??? Hmmm, kdyžtak mi zjisti, co to je. Já opravdu za den vypiju strašně málo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zjistím, jen co odchytnu buď mamču nebo ségru. Je to normal čaj, který vypiješ myslím že k snídani a máš po něm celý den pocit žízně.
Odpovědět
Profilova fotka
díky všem za gratulace ;-) na fotečky se taky strašně těším, doufám, že budou nějaké použitelné, protože většinou jsem se tvářila děsně a nebo sem byla příšerně vysmátá a čajík, po kterým bych měla žízen by se mi taky hodil. V práci ještě tak piju dostatečně, ale doma a víkendy jsou hrozné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy a nově vdané paní. Já mám v sobě už 5 čaj a ležím v posteli,bo jsem nějaký marod či co. Ivko,ten tvůj popis Leontýnčina zranění mi teda dal. Normálně se mi navalilo,když jsem si to představovala. Luci,co se ti ráno podařilo,že máš tak príma náladu? Kde je Helenka? Má moc práce? Marky,co břůšek? Už je lepší nebo se to přeneslo na tu hlavu?
Odpovědět
Katy, tady su :-D Já si lakuju nehty, víš, tak nemožu moc klepkat do klávesnice :-D Jak se máme, pupíku? Jo těšit se můžete na fotečky, jen se těšte...po dnešním boji s kartou se do toho s vervou pustím... Mám vás pozdravovat od Blani, dneska jdem "ladit" detaily ;-) Má prý novou hlavu a neví, jestli se sem dneska dostane.
Odpovědět
Profilova fotka
Kači ahojky,dlouho jsem se tu s tebou nepotkala. Musíš na sebe dávat pozor a raději to vyležet, teď máš v sobě nejcenější poklad, tak odpočívej. Já už mám v sobě asi 5 pohárek pitího, tak uvidím, jestli hlava dnes dá pokoj. Jinak se mi už daří dobře. Děkuju za optání. Chtěla jsem ti taky říct, že Danka byla nádherná nevěsta, vlásky měla překrásné... jsi moc šikovná !!! heli-kujeme za pozdrav. Pozdravuj ji ode mne, že na ni budu myslet a ať je v klidu, že bude krásná !!!! ;-) :-) Jinak se mi podařilo zaprat Lukymu svetry... :-N Neřekla bych, že ten červený ha*zlík tak pustí... tak jsem je musela zkusit vyprat znovu, přidala jsem do nich vanisch a dobrý, vypralo se to...uf 8-)
Odpovědět
Majky, vyřídím. Nechceš si jít dneska sednout s náma?
Odpovědět
Profilova fotka
heli-radši ne, kdyby náhodou došla kontrola z práce, ale děkuju za pozvání. Kdybych byla zdravá, tak bych šla, ještě se moc na vysedávání necítím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Katy, pořádně to vylež a šetři se ;-) Hel, jak se mají koníci a chystáte se do těch Popic? My jsme udělali trochu změnu, Hanči se zkoušky posunuly o týden dřív, tak místo Dubicka jedeme tuto sobotu do Kopčan a Hanča bude mít generálku.
Odpovědět
Ahojky holkyyyy :o) Majky nazdárek, co ty náš marode, je už líp? Aspoň si trochu dáchneš od práce :o) hlavně, že jsi už v pohodě. Majky tak Luk by hleděl jak má hezky barevné svetříky, co? Katy ahojky jak se vám daří? Musíš hodně odpočívat, ať jsi brzo fit :o) Heli pozdravuj Blani :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny! hlavně Markétku! :-) majky- jsem ráda, že je ti líp a přišla jsi se na nás podívat. Pomaličku sbírej sílu, všechno bude dobré a odpočívej (to bych taky potřebovala ;-) hlavně, že už se cítíš líp! Zdravím novomanželky a připojuji se k velké gratulaci!!! Tak jak se cítíte? Jaké to bylo a honem šup sem s fotečkama, už se nemůžu dočkat :-D Tak mladé paní - taď už jsem na ředě jen já ;-) :-D
Odpovědět
Majky, já na to uplně zapomněla, že ty jsi na neschopence, pjomiň :-( Ivi, u nás to vypadá na ty Popice možná se všema čtyřma koňma - jenže na nás zapomněl kovář a místo čtvrtku přijede až v pátek, tak jsem se včera vztekala, že člověk s něčím počítá a pak je to k ničemu...takže nevím, jak se budou koniny tvářit na nové boty, znáš to. Takže to už je Hanka dělá v těch Kopčanech? To asi ne, ne? Sylvi, vyřídím ;-)
Odpovědět
Ahoj Blani , tak co , jak jdou přípravy, už jsi nervozni aspoň? :-) Všechno bude super, i počasí snad bude dobrý. Teda to tak uteklo..za chvili budeš taky vdaná paní :-D Máš dovo?
Odpovědět
a je tady, můrečka jedna :-D
Odpovědět
Ivi, a všechno nejnejnej, ať vám to stále klape i do dalších let, stejně jako v uplynulých dvou letech šťastného manželství x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?