Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jí od všech vyřiď obrovské pozdravy a ať se s tím hajzlíkem statečně popere a může zase normálně fungovat ;-) Mě to v práci dneska vůbec nebaví, mám málo práce a tak to nějak neutíká..., za chvilku půjdu asi za kolegyňkou na pokec.
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi: IP
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pozdravuj markétku!
Odpovědět
jejda holky... to je nuda. už mám navařené, uklizené, umyté nádobí, dala jsem prat... a teď nevím, co bych z nudy dělala...
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a balím to domů. Čeká mě spousta práce a převaz Leontýnky, zítra poinformuju ;-)
Odpovědět
Jani, ty zase pereš? :-D
Odpovědět
heli, já peru pořád... jsem jak soukromá prádelna.... asi za to brzo začnu vybírat poplatek :-D
Odpovědět
Tak že bych ti tam koš hodila, co? :-D
Odpovědět
operu, ale nevyžehlím :-P
Odpovědět
Tak to já zase brutálně ráda žehlím :-D
Odpovědět
tak to bychom si mohly otevřít tu prádelnu a žehlírnu spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Taky peru,kam mám hodit to žehlení? K Hel? Kdeže bydlíš? Ivko,ať vám převaz dobře dopadne. Baru,zítra už tu nebudeš?
Odpovědět
Článek se načítá
že by, Jani? to by byl kšeft, bysme se ani nezastavily :-D Katy, hoď to do gépéesky a přifič :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně tu máme pátek. Baru, tak už zítra, to to uteklo ;-) Včera se mi fakt dařilo, komplet jsem se polila burčákem, co jsem vyzvedávala pro vetku, pak jsem si zarazila do ruky třísku tak dobře dva centimetry dlouhou a nakenec jsem se sekla nožem do prstu. Aspoň že převaz dopadl na jedničku :-). Granulace tkáně konečně ustoupila a přes jizvy se začíná tvořit kůže.
Odpovědět
Dobré ránko holky, kde jste kdo? Jen Ivka a já makáme?? :-D Barča až má teď plno starostí se svatbou :o) Markétka chudinka naše marodí. Helenka...no Heli kde si kočko? a další nevíme :-)
Odpovědět
Ivi jinak super, jsem ráda, že se to tak hezky hojíííí, ale teda včera co jsi prováděla...opatrně prosím tě, dávej na sebe pozor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, aspoň někdo tu se mnou je ;-) Barča, Míša a Marky mají omluvenku, ale zbytek teda nevím, kde se nám toulá... Dneska dojede moje ségra, těším se na ni jak malá. Zítra má ve Vracově výstavu ohařů, konečně taky někde blízko, tak jí pojedem fandit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tu sooom Lumpi teda au au au :-. Za chvilku jedem nakupovat, večer grilování, už se těším, holky včera jsme dělala jeden receptík, co jsem se doslechla, tak jsem ho chtěla první zkusit..........paprice se odřeže vrch, co nejmín to jde, vysype se vegetou, vloží tavený sýr a zacpe šunkou, dá se grilovat...........mňam!!! 8-) pak mám ještě naložené masíčko, už mám slintavku
Odpovědět
Profilova fotka
jo a já jsem si to pak přelila bílým jogurtem a posypala vegetou, uuuuaaaa
Odpovědět
Teda Luci, to jsu lákadlaaa :-D tak to si nech dnes chutnat :o) my máme zítra oslavu narozenin, budu vše chystat, uklízet a tak..snad bude hezky, budem to mít venku pod pergolou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, dnes jsem se odhodlala sednout k PC a napsat vám aspoň pár řádků. Nestihnu vás asi dočíst, jsem informovaná od Helenky... nějak jsem ztratila přehled o tom, kdo se vdal... myslím ale, že zatím jen Janička... tak se jdu mrknout na její albíčko. Jo a zítra to má Barča, žejo? Už má asi dovolenou?! Moc na ni myslím... Jinak jsem ještě do příští středy doma. Mám v sobě kampylobakterii, ale už je zřejmě na ústupu. Jen jsem hodně zhubla, tak jsem malátná a pořád unavená, takže jen spím, ležím, odpočívám. :-) Práce mi zatím vůbec nechybí.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to zní lákavě, to by mi určitě chutnalo. Dám ti typ na další grilované lahůdky, jo ;-). Sušené švestky, žampiony a drůbeží játra - toto (každé zvlášť) obalit slaninou, propíchnout párátkem a ugrilovat, je to lahůdkový předkrm x-). Nebo vzít hermelín a potřít nějakou marinádou a pak celý zabalit do slaniny a potom ještě do alobalu. Hodit na gril tak na osm minut a pak už si jen užívat požitek z dobrůtky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
lumpi to vše s kombinaci se slaninou...... jako dostávám fakt hladddd
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Majky x-). To je dobře, že už ta potvora bakterie je na ústupu a je ti o malinko líp, že na nás nakukuješ, hlavně odpočívej, ať načerpáš ztracenou energii. Jj, z vdaných přibyla jen Janča a zítra to čeká Barušku. Když mi to dopoledne vyjde s prací u koníků, zajedu se na ni mrknout a pak vám popíšu jak jí to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no markýýýýý kde ty bobku jeden!!!!! 8-) to jsem ráda že jsi se konečně přihlásila doufám že se to bude jenom lepšit, je mi to líto, ty s tím máš vážně pořád nějaké problémy, ach jo...... ted tě bude Lukáš vykrmovat. Viděla jsem nějaké svatební fotky Danky a tebe takýýý!
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-taky jsem se na ni chtěla jet podívat, ale raději to nebudu riskovat, kdyby někdo přišel z práce na kontrolu. :-S Bude nááádherná nevěsta, živě si ji dovedu představit. :-) A jak se vede Leontýnce? Luci-toto jsem musela chytnout z kuřecího masa nebo šunky...? Je to druhý stupeň salmoneli, takže zřejmě jsem něco musela sníst. Bylo to fakt děsný, toto jsem ještě nezažila. Důležité ale je, že přišli včas na to, co to je a já tak nemusela jít na kolonoskopii (vyšetření střev). Kila už nabírám zpátky, hlavně jsem se odvodňovala a hrozila dehydratace... vodu naberu zpátky hned, horší to bude s tou potravou. Včera mi dr. řekl, že i kdybych do sebe cpala cokoliv, tak mám zřejme dispozice být chudá a nikdy nepřiberu tak, jak bych si přála. :-| Kde jsi viděla fotečky Danky? No mně radši nikdo neměl fotit, vypadala jsem jak mrtvola, zatlačit oči a položit do rakve. Ráno mi nebylo vůbec dobře. Ještě jsem se rozhodovala jestli nejít jen na obřad a pak domů. Ale dala jsem si IMODIUM a průjem ustál na celý den. Ještě, že takové prášky existují. :-)
Odpovědět
ahojka děvčátka :-) manžílek mě v 9 tahal z postele s čerstvýma rohlíkama v ruce :-D jsou chvíle, kdy je prostě neodolatelný :-D :-D Majky, ahoooojky, no to je dobře, že už se zdraví umoudřilo. Jestli chceš, tak mrkni sem http://mirage2000.rajce.idnes.cz/ v albíčku moc fotek nemám a asi ani moc dávat nebudu ;-) jinak Barči s Míšou se to zatraceně krátí... doufám, že žádná nemusela dneska ještě se šatama a spravovat nehty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Leontýce se už daří líp. Zrovna včera tu byla vetka z Brna na převaz a sama byla překvapení jak má velkou regenerační schopnost.Taky už s ní šijou všichni čerti a může začít chodit tak třikrát týdně na prochajdy na ruce a příští týden ve středu už možná bude moc na chvilku do výběhu :-). Jinak Baru a Míši, zkoukla jsem radary a neměla by spadnout ani kapka, teplota se bude držet kolem 22-24 stupňů a bude polojasno, spíš oblačněji. Tak si to užijte, budu na vás myslet!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani-z fotek jde vidět, že jste si svatbu užili... to je dobře. Myslela jsem na tebe, byli jsme zrovna kamarádce na svatbě a když jsme odjížděli z vrchního konce, jelo hasičské auto a zatáčelo z hlavní silnice kolem bývalé jednoty, tak to zřejme jeli k vám??? :-) A fotky od Helenky jsou nádherné. Musím jí je pochválit, až přijde dnes na besedu. Ivi-to jsou dobré zprávy. Tak doufám,že už to bude jen lepší. Držím palečky. Tak já se zase loučím děvčátka. Mějte se krásně, ať vám to v práci utíká a krásný víkend. Na Barušku myslím, tak jen dejte vědět, kdo jste se jel na ni podívat a popř. dodejte fotečky, abych se pokochala. Papa
Odpovědět
majky, jj, míjeli jste s - michal mi to hned hlásil - že se potkali s dankou. a jaká byla dančina svatba?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?