Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já jsem si říkala at je jakkoliv ale at neprší. Zasedačku řeším že mladí jsou spíše u sebe,ale to je jen na oběd každý si pak sedne kamkoliv. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, na déšť to opravdu zatím nevypadá. Pokud sem zítra nakoukneš, i když nebudeš v práci, napíšu ti sem, co říkají radary ;-) ...a hlavně klid a začni si to konečně užívat, od zítřka až do neděle se všechno bude točit jenom kolem vás dvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, taky jsem dnes naposled v práci, zítra to bude pěkná zabíračka ale sem pěkně blbá - v úterý jsem byla na nových nehtech, pěkně nachystat na svatbu a já nemehlo si hned včera jeden urazila, tak dneska mažu na opravu jinak včera večer jsem si hrála se zdobením svíček, lepila jsem na ně kolem dokola stužky. Zajímavé, že to lepidlo drželo všedu jinde jenom na té svíčce nee ]-( my jsme nakonec zasedací pořádek nijak nedělali, ať si každý sedne kde je mu libo. Jinak by přítel jednu tetu posadil až do vedlejší místnosti a to by asi neprošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lump- hoď mi sem prosím odkaz, kam chodíš na to počasí!? Já se dívám všude možně, ale nehlásí nikde vyšší teploty a o příštím týdnu se radši ani nabavím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!! jako Blani, já se spletla, myslela jsem si že tuto sobotu mám z průmky na Josefu sraz, tak jsem sondovala počasí, no ono je to až příští týden a to jsem na to přišla včera jen náhodou :-x ... to si opravdu nedovedu představit, asi hodně lidí tam bude i spát ale sedět do noci venku, jen pod střechou, no nevím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi posílala jsena z jiné diskuse předpověď počasí a na tuto sobotu 24 a polojasno bez srážek a na příští 23 a skorojasno, tak jem zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, kontroluju to na víc stránkách, ale nejlíp vychází ty slovenské. www.shmu.sk www.chmu.cz www. yr.no na těch slovákách a čechách je to model Aladin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hups, do toho norského odkazu se mi vpašovala za tři w mezera...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu předpověď napsala naopak :-N :-x , ale neva. Hlavně když nebude pršet a bude trochu teplíčko a truchu sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
míšo kdy jdeš k holiččce já už v půl7 ....vidím to na probědlou noc :-x
Odpovědět
Profilova fotka
holky prostě pršet nebude tento víkend ani ten druhý ok? :-D domluveno... a co Markétka máte někdo o ní zprávy?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojka berušky :-) Barči a Míšo... zatraceně se vám to krátí ;-) počasí vyjde a vy budete překrásné nevěsty ;-) Míško, s nehtama si nic nedělej. Já urazila ve sředu před svatbou jeden - tak jsme byla na opravě ve čtvrtek a pak v pátek zase jeden - to jsem si byla nechat spravit v 8 v pátek před svatbou... a nakonec jsem si ještě jeden naštípla v sobotu ráno... ale nehty to přežily, na fotkách to nejde poznat a dokonce s nějakýma prasklinkama drží až do teď :-D já se nějak nemůžu dospat... manža se včera vrátil z práce až v 10... když už jsem byla nachystaná jít spat... ale ještě jsem šla ohřívat večeřu a pak jsme si sdělovali zážitky ze dne... a pak že ještě rozsekneme tu dovolenou... ale to ani nevím, jak dopadlo, pač jsemu toho usnula :-D
Odpovědět
o Markétce zprávy mám, ale až bude sama na tom dobře, všechno vám napíše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nám ta dovo taky nějak padá kvůli práci, tak třeba pojedem až v říjnu uvidíme.
Odpovědět
Heli, ale je v pořádku? že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru - to já jdu ke kadeřnici už v 5:30 :-( takže spát půjdu v pátek už osum, abych se aspoň trochu vyspala Jani - jdu tam dnes odpoledne a potom už nebudu nic dělat a sedět s rukama hore, aby mi zas nějaký neupadnul :-D jinak mi na dovču jedeme jen tady u nás, zamluvili jsme si penzionek v Mariánských Lázních, tak budeme chodit na oplatky a jen tak si užívat okolní přírody snad už bude Markétka brzo v pořádku ;-)
Odpovědět
Jani, v rámci možností... |-|
Odpovědět
Jani poslala jsem ti mailika na nomitku, se mrkni
Odpovědět
Heli, tak ji pozdravuj Markétku, a ať se hlavně brzy uzdravííí |-|
Odpovědět
Jani a už jste aspoň vybrali destinaci kam jet? :-D našla jsem na KM nějaké řecko s polopenzí, tak nevím, se kukni, třeba něco zaujme.
Odpovědět
sylvi, já mám mail nomit@seznam.cz ;-) tak kdyžtak sem, ju jinak asi nakonec zvítězí černá hora - a pojedeme sami autem. mě se do Itálie nechce a můj zase nechce to Řecka ani do Turecka a v Bulhrasku už je zima... takže kompromis... dneska to musíme upřesnit
Odpovědět
Heli, moc moc ji od nás pozdravuj a ať je tu brzo zase s námi...
Odpovědět
Jani jasne, jen aby tam bylo teplo hlavně ;-)
Odpovědět
http://pocasi.nachodsko.info/cerna-hora/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hollkyy.. :-)
Odpovědět
http://www.kontakt-moravia.cz/Special...
Odpovědět
Jani, a fotečky se líbily - i ten zbytek? Vidíš, mě ta Černá Hora včera napadla, ale uplně sem to vypustila z hlavy...tam je prý moc krásně, tak snad vám to klapne ;-)
Odpovědět
Ahojka Reny ;-) Heli, fotky se líbily moc. stavovala jsem se ještě u mamky v práci... a všechny ženské tam nad něma slintaly :-D a my se o černé hoře bavili už s mojím dávno, a navíc nejteplejší místo v evropě je právě v černé hoře... takže to asi riskneme... prý je tam překrásná příroda :-)
Odpovědět
Jani, tak fotky, fotky, fotky, chci vidět ;-) Ať vím, jestli si tam taky naplánovat někdy dovošku. Jsem ráda, že fotky mají úspěch ;-) Markétka vás moc pozdravuje, je doma, odpočívá, spí a tak dokola, nemá chuť chodit ani na PC, páč jí není dobře. Má nějakého hajzlíka v sobě, brácha salm., co jsem se dočetla, takže jí moc dobře není. Ještě týden prý bude doma. ahoj Reny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?