Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, vy se ale máte ;-) Já už jsem po obědě a nic moc, klíďo bych vám dorazila pomoct s tou pizzo :-D
Odpovědět
Cos měla hlade hladoviči? Já mám dnes tuňáčka a semolina ;-) Do prdele, česky neumím
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem zapečené těstoviny s brokolicí a nivou, většinou to bývá dobré, ale dneska to nějak zapomněli ochutit či co a ty těstoviny lehce rozvařili, takže to bylo takové docela fuj... Jak půjdu na kafe, tak si asi koupím nanuk, abych se něčím dojedla... :-)
Odpovědět
To já rád:) Ale brokolice je zrádná občas na přípravu. Jo takhle zapečená pohanka....mňam...
Odpovědět
No kamoška je na větvi z toho :o) hihihi, já měla naštěstí jen 1 tmavý chlebík :o) tak mám misto na malou pizzu :-) na klinek tak akorát :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi prudič, závidím :-D Ale tak né, užijte si to a dobrou chuť ;-)
Odpovědět
No chtěli bysme tak do 9 tisíc za osobu i s poplatkama... plus teda samozřejmě za jídlo... tam nechat max. tak 5-6 tisíc. nechci se na dovolené ohlížet jeslti dám za to o kačku víc nebo míň... a taky chci ochutnat tamější jídlo a na nějaký ten výlet... ne se jen válet u bazénu nebo u moře... a na tohle je právě Bulharsko super...
Odpovědět
Jani když budeš mit All, inc. neutratíš za jídlo už nic, a zbyte ti peniz na vylety, mají tam dobré ceny.Za mě doporučuju Turkey :o)
Odpovědět
Sylvi právě že my bychom to chtěli bez jídla... abychom si to tam ochutnali i to co tam mají oni tradičního a tak... a ne to, co nám tam navaří na hotelu
Odpovědět
Profilova fotka
jani já osobně bych šla do all incl. bud Egypt nebo Turecko ;-)
Odpovědět
Jani však si vemte jen polopenzi, a můžete si vyrazit na oběd na něco dobrého, nebo i když máš all, inc. se to vyplatí skrz nápoje, že máš zdarma! Na véču si můžeš vyrazit i ven přece. Nebo raděj na nějaký výlet aspoň zbudou finance. Nevím, mě se líbilo v Turecku ale priste bych si vzala All inc. skrz ty napoje jen.
Odpovědět
Nebo si vem řecko, a vařte si , a na véču si můžete chodit, to je taky fajn, my tak jezdili vždycky. Na snidani jsme měli jídlo z domu, na oběd nějaké ty v sáčku těstovinky a na véču něco z restaurací :-) Na to zasej byste měli v pohodě. Neni tam zase tak draho, že by sis nemohla něco dát, to bych tam nejela už tolikrát :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Co Řecko se snídaní? http://www.ckalex.cz/in/detail-zajezd...
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi to řecko vypadá dobře x-)
Odpovědět
Baru jela bych :o) hihihihihi
Odpovědět
Profilova fotka
Sylviiiiiii já nakupovala a slyšela jak jste vyhráli!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pá zítra, už to tu balím ;-). Venku je krásně, tak si užijte odpoledne.
Odpovědět
Luci fakt?? :o) no nějak 11,30 ji volali :-D
Odpovědět
Byla to 1 pizza ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Před chvilkou jsem přijela z Ratěk. Byla jsem ostříhat Lenču-polovička ji tu zná,že? Mrkla jsem na Káťu a teď jsem vás dočetla. Ivko a ona vůbec nechodí-Leuška? No,to je dobře,že je to lepší. Cvíčo bylo včera dobré. Taková protahovačka na balónech. Tak vám přeju dobrou noc. Zase zítra.
Odpovědět
ahoj kočky Katy, to víš, že Leničku známe ;-) Dyť je to naše srdeční záležitost. Zrovna dneska jsme se o ní s Jančou bavily, jak se stavovala pro fotky u mě. Já dneska hlásím z návštěvy na gyndě: je to dobré, žádný problém nejni...zase se mi může líp dýchat ;-) Jinak sem dnes odjezdila koně "pouze" dva, přijelo pár dětiček, tak mi pomohli...zítra jdu plavat až po ježdění, takže jdu spinkat, ať mám zítra všechno v práci brzo hotové a stíhám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Katy, zatím vůbec nesmí chodit, jako po boxe jo, ale ne s ostatníma koňma do výběhů. Dneska odpoledne přijede vetka, tak se zase dozvíme víc ;-). Jsem docela zničená, včera jsme začli kopat a dneska budeme betonovat základy toho venkovního boxu pro Leu, je to pěkná makačka...
Odpovědět
Dobré ránko, tak jsem po snídani a nakukuju...bolí mě třísla a kolena, auau. Ale to večer rozplavu :-N
Odpovědět
Dobré ránko holkyy, jak jste se vyhajali? :o) Heli to je dobře, že ti to včera dobře dopadlo, už bych to taky chtěla mít za sebou :o) Ivi, tak to si fakt máákneš, ale výsledek bude stát za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, teď jsem zkoukla počasí a zatím to vypadá bez deště, teplota kolem 22 stupňů, vítr tak v normě a polojasno, spíš pod mrakem. Zítra už to bude přesnější, tak ti pak zas napíšu jak to vypadá ;-)
Odpovědět
Tak, já už mám nehtíky spilované, zítra nalakuju a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babulky, dneska naposled v práci ááá nějak se to blíží, včera jsem skládala krabičky a dělala jmenovky na stůl jsem se stím rýpala do půl11. Vyzvedla si už šaty, byla u holičky na melírku. A nějak mi stále nedochází, že už jen dva dny :-N
Odpovědět
Baruškooo, to je mazeec, jak to letí. Tak zítra už nastanou velké přípravy :o) Tý jo, budu na tebe moc myslet, a držet pěstičky, ať vám vše krááásně vyjde i s počasím. Budeš krásnáááá nevěsta, moc se těším na fotečky a až to pak okomentuješ :-) Užij si ten den, hrozně to uteče.
Odpovědět
jdu pracůvat, mám toho moooooc ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš jak řešíš zasedací pořádek? My máme mladých a "starých" tak půl na půl a nevím jestli mám dat na střídačku, nebo mladých a starých zvlášť? Moc držím pěstičky, aby vše vyšlo a hlavně počasí. Jak jsem se dívala na předpověď tak příští týden má být stejný jako tento. Tak mám z toho docela obavy :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?