Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
ahoj Luci, noooo, vstávala jsem v pět ;-) Já taky vstávám skoro denně ;-) Myslíš Eliter? A co s ním? Co tam pošilháváš?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem blbá :-D :-D ......jo zrovna ten, pořád mě na to láká kámoška, ale pujdu se tam s ní jen podívat, jsou tam tento měsíc 50% slevy, tak to vypadá hodně dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš co jsem byla na svatbach a že jich bylo, vždicky má každý rodiče vedle sebe a po formalitách si každý sedne kam chce :-) brendi- když budeš v to pracovním zápalu, tak já taky potřebuju vymalovat, tak hodně pracovního úspěchu, aby vám to šlo hezky od ruky.... a hlavně ta tapeta :-) Jeje baby vy mě tady štvete s těma závojema, je jich spousta a krásných :-) . Jen škoda, že mě nesluší a bohužel se v nich ani necítím :-N :-S
Odpovědět
Luci, ale já vůbec nevím, oč jde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blani a už jsi si závoj skoušela k šatům, a proč nesluší? to je tvůj názor? nebo ti ho někdo řekl? a vidíš, závoj můžeš mít jenom na chvilku, třeba na obřad nebo na focení, pak můžeš odložit, já si to tak plánovala, ale celý den se nezastavila, tak ho měla až do rána :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se v něm nesítila a myslím, že mi to moc neslušelo. Po poradě s odborníkem jsme se rozhodli pro živou kytku do vlasů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já byla proti závojům na mě protože sem si připadala jak panenka na auto,ale včera jak jsem uviděla ten co přivezli a dala si ho tak jsem neváhala ani minutu můžu si ho i sundat na focení a pak zase dát prostě je pěkně sundávací a lehký jako pírko. Zkus se ještě pořádně podívat..ted bych se bez něj nevdávala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Heli zrovna pojedeme na spořku kvůlu stavebku :-D :-D :-D pak do hodonína, přišla mi taková ta sms z Takka že mají 30% slevu po předložení zprávy, určitě budou mít všechno vyprodané a výběr žádný ale já chci pro Fildu nějaké sportovní kaťata, taky trička s dlouhým rukávem, pláštěnku a malý batůžek
Odpovědět
Profilova fotka
joo holky ono je rozdíl mezi závojem a závojem :-D :-D :-D :-D že.... můj sen byli šaty ala Afrodita, k tomu dlouhé hnědé zvlněné vlasy do pasu a velký bílý květ na straně.......nenáročná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: x-) taky se vidím nějak a budu uplně jiná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my zasedací pořádek nemáme, každý máme své rodiče u sebe a závoj? jo tak ten jsem chtěla snad od začátku, naštěstí ten co jsem si vybrala se hodí k šatům a cítím se báječně ;-)
Odpovědět
Ivi, no dá se říct, že je to poblíž úřadu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, tak tam občas jezdím do obchodu, tak tě třeba někdy zahlídnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady je fotka kterou použijeme jako etiketu na svatební víno http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, pěknááá a originální :-)
Odpovědět
moc hezká a nápaditá ;-) kdo vás fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde se ty nálepky na víno dělají a kolik to výjde??
Odpovědět
Baru, už jsem koukala - pěkná fotečka. Ale taky jste si mohli vzít "živé" víno a ne uměláka :-D
Odpovědět
holky, tak a máme po srandě... v Řecku je to drahé a do Bulharska už se nelétá... no tak to je v kelu... kde je ještě levno??? poraďte :(
Odpovědět
Jani, dyť sem včera čuměla na letecké zájezdy na Bulharsko v CK Lido... ;-)
Odpovědět
Janičko v Bulharsku je už hnusně, ber Turecko, Rhodos, nebo Krétu, a nebo Tunis, Egypt
Odpovědět
Jani tak berte Řecko, s tím, že snidaně a oběd si vemete, a na véču si budete chodit, nebo já nevím, nebo Turecko All, inclusive za rozumnou cenu, a budeš si užívat celý den i chlastu :-) a je tam celkem levno, no jak u nas skoro.
Odpovědět
Já za sebe doporučuju Turecko, Alanya, a hotel ***, s all,incl.
Odpovědět
A navíc je tam furt 30stupnu.
Odpovědět
Jani, jj, teď je zase optimální doba pro dovo v Turecku, jděte do toho ;-) A jestli chcete jet na týden, tak se AI vlezete do 8 tis. ;-)
Odpovědět
http://www.e-ck.cz/vyhledavani-pobyto...
Odpovědět
Chce to jen hledat a za jaký peníz vědět :o)
Odpovědět
Jééé kamoška vyhrála v radiu Kiss hády my máme hlad...pizzu, vezou nám sem prej 5 pizzí :-D
Odpovědět
Sylvi, tak jednu ať hodí sem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?