Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi mám volno budeme rozvážet výslužky a zařizovat poslední nezbytnosti... :-) letí to jako blázen...ted bych si nějak přála nachvilku zastavit čas... :-) Janí jedete teda někam na svatební cestu? My se ještě pořád rozhodujem : :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, babbs: no jo, letí to jak čert, my v sobotu zdárně přežili svíci, někteří kámoši a známí tomu stále nemůžou uvěřit :-) ale naštěstí, zatím zůstávám relativně v klidu, mám spíš pocit, že stresují ti kolem mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak je tu první problém -s fotografem :-(bože
Odpovědět
Profilova fotka
Co se stalo :-o ? Baru, nezoufej, ještě je celý týden před tebou, to se vyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme ho domluveného od 10hod do zhrůba do 16hod a on mi řekne, že nás nafoti hned po obřadu a v 14hod musí jet. A že nás nafotí v čejkovicích a ne na zámku, protože to nestihnem. Normálne si mi chce brečet...já myslela, že bude obřad pak skupinové fotky s rodičema a svatebčany pak obed a pak pojedem na zámek do Lednice. je to v haj*lu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Potřebuju někoho aby nás nafotil v té Lednici a mezi vinicema :-( , když on vypadne v 14hod
Odpovědět
Profilova fotka
holky v kolik jste šli na oběd po obřadu hned nebo jste se prva fotili a pak oběd?
Odpovědět
krásné dobré ránko, byla jsem hned po ránu na odběrech krve a už jsem i po snídani, takže hurá do toho, půl je hotové, dvacet mejlů snad brzo bude za mnou...
Odpovědět
Profilova fotka
hel:IP
Odpovědět
Baru: několik IP ;-) Neboj ;-)
Odpovědět
Ivi, děkuju, včerejší dopíjení bylo super. skončili jsme ve 3 ráno :-D dojedl se raut a skoro dopilo víno, za co jsem moc ráda, protože mražáky už jsou natřískané k prasknutí zákuskama :-D Baru, nezoufej, jestli chceš můžu se zeptat mého fotografa, jestli nemá čas a nenafotil ti to on. Kdybys měla zájem, tak ti můžu poslat odkaz na fotky. Jinak svatební cesta stejně bude až od příštího pondělí, take to pořešíme teď v týdnu ;-) já chci do Řecka, můj do Itálie... tak uvidíme, jak se rozhodneme
Odpovědět
Heli, poslala bys mi ty fotky, co jsi fotila???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky tak situace zažehnána. Mám jiného fotografa a asi mě klepne.snad to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli moc děkuju za ochotu a za zvednutí nalády, Jani taky děkuju. Máš už víc foteček?
Odpovědět
Jani, chceš uplně všechny, co mám?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak to je super, já ti psala, ať nestresuješ, na světě je spousta lidí, co jsou ochotní v nouzi pomoct ;-) Právě jsem se vrátlila z obědu a měla jsem jen zeleninkový salát, tak mě brzo zase popadne hlad... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli taky chci vidět fotečky máš nějaký odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani pošli odkaz taky na fotografa tvého
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: super, že se ti to povedlo tak rychle zažehnat ;-)
Odpovědět
Heli, no co pošleš, to pošleš. fotky byly překrásné, budu ráda i za jednu ;-) Baru, tohle je ze ségřiné svatby, tak se mrkni ;-) http://www.nasesvatebnialbum.cz/041008/
Odpovědět
Jani, děkuju...tady je mám jen z toho zrušeného alba v malém rozlišení, tak ti je hodím do mejlu, ju? Jinak ti všechny můžu vypálit na CD nebo postupně naposílat zítra. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, co ta Markétka? Ještě není doma nebo má dovošku?? Vůbec nevím jak to mááá kočka naše.. =-)
Odpovědět
Marky je doma od pátku, ale odpočívá, není na tom moc dobře, lítá po vyšetřeních a tak. Sama napíše víc, až bude fit a bude chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani krásné fotky! Kdy je asi budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že se Market co nejdřív uzdraví, chudato naše. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a prchám domů, pá ;-). Majky jestli aspoň dočítáš, tak ať jsi co nejdřív fit!
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás princezny x-)
Odpovědět
Baru, počítám že tak do týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tam byla dneska po ránu kosa, jen osm stupňů, no fuj :-S Dneska mě docela čeká honička, tak uvidím, jak budu stíhat sem nakukovat...
Odpovědět
Dobré ránko Měla jsem dobrou vůli jet po ránu plavat, ale vzhledem k tomu, že jsem nebyla po včerejším výkonu "tři koně" schopná vylézt ani z postele, aniž bych skuhrala, tak jedu až večer... Z práce jedu dnes ve dvě, mám kontrolu na endokrinologii, tak budu makat, ať všechno stíhám a občas nakouknu. Jani, fotečky mám, tak ti je naposílám ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?