Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,držím palečky.Počasí je ok,tak hurá do toho!!!
Odpovědět
Tak pár fotek mám, teď se tím prohrabu a něco hodím k sobě do albíčka. Co vám mám povídat, byla náááááádherná, vypadala uvolněně a šťastně. Ženich sympaťák až za roh - krááááásný páreček x-) Katy, jak je, těhulko naše? Rozmazluje tě Zdenek patřičně? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,to víš,že rozmazluje.Je zlatíčko. Jsem ráda,že ho mám. Janča je vdaná paní,už e těším na zážitky. Asi půjdu zalehnout. Byla jsem opět od 6 v práci,tak budu odpočívat. Hezký večer.
Odpovědět
Dneska bylo hodně svateb, což? Včera mi kosmetička na lymfo říkala, že jich na dnešek má snad pět :-N Tak to je dobře, že je na tebe hodný x-)
Odpovědět
Pěknou neděli přeji. Tady máte něco ode mě: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ahoj holky, zdravím v neděli ;-) Jani, gratuluju ještě jednou a přeju do společného života hodně lásky, pochopení a společného smíchu. Včera to bylo super, dojeli jsme dom o půl třetí. A dnes se celý den snažím probrat a dát do kupy. Už se těším na oficiální fotečky. Moc vám to oběma seklo, takže nečekám nic než superfotos :-) Papa
Odpovědět
Ahoj holkyy moje, tak jsem se vrátila z Bulharska, bylo tam krááásně. Janičko, bylas úžasná nevěstinka, moc ti to slušelooo! Moc jsem na vás myslela na dovošce. Úplně jsem si říkala, tak a teď je Janča už vdaná paníííííííí :-D Moc moc moc gratulujiiiiiiiii!!!!! A těším se na další fotečky!
Odpovědět
MArkétko co to tu čtu??? Ty jsi byla na kapačkách? Chudátko malé, to je hruza, snad budeš nebo jsi už trochu fit! TO muselo být velice bolestivé :-( Hlavně, ať tě dají do pořádku a je ti lííííp!
Odpovědět
Tak vás tu holky dočítám, co jsem nebyla tady, samé novinky :o) Katýýýýý strašně moc moc ti gratuluji k těhu :o) teď jsem se to teprv dočetla :o) to je kráááásnáá novinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani strašně moc ti to slušelo a manžel vypadá jako velký sympaťák. Varhany byly fascinující, chvilkama mě až mrazilo. Do společného života hodně štěstí, pohody a porozumění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní Janičko! :-D Moc Vám to oběma slušelo, prostě nádherní! Tak Vám ještě jdenou gratuluju a přeju, aby vaše monželství bylo taky tak krásné jako byl váš svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli- fotečky nádherné nemají chybu, jsi fakt profik :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jani byla jsi nádherná jako modelka z časopisu a ženich byl taky pěkný,musela ses cítit perfektne. Helenko nádherné fotky jsi fakt profík :-) Sylvi vítám tě zpět jak bylo?Musíš být pěkně odpočatá :)
Odpovědět
Holky moje, děkuju mco za přání. moc jsme si to užili, bylo to super... teď nás ještě čeká after party :-) Heli, překrásné fotky, naprosto úžasnééé. jen takový detail - my jsme Příkaští ;-) bez toho s
Odpovědět
http://sklepmistr.rajce.idnes.cz/svad... tady se můžete mrknout na fotky, co fotil kamoš... ofišl fotky asi budou až v týdnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,krásná jsi byla.Hm........... Moc.Moc. Přeju vám všechno nejkrásnější. Moc vám to spolu sluší. Sylvi ahoooj. Jak bylo? Počasí vyšlo? Odpočinutá,naladělá? Helenko,fotečky jsou moc hezké. Mohla by ses stím živit. Kdepak máme Vladěnku? Už by měla být taky doma,ne?
Odpovědět
Holky jsem odpočinutá, opálená, nadšenáá...moc se nám líbiloooo, ani se mi nechtělo jet domu :o) Hlavně zítra do práce se nechce...ach to bude vstávání :o( Počasí nám vyšlo super, ani mráček :o) Jani, fakt moc pěkné foto :o) jsem na tebe moc myslelaaa :o)
Odpovědět
Baruuuuš už se ti to blížíííííííí :-D taky na tebe budu moc moc myslet :o)
Odpovědět
Sylvi, taky se nám z Bulharska nechtělo... bylo to tam moc fain. máš nějaké foto?
Odpovědět
Jani si představ, že tam byl místní folklor, a vystupovali tam mistříňáci :o) tak jsem i pokecala s nima. Náš kroj prostě poznám, ale mám z tama i video, z gruzie byli superní. Foto asi bude časem :o) moc jsme nefotili, já jsem točila na kameru :o)
Odpovědět
Holky, děkuju za pochvalu, se stydím ouplně... Jani, už jsem to opravila ;-) Jsem to ale trubka, co? :-N A co, jak se cítíš? Cítíš změnu? Že jsi nějaký ten kov těžší :-D Užili jste si to teda na maximum, a to je dobře ;-) Já sem dnes akční jak sviňa - dopo jsem potrénovala 6 děcek na koních, pak ještě hodinu sebe a teď sem přijela z bazénu, kde sem naplavala půl kiláku...pravda, pak sem sebou málem sekla v kaufu mezi regálama :-N Sylvi, vítej doma ;-) Už abys hledama zimní dovo, ne? :-N
Odpovědět
Heli, i prd velebnosti...žádná dovo už |-| , ale bylo to fajne. Jako jiné než řecko, ale dobré zasej jinak :o) za málo peněz hodně muziky...jídlo fakt za hubičku. Heli ty si atlet brčko teda :-D se dáváš na modeling, či co? Ale teda já teď po té dovo, se zapojím do hubnoucího procesu, ale fest. To bulharsko mi dalo trochu zabrat.
Odpovědět
Sylvi, tak povídej přeháněj, co let - závidíííííím :-D, co jste jedli, co jste pili - pili jste mastiku? Mě to čeká teď :-D Tak co od toho mám čekat, víš. A můžeš teda doporučit? Já kdyby mi nevyšla ta Jamajka nebo Dominikána :-D No, jistě, už se učím chodit po molu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak už jsem taky doma........jsem úplně plná dojmů, zítra vstávat do práce to bude kruté ]-( :-S Nestačila jsem vás dočíst - jen tuhle poslední stránku, takže: Kačenko - strašně moc blahopřeji k těhu - v kterým měsíci jsi? To jsou teda hezký novinečky.... ;-) Jani - byla jsi prostě nádherná nevěsta, včera jsem si na pláži na tebe vzpomněla a modlila se za hezké počasí, takže ještě i ode mě velká gratulace k uzavření manželství. Baruško - ty už to máš taky za pár, ještě by sis měla tento týden užít jako svobodná slečna ;-) Heli - tvoje fotečky vážně svost skvostné..... A jinak mi došlo to tríčo z Thajska - došlo i před dovolenkou, prsa v tom mám teda hodně utěsněný (chuďátka moje :-D ), ale vypadá hodně dobře, což jsem si všimla, že ocenili chorvati :-D :-D :-D pořád blbě koukali až to příjemný nebylo :-D :-D :-D I oči mám přece hezké, takže mi klidně mohli koukat i do očí... :-N Co se stalo Markétce? A o Leničce někdo něco víte???
Odpovědět
Profilova fotka
zdarvím vás všechny po víkendu 8-) tak v první řadě, Jani moc moc gratuluju, strašně ti to slušelo, měla jsi překrásné kukadla, a jako pár jste vypadali úžasně ;-) a Heli foto super Vladi vítám tě zpět, stejně tak Sylvi tebe, at vám to opálení vydrží co nejvíc, já jsem už jak ta bledule :-( , jinak zhřešila jsem, mám magnuma, a objednávám nějaké haříky, jen se v tom nějak nevyznám, nevím na jaký účet to zaplatit =-) , Vladi jak jsi to nakonec udělala ty?
Odpovědět
Luci, tam je to někde v pokynech napsaný, ale všechno ti stejně dojde na email, tam budeš mít napsaný kam to poslat, jaký je variab.symbol- prostě úplně všechno. Co si objednáváš? Já se tam dneska kuknula a zatím tam nemají moc hadříků na podzim. Objednávat si šatičky a tričečka už nebudu, protože už bych to asi ani moc neužila. Sylvi - jsi taky jak černoška? Dneska mi můj bratr řekl, že si mě spletl s romskými spoluobčany.... :-D :-D Třeba se zítra potkáme po cestě do práce. mě se ale táááákn nechce.........to bude teda vstávání. To abych už radši šla spát, nebo se z tý postele zítra ráno ani nevyhrabu. Přeji všem dobrou noc...
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, už jsem na to přišla že to chodí na email, já to totiž objednávám přes Vaška, nejsem tam registrovaná ;-) ale už se stalo, a vybrala jsem si, ted jen počkat si
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jak jste užívali víkend? Jani posílám veeelké gratulace, moc ti to slušelo a tvé šatičky byly naprosto perfektní. Jaká byla posvadbová akce, povídej přeháněj ;-) Sylvi, vítej zpátky z dovče, jaké jste měli vlny? :-D Já víkend fajn, v sobotu super zarážání hory a v neděli závody.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyyyy...tak už začínám mít tlaky v břiše...asi už se fakt budu v sobotu vdávat :-) Jinak víkend byl oka v sobotu byla dámská a pánská jizda takže sem si to fakt užila a včera jsme slavili narozky pavlového synovce měl rok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to tak hrozně letí :-) Už se nemůžu dočkat, jak ti to bude slušet, ani se nenadáš a sobota bude tu. Máš v pátek volno, nebo jdeš do práce? Doporučuju vzít si volno, relaxovat, dozařídit, co je potřeba a těšit se ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?