Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Jani,držím palečky.Počasí je ok,tak hurá do toho!!!
5. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Tak pár fotek mám, teď se tím prohrabu a něco hodím k sobě do albíčka. Co vám mám povídat, byla náááááádherná, vypadala uvolněně a šťastně. Ženich sympaťák až za roh - krááááásný páreček emoticon

Katy, jak je, těhulko naše? Rozmazluje tě Zdenek patřičně? emoticon
5. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Helenko,to víš,že rozmazluje.Je zlatíčko. Jsem ráda,že ho mám.
Janča je vdaná paní,už e těším na zážitky.
Asi půjdu zalehnout. Byla jsem opět od 6 v práci,tak budu odpočívat. Hezký večer.
5. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Dneska bylo hodně svateb, což? Včera mi kosmetička na lymfo říkala, že jich na dnešek má snad pět emoticon
Tak to je dobře, že je na tebe hodný emoticon
5. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Pěknou neděli přeji. Tady máte něco ode mě:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=452350
6. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudllinka
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
smudllinka
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
    Region Hodonín
 ahoj holky, zdravím v neděli emoticon

Jani, gratuluju ještě jednou a přeju do společného života hodně lásky, pochopení a společného smíchu. Včera to bylo super, dojeli jsme dom o půl třetí. A dnes se celý den snažím probrat a dát do kupy. Už se těším na oficiální fotečky. Moc vám to oběma seklo, takže nečekám nic než superfotos emoticon Papa
6. zář 2009 v 15:51  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Ahoj holkyy moje, tak jsem se vrátila z Bulharska, bylo tam krááásně.

Janičko, bylas úžasná nevěstinka, moc ti to slušelooo! Moc jsem na vás myslela na dovošce. Úplně jsem si říkala, tak a teď je Janča už vdaná paníííííííí emoticon Moc moc moc gratulujiiiiiiiii!!!!!
A těším se na další fotečky!
6. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 MArkétko co to tu čtu??? Ty jsi byla na kapačkách? Chudátko malé, to je hruza, snad budeš nebo jsi už trochu fit! TO muselo být velice bolestivé emoticon Hlavně, ať tě dají do pořádku a je ti lííííp!
6. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Tak vás tu holky dočítám, co jsem nebyla tady, samé novinky :o)

Katýýýýý strašně moc moc ti gratuluji k těhu :o) teď jsem se to teprv dočetla :o) to je kráááásnáá novinka emoticon
6. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mihaela
Registrovala se 18. května 2009 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
mihaela
Registrovala se 18. května 2009 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
 Jani strašně moc ti to slušelo a manžel vypadá jako velký sympaťák. Varhany byly fascinující, chvilkama mě až mrazilo.
Do společného života hodně štěstí, pohody a porozumění emoticon
6. zář 2009 v 16:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
 Paní Janičko! emoticon Moc Vám to oběma slušelo, prostě nádherní! Tak Vám ještě jdenou gratuluju a přeju, aby vaše monželství bylo taky tak krásné jako byl váš svatební den emoticon
6. zář 2009 v 18:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 heli- fotečky nádherné nemají chybu, jsi fakt profik emoticon
6. zář 2009 v 18:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky holky emoticon
Jani byla jsi nádherná jako modelka z časopisu a ženich byl taky pěkný,musela ses cítit perfektne.
Helenko nádherné fotky jsi fakt profík emoticon
Sylvi vítám tě zpět jak bylo?Musíš být pěkně odpočatá emoticon
6. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Holky moje,
děkuju mco za přání. moc jsme si to užili, bylo to super... teď nás ještě čeká after party emoticon

Heli, překrásné fotky, naprosto úžasnééé. jen takový detail - my jsme Příkaští emoticon bez toho s
6. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 http://sklepmistr.rajce.idnes.cz/svadba_jana_a_michal_5.9.2009/#album

tady se můžete mrknout na fotky, co fotil kamoš... ofišl fotky asi budou až v týdnu emoticon
6. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Jani,krásná jsi byla.Hm........... Moc.Moc. Přeju vám všechno nejkrásnější. Moc vám to spolu sluší.

Sylvi ahoooj. Jak bylo? Počasí vyšlo? Odpočinutá,naladělá?
Helenko,fotečky jsou moc hezké. Mohla by ses stím živit.
Kdepak máme Vladěnku? Už by měla být taky doma,ne?
6. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Holky jsem odpočinutá, opálená, nadšenáá...moc se nám líbiloooo, ani se mi nechtělo jet domu :o)
Hlavně zítra do práce se nechce...ach to bude vstávání :o(
Počasí nám vyšlo super, ani mráček :o)

Jani, fakt moc pěkné foto :o) jsem na tebe moc myslelaaa :o)
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Baruuuuš už se ti to blížíííííííí emoticon taky na tebe budu moc moc myslet :o)
6. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Sylvi, taky se nám z Bulharska nechtělo... bylo to tam moc fain. máš nějaké foto?
6. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Jani si představ, že tam byl místní folklor, a vystupovali tam mistříňáci :o) tak jsem i pokecala s nima. Náš kroj prostě poznám, ale mám z tama i video, z gruzie byli superní.

Foto asi bude časem :o) moc jsme nefotili, já jsem točila na kameru :o)
6. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Holky, děkuju za pochvalu, se stydím ouplně...

Jani, už jsem to opravila emoticon Jsem to ale trubka, co? emoticon A co, jak se cítíš? Cítíš změnu? Že jsi nějaký ten kov těžší emoticon Užili jste si to teda na maximum, a to je dobře emoticon

Já sem dnes akční jak sviňa - dopo jsem potrénovala 6 děcek na koních, pak ještě hodinu sebe a teď sem přijela z bazénu, kde sem naplavala půl kiláku...pravda, pak sem sebou málem sekla v kaufu mezi regálama emoticon

Sylvi, vítej doma emoticon Už abys hledama zimní dovo, ne? emoticon
6. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Heli, i prd velebnosti...žádná dovo už emoticon , ale bylo to fajne. Jako jiné než řecko, ale dobré zasej jinak :o) za málo peněz hodně muziky...jídlo fakt za hubičku.

Heli ty si atlet brčko teda emoticon se dáváš na modeling, či co? Ale teda já teď po té dovo, se zapojím do hubnoucího procesu, ale fest. To bulharsko mi dalo trochu zabrat.
6. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Sylvi, tak povídej přeháněj, co let - závidíííííím emoticon, co jste jedli, co jste pili - pili jste mastiku? Mě to čeká teď emoticon Tak co od toho mám čekat, víš. A můžeš teda doporučit? Já kdyby mi nevyšla ta Jamajka nebo Dominikána emoticon

No, jistě, už se učím chodit po molu emoticon
6. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Ahoj holky,
tak už jsem taky doma........jsem úplně plná dojmů, zítra vstávat do práce to bude kruté emoticon emoticon
Nestačila jsem vás dočíst - jen tuhle poslední stránku, takže:
Kačenko - strašně moc blahopřeji k těhu - v kterým měsíci jsi? To jsou teda hezký novinečky.... emoticon
Jani - byla jsi prostě nádherná nevěsta, včera jsem si na pláži na tebe vzpomněla a modlila se za hezké počasí, takže ještě i ode mě velká gratulace k uzavření manželství.
Baruško - ty už to máš taky za pár, ještě by sis měla tento týden užít jako svobodná slečna emoticon
Heli - tvoje fotečky vážně svost skvostné..... A jinak mi došlo to tríčo z Thajska - došlo i před dovolenkou, prsa v tom mám teda hodně utěsněný (chuďátka moje emoticon ), ale vypadá hodně dobře, což jsem si všimla, že ocenili chorvati emoticon emoticon emoticon pořád blbě koukali až to příjemný nebylo emoticon emoticon emoticon I oči mám přece hezké, takže mi klidně mohli koukat i do očí... emoticon

Co se stalo Markétce? A o Leničce někdo něco víte???
6. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
 zdarvím vás všechny po víkendu emoticon
tak v první řadě, Jani moc moc gratuluju, strašně ti to slušelo, měla jsi překrásné kukadla, a jako pár jste vypadali úžasně emoticon a Heli foto super
Vladi vítám tě zpět, stejně tak Sylvi tebe, at vám to opálení vydrží co nejvíc, já jsem už jak ta bledule emoticon ,
jinak zhřešila jsem, mám magnuma, a objednávám nějaké haříky, jen se v tom nějak nevyznám, nevím na jaký účet to zaplatit emoticon , Vladi jak jsi to nakonec udělala ty?
6. zář 2009 ve 21:06  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
 Luci, tam je to někde v pokynech napsaný, ale všechno ti stejně dojde na email, tam budeš mít napsaný kam to poslat, jaký je variab.symbol- prostě úplně všechno. Co si objednáváš? Já se tam dneska kuknula a zatím tam nemají moc hadříků na podzim. Objednávat si šatičky a tričečka už nebudu, protože už bych to asi ani moc neužila.

Sylvi - jsi taky jak černoška? Dneska mi můj bratr řekl, že si mě spletl s romskými spoluobčany.... emoticon emoticon Třeba se zítra potkáme po cestě do práce. mě se ale táááákn nechce.........to bude teda vstávání. To abych už radši šla spát, nebo se z tý postele zítra ráno ani nevyhrabu.

Přeji všem dobrou noc...
6. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 Vladi, už jsem na to přišla že to chodí na email, já to totiž objednávám přes Vaška, nejsem tam registrovaná emoticon
ale už se stalo, a vybrala jsem si, ted jen počkat si
6. zář 2009 ve 21:40  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Dobré ranko, jak jste užívali víkend?

Jani posílám veeelké gratulace, moc ti to slušelo a tvé šatičky byly naprosto perfektní. Jaká byla posvadbová akce, povídej přeháněj emoticon

Sylvi, vítej zpátky z dovče, jaké jste měli vlny? emoticon

Já víkend fajn, v sobotu super zarážání hory a v neděli závody.
7. zář 2009 v 06:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky holkyyyyy...tak už začínám mít tlaky v břiše...asi už se fakt budu v sobotu vdávat emoticon
Jinak víkend byl oka v sobotu byla dámská a pánská jizda takže sem si to fakt užila a včera jsme slavili narozky pavlového synovce měl rok. emoticon
7. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Baru, to tak hrozně letí emoticon Už se nemůžu dočkat, jak ti to bude slušet, ani se nenadáš a sobota bude tu. Máš v pátek volno, nebo jdeš do práce? Doporučuju vzít si volno, relaxovat, dozařídit, co je potřeba a těšit se emoticon
7. zář 2009 v 07:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš